Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση!!!


prassinomata

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!! Τελευταια περιοδος 31/3 με κυκλο 25 ημερων σημερα εχω μια μερα καθυστερηση... στην 22η μερα ειχα κανει τεστ και ειχε βγει αρνητικο λετε να υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης??? Δεν εχω πονους περιοδου τιποτα.. μονο η μεση μου ποναει λιγο και τιποτα αλλο ουτε θα αδιαθετηαω αισθανομαι γιατι παντα με προμηνειει με πονους... τι να πω εχω ανχωθει αλλα δεν νοιωθω ουτε εγκυος αλλα ουτε οτι θα αδιαθετησω τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ lovely μου ενα ανχος που το εχω.....αλλα νομιζω θα ερθει η καταραμενη με επιασαν πονοι περιοδου προν λιγο.... για λιγο κρατησε παλι η χαρα μου...... μαλλον θα αδιαθετησω.... :cry:[smilie=banghead.gi::((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω..δεν πειραζει.τι να κανουμε απλα λιγο θα ταλαιπωρηθουμε απ οοτι φαινεται αλλα χαναλι!!του αξιζει νομιζω!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν του αξιζει λεει....εννοειται παντως εχω πονους περιοδου και πρησμενο στηθος αλλα η καταραμενη αφαντη.... παραξενο....:confused: ελπιζω να μην ερθει...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxaa!!!μακαρι μακαρι!!στο ευχομαι!!!για να δουμε για να δουμε!!και εγω την Παρασκευη αναμενω..τι να πω.εχω χαρα ανυπομονησια αλλα και φοβο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην σου ερθει να μην σου ερθει.... παντως εγω για σημερα δεν βλεπω να ερχεται... εχω και δεκατα 16η μερα σημεραααααα !!!!!αυριο θα κανω τεστ και ελπιζω να εχω [smilie=binkybaby.g: στην κοιλιτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχομαι ολόψυχα να έχετε και οι δυο μωρακι!!!!! Και να ειναι το πιο  ευτυχισμένο σας πασχα!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Μαγκι μου μακαρι απο το στομα αου και στου θεου το αυτι!!! Εσυ εγκυουλα??? Κοριτσια καληνυχτα πεφτω για υπνο γιατι αισθανομαι παραξενα θα σας ενημερωσω αυριο μολις κανω το τεστ εγκυμοσυνης φιλακιαααασ:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η prassinomata είπε:

Μακαρι Μαγκι μου μακαρι απο το στομα αου και στου θεου το αυτι!!! Εσυ εγκυουλα??? Κοριτσια καληνυχτα πεφτω για υπνο γιατι αισθανομαι παραξενα θα σας ενημερωσω αυριο μολις κανω το τεστ εγκυμοσυνης φιλακιαααασ:x:x

Εγώ ναι στον 7ο.. Ελπιζω να εχουμε καλα νεα αληθεια στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου! 

Στειλε να μας πεις και χωρίς αγχος ε!!! Σου στελνω θετική ενέργεια κ φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Μακαρι Μαγκι μου μακαρι απο το στομα αου και στου θεου το αυτι!!! Εσυ εγκυουλα??? Κοριτσια καληνυχτα πεφτω για υπνο γιατι αισθανομαι παραξενα θα σας ενημερωσω αυριο μολις κανω το τεστ εγκυμοσυνης 

@prassinomata μου!!!που εισαι??τι εγινε τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely εδω ειμαι! Καλησπερα τι κανεις?πηγα στο φαρμακειο αλλα ειχε μονο predictor και τα θεωρω πληρως αναξιοπιστα οποτε δεν πηρα ειπα να περιμενω και αυριο να κανω το τεστ να παρω clear blue απο αλλο φαρμακειο....:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλαααα!!εγω εκανα δεν αντεξα και βγηκε αρνητικο.τι να πω..απογοητεθτηκα δεν σου κρυβω!!εσυ συνηθως εισαι ακριβως στις μερες??η τυχανει να εχεις κ καμμια καθυστερηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ !!! ΕΚΑΝΑ 4 ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ (18 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ) !!! ΕΧΑΣΑ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωπα ρε συ!φοβεροοο.μα πως γινεται να μην βλεπουν εγκυμοσυνη.ειναι δυνατον?και τελικα ποσο εδειξε η χοριακη οτι ησουν?τι να πω.

Περιμενουμε να αδιαθετησουμε νομιζουμε εγκυμοσυνη.αδιαθετουμε παλι το ιδιο θα νομιζουμε δηλαδη??μπας και??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...