Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση


Ntia123

Recommended Posts

Ρε συ μαλλον εισαι εγκυουλα!δεν θελω να σε επηρεασω και μετα να απογοητευτεις αλλα πραγματικα οοολα αυτα τα συπτωματα θερμοκραδια,στηθος πρισμενο οι θηλρς πιο σκουρες και τα σπυρακια νομιζω ναι.πρεπει να εισαι!

Να σου πω λανε λιγο υπομονη και πηγαινε ξανα την Δεθτερα και χτυπα μια χοριαλη κοριτσι μου!!εγω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εισαι!!με αυτα τα συπτωματα!!σιγουρα!????⚘????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.... ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.. ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ  ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μ στο ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!!!αλλα και να μν εισαι το κεφαλι ψηλα εεε???στο λεω απλα για να μν απογοητευτεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, μακάρι να είσαι εγκυουλα!! Μακάρι, μακάρι! Στο εύχομαι ολόψυχα! Πρέπει να έχεις τρελαθεί από την αγωνία... Σε καταλαβαίνω. Εγώ είμαι στην 22η μέρα κι έχω πολλούς πόνους χαμηλά σαν πόνους περιόδου, πονάει η μέση μου κι είμαι "χωμα"! Τα πάντα τα ερμηνευω με βάση αυτό που επιθυμώ διακαώς! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας! Εσύ όμως από ο,τι διαβάζω έχεις απτά συμπτώματα! Ευχάριστα νέα να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΩΡΑΚΙ...!!!! ΝΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ Τ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΜΕΤΑ... ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ? ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΡΝΙΤΗΚΟΤΗΤΑ...ΕΝΩ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟ ΤΝ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΑΡΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ...ΠΠΦΦΦ 

maria1405 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ!! ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή μερικές μερουλες ώστε να κάνεις το τεστ και να  είσαι σίγουρη για την εγκυρότητα... Αν ειχες τη δυνατοτητα να κανεις αιματολογικη θα μαθαινες τωρα  τι συμβαινει..... καταλαβαίνω την αγωνία μιας και εχω περάσει ακριβώς το ίδιο... Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΟΔΥΝΟ...ΚΑΙ  ΕΣΕΝΑ Gelie ΜΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η alexandra22 είπε:

ΘΑΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΟΔΥΝΟ...ΚΑΙ  ΕΣΕΝΑ Gelie ΜΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ??

Εγώ Αλαξανδρα μου έφαγα άσχημη πίκρα γιατι είχα 4μερες καθυστέρηση (με σταθερο κυκλο)πόνο στο στήθος,στην κοιλια καφε υγρα και θετικη (!) χοριακη αλλα με χαμηλη τιμη(12).. οποτε τρελαθηκα απο τη χαρα μου μολις ακουσα οτι ειναι θετικο το τεστ και μετα απο 3 λεπτα με προσγειωσε ανωμαλα ο γιατρος μου λεγοντας μου στο τηλ οτι θα μου έρθει περίοδος...και δυστυχώς είχε δίκιο!Αδιαθετησα την επομένη μέρα... Υπήρξε δηλαδή σύλληψη αλλά δεν προχώρησε σε εγκυμοσύνη.... Απογοήτευση!! Για αυτό μην πάθεις ότι έπαθα εγώ..... δείξε ψυχραιμία!!!! Και να σκεφτεσαι ότι μάλλον δεν είσαι έγκυος ώστε να χαρείς όταν μάθεις ΣΙΓΟΥΡΑ ότι είσαι!! Εγώ δεν την ξαναπαταω... Μου κόστισε... Δυο μήνες έχουν περάσει και ακόμα θυμάμαι την ταραχή..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gelie ΜΟΥ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΥΤΟ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΤΣΟΥΠ ΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ..Σ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΣΥΛΑΒΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΣΩΣΤΑ... ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η alexandra22 είπε:

Gelie ΜΟΥ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΥΤΟ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΤΣΟΥΠ ΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ..Σ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΣΥΛΑΒΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΣΩΣΤΑ... ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Ε?

Ναι συνεχίζουμε τις προσπάθειες κανονικα... Και μάλιστα αυτό το μήνα είχα "καλη"ωορρηξία όπως μου είπε ο γιατρός μου που πήγα για υπέρηχο στις γόνιμες μέρες.. Για να δουμε...θα μου έρθει περίοδος στις 11 Ιουνίου η' δε θα μου έρθει και θα με φαει η αγωνια.... Είμαι στο τσακ να πάρω τεστ από αυτά που δειχνουν νωρίτερα από την αναμενόμενη περίοδο.. αλλά ξέρω ότι ειναι λάθος να μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία από πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΙ..!!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΩΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ..!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η alexandra22 είπε:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΙ..!!! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΩΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ..!! :D

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου... μακάρι να έρθει επιτέλους το μπεμπάκι που με τοση ανυπομονησια περιμένω.... Μέσα στη βδομάδα θα φανεί τι γίνεται... Εύχομαι και εσύ να έχεις καλά νεα!!!!!! Στειλε να μου πεις!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η alexandra22 είπε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΩΡΑΚΙ...!!!! ΝΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ Τ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΜΕΤΑ... ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ? ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΡΝΙΤΗΚΟΤΗΤΑ...ΕΝΩ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟ ΤΝ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΑΡΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ...ΠΠΦΦΦ 

maria1405 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ!! ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ??

Αλεξανδρα μου καλημερα!? Εμένα ο κύκλος μου είναι  γύρω στις 30 μέρες. Με αυτά τα πονάκια μπήκα κι εγώ κι ο αντρουλης μου πολύ νωρίς αυτό το μήνα στη διαδικασία να σκεφτόμαστε αν είμαι έγκυος. Μας έχουν ψιλοσπασει τα νευρα όλους αυτούς τους μήνες! Βλέπεις το θέλει κι εκείνος πολύ! Τουλάχιστον στηρίζει ο ένας τον άλλο! Τα πονάκια εμένα σταμάτησαν, μου έμεινε μόνο ο πόνος στη μέση κι η εξάντληση, οπότε μάλλον άκυρος ο συναγερμός...?

Κι όσο για την άρνηση που λες, το έχω πάθει κι εγώ. Απλά επειδή το θες πολύ και το σκέφτεσαι συνέχεια, μετά σου γυρνάει τελείως και λες σκασιλα μου, δεν με νοιάζει. Μάλλον είναι κάτι σαν...ψυχολογική άμυνα! Υπομονή μέχρι τη Δεύτερα βρε κούκλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Εγώ Αλαξανδρα μου έφαγα άσχημη πίκρα γιατι είχα 4μερες καθυστέρηση (με σταθερο κυκλο)πόνο στο στήθος,στην κοιλια καφε υγρα και θετικη (!) χοριακη αλλα με χαμηλη τιμη(12).. οποτε τρελαθηκα απο τη χαρα μου μολις ακουσα οτι ειναι θετικο το τεστ και μετα απο 3 λεπτα με προσγειωσε ανωμαλα ο γιατρος μου λεγοντας μου στο τηλ οτι θα μου έρθει περίοδος...και δυστυχώς είχε δίκιο!Αδιαθετησα την επομένη μέρα... Υπήρξε δηλαδή σύλληψη αλλά δεν προχώρησε σε εγκυμοσύνη.... Απογοήτευση!! Για αυτό μην πάθεις ότι έπαθα εγώ..... δείξε ψυχραιμία!!!! Και να σκεφτεσαι ότι μάλλον δεν είσαι έγκυος ώστε να χαρείς όταν μάθεις ΣΙΓΟΥΡΑ ότι είσαι!! Εγώ δεν την ξαναπαταω... Μου κόστισε... Δυο μήνες έχουν περάσει και ακόμα θυμάμαι την ταραχή..!!!

Τι στραπατσο ήταν αυτό που πέρασες κορίτσι μου;!;!;!;!; Πώς στο καλό βγήκε θετική η χοριακη, αλλά δεν ήσουν έγκυος;;;;; Πάντως σου εύχομαι γρήγορα να έχεις ένα νινάκι στην κοιλιτσα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Τι στραπατσο ήταν αυτό που πέρασες κορίτσι μου;!;!;!;!; Πώς στο καλό βγήκε θετική η χοριακη, αλλά δεν ήσουν έγκυος;;;;; Πάντως σου εύχομαι γρήγορα να έχεις ένα νινάκι στην κοιλιτσα σου! 

Από ότι μου είπε ο γιατρος για να πούμε ότι έχουμε εγκυμοσύνη η χοριακη τις πρώτες μέρες καθυστέρησης θα πρέπει να είναι +-60. Αυτη ξεκιναει απο 3 οταν δεν εισαι εγκυος,τη μερα της σύλληψης γίνεται 5 και στη συνέχεια πολλαπλασιάζεται με τρελούς ρυθμούς ώσπου να φτάσει στο επιθυμητό. Εμένα έφτασε ως το 12 και σταμάτησε... γεγονός που σήμαινε ότι έγινε σύλληψη αλλά  ομως δεν προχωρησε η διαδικασια ωστε να εξελιχθεί σε εγκυμοσύνη .. Εγώ πιστεύω -αν και δεν είμαι γιατρος- ότι αυτό συμβαίνει όταν φτανει στο ωαριο κάποιο από τα σπερματοζωάρια που είναι άτυπα.Αυτά δεν έχουν "καλη" μορφή και δεν είναι καταλληλα για γονιμοποίηση. Ολοι η αντρες εχουν τετοια σπερματοζωαρια, αλλοι περισσοτερα και αλλοι λιγοτερα.... Τουλαχιστον απο αυτο το σκωτσεζικο ντουζ εμαθα... θα ειμαι πολύ ψύχραιμη γιατι δεν αντέχω να το ξαναπερασω αυτό.. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και τη θετική σου σκέψη..... Ανταποδίδω... Μακάρι να γίνεις και εσύ γρηγορα μανούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Από ότι μου είπε ο γιατρος για να πούμε ότι έχουμε εγκυμοσύνη η χοριακη τις πρώτες μέρες καθυστέρησης θα πρέπει να είναι +-60. Αυτη ξεκιναει απο 3 οταν δεν εισαι εγκυος,τη μερα της σύλληψης γίνεται 5 και στη συνέχεια πολλαπλασιάζεται με τρελούς ρυθμούς ώσπου να φτάσει στο επιθυμητό. Εμένα έφτασε ως το 12 και σταμάτησε... γεγονός που σήμαινε ότι έγινε σύλληψη αλλά  ομως δεν προχωρησε η διαδικασια ωστε να εξελιχθεί σε εγκυμοσύνη .. Εγώ πιστεύω -αν και δεν είμαι γιατρος- ότι αυτό συμβαίνει όταν φτανει στο ωαριο κάποιο από τα σπερματοζωάρια που είναι άτυπα.Αυτά δεν έχουν "καλη" μορφή και δεν είναι καταλληλα για γονιμοποίηση. Ολοι η αντρες εχουν τετοια σπερματοζωαρια, αλλοι περισσοτερα και αλλοι λιγοτερα.... Τουλαχιστον απο αυτο το σκωτσεζικο ντουζ εμαθα... θα ειμαι πολύ ψύχραιμη γιατι δεν αντέχω να το ξαναπερασω αυτό.. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και τη θετική σου σκέψη..... Ανταποδίδω... Μακάρι να γίνεις και εσύ γρηγορα μανούλα!!!!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια είναι πως είμαι στις δύσκολες μέρες που περιμένω την επόμενη εβδομάδα να έρθει η καταραμένη κι οι ευχές σου μου κάνουν καλό!! Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Η αλήθεια είναι πως είμαι στις δύσκολες μέρες που περιμένω την επόμενη εβδομάδα να έρθει η καταραμένη κι οι ευχές σου μου κάνουν καλό!! Να είσαι καλά!

Και εγω ακριβως στην ίδια φαση ειμαι... Την Παρασκευή περιμενω περιοδο..Όπως καταλαβαίνεις αυτές οι 6 μερες θα μου φανουν αιωνας... !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Και εγω ακριβως στην ίδια φαση ειμαι... Την Παρασκευή περιμενω περιοδο..Όπως καταλαβαίνεις αυτές οι 6 μερες θα μου φανουν αιωνας... !!!!!

Εννοείται πως καταλαβαίνω!!! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε! Υπομονή!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...!! ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΟΙΩΣΑ ΕΝΑ ΤΡΑΒΙΓΜΑΤΑΚΙ ΕΛΑΦΡΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΕΛΑΦΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΚΑΙ ΤΝ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ ΔΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΖΟΥΛΑΩ?? ΓΤ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ..ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΕ :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν νιωθεις ετοιμη μην πας αλλα σε περιπτωση που εισαι που στο ευχομαι θα πρεπει να παιρνεις καποια συμπηρωματα του τυπου φολικο οξυ κ.α.

Δεν ξερω αλλα δεν ειναι κριμα να μην προσφερεις το καλυτερο στο μωρακι??

Γνωμη μου εεε??

Φιλικα

???????????????⚘???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η alexandra22 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...!! ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΟΙΩΣΑ ΕΝΑ ΤΡΑΒΙΓΜΑΤΑΚΙ ΕΛΑΦΡΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΕΛΑΦΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΚΑΙ ΤΝ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ ΔΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΖΟΥΛΑΩ?? ΓΤ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ..ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΕ :P 

καλημερα να εχουμε μια ομορφη κυριακη.. κ εγώ το σκέφτομαι αυτό... Νομίζω ομως ειναι ακομα νωρίς για κάτι τέτοιο.. Αν ξέρει καποια να μας πει γτωτο εχω κ εγώ απορία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/26/2016 at 6:30 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Άσπρη Βλεννη είχα κ εγώ.... Σαν να είχα μύκητες αλλά δεν ήταν μύκητες ήταν εγκυμοσύνη.... Βέβαια εγώ είχα καφέ υγρά στην αρχή κ λέω θα αδιαθετησω μετά κοπηκαν τα καφέ υγρά και είχα άσπρη Βλεννη.... 

Καλησπέρα, είμαι και εγώ στην προσπάθεια για νινάκι.. Σε 8 μέρες θα ξέρω.. Να σε ρωτήσω την άπρη βλέννη σε ποια μέρα του κύκλου σου την είδες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου... Σημερα το πρωί πήγα και πήρα από το φαρμακείο τεστ πρόωρης ανιχνευσης.... Ενω περιμένω περίοδο την Παρασκεύη από χθες το βραδυ ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα..Μου κόλλησε ότι μπορεί να έχω μείνει έγκυος γιατι μεταξύ των ημερων που ήρθα σε επαφη με τον αντρα μου τον προηγούμενο μήνα ήταν η 13η η 15η και 17η μέρα.. Την τελευταία μάλιστα από αυτές έγινε η ωορρηξία μου, (το ξέρω γιατί πήγα στο γυναικολογο για υπέρηχο και το τσεκαρα..)Ακόμη και αν όντως συνέλαβα τη 17η  έχουν περάσει 11 μέρες από τότε... φανταζομαι ότι ακόμη και το πιο ευαισθητο τεστ φαρμακείου δύσκολα θα εβγαινε θετικό.. Όπως μπορείτε να υποθέσετε βγήκε αρνητικό... Και δε με πείραξε  τόσο αυτό... όσο το γεγονός ότι έκανα ΠΑΛΙ τεστ πριν την καθυστερηση, πράγμα το οποίο είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δε θα ξανακάνω....!!!! Εχω απογοητευτεί με τον εαυτό μου που φέρομαι τόσο απερίσκεπτα.. Καθε φορά τα ίδια... Και πάντα  έχω μια καλή δικαιολογία για αυτή την ίδια ανοησία που έχω επαναλάβει 6 φορές τον τελευταίο ένα χρόνο.. Τη μια ζαλάδες (που ήταν πιθανόν να έχω λόγω ζεστης ή ορθοστατικής υπότασης), την άλλη επειδή θα έβγαζα τους φρονιμίτες και έπρεπε να ξέρω αν είμαι εγκυος για να δω αν μπορώ να πάρω αντιβίωση... την τρίτη μια μικρή καθυστέρηση 4 ημερών που εληξε άδοξα..Αυτή η τελευταία ίσως ήταν η μόνη δικαιολογημένη φορα για να θορυβηθω... Οι άλλες όλες ηταν απλά μια ευκαιρια για να χάσω χρόνο, ένεργεια και χρήματα..   Νιώθω ότι εχω πάθει εθισμό στα τεστ εγκυμοσύνης... Σαν και αυτούς που παίζουν τυχερά παιχνίδια.... Συνεχεια λέω στον εαυτό μου ότι δε θα ξανακάνω... και όταν αρχίζουν τα πλησιαζουν οι μέρες με πιάνει τρελα.... Και να σκεφτεί κανείς ότι πριν από κανενα 2μηνο το είχα διαχειριστεί και είχα καταληξει ότι αφού ως ζευγαρι είχαμε θεμα με το σπέρμα και χρειαστηκε να κάνει ο άντρας μου επεμβαση θα χρειαζόμασταν ιατρική βοηθεια για να μείνω εγκυος...Οπότε είχα δεχτεί ότι δε θα τα καταφέρουμε μόνοι μας και είχα ψιλοχαλαρώσει... Τώρα που έκανε εξετάσεις και είδαμε ότι το πρόβλημα διορθώθηκε και εχουμε πιθανότητες να γίνει φυσιολογικά..... έχω λαλήσει πάλι!!!! . Αν μπορείτε πείτε μου.... Μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό....?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Γεια σας κοριτσια μου... Σημερα το πρωί πήγα και πήρα από το φαρμακείο τεστ πρόωρης ανιχνευσης.... Ενω περιμένω περίοδο την Παρασκεύη από χθες το βραδυ ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα..Μου κόλησσε ότι μπορεί να έχω μείνει έγκυος γιατι μεταξύ των ημερων που ήρθα σε επαφη με τον αντρα μου τον προηγούμενο μήνα ήταν η 13η η 15η και 17η μέρα.. Την τελευταία μάλιστα από αυτές έγινε η ωορρηξία μου, (το ξέρω γιατί πήγα στο γυναικολογο για υπέρηχο και το τσεκαρα..)Ακόμη και αν όντως συνέλλαβα τη 17η  έχουν περάσει 11 μέρες από τότε... φανταζομαι ότι ακόμη και το πιο ευαισθητο τεστ φαρμακείου δύσκολα θα εβγαινε θετικό.. Όπως μπορείτε να υποθέσετε βγήκε αρνητικό... Και δε με πείραξε  τόσο αυτό... όσο το γεγονός ότι έκανα ΠΑΛΙ τεστ πριν την καθυστερηση, πράγμα το οποίο είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δε θα ξανακάνω....!!!! Εχω απογοητευτεί με τον εαυτό μου που φέρομαι τόσο απερίσκεπτα.. Καθε φορά τα ίδια... Και πάντα  έχω μια καλή δικαιολογία για αυτή την ίδια ανοησία που έχω επαναλάβει 6 φορές τον τελευταίο ένα χρόνο.. Τη μια ζαλάδες (που ήταν πιθανόν να έχω λόγω ζεστης ή ορθοστατικής υπότασης), την άλλη επειδή θα έβγαζα τους φρονιμίτες και έπρεπε να ξέρω αν είμαι εγκυος για να δω αν μπορώ να πάρω αντιβίωση... την τρίτη μια μικρή καθυστέρηση 4 ημερών που εληξε άδοξα..Αυτή η τελευταία ίσως ήταν η μόνη δικαιολογημένη φορα για να θορυβηθω... Οι άλλες όλες ηταν απλά μια ευκαιρια για να χάσω χρόνο, ένεργεια και χρήματα..   Νιώθω ότι εχω πάθει εθισμό στα τεστ εγκυμοσύνης... Σαν και αυτούς που παίζουν τυχερά παιχνίδια.... Συνεχεια λέω στον εαυτό μου ότι δε θα ξανακάνω... και όταν αρχίζουν τα πλησιαζουν οι μέρες με πιάνει τρελα.... Και να σκεφτεί κανείς ότι πριν από κανενα 2μηνο το είχα διαχειριστεί και είχα καταληξει ότι αφού ως ζευγαρι είχαμε θεμα με το σπέρμα και χρειαστηκε να κάνει ο άντρας μου επεμβαση θα χρειαζόμασταν ιατρική βοηθεια για να μείνω εγκυος...Οπότε είχα δεχτεί ότι δε θα τα καταφέρουμε μόνοι μας και είχα ψιλοχαλαρώσει... Τώρα που έκανε εξετάσεις και είδαμε ότι το πρόβλημα διορθώθηκε και εχουμε πιθανότητες να γίνει φισιολογικά..... έχω λαλήσει πάλι!!!! . Αν μπορείτε πείτε μου.... Μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό....?? 

Κοριτσάκι μου, τί ποιό όμορφο από το να 'λαλήσεις' αναμένοντας το ωραιότερο δώρο? Τί να πώ..? Νομίζω ότι την ιδανική ψυχραιμία μόνο με χάπια θα την είχα όταν είχαμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου. Τώρα με την εξωσωματική είναι αλλιώς τα πράγματα. Είμαι της γνώμης να κάνει η κάθε γυναίκα αυτό που νιώθει χωρίες ενοχές.. Θέλει τεστ? Να κάνει τεστ. Θέλει να εκτονωθεί σε forum? Να εκτονωθεί σε forum. Ότι επιτάσσουν οι ορμόνες θα κάνουμε ούτως ή άλλως... γιατί να το παλεύουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ReadRideRock είπε:

Κοριτσάκι μου, τί ποιό όμορφο από το να 'λαλήσεις' αναμένοντας το ωραιότερο δώρο? Τί να πώ..? Νομίζω ότι την ιδανική ψυχραιμία μόνο με χάπια θα την είχα όταν είχαμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου. Τώρα με την εξωσωματική είναι αλλιώς τα πράγματα. Είμαι της γνώμης να κάνει η κάθε γυναίκα αυτό που νιώθει χωρίες ενοχές.. Θέλει τεστ? Να κάνει τεστ. Θέλει να εκτονωθεί σε forum? Να εκτονωθεί σε forum. Ότι επιτάσσουν οι ορμόνες θα κάνουμε ούτως ή άλλως... γιατί να το παλεύουμε???

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου... Μου δίνεις δύναμη γιατί πραγματικά έχω αρχίσει να χάνω την αυτοεκτίμηση μου, έτσι που κάνω.... Κάθε 2-3 μήνες είμαι κατα φαντασίαν έγκυος... Στα αλήθεια αισθάνομαι πολύ χαζή... 33 χρονών γυναίκα και δε μπορώ να ''καταλάβω'' ότι για να κάνω τέστ θα πρέπει να έχω καθυστερήση.... που σύμφωνα με όλους τους γιατρούς είναι το πρώτο σύμπτωμα της εγκυμοσύνης.....!!!!   Ουφ δεν ξέρω τι να πω...... Νομιζω ότι δεν υπάρχει σωτηρια στην περίπτωση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...