Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Εγώ ημουν ανάμεσα σε γκρι ανοιχτο καρότσι και ενα που ειναι τζιν και τελθκα κατέληξα στο τζιν για να ειναι ουδέτερο! Ασε που το γκρι ηταν πολυ ανοιχτο και θα λέρωνε! Καλα βεβαια ειχα βρει ενα ονειρεμένο αλλα πανάκριβο... Ηταν ολόμαυρο και ο σκελετός ροζ χρυσό... Ενταξει οχι πραγματικό... Αχ το ερωτεύτηκα... Αλλα πανάκριβου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Εγώ ημουν ανάμεσα σε γκρι ανοιχτο καρότσι και ενα που ειναι τζιν και τελθκα κατέληξα στο τζιν για να ειναι ουδέτερο! Ασε που το γκρι ηταν πολυ ανοιχτο και θα λέρωνε! Καλα βεβαια ειχα βρει ενα ονειρεμένο αλλα πανάκριβο... Ηταν ολόμαυρο και ο σκελετός ροζ χρυσό... Ενταξει οχι πραγματικό... Αχ το ερωτεύτηκα... Αλλα πανάκριβου... 

Τι μαρκα μαγκι μου ειναι το ακριβο το καροτσι;;κι οταν λες πανακριβο ποσο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ναι ίσως επειδή την εκανα νωρίς την β επιπεδου ήταν λίγα τα γραμμαρια του....θα πάω να κάνω υπέρηχο την μεγάλη Τετάρτη να δω...λογικά θα μου πουν και πόσο βάρος έχει... 

να μη φοβασαι τιποτα!!! μ.τεταρτη εχω κι εγω το ραντεβου για υπερηχο!! να ρωτας,να τα ρωτας ολα οσα θελεις!γιατι εγω η κοιμησμενη τα εχω στο μυαλο μου πριν,κι οταν παω για υπερηχο απ τη λαχταρα και την αγωνια μου τα ξεχναω ολα να τα ρωτησω. ετρωγα μονιμως κολλημα με τους παλμους.καθε φορα τους επρηζα τα συκωτια ποσους παλμους εχει και ποσους παλμους εχει!! μιλαμε για κολλημα!!! μετα μου φυγε. τωρα κολλησα στις ακριβεις μερες ,γιατι την αλλη φορα αντι να ημουν 23 κ 2 με μετρησε 23 κ 1 . !!!!! τη καταστροφηηηηηηηη εφερα!!! ειναι λογικο ολο το αγχος γιατι αμα δε ξερουμε τιποτα κιολας κανουμε διαφορους συνειρμους! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η new_mom_2016 είπε:

να μη φοβασαι τιποτα!!! μ.τεταρτη εχω κι εγω το ραντεβου για υπερηχο!! να ρωτας,να τα ρωτας ολα οσα θελεις!γιατι εγω η κοιμησμενη τα εχω στο μυαλο μου πριν,κι οταν παω για υπερηχο απ τη λαχταρα και την αγωνια μου τα ξεχναω ολα να τα ρωτησω. ετρωγα μολιμως κολλημα με τους παλμους.καθε φορα τους επρηζα τα συκωτια ποσους παλμους εχει και ποσους παλμους εχει!! μιλαμε για κολλημα!!! μετα μου φυγε. τωρα κολλησα στις ακριβεις μερες ,γιατι την αλλη φορα αντι να ημουν 23 κ 2 με μετρησε 23 κ 1 . !!!!! τη καταστροφηηηηηηηη εφερα!!! ειναι λογικο ολο το αγχος γιατι αμα δε ξερουμε τιποτα κιολας κανουμε διαφορους συνειρμους! :)

Χαχαχαχαχα κόλλημα και εσύ με τους παλμους όμως.... Κ εγώ τα ξεχνάω ρε συ πάω και λεψ θα ρωτήσω αυτά και γυρίζω πίσω σαν τον μπουφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τι μαρκα μαγκι μου ειναι το ακριβο το καροτσι;;κι οταν λες πανακριβο ποσο;;;

Αν θυμαμαι καλα ηταν mamas and papas επαιτειακο και εκανε στην Ελλάδα 920 το καρότσι με δώρο το πορτ μπεμπέ... Αστο σου λεω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η κυριακη03 είπε:

Εγω παλι κάτι ψιλοπονακια εχω. Κ τα καταλαβαινω γτ νιωθω ότι μου κόβονται τα ποδια.. ισως να είναι κ ιδεα μου ομως.. δν ξερω. Απο τη νύχτα νιωθω καπως(ξυπνησα με την αισθηση οτι έρχεται περιοδος) αλλα τι να πω..;;; αν δω κ συνεχιστει θα πάρω το γιατρο. Μια αδυναμια την εχω πάντως κ νιωθω χερια κ ποδια κ γενικα το σωμα μου σμπαραλια..οπως δλδ οταν περιμενω περιοδο. Ο μικρος ησυχος.. εμενα γτ δν κλωτσαει οπως εσας γμτ;;;

κυριακη μου, ετσι ειμαι εγω. αυτο που ενιωθα καθε μερα το πρωτο τριμηνο σαν περιοδο που λες, το αισθανομαι και τωρα κατα διαστηματα.ο παλιος μου γιατρος  μου ειχε πει πως αυτο θα το νιωθω ως το τελος διοτι η μητρα μεγαλωνει συνεχως. ακριβως δυο μερες τωρα ξυπναω κομματια και σερνομαι στη δουλεια...υποψην δουλευω σε καφετερια.ακομα κι οταν επιστρεφω σπιτι και καθομαι ξαπλα,καθε φορα που θελω να σηκωθω δε μπορω!κομαρες πως να στο πω.και μη νομιζεις οτι κι εμενα κλωτσαει οσο φανταζεσαι.κοιμουνται κιολας τα καημενα! θα το αναφερω κι εγω στο γιατρο αυτο την αλλη βδομαδα.δε θελω να στενοχωριεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Χαχαχαχαχα κόλλημα και εσύ με τους παλμους όμως.... Κ εγώ τα ξεχνάω ρε συ πάω και λεψ θα ρωτήσω αυτά και γυρίζω πίσω σαν τον μπουφο

Εγώ τα γραφω!!! Εχω που εχω Alzheimer's εχω και pregnancy brain... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μη μου λέτε για τον τοκετό γιατί έμειναν δύο μέρες!!!!Μία χαίρομαι που τελειωνω μία αγχωνομαι.

 Minaki το χρώμα είναι προσωπικό γούστο αλλά γενικά θα σε συμβουλευα να έχει ενιαίο χερούλι γιατί το δικό μου έχει δύο και ναι μεν κρεμαω διάφορα άλλα δεν κινείται με το ένα χέρι και υπάρχουν στιγμές που χρειάζεται.Και φυσικά όσο πιο εύκολα κλείνει τόσο το καλύτερο! Και οι διπλές ρόδες βοηθούν όταν το οδηγουμε στα χαλίκια της παιδικής.

Κυριακη τέτοια πονάκια είναι απολύτως φυσιολογικά.Κι εμένα η σκατουλα μου δεν πολυκουνιεται από την αρχή .Το βράδυ κάπως βελτιώνεται αλλά συχνά με ανησυχουσε χωρίς λόγο.Μπορεί και το δικό σου νινακι να είναι τεμπελουλι!

χρυσα με το καλο και με ενα πονο σου ευχομαι!καλη ξελεφτερια!!!(που μου ειπε και μια θειά στη δουλεια8-))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η new_mom_2016 είπε:

κυριακη μου, ετσι ειμαι εγω. αυτο που ενιωθα καθε μερα το πρωτο τριμηνο σαν περιοδο που λες, το αισθανομαι και τωρα κατα διαστηματα.ο παλιος μου γιατρος  μου ειχε πει πως αυτο θα το νιωθω ως το τελος διοτι η μητρα μεγαλωνει συνεχως. ακριβως δυο μερες τωρα ξυπναω κομματια και σερνομαι στη δουλεια...υποψην δουλευω σε καφετερια.ακομα κι οταν επιστρεφω σπιτι και καθομαι ξαπλα,καθε φορα που θελω να σηκωθω δε μπορω!κομαρες πως να στο πω.και μη νομιζεις οτι κι εμενα κλωτσαει οσο φανταζεσαι.κοιμουνται κιολας τα καημενα! θα το αναφερω κι εγω στο γιατρο αυτο την αλλη βδομαδα.δε θελω να στενοχωριεσαι!

Εχω δυο κολπάκια για να τα νιώθετε, εκτος του γλυκού! Σε εμενα πιάνουν κ οταν αγχωνομαι τα κανω αμέσως! 

Ο πιο εύκολος τρόπος ειναι να ξάπλωσεις στην αριστερή μεριά σου! Ετσι και εχει περισσότερο χώρο για κλωτσιές και παίρνει και περισσότερο οξυγόνο! 

Το αλλο που κανω ειναι να κανω αναπνοές! Επειδη κανω γιογκα,οταν κανω αναπνοές οξυγονωνεται περισσότερο και δίνει πόνο! Κάτσε σε μια άνετη θέση, και παιρνε αναπνοές απο τη μύτη βαθιές (χωρίς να κανεις θόρυβο αλλιως θα ζαλιστεις) και βγάζει τον αέρα αργα απο το στόμα! Κανονικα ειναι κοιλιακες αλλα δε μπορω να στο εξηγήσω! Συγκεντρωσου στην αναπνοή κ μετα απο λιγο θα δεις που θα κουνηθεί! Μη κανεις πάνω απο 5-6 παντως γιατι θα ζαλιστεις!!

εν τω μεταξυ σε ποια εβδομαδα εισαι; Γιατι αν εισαι λιγο δεν κουνιούνται και πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Χαχαχαχαχα κόλλημα και εσύ με τους παλμους όμως.... Κ εγώ τα ξεχνάω ρε συ πάω και λεψ θα ρωτήσω αυτά και γυρίζω πίσω σαν τον μπουφο

χαχαχα μα τι μου θυμηζεις τι μου θυμηζεις...!!!ναι καλε εμενα!!!!  α καλα βλεπω δεν ειμαι μοναχή μου παλι καλα!! ξερεις τι εκανα τωρα? πηρα ενα χαρτακι κι εγραψα ολα οσα θελω να ρωτησω!! καλη μαγκια! το προτινω!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγκι μου!!! με ενα χιλιαρικακι δε του παιρνεις κατευθειαν ενα αμαξακι να του μεινει κιολας για μετα;;;χαχαχα (ελπιζω να μη με παρεξηγησες ,με ολη τη καλη διαθεση χαριτολογωντας το εγραψα!) μα ειναι τιμες αυτες ρε παιδια;;;:shock::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ και απο μενα κοριτσια τι κανετε/???

τελικα το μωρο νιωθω,,εγινε πιο εντονα τις τελευταιες μερες!!!!ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι 20η εβδομαδα με βρηκε καλα και το μωρο επισης...ειναι 21 εκατοστα και 285 γραμμαρια..μου ειπε δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι και οτι ολα πανε μια χαρα....παμε ομως 1ο μερες πισω γιατι λογο αστατηςπεριοδου αργησε να γινει η συλληψη...αααχ δευτερα θα κανω την καμπυλη κοριτσια....και επειδη πιο παλια ξανα εκανα ειμαι σιγουρη οτι θα κανω εμετο και θα το ξαναπιω!!!!!σε ποιο μηνα κανατε εσεις την καμπυλη?εμενα μου φαινεται λιγο νωρις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Εχω δυο κολπάκια για να τα νιώθετε, εκτος του γλυκού! Σε εμενα πιάνουν κ οταν αγχωνομαι τα κανω αμέσως! 

Ο πιο εύκολος τρόπος ειναι να ξάπλωσεις στην αριστερή μεριά σου! Ετσι και εχει περισσότερο χώρο για κλωτσιές και παίρνει και περισσότερο οξυγόνο! 

Το αλλο που κανω ειναι να κανω αναπνοές! Επειδη κανω γιογκα,οταν κανω αναπνοές οξυγονωνεται περισσότερο και δίνει πόνο! Κάτσε σε μια άνετη θέση, και παιρνε αναπνοές απο τη μύτη βαθιές (χωρίς να κανεις θόρυβο αλλιως θα ζαλιστεις) και βγάζει τον αέρα αργα απο το στόμα! Κανονικα ειναι κοιλιακες αλλα δε μπορω να στο εξηγήσω! Συγκεντρωσου στην αναπνοή κ μετα απο λιγο θα δεις που θα κουνηθεί! Μη κανεις πάνω απο 5-6 παντως γιατι θα ζαλιστεις!!

εν τω μεταξυ σε ποια εβδομαδα εισαι; Γιατι αν εισαι λιγο δεν κουνιούνται και πολυ! 

καλοοο!  πω πω δε το καταλαβαινω καλα για να το κανω σωστα!θα το προσπαθησω ομως αυτο με τις αναπνοες!το αλλο ξαπλα αριστερα το κανω συχνα ,ρε συ οντως εκει νιωθω τα περισσοτερα κουνηματα! ειμαι 24 εβδομαδων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η new_mom_2016 είπε:

μαγκι μου!!! με ενα χιλιαρικακι δε του παιρνεις κατευθειαν ενα αμαξακι να του μεινει κιολας για μετα;;;χαχαχα (ελπιζω να μη με παρεξηγησες ,με ολη τη καλη διαθεση χαριτολογωντας το εγραψα!) μα ειναι τιμες αυτες ρε παιδια;;;:shock::cry:

Μα εννοειται! Ολόκληρη πορσε παιρνω χαχαχαχ παιδική παντα! Καλε σιγα μη σε παρεξήγησω! Οτι μπορω να γλιτώσω καλο ειναι και δυστυχως δεν εχω και κανέναν γνωστο να μου δώσει αλλιως θα τα επαιρνα ολα απο κάποιον που δε τα θελει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η new_mom_2016 είπε:

καλοοο!  πω πω δε το καταλαβαινω καλα για να το κανω σωστα!θα το προσπαθησω ομως αυτο με τις αναπνοες!το αλλο ξαπλα αριστερα το κανω συχνα ,ρε συ οντως εκει νιωθω τα περισσοτερα κουνηματα! ειμαι 24 εβδομαδων!

Ε τωρα θα αρχισει να δίνει περισσότερο! Αν κρίνω απο εμενα δηλαδη.. Εμενα απο 26η και μετα δίνει πόνο! Πριν επρεπε να ξαπλωσω κ να ηρεμήσω! Αλλιως δε καταλάβαινα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

γεια σασ και απο μενα κοριτσια τι κανετε/???

τελικα το μωρο νιωθω,,εγινε πιο εντονα τις τελευταιες μερες!!!!ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι 20η εβδομαδα με βρηκε καλα και το μωρο επισης...ειναι 21 εκατοστα και 285 γραμμαρια..μου ειπε δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι και οτι ολα πανε μια χαρα....παμε ομως 1ο μερες πισω γιατι λογο αστατηςπεριοδου αργησε να γινει η συλληψη...αααχ δευτερα θα κανω την καμπυλη κοριτσια....και επειδη πιο παλια ξανα εκανα ειμαι σιγουρη οτι θα κανω εμετο και θα το ξαναπιω!!!!!σε ποιο μηνα κανατε εσεις την καμπυλη?εμενα μου φαινεται λιγο νωρις!!!!

μπραβο σου!! κι εγω εκανα μικρη καμπυλη ζαχαρου ,μου φαινεται μετα την αυχενικη πρεπει να ηταν!δε θυμαμαι καλα! αλλα μου ηρθε εμετος αυτο το θυμαμαι!τωρα αλιμονο μας που θα ειναι και περισσοτερη η ποσοτητα! ειμαι 24 εβδ και ακομα δε την εκανα τη μεγαλη καμπυλη.λογικα θα μου πει σε κανα δυο βδομαδες να τη κανω! σιγα δε πιστευω οτι ειναι και τοσο νωρις!21 εβδ θα εισαι απο δευτερα σωστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

γεια σασ και απο μενα κοριτσια τι κανετε/???

τελικα το μωρο νιωθω,,εγινε πιο εντονα τις τελευταιες μερες!!!!ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι 20η εβδομαδα με βρηκε καλα και το μωρο επισης...ειναι 21 εκατοστα και 285 γραμμαρια..μου ειπε δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι και οτι ολα πανε μια χαρα....παμε ομως 1ο μερες πισω γιατι λογο αστατηςπεριοδου αργησε να γινει η συλληψη...αααχ δευτερα θα κανω την καμπυλη κοριτσια....και επειδη πιο παλια ξανα εκανα ειμαι σιγουρη οτι θα κανω εμετο και θα το ξαναπιω!!!!!σε ποιο μηνα κανατε εσεις την καμπυλη?εμενα μου φαινεται λιγο νωρις!!!!

Γεια σου ζωιτσα! 

Μια χαρα το βρισκω το μπεμπέ! Εγώ εκανα στην 24η κ ο καινούργιος  γιατρός μ ειπε οτι ειναι λιγο νωρις κ μπορει να χρειαστει να την ξανακανω! Τωρα ο καθε γιατρός εχει τον τροπο του τι να πω! 

Παρε μαζι καλαμάκι και κλείσε τη μύτη! Μονο ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Αν θυμαμαι καλα ηταν mamas and papas επαιτειακο και εκανε στην Ελλάδα 920 το καρότσι με δώρο το πορτ μπεμπέ... Αστο σου λεω... 

Εγω θελω να παρω το stokke και ειναι πολυ τσουχτερο 1600 μαζι με πορτ μπεμπε και το αυγουλακι και ολα πανε εξτρα!!θα το ψαξω στο ιντερνετ να το βρω να το δω με δελεάσεις με το ροζ χρυσο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Εγω θελω να παρω το stokke και ειναι πολυ τσουχτερο 1600 μαζι με πορτ μπεμπε και το αυγουλακι και ολα πανε εξτρα!!θα το ψαξω στο ιντερνετ να το βρω να το δω με δελεάσεις με το ροζ χρυσο??

Ασε ηταν πολυ ομορφο! Το εχει πιο φτηνα ενα αγγλικό σαιτ το pramworld.. Αλλιως το εχουν τα mothercare.. Γράψε mamas and papas pink gold λογικα θα στο βγάλει!

εγω τελικα μαλλον θα παρω ενα prenatal που το είχαν προσφορά 419 και ειναι τριπλέτα με καλαθουνα κ πορτ μπεμπέ/ κάθισμα αυτοκινήτου.. Ελπιζω να ειναι καλο! 

image.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ασε ηταν πολυ ομορφο! Το εχει πιο φτηνα ενα αγγλικό σαιτ το pramworld.. Αλλιως το εχουν τα mothercare.. Γράψε mamas and papas pink gold λογικα θα στο βγάλει!

εγω τελικα μαλλον θα παρω ενα prenatal που το είχαν προσφορά 419 και ειναι τριπλέτα με καλαθουνα κ πορτ μπεμπέ/ κάθισμα αυτοκινήτου.. Ελπιζω να ειναι καλο! 

image.png

Ειναι σαν το stokke stoller αλλα σε ροζ χρυσο!!τελειο ειναι !!!!!

Τα mothercare το εχουν ή το κανεις παραγγελια;;

Ξετρελαθηκα!!!!!!!

419 ολα;;και τα τρία ;;πολυ καλη τιμη ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ασε ηταν πολυ ομορφο! Το εχει πιο φτηνα ενα αγγλικό σαιτ το pramworld.. Αλλιως το εχουν τα mothercare.. Γράψε mamas and papas pink gold λογικα θα στο βγάλει!

εγω τελικα μαλλον θα παρω ενα prenatal που το είχαν προσφορά 419 και ειναι τριπλέτα με καλαθουνα κ πορτ μπεμπέ/ κάθισμα αυτοκινήτου.. Ελπιζω να ειναι καλο! 

image.png

Δεν μου βγαζει τιμη!!τελειο πορτ μπεμπε εχει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ειναι σαν το stokke stoller αλλα σε ροζ χρυσο!!τελειο ειναι !!!!!

Τα mothercare το εχουν ή το κανεις παραγγελια;;

Ξετρελαθηκα!!!!!!!

419 ολα;;και τα τρία ;;πολυ καλη τιμη ειναι!

Στο ειπα ειναι ερωτευσιμο!! Λογικα κατόπιν παραγγελίας! Παρε τηλ να ρωτησεις! Δε το έψαξα παραπάνω!  

Ναι κ μενα καλα μου φάνηκε κ δίνουν κ δώρο το στρώμα για την καλαθουνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαγκι είπε:

Στο ειπα ειναι ερωτευσιμο!! Λογικα κατόπιν παραγγελίας! Παρε τηλ να ρωτησεις! Δε το έψαξα παραπάνω!  

Ναι κ μενα καλα μου φάνηκε κ δίνουν κ δώρο το στρώμα για την καλαθουνα! 

Δεν περιμενα να ειναι τοσο εντυπωσιακο!!πολυ ιδιαίτερο κομμάτι! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Δεν περιμενα να ειναι τοσο εντυπωσιακο!!πολυ ιδιαίτερο κομμάτι! !

Ειναι πανέμορφο ασε... 

Μια βδομάδα μονο για αυτο μιλούσα χαχαχα! Αν τα εχεις δώστα!!! Και αμα δεις φωτο που αντι για το καρότσι εχει πάνω την καλαθουνα ειναι πολυ vintage... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!! Εδώ είμαστε όλες μαζί για τον ίδιο σκοπό! Φυσικά και σε δεχόμαστε με!!! Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου, μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως.  Αν επιτρέπεται... πόσων ετών είστε με το σύντροφο και πόσο καιρό προσπαθείτε;
    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...