Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Εγω μαρακι δν πειναω καθολου.. αφου του λεω του διατροφολογου..  μηπως να βγαλουμε κατι ρε παιδι μου;;;; ειναι πολλα... κ μου λεει σου εχω 500 θερμιδες ελευθερες για γλυκακι αν θες.. αχαχαχααχ κ εσκασα στα γέλια!! Του λεω με τοσα που μου εχεις.. χλωμο να θελω κ γλυκο!!! Αχααχχα 

Λοιπον! Γιακαλσον πηρα απο το φαρμακειο 10 ευρω εγκυμοσυνης 100 ντεν χοντρο ζεστο ανετο κ βολικό με ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Χαχαχαχα οχι βρε δν παρεξηγουμαι!! ??

Το στηθος εχει ανεβει 2 νουμερα(κλασικό μιας κ στην περιοδο ανεβαινα παντα ενα για 4 μερες) κ κοιλια εχω. Τα αλλα μερη του σώματος μου ειναι οπως πριν. Ολοι μου λενε..μπραβο δν εχεις παχύνει καθολου κ τους κοιταω με το βλεμα της αγελαδας... κ λεω ρε παιδια εχω βαλει 7 κιλα κ μενουν με το στομα ανοιχτο. Οποτε φανταστειτε διαφορα!! Ααχαχχαχα 2 καλαμακια για ποδια.. 2 καλαμακια χερακια κ ενα βυζι μεγαλο κ η κοιλια πιο μεγαλη απο το βυζι! Πρωτα περναει η κοιλια μετα το βυζι κ μετα εγω αχααχα. Το μονο καλο ειναι οτι το βυζι ειναι ορθιο ακομα..! ????

Δεν χαιρεσε;;;;αλλες πληρωνουν για να βαλουβν βυζι κι εσυ το εχεις απο φυσικου σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

XAXAXAXAXAXXAAXAXXAXA κοριτσια τα διαβασα ολα κ εχω κατουρηθει στο γελιο!!! χαχαχαχαχ

Αχ Κυριακη με εβαλες απ'τη μια σε σκεψεις για διατροφολογο...Εγω πηρα μεχρι στιγμης 11 κιλα και ειμαι 27η εβδομαδα... Και να φανταστειτε ειχα οριο τα 10 τρομαρα μου!!!! Ποσα θα βαλω ακομαααααααα??????

Μακαρι να'ναι κατακρατηση κ σε'μενα αλλα με τοσο φαι(Δεν νομιζω!!!!)

Ολη την ωρα πειναω! Πραγματικα πειναω!!! Ρε κοριτσια εσας σας εχει ανοιξει η ορεξη???

Εφαγα στις 7 1 μηλο με αχλαδι με λιγο γιαουρτι και τωρα παλι πειναωωωωωω!!!!!

Αχ τι θα κανω????

Μαρια ποσο σε καταλαβαινωωωωω και γω τα 10 ελεγα στην αρχη αλλα τα εφτασα τωρα που μαι στη μεση της εγκυμοσυνης..? προσπαθω να τρωω υγιεινα αλλα ποσοοο;ειμαι λιχουδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχα λιωνω!!!!κ εμενα εχει μεγαλωσει κοριτσια αλλα οχι τοσο πολυ οσο εσας!!!!ζηλευωωωω...??χαθηκε κ εγω τ παχος να τ παιρνω εκει αντι γ την περιερεια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κ εγω σημερα με τοσο περπατημα δν το  εχω νιωσει παρα μονο 3 με 4 φορες. Τον ξεθεωσα αχαχαχα λογικα φυσιολογικο ειναι.. τωρα εχω κάτσει ξαπλα ανασκελα οπως χτες μπας κ χτυπησει αλλα αφαντος.. 1 φορα μονο.. κ δν μπορω να φαω κ γλυκο για να τον ακουσω γτ θα κανω εμετο κ δν εχω κ αλμυρο γμτ..εννοω κανα πατατακι να τον σγαρλισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ετσι νιωθω εγω συνέχεια! !!!!!!!!!!!

Τι ειναι;;;;;;;;

Το κεφαλακι τους ή ο πωπος τους δεν ειναι βρε κοριτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα..αρα ενταξει..δν συμβαινει μονο σ εμενα ηρεμησα...αλλα να σ πω εσυ αυτο  π εγραψα να σφυγγει φουλ η κοιλια κατω απ τν αφαλο τ εχεις νιωσει ποτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Το κεφαλακι τους ή ο πωπος τους δεν ειναι βρε κοριτσια;;

Κ πως καταλαβαινεις αν ειναι κεφαλι η ποπος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Το κεφαλακι τους ή ο πωπος τους δεν ειναι βρε κοριτσια;;

Δεν ξερω τι ειναι!!

Εγω αυτο νιωθω καθε μερα δεν νιωθω κλωτσιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχαχα..αρα ενταξει..δν συμβαινει μονο σ εμενα ηρεμησα...αλλα να σ πω εσυ αυτο  π εγραψα να σφυγγει φουλ η κοιλια κατω απ τν αφαλο τ εχεις νιωσει ποτε;;;

Εγω το εχω νιωσει παρα πολλες φορες αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gwgw02 είπε:

Κ πως καταλαβαινεις αν ειναι κεφαλι η ποπος;;;

Αα αυτο δεν το ξερω!! Εγω παρακολουθω που θα ειναι η επομενη κλωτσια κ κανω υποθεσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχαχα..αρα ενταξει..δν συμβαινει μονο σ εμενα ηρεμησα...αλλα να σ πω εσυ αυτο  π εγραψα να σφυγγει φουλ η κοιλια κατω απ τν αφαλο τ εχεις νιωσει ποτε;;;

Ναιι συνεχεια το νιωθω αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω κατι τετοιο παιζει να ειναι γωγω. Πωπος κεφαλι πλατη. Κατι απο αυτα. Απλα κινειται μεσα σου κ σε πιεζει λιγο εκει. Δν μπορεις να καταλαβεις ακομα τι ειναι κ που. Εγω στον υπέρηχο το ειδα μονο..δν καταλαβαινω ακομα που ειναι τι..μονο αν ειναι δυνατες κλωτσιες καταλαβαινω οτι ειναι ποδι κ αν ειναι απαλες σαν χαδι οτι ειναι χερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα πρωτη φορα την ενιωσα χαμηλα κατω απ'τον αφαλο κ με παραξενεψε!!! Λεω τι κανει εκει κατω???

Συνηθως την ενιωθα η πλαγια δεξια η αριστερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα πρωτη φορα την ενιωσα χαμηλα κατω απ'τον αφαλο κ με παραξενεψε!!! Λεω τι κανει εκει κατω???

Συνηθως την ενιωθα η πλαγια δεξια η αριστερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω συνηθως δεξια η αριστερα την νιωθω..σπανια κατω απ τον αφαλο.κανα δυο φορες π ηταν κατω απ τν αφαλο μ ειχε ριξει δυνατες..παλι καλα γ ν τ εχουμε νιωσει ολες τοτε δν ειναι κατι το ανησυχιτικο...αχ αντε ναφτασε η στιγμη π θα πιανουμε πατουσακια,χερακια ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο... κοιταξα το βιβλιαριο της μικρης μου κ κοριτσια τη θηλασα 2.5 μηνες τελικα οχι 30 μερες που νομιζα. Μεικτο θηλασμο βεβαια αλλα νομιζα πιο λιγο οτι ηταν. Αχαχαχχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω για οσο εχω γαλατακι. Εψαξα κ βρηκα κ εξυπνα ντυσιματα για να θηλασεις δημοσια χωρις να φοβασαι μην εκτεθεί το στηθος ανα πασα στιγμη. ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για τη δικια μ αυτο λεω μαρια ? αχ κ γω αποκλειστικο θηλασμο θελω μακαρι να μας αξιωσει ο θεος!το χω λιγο αγχος να σας πω την αληθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...