Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ


Recommended Posts

Emena m eipe oti kalo einai ekeino to mina na mi meinw gt me ti salpiggografia dexetai aktinovolia i mitra k to wario na ypostei alloiwseis k na min einai kalo! Alla m leei tpt den einai apolyto! Rwta to gynaikologo sou kalytera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

kalhspera koritsia egw molis ksekinhsa eksetaseis gia to thema tis ekswswmatikhs..exw milhsei me ton giatro egw fysiologika o antras m xamhlo sperma k mikrh kinhtikothta den aksizei ton kopw opoia thelei na kanei spermatexynsh einai polu mikro to pososto 10% mas eipan tzampa tis kaname tzampa lefta 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/4/2016 at 5:33 ΜΜ, ο/η Silvy είπε:

Θα σου πω ναι.. Απλά θέλω να μου πεις την γνώμη σου όταν πας και τι εξετάσεις σου εδωσε να κάνεις.. Εύχομαι να είναι η τελευταία Προσπάθεια σου 

silvy phga sto nosokomeio sto panephsthmiako sthn larisa mas evale na kanoume eksetaseis  meta tha perasoume epitroph na egkrinoun gia na mhn plhrwsoume k meta ksekinaei h diadikasia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/4/2016 at 1:27 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπερα κοριτσι μου..πριν αποφασισεις ψαξε λιγο και τα αποτελεσματα..

se ena ths larisas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎4‎/‎4‎/‎2016 at 2:26 ΜΜ, ο/η Joy1988 είπε:

Κορίτσια μουυυυ, σημερα εκανα ακτινογραφία θώρακος τυπικά γιατί χρειάζεται εδω στο εξωτερικό  που μενω! Η ερώτηση μου ειναι : σε λίγες μέρες θα κανω κ την σαλπιγγογραφια μήπως μάζεψα πολυ ραδιενέργεια κ να αφησω αυτό τον μηνα να περασει χωρίς προσπάθεια; Μη γίνει κάτι κ δεν κανει; Η γιατρός μου είπε πως δεν πειράζει να κανω σαλπιγγογραφια κ μετα απο 2-3 μέρες να δοκιμάσω αλλα τωρα εκανα κ θώρακα! Θα την ρωτήσω ξανά σημερα... Πολλές ακτίνες βρε κορίτσια... Εσάς; Τι σας είπαν στον ίδιο κύκλο προσπαθείς κ δεν ειναι τοξική για το έμβρυο;; 

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mpoumpou2 είπε:

se ena ths larisas

Μπουμου καλημερα να φανταστω μικρογονιμοποιηση;;και βιοψια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2016 at 4:29 ΜΜ, ο/η mpoumpou2 είπε:

silvy phga sto nosokomeio sto panephsthmiako sthn larisa mas evale na kanoume eksetaseis  meta tha perasoume epitroph na egkrinoun gia na mhn plhrwsoume k meta ksekinaei h diadikasia

Ποιες είναι οι εξέτασεις? Αντε με το καλό να ξεκινήσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/4/2016 at 8:58 ΠΜ, ο/η Silvy είπε:

Ποιες είναι οι εξέτασεις? Αντε με το καλό να ξεκινήσεις!! 

 

στις On 19/4/2016 at 8:58 ΠΜ, ο/η Silvy είπε:

Ποιες είναι οι εξέτασεις? Αντε με το καλό να ξεκινήσεις!! 

gia upatitida thelei xoriakh gia theirweidh ormonikes sa;piggografia...sxedon oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Αν τις έχεις κάνει ήδη σου λέει να τις ξανά κάνεις? Γτ εγώ τις έχω όλες κάνει.. 

νομιζω δεν χρειαζεται ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mpoumpou2 είπε:

an exei perasei ena xroniko diasthma nai gia thn epitroph xreiazonte prosfates genika

η σαλπιγγογραφια εχει μεγαλο χρ.διαστημα σε ισχυ!καλο Πασχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2016 at 2:18 ΜΜ, ο/η Silvy είπε:

Καλό Πάσχα κορίτσια.. Έκλεισα και εγώ ραντεβού στης 20 Μαΐου ανυπομονώ να πάω να δω τι θα μου πει.. 

kalh anastash na exoume koritsia k kalo pasxa...!!!ekleises rantevou gia to ti silvi m;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mpoumpou2 είπε:

kalh anastash na exoume koritsia k kalo pasxa...!!!ekleises rantevou gia to ti silvi m;

 

καλο Πσσχα και καλη Ανασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...