Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Α τέλεια αυτό το τεστ είχα πάρει την προηγούμενη φορά χωρίς να ψάξω λεπτομέρειες.  Ποια μέρα να κάνω όμως.... 11 περιμένω την περίοδο 

Ειναι πολυ νωρίς ακομη..εγω εκανα σημερα τεστ που και αυτο εχει ευαισθησία 10ml αλλα περιμενω στις 10...ειναι πολυ νωρίς ακομη να δειξει και στις δυο.τσαμπα θα απογοητευτείς ενω μπορει να εισαι.καιναυτο απο το φαρμακείο ειναι πολυ ακριβό μην πετάξεις ετσι 12€ τωρα.περιμενε λίγο και καντο 8-9 του μηνός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ειναι πολυ νωρίς ακομη..εγω εκανα σημερα τεστ που και αυτο εχει ευαισθησία 10ml αλλα περιμενω στις 10...ειναι πολυ νωρίς ακομη να δειξει και στις δυο.τσαμπα θα απογοητευτείς ενω μπορει να εισαι.καιναυτο απο το φαρμακείο ειναι πολυ ακριβό μην πετάξεις ετσι 12€ τωρα.περιμενε λίγο και καντο 8-9 του μηνός 

Οκ Ελένη μου ευχαριστώ .διάβασα λέει 5 μέρες πριν την καθυστέρηση το κάνεις.  Οπότε από βδομάδα αν έχω έντονα συμπτώματα θα το κάνω.  Είδη έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου! Άτιμη περίοδος μας μπερδεύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Οκ Ελένη μου ευχαριστώ .διάβασα λέει 5 μέρες πριν την καθυστέρηση το κάνεις.  Οπότε από βδομάδα αν έχω έντονα συμπτώματα θα το κάνω.  Είδη έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου! Άτιμη περίοδος μας μπερδεύει 

Το συγκεκριμένο γράφει οτι δείχνει 5 μερες μετα την πιθανή σύλληψη.αυτο ειναι μέγας μύθος γιατι ακομη δεν εχει γινει η εμφύτευση στις 5 μερες.οποτε για να εισαι σίγουρη καντο 3-4 μερες πριν την καθυστέρηση αν μπορέσεις να κρατηθείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μέση μου η μέση μου κοριτσια...με εχει διαλύσει..90 σφυγμούς μέτρησα με το που ξύπνησα..που υποτιθεται τοτε εχεις τους λιγότερους..δεν ξερω τι συμβαίνει εφοσον δεν ειμαι εγκυος καλυτερα να παω να το κοιτάξω.αρχισαν και οι λιγουρες για γλυκό που παντα εχω κάποιες μερες πριν την περίοδο οποτε θα ερθει η άτιμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.σημερα δεν κρατήθηκα και εκανα ενα τεστ με το που ξύπνησα.φυσικα και ηταν αρνητικό.δεν πειραζει παμε για τον αλλο μήνα.η μέση μου με εχει διαλύσει δεν ξερω πως θα παω δουλεια ???Μαράκι μου ευχομαι εσυ να κρατηθείς και να το κανεις στην ωρα του κάποια απο ολες δεν μπορει θα τα εχει καταφέρει ❤️❤️❤️

Μη σκας Ελενακι! Ολα θα γινουν! Υπομονη! Εγω δεν μπαινω καν στη διαδικασια των τεστ. Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει.. Παμε για τπν επομενο μηνα δυναμικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Το συγκεκριμένο γράφει οτι δείχνει 5 μερες μετα την πιθανή σύλληψη.αυτο ειναι μέγας μύθος γιατι ακομη δεν εχει γινει η εμφύτευση στις 5 μερες.οποτε για να εισαι σίγουρη καντο 3-4 μερες πριν την καθυστέρηση αν μπορέσεις να κρατηθείς!!

Οκ κοπέλα μου. Εγώ νόμιζα αδιαθετησες μετά το τεστ ! Άρα μήπως υπάρχει ελπίδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Οκ κοπέλα μου. Εγώ νόμιζα αδιαθετησες μετά το τεστ ! Άρα μήπως υπάρχει ελπίδα?

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τα συμπτώματα περιόδου ηδη ξεκίνησαν.σε ενα τέταρτο εχω φάει δυο σοκοφρετες και δυο παγωτά.ξεκαθαρο δείγμα περιόδου σε μενα δυστυχως ???? επειδη ειχα παρει 10 και ειναι πολυ φθηνά και να τα χαλασεις δεν σε νοιάζει οποτε ειπα να κανω.αν ομως επρεπε να παω στο φαρμακείο δεν θα ειχα κανει.τωρα αναγκαστικα θα την περιμενω σε εξι μερες.δεν θα ξανά κανω γιατι ειναι βλακεία το ξερω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τα συμπτώματα περιόδου ηδη ξεκίνησαν.σε ενα τέταρτο εχω φάει δυο σοκοφρετες και δυο παγωτά.ξεκαθαρο δείγμα περιόδου σε μενα δυστυχως ???? επειδη ειχα παρει 10 και ειναι πολυ φθηνά και να τα χαλασεις δεν σε νοιάζει οποτε ειπα να κανω.αν ομως επρεπε να παω στο φαρμακείο δεν θα ειχα κανει.τωρα αναγκαστικα θα την περιμενω σε εξι μερες.δεν θα ξανά κανω γιατι ειναι βλακεία το ξερω 

Αχ Ελένη!!!!!! Λίγο υπομονή ακόμη να έκανες! Για κάτσε κορίτσι μου να δούμε.  Οι Περισσότερες μανουλες είχαν συμπτώματα περιόδου κ ήταν έγκυες. Ψυχραιμία θα περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Αχ Ελένη!!!!!! Λίγο υπομονή ακόμη να έκανες! Για κάτσε κορίτσι μου να δούμε.  Οι Περισσότερες μανουλες είχαν συμπτώματα περιόδου κ ήταν έγκυες. Ψυχραιμία θα περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει 

Φημίζομαι για την υπομονη μου τι να σου πω!!!???εξι μερες ειναι θα περάσουν..ετσι και αλλιως επειδη ξερω ακριβώς ποτε εκανα ωορρηξία με τεστ ξερω ακριβώς και την μερα που περιμενω.αν δεν ερθει τοτε μπορει να αρχίσω να ελπιζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μην βιάζεσαι μπορεί κ να είσαι. Μια φίλη μου είχε συμπτώματα περιόδου περίμενε να έρθει έπινε πόντων για τον πόνο δεν το είχε σκεφτεί καν και ήταν έγκυος.το τεστ είναι πολύ νωρίς για να δείξει κάνε υπομονή οι σκύλοι σου μπορεί να ανέβηκαν γιατί μπορεί να είσαι έγκυος η από τον πόνο τουςετρας όταν πόνας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλά ε ότι να ναι γράφει το κινητο. Πονσταν έπινε. Κ σφυγμοι ήθελα να πω σορυ

Χαχαχαχαχα κατάλαβα!!χθες οταν τους μέτρησα πρωτη φορα δεν πονούσα.τις αλλες φορές ναι πονούσα πολυ τωρα εχω βάλει εμπλαστρο και δεν νιωθω..αλλα παλι πανω απο 90 ειναι.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ....

ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ...

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στην 27η μερα με κύκλο 33 ημερών..και θετικό τεστ ωορρηξιας την 18η μερα του κύκλου.δξλαδη ωορρηξία εκανα την 19.ομως δεν ειχαμε επαφή εκείνη την μερα ουτε στην επόμενη.οποτε δεν εχω και πολλες ελπίδες κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως κ να'χει εμείς εδώ είμαστε. Κ θα περιμένουμε τον άλλο μήνα αν δεν έγινε τίποτα τώρα. Γιατι κ εγώ για τον άλλο μήνα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Όπως κ να'χει εμείς εδώ είμαστε. Κ θα περιμένουμε τον άλλο μήνα αν δεν έγινε τίποτα τώρα. Γιατι κ εγώ για τον άλλο μήνα ειμαι

Κ ΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ειμαι στην 27η μερα με κύκλο 33 ημερών..και θετικό τεστ ωορρηξιας την 18η μερα του κύκλου.δξλαδη ωορρηξία εκανα την 19.ομως δεν ειχαμε επαφή εκείνη την μερα ουτε στην επόμενη.οποτε δεν εχω και πολλες ελπίδες κοριτσια.

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Κ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Χαχαχαχαχα κατάλαβα!!χθες οταν τους μέτρησα πρωτη φορα δεν πονούσα.τις αλλες φορές ναι πονούσα πολυ τωρα εχω βάλει εμπλαστρο και δεν νιωθω..αλλα παλι πανω απο 90 ειναι.???

Κοριτσουδι μην απογοητεύεσαι από τώρα.. Δεν νομιζω οτι θα πρεπει να θεωρησεις οπωσδηποτε εγκυρο το αποτελεσμα ενος τεστ προωρης ανιχνευσης.... οσο ευαισθητο και να ναι..!!! Είναι αρκετα νωρίς ακόμη... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Κοριτσουδι μην απογοητεύεσαι από τώρα.. Δεν νομιζω οτι θα πρεπει να θεωρησεις οπωσδηποτε εγκυρο το αποτελεσμα ενος τεστ προωρης ανιχνευσης.... οσο ευαισθητο και να ναι..!!! Είναι αρκετα νωρίς ακόμη... !!!

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anthi1402 είπε:

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Κ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ....

Αφου το ξερει το ξερό μου το κεφάλι!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Εχετε δίκιο.σας δίνω τον λόγο μου αν δεν ερθει η μερα που περιμενω δεν θα κανω αλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...