Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοριτσια στην τελευταία μου γεννα εδω στην Αγγλια ηταν και μενα ο δικός μου μέσα.Και μάλιστα οχι μονο στο προσκεφάλι μου αλλα κανονικά τα έβλεπε ολα.Εδω οχι μονο επιτρέπεται αλλα επιβάλλεται κιολας να εχεις σύνοδο και επιτρέπουν μέχρι δυο την ωρα του τοκετου.Η αλήθεια βεβαια ειναι οτι ειχα και εγω ενα αγχος για το μετα πχ αν θα σιχαθεί,αν θα με βλέπει αλλιως μετα κτλ.Αλλα οχι μονο δεν εγινε τιποτα απο ολα αυτα,αντιθέτως ακομα μιλάει για το ποσό υπέροχη εμπειρία ηταν γι'αυτον.Μαλιστα τωρα που έρχεται και η δεύτερη κόρη του του ειπα μια μερα πως αυτη την φορα δεν θα μπορέσει να ειναι μέσα στην αίθουσα μαζί μου γιατι θα πρέπει να κρατάει την μικρη μας.Και αμεσως πήρε τηλεφωνο το νονό του απο Ελλαδα να ερθει εκείνες τις μερες για να μείνει αυτος με τη μεγαλη μας κόρη όταν ερθει η ωρα.Ανυπομονει να το ξαναζήσει μωρε...???

Αχου μωρέ. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοριτσια στην τελευταία μου γεννα εδω στην Αγγλια ηταν και μενα ο δικός μου μέσα.Και μάλιστα οχι μονο στο προσκεφάλι μου αλλα κανονικά τα έβλεπε ολα.Εδω οχι μονο επιτρέπεται αλλα επιβάλλεται κιολας να εχεις σύνοδο και επιτρέπουν μέχρι δυο την ωρα του τοκετου.Η αλήθεια βεβαια ειναι οτι ειχα και εγω ενα αγχος για το μετα πχ αν θα σιχαθεί,αν θα με βλέπει αλλιως μετα κτλ.Αλλα οχι μονο δεν εγινε τιποτα απο ολα αυτα,αντιθέτως ακομα μιλάει για το ποσό υπέροχη εμπειρία ηταν γι'αυτον.Μαλιστα τωρα που έρχεται και η δεύτερη κόρη του του ειπα μια μερα πως αυτη την φορα δεν θα μπορέσει να ειναι μέσα στην αίθουσα μαζί μου γιατι θα πρέπει να κρατάει την μικρη μας.Και αμεσως πήρε τηλεφωνο το νονό του απο Ελλαδα να ερθει εκείνες τις μερες για να μείνει αυτος με τη μεγαλη μας κόρη όταν ερθει η ωρα.Ανυπομονει να το ξαναζήσει μωρε...???

Άντε ρε....μπράβο του!!!

Εγώ δεν θέλω να είναι μέσα. Δεν ξέρω πως θα είμαι εκείνη την ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kelly28 είπε:

Άντε ρε....μπράβο του!!!

Εγώ δεν θέλω να είναι μέσα. Δεν ξέρω πως θα είμαι εκείνη την ώρα...

Κελλυ μου ειναι υπεροχη εμπειρια. Μην φοβασαι. Ασε που επειδη εχεις παρεα εχεις αλλη συμπεριφορα. Εχεις δυναμη. Εγω πχ θυμαμαι οταν στους ωμους κουραστηκα(ηταν μπροστα με το γιατρο) ηρθε διπλα μου επιασε το χερι μου κ μου εδωσε κουραγιο μαζι με το γιατρό μου που έλεγε πως αλλη μια φορα εμεινε να σπρωξω κ τελος.. ειναι υπεροχη εμπειρια κ για τους 2. Ασε που εκεινος απο τη συγκινηση εκλαιγε κ διπλα μου αλλα κ οταν  βγηκε εξω στους γονείς μου!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Κριος η αδερφη μου.. Όχι κ το καλυτερο ζωδιο. Ισχυρογνωμονες κ εγωιστες.. ταυρος η μαμα μου. Πιστευω ταυρος καλυτερα.. οι κριοι δν κυριευονται ευκολα. Θελουν παντα να κανουν το δικο τους ενω τους ταύρους τους κουμανταρεις.

Αν κ αποψημου.. μη βιαστεις. Αστο να γεννηθει οταν θελησει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Ταύρος στα σίγουρα...είναι ο άντρας μου και δεν υπάρχει καλύτερος άνθρωπος στον κόσμο. Ήρεμος, υπομονετικός, καλόκαρδος, ανοιχτοχέρης και πολύ εργατικός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Κελλυ μου ειναι υπεροχη εμπειρια. Μην φοβασαι. Ασε που επειδη εχεις παρεα εχεις αλλη συμπεριφορα. Εχεις δυναμη. Εγω πχ θυμαμαι οταν στους ωμους κουραστηκα(ηταν μπροστα με το γιατρο) ηρθε διπλα μου επιασε το χερι μου κ μου εδωσε κουραγιο μαζι με το γιατρό μου που έλεγε πως αλλη μια φορα εμεινε να σπρωξω κ τελος.. ειναι υπεροχη εμπειρια κ για τους 2. Ασε που εκεινος απο τη συγκινηση εκλαιγε κ διπλα μου αλλα κ οταν  βγηκε εξω στους γονείς μου!! :-)

Θα δούμε μέχρι τότε μπορεί να αλλάξω μυαλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η fine είπε:

Magki που ακριβώς γίνονται αυτά τα μαθήματα που λες;

Στο εμπορικό κεντρο το avenue στο μαρουσι! Τα κανει μια μαία! Ειναι χώρος για μωρά και μέλλουσες μαμάδες! My new baby νομιζω το έγραψα πιο πάνω! Ειναι τρεις μερες και ειναι δωρεάν! Εχει και κάποιες μερες γιογκα για εγκύους με μικρη συμμετοχή και μολις γεννήσεις εχει πρακτική θηλασμού! Εγώ θα παω 10-11-12/5 και βλεπουμε πως θα ειναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Chrysa επειδη δε θυμαμαι εχεις αγορι η κοριτσι;;; Αν εχεις αγορι προτιμω ταύρο!! Σε κοριτσι μου αρεσει κ ο κριός και ο ταύρος!! 

Εμενα η κόρη μου θα βγει καρκινακι αν και πολυ θ ηθελα να μεινει λιγο ακομα κ να βγει λιονταρακι σαν το μπαμπα της!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι είναι Μαγκι.Και η πρώτη μου είναι καρκινακι όπως κι εγώ οπότε ψηφιζω δαγκωτο καρκίνο!

Βλέπω ο ταύρος υπερισχύει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυος ειναι ο μπαμπας μου. (Τελειος ανθρωπος)αλλα πολυ εγωιστης....νομιζω καλυτερα ταυρος.ειναι ο οροσκοπος μ κ εχει πολλα θετικα.σε σχεση με τ ζυγο π ειν τ ζωδιο μ ?εμενα λεον θα γεννηθει κοριτσια..κ ειναι η αδερφη μ..ελπιζω σ καμια περιπτωση να μην βγει τοσο κοκεταρια κ μουρμουρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Εμένα ειναι μεχρι 4/8 οποτε η λεων ή καρκινος είναι νομιζω. Απο 4/7 εως 4/8.. ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο;;;

Ζητώ τα καρκινακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Κ εγω καρκινακι θελω αχαχαχαχ!!!!

Καρκινακια ειναι κ η μαμα μ κ ο αδερφος μ...αλλα επειδη εχεις αγορι σ λεω οτι ειναι τρελα!Πιο τρυφερα κ ευαισθητα πεθαινεις!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Κριος ειναι ο μπαμπας μ κ ο αντρας μ οποτε δηλωνω μια αδυναμια...πολυ ξεροκεφαλο ζωδιο ομως που δυσκολα εκδηλωνεται συναισθηματικα αλλα αν βρεις το κουμπι τους ειναι γλυκες!!!Αν σου βγει ταυρακι απο την αλλη να ξερεις οτι θα ναι οντως λατρης του καλου φαγητου δεν ειναι φημες(σου μιλαει μια ταυρινα χεχε)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Chrysa επειδη δε θυμαμαι εχεις αγορι η κοριτσι;;; Αν εχεις αγορι προτιμω ταύρο!! Σε κοριτσι μου αρεσει κ ο κριός και ο ταύρος!! 

Εμενα η κόρη μου θα βγει καρκινακι αν και πολυ θ ηθελα να μεινει λιγο ακομα κ να βγει λιονταρακι σαν το μπαμπα της!! 

χαχαχαχα πλακα εχουμε!!! Εμενα αν ολα πανε καλα θα βγει Διδυμακι αλλα και εγω θα ηθελα να εμενε λιγο ακομα να βγει Καρκινακι σαν το μπαμπα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μια με τους τσακωμούς μια με τα αστεία σας βαλθηκατε να γέννησω !

Κι εμένα ο άντρας μου ήταν μαζί μου, όλες τις ώρες της αναμονής και ήταν πολύ καλή παρεα γιατί βαριέσαι και κουράζεσαι να περιμένεις. Είναι και οι κοινές αναμνήσεις που ισχυροποιουν τον δεσμό μαμά μπαμπάς μωρό.

Και τώρα ένα γκάλοπ: ποιο ζώδιο είναι καλύτερα να βγει το μωρό μου;να βιαστω να βγει κριός η ταύρος;

Για τον Ταυρο δεν εχω αποψη γιατι δεν ειναι καποιος δικος μου!!!! Αλλα Κριος ειναι η αδερφη μου κ το θεωρω πολυ καλο ζωδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοριτσια στην τελευταία μου γεννα εδω στην Αγγλια ηταν και μενα ο δικός μου μέσα.Και μάλιστα οχι μονο στο προσκεφάλι μου αλλα κανονικά τα έβλεπε ολα.Εδω οχι μονο επιτρέπεται αλλα επιβάλλεται κιολας να εχεις σύνοδο και επιτρέπουν μέχρι δυο την ωρα του τοκετου.Η αλήθεια βεβαια ειναι οτι ειχα και εγω ενα αγχος για το μετα πχ αν θα σιχαθεί,αν θα με βλέπει αλλιως μετα κτλ.Αλλα οχι μονο δεν εγινε τιποτα απο ολα αυτα,αντιθέτως ακομα μιλάει για το ποσό υπέροχη εμπειρία ηταν γι'αυτον.Μαλιστα τωρα που έρχεται και η δεύτερη κόρη του του ειπα μια μερα πως αυτη την φορα δεν θα μπορέσει να ειναι μέσα στην αίθουσα μαζί μου γιατι θα πρέπει να κρατάει την μικρη μας.Και αμεσως πήρε τηλεφωνο το νονό του απο Ελλαδα να ερθει εκείνες τις μερες για να μείνει αυτος με τη μεγαλη μας κόρη όταν ερθει η ωρα.Ανυπομονει να το ξαναζήσει μωρε...???

Τελειο!!! Αν ειχα και την παραμικρη αμφιβολια για να ειναι μεσα ο δικος μου την εξαλειψες! χαχα!!!

Απλα και εγω δε θελω να ειναι μπροστα να κοιταει! Τον θελω διπλα μου να μου κραταει το χερι κ να με υποστηριζει!!! Πωπω εκει εχουν τετοιο συστημα εεε??? Παρακολουθουν εκει μαθηματα οι συζηγοι??? Η ετσι τους αφηνουν να μπουν μεσα ??? Χωρις καποιο χαρτι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Μαρακι εμένα δεν θέλει φοβάται χαχαχαχα...οπότε λέω αστον μην πάθει τίποτα και δεν ξέρουν ποιον να μαζεύουν..... 

Χαχαχαχαχ!!! Και εμενα ψιλοφοβαται!!! Αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως! Αλλα να λιποθυμησει δεν πιστευω! Τι στο καλο Αλεξιπτωτιστη εχω!!! Χαχαχαχα Πλακα κανω εεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraaaaa και απο μενα... 

Ειμαι πατρα μακρυα απο τον αντρουλη μου και.ολο ανυσηχο υπνοοο κανω χαχαχχαχαχαχα......

 

Αυτα τα μαθηματα ειναι πρωινα εεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Άννα μου και γω ανήσυχο ύπνο έκανα χθες. Είχα και την έννοια της μπέμπας, που ήταν πιο ήρεμη εχθές όλη μέρα και όταν κουνιόταν πονούσε η κοιλιά μου. Πότε επιστρέφεις Αθήνα?

Να σου πω έχεις καμία γνωστή να γέννησε στο ολύμπιον να μάθουμε αν όντως είναι καλό το προσωπικό και οι υποδομές του???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η κυριακη03 είπε:

Εμένα ειναι μεχρι 4/8 οποτε η λεων ή καρκινος είναι νομιζω. Απο 4/7 εως 4/8.. ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο;;;

Και τα δυο!!! Αν και τα λιονταράκια τα προτιμώ  λίγο παραπάνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση!! Δυσκολεύομαι τα βραδιά να κοιμηθώ... Και όταν κοιμηθώ μετά απο δυο ώρες θα ξυπνήσω για να πάω στο μπάνιο και μετά δε με παίρνει ο ύπνος με τίποτα!!! Τι να κάνω;;; Εάν απο τώρα έχω αϋπνίες αργότερα δε θα κοιμάμαι καθόλου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μ ?εγω εχω φιλες και γνωστες π εχουν κανει καποιο χειργ εκει οχι γεννα ομως  Αλλα μ εχουν πει τα καλυτερα και γ γιατρους και για οοοολα!!!!! Μην αγχονεσαιιι !!!!μια βδομαδα θα κατσω εχω απο τη κυριακη !!! 

Εγω διανυω την 28 εβδ. Και ζυγιστηκα χθες και ελεγε +5 κιλα (μεσα σε ενα μηνα ετσι) αρα συνολο 10 κιλα και εχω μερεες πονανε οι γαμπες μου απο αυτο θαναι??? Αννα* ποσων βδ εισαι?? :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...