Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Anna Lila προνοησες βλεπω! Εγώ γενικα τα φορούσα φαρδιά αλλα οχι τοσο!! Εχει παρει μπόι η κοιλιά μου!! Ευτυχως ειναι στη μόδα οι κοντές μπλούζες!! Χαχχα

μια απορία εχω!! Για μπανιο πως το βλέπετε;; Θα κανουμε κανενα η μπα φέτος το καλοκαιρι; Να δω αν θα χρειαστώ μαγιό! Χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγβ δυστυχως δε μπορω να κανω! :( λογο της ουρολωξς που παθαινω καθε τρεις μηνες και τ καλοκαιριιι σχεδον ακθε μηνα δε θα μπω γτ δε θελω να πονεσω :( καντε και για μενα καμια βουτιαααα :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα μετα... Ουτε στη μπανιέρα χαχαχαχ!!! Άννα λιλά μη στεναχωριεσαι! Καλυτερα απέξω!! Παρα να πονας! Σιγα και εγώ δε ξερω γιατι Ιούνιο εχει κ κρύο ακομα για μενα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα μαγκι χειμερινη κολυμβητρια ε;; απ οσο ξερω τον 9ο δεν επιτρεπονται τα μπανια γτ εχει μικροβια η θαλασσα κ ειναι ευαισθητα εκει κατω.δεν εχω ρωτησει βεβαια το γιατρο αλλα κ παλι να παρω μαγιω για ουτε ενα μηνα;λυπαμαι τα λεφτα..

Αχ αυτη η αλλαγη ρουχων ζορικη..Εμεις εχουμε κ μετακομιση αυτη τη βδομαδα..ουφ κουραστηκα μονο που το σκεφτηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ και εσεις με το καλο!!!!!

σε ολες μας,με εναν πονο .. ;) 

ειναι καταπληκτικο συναισθημα.....  :x[smilie=love4.gif]

πως νιωθετε την κοιλιτσα σας???? κλωτσαει οσο την νιωθω και εγω..... σκεφτομαι να την γραψω αργοτερα καρατε :) χαχαχχχχχ μεγαλη διαφορα ...... μα δεν κοιματε καθολου??!!! :P 

Γεωργια κ εμενα δεν σταματαει κ το ιδιο αναρωτιεμαι?!Χθες το βραδυ με ξυπνησε 3 φορες!Αφου βρε κοριτσια σκεφτομαι να παρω το γιατρο τετοια κινηση δεν μου φαινεται φυσιολογικη! Χεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Αννα μου πικρααα...τουλαχιστον μου καθαρισε η μαμα μ το νεο σπιτι κ γλυτωσα την επαφη με χλωρινες κ τα πολλα σκυψιματα που δεν αντεχονται!Παντως η μικρη θα ρθει σε πεντακαθαρο σπιτι ειναι σιγουρο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιιιιιιι καλα!!!!!!! Γτ δε θα αντεχες!!! Εμεις πηραμε περυσι μεγαλυτερο σπιτι με δυο υπνοδωμ..και την γλυτωσα χαχχα!!!!!!!

Σημερα ενιωσα τονμπεμπη πολυυυυυ δυνατα... Εκανε σκια στη κοιλιτσα φαινοταν πως το πηγαινε απο δω και αποκει τωτα χερι ηταν ποδι δε ξερω.  Λογικα χερακι γτ ειναι ισχιακο και το ενοωσα ψηλαααα...

Και παλιιι ειχαμε λοξιγκα τι ωραιααα που τ κανει τ νινι μ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πητ 7/7 και δεν θα κανω μπανια στη θάλασσα? ??????? Εννοείται πως θα κανω. Εννοείται πως θα εχω κ τη μπουμπου μαζι (δεν θα την βαλω θαλασσα οκ μη το παρακάνουμε), κ κυριως όλα αυτά εννοούνται μετα απο τοσους μήνες ταβανοθεραπειας......!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα θεσ/κη δεν έχεις πει πτι μενεις η κανω λαθος? Πέρυσι μετακόμισα...τραγικη εμπειρία. ..ξεπατωθηκα σε συνδυασμό με δουλειά! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fine μου Κορινθο μενω..Εσυ απο Αθηνα δεν εισαι; Μπορω να πω οτι ειναι απο τις πιο ξεκουραστες μετακομισεις για μενα γιατι δεν μπορω να κανω κ πολλα και με βοηθανε πολυ...Ευτυχως δεν δουλευω εγω κ μπορω να τακτοποιησω τα πραγματα με την ησυχια μου,διαφορετικα ειναι μεγαλη πικρα...

Εγω με τον αντρα μου δεν ειμαστε κ πολυ των μπανιων στη θαλασσα παρολο που την εχουμε διπλα..μας αρεσει να βολταρουμε στις παραλιες οποτε θα μαστε αρχοντες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Ασχετο βρε κοριτσια, εχω να παω στο γιατρο 3 βδομαδες κ μου φαινεται λες κ εχω να παω κανα 3μηνο!

Αχχχχ χριστινα μου σε νιωθω!!!!!!!!!!

Κι εγω συνεχεια αυτο παθαινω..

Βεβαια να πω την αληθεια συνήθως καθε 2 εβδομαδες παμε και τον βλεπουμε....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακιιιιι το ιδιο και γω χαχαχχα...!!!! Αιωνες οι βδομαδες!!!!!!

Εμενα ειναι τ πρωτο μου θαυματακι:* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα το πρωτο!Στο επομενο θα μαστε πιο υπομονετικες;??Αχχχ υπομονη κοριτσια μου σε ολες μας!Εγω εχω την αλλη δευτερα ραντβου αργω λιγακι ?

Αχ Μινακι τι τυχερη που εισαι!!Να σε ρωτησω εσυ που πας καθε δυο βδομαδες πληρωνεις καθε φορα επισκεψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω έναν γιο 15 μηνών και περιμένω τον δεύτερο γιο μου και είμαι 16 εβδομάδων και κάτι ημερών. .Στον γιατρό πάω μια φορά τον μήνα τώρα μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...