Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις Just now, ο/η ΝίναΦ είπε:

Να σας ρωτήσω... έχετε πάρει ρούχα εγκυμοσύνης? και αν ναι γνωρίζετε καποιο site για να ρίξω καμια ματια... σαν να με στενευουνε τα ρουχα μου αρκετα μπορω να πω....επίσης και εσώρουχα θα παω να παρω αυριο διοτι και αυτα με στενευουνε.... δεν ξερω μην ξεφυτρωσει και καμια προβοσκιδα ετσι πως το παω....

Χαχαααααα νινα εχω το ιδιο προβλημα!!!

Δεν με χωράνε τα βρακια μου τυλίγονται και πεφτουν χαχαχααααχαααα!!!!!!ρουχα με κανουν μονο τα ελαστικα φορεματα !!θα κανω υπομονη γιατι εχω πολλα καλοκαιρινα ρουχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχααααα ασε σου λεω.... ωωω ναι αυτο με τα βρακια μεγαλο προβλημα και σπαστικο!!!

και εμενα τα ελαστικα φορεματα αλλα χρειάζομαι κολαν απο κάτω αλλα και εκεινο με σφυγγει στην κοιλια.... καλα ασε το καλτσον δεν το συζηταω....!!! και τι θα βαλω το ελαστικο φορεμα και καλτσες μονο...ξεντυτη απο κατω?? αχαχαχαχαχαχα δεν θα προλαβω να βγω απο το σπιτι θα φαω κατι αυγα και ντοματες απο την γειτονια αχαχαχαχαχαχα... αααχ γελαω αλλα και κλαιω ταυτοχρονα.... αμην και ποτε να ερθει το καλοκαιρι...!!!!!! με σαγιοναρες ,μαγιο και καυτανι θα κυκλοφορω μονο!!...αν εχουν για ελεφαντες βεβαια αλλιως με βλεπω να το παιζω αρχαια ελληνιδα και να τυλιγομαι με κανα σεντονι.....χαχαχαχαχαχα.....κλαψ κλαψ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..σας διαβασα ολες μια προς μια.κυριακη μπραβο γ τ κιλα..ειδες π σ ειπα πως τα πιο πολλα κιλα ειναι υγρα;;;;αποκλειεται να ηταν λιπος με την διατροφη π κανεις!!!!

Κοριτσις εγω δυστηχως δν εχω κοιλια...φαινεται λες κ εχω ενα τοπικο λιπος στην κοιλια (γ οσους δν με ξερουν)με λιγα λογια η εγκυμοσυνη μ φαινεται μονο σ αυτους π με ξερουν κ μονο αν φοραω πολυ κολλητα ρουχα ???με στεναχωρει αυτο μπορω να πω αλλα οκ...σκεφτομουν να παρω κ εγω ρουχα εγκυμοσυνης αλλα αφου δν βλεπω να φουσκωνω τωρα...μετα τον 7μο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΝίναΦ είπε:

χαχαχαχααααα ασε σου λεω.... ωωω ναι αυτο με τα βρακια μεγαλο προβλημα και σπαστικο!!!

και εμενα τα ελαστικα φορεματα αλλα χρειάζομαι κολαν απο κάτω αλλα και εκεινο με σφυγγει στην κοιλια.... καλα ασε το καλτσον δεν το συζηταω....!!! και τι θα βαλω το ελαστικο φορεμα και καλτσες μονο...ξεντυτη απο κατω?? αχαχαχαχαχαχα δεν θα προλαβω να βγω απο το σπιτι θα φαω κατι αυγα και ντοματες απο την γειτονια αχαχαχαχαχαχα... αααχ γελαω αλλα και κλαιω ταυτοχρονα.... αμην και ποτε να ερθει το καλοκαιρι...!!!!!! με σαγιοναρες ,μαγιο και καυτανι θα κυκλοφορω μονο!!...αν εχουν για ελεφαντες βεβαια αλλιως με βλεπω να το παιζω αρχαια ελληνιδα και να τυλιγομαι με κανα σεντονι.....χαχαχαχαχαχα.....κλαψ κλαψ.... 

Εισαι θεοτρεληηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!

Γελαω μονη μου!!!!!!!!!!!!!!

Εγω φοραω καλσον ψηλοκαβαλο και ειμαι οκ...τα εγκυμοσύνης δεν με βολεψαν γλιστρανε!!!!!!!

Κλαιωωωω απο τα γελιααααα φανταζεσαι καλτσα και φορεμα;;;;;;;;;;;;χαχααααχααααχχααα

Πιο καφτανι;;;το σιγκαμα θα παει σύννεφο! !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

πάρει 

ΚαλησπΕρααα.μου κολλΑει συνεχεΙα αυτο το φοΡουμ...μισα κεφαΛαια μισα μικρα....

ΝινΑ σε ποιο μηνα ειΣαι; εχεΙς παρει πολλα κιλα; εσωρουχα εχω ειχα παρεΙ απο μαρκς αντ σπενσερ ποιοτικά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw μου και δεν χαιρεσαι?? μια χαρα σε βρισκω!! εγω οταν ξεκινησα ημουν ηδη 75 κιλα απο τον 1 μηνα και τωρα στον τεταρτο ειμαι 80 κιλα!! αλλα τρωω να μην πω ψεμματα... τρωω ...τρωω και τρωω...που και που πινω και κατι χαχαχαχα αλλα ναι συνεχως κατι ματσουλαω....δεν ξερω μην φαω και τον Αντρα μου στο τελος χαχαχαχαχα... Gwgw μου μην αγχώνεσαι αγάπη... η κολλητη μου η μια σε ολη την εγκυμοσυνη της πηρε μονο 7 κιλα και το μωρο βγηκε 2.800 και η αλλη η κολλητη μου πηρε 24 κιλα και το νινι της βγηκε 1.700, δεν παιζει ρολο το δικο σου βαρος ειναι και στον μεταβολισμο της καθεμιας και τον σωματοτυπο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλησπερα κοριτσια..σας διαβασα ολες μια προς μια.κυριακη μπραβο γ τ κιλα..ειδες π σ ειπα πως τα πιο πολλα κιλα ειναι υγρα;;;;αποκλειεται να ηταν λιπος με την διατροφη π κανεις!!!!

Κοριτσις εγω δυστηχως δν εχω κοιλια...φαινεται λες κ εχω ενα τοπικο λιπος στην κοιλια (γ οσους δν με ξερουν)με λιγα λογια η εγκυμοσυνη μ φαινεται μονο σ αυτους π με ξερουν κ μονο αν φοραω πολυ κολλητα ρουχα ???με στεναχωρει αυτο μπορω να πω αλλα οκ...σκεφτομουν να παρω κ εγω ρουχα εγκυμοσυνης αλλα αφου δν βλεπω να φουσκωνω τωρα...μετα τον 7μο..

Μην στεναχωριέσαι γωγω μου θα κανεις πιομετα ..

Εισαι πολυ αδυνατη γι αυτο δεν φαινεται ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Minaki μου εσυ γελας.... και εγω γελαω... στο τελος θα κλαιω...οταν πλεον δεν θα χωραω στην πορτα!!! ναι εχεις ενα δικιο με το καφτανι αυτο δεν το σκεφτηκα!... χμμμ ε τοτε το σεντονι το υπερ διπλο το βλεπω ταμαμ πανω μου... θα παρω κανεναν με λουλουδακια και οχι μονοχρωμο... ετσι χαρουμενο μπας και ξεχαστω λιγο!!! αχαχαχαχαχαχαααα...

Fine μου εχω παρει συνολο 5 κιλα απο το πρωτο μηνα μεχρι τωρα που μπηκα στον τεταρτο μηνα... αλλα εμενα μου φαινετε η κοιλιτσα...

ασε και τα μαγουλα....μην το συζητησουμε αυτο!!! ειμαι που ειμαι στρογγυλο προσωπη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΝίναΦ είπε:

Minaki μου εσυ γελας.... και εγω γελαω... στο τελος θα κλαιω...οταν πλεον δεν θα χωραω στην πορτα!!! ναι εχεις ενα δικιο με το καφτανι αυτο δεν το σκεφτηκα!... χμμμ ε τοτε το σεντονι το υπερ διπλο το βλεπω ταμαμ πανω μου... θα παρω κανεναν με λουλουδακια και οχι μονοχρωμο... ετσι χαρουμενο μπας και ξεχαστω λιγο!!! αχαχαχαχαχαχαααα...

Fine μου εχω παρει συνολο 5 κιλα απο το πρωτο μηνα μεχρι τωρα που μπηκα στον τεταρτο μηνα... αλλα εμενα μου φαινετε η κοιλιτσα...

ασε και τα μαγουλα....μην το συζητησουμε αυτο!!! ειμαι που ειμαι στρογγυλο προσωπη... 

Θα παρεις με ψαρακιαα...

Εγω μαγουλα δεν κανω αλλα μπούτια και κοιλια φουλλλλλ!!!

Και πριν ξυρισω τα πόδια μου ημουν ταρζαν!!!!χαχαχαααα ο αντρας μου με κοροιδευε λυκανθρωπο αουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!χαχααααΑΑΑΧΑΑΑΑΑΧΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ρε κοριτσια τι πλακα που έχουμε!!! Εγω αδυνατη με κοιλαρα κ μεγαλη κατακρατηση να δω τι θα κανω.. αγχωνομαι πολυ για αυτο.. σημερα πηρα τουαλετα το πρωι κ εβγαλα αιμα(απο πισω).. πρωτη φορα...! Το λιγοτερο που μπορω να κανω με οσα εχω ειναι να προσεξω οσο μπορω. Παντως οσον αφορα τα κιλα να ξερετε πως παει περιπου οσα κιλα κανουμε κατακρατηση στην περιοδο. Εγω καθε μηνα εκανα 2 κιλα στανταρ. Μονο με αντισυλληπτικά δν εκανα καθολου. Οποτε κ παει 2 επι 9 ισον 18 κιλα απο κατακρατηση. Οποτε αν δ κανετε μεγαλη κατακρατηση σε περιοδο δν εχετε φοβο. Οσον αφορα την κοιλια.. αυτο μαλλον ειναι γονιδιακο..εμενα η μανα μου σε εμένα ηταν σαν να ειχε διδυμα..οποτε το μηλο κατω αππ τη μηλιά θα πέσει.δν πεζει ρολο το υψος ή το βαρος.κ εγω αδυνατη ξεκινησα αλλα εχω κοιλαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Θα παρεις με ψαρακιαα...

Εγω μαγουλα δεν κανω αλλα μπούτια και κοιλια φουλλλλλ!!!

Και πριν ξυρισω τα πόδια μου ημουν ταρζαν!!!!χαχαχαααα ο αντρας μου με κοροιδευε λυκανθρωπο αουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!χαχααααΑΑΑΧΑΑΑΑΑΧΑΑ

Εγω μαγουλα δν εχω κανει ουτε μπουτια παρολο που εχω με βαση τη ζυγαρια 7 κιλα. Μονο βυζι κ στήθος. Στην κορη μου ημουν σαν μπαλονι! Ααχχαχαχαχα μπουτι κωλος βυζι κοιλια μπρατσα.αχαχα σα μπαλα ήμουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μαγουλα.... και κοιλιααα...και μπουτια.... μην γινουν ολα ενα δεν ξερω!! και δεν χρειαστει να με πανε με αυτοκινητο να γεννησουμε...θα κυλησω μονη μου σαν τα βαρελια....!!!! αχαχαχαχαχαχαααααα

ασε και εγω τα ποδια πολυ τριχα... τα ξυριζω τωρα ανα τριτη μερα...δεν αφηνω τιποτα!!

το μουστακι δεν ξερω μην φουντωσει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η κυριακη03 είπε:

Εγω μαγουλα δν εχω κανει ουτε μπουτια παρολο που εχω με βαση τη ζυγαρια 7 κιλα. Μονο βυζι κ στήθος. Στην κορη μου ημουν σαν μπαλονι! Ααχχαχαχαχα μπουτι κωλος βυζι κοιλια μπρατσα.αχαχα σα μπαλα ήμουν!! 

Εμενα η κοιλια μου ειναι πεταχτη δεν βαζω περιφέρεια κι ετσι η κοιλια καλύπτει τα υπολοιπα χαχααχαχχααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΝίναΦ είπε:

και μαγουλα.... και κοιλιααα...και μπουτια.... μην γινουν ολα ενα δεν ξερω!! και δεν χρειαστει να με πανε με αυτοκινητο να γεννησουμε...θα κυλησω μονη μου σαν τα βαρελια....!!!! αχαχαχαχαχαχαααααα

ασε και εγω τα ποδια πολυ τριχα... τα ξυριζω τωρα ανα τριτη μερα...δεν αφηνω τιποτα!!

το μουστακι δεν ξερω μην φουντωσει ....

Μακρενουν πολυ γρηγορα οι τριχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου αχαχαχα σε καταλαβαινω....και εγω ετσι πιστευω η κοιλια ειναι γονιδιο...και εμενα η μαμα μου ειχε πολυ μεγαλη κοιλια και σε μενα και στον αδερφο μου!! Με εχεις μπερδεψει λιγακι....τι εννοεις μονο βυζι και στηθος ?? αλλου εχεις βυζια και αλλου στηθος???? αχααααααααααααααααααα παναγια μου κλαιιιωωωωωωωωωωωω σορρη δεν πιστευω να παρεξηγηθεις πλακα κανω να γελασουμε λιγακι μπας και χαμογελασει το χειλακι μας με τοσο αγχος που περναμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα κοριτσια εχω λιωσει..ειστε φοβερες...εγω εχω παρει στην περιφερεια..αν κ γ να με παριγορησουν οι συγγενεις λενε δν εινι οτι παχαινεις..ειναι π έρίμένέίς κόρίτσί κ τ κόρίτσίά κάνουν  πέρίφέρέίές...?έύέλπίστώ νά πέτάξώ σύντόμά κόίλίά...κόρίτσίά πρίν eniosa kati kato ap tn afalo san na πέτρώνέί κ νά μάζέύέτάί...πρώτή φορά. .τί έίνάί άύτό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXAXAXXAAXAXXAXA κοριτσια τα διαβασα ολα κ εχω κατουρηθει στο γελιο!!! χαχαχαχαχ

Αχ Κυριακη με εβαλες απ'τη μια σε σκεψεις για διατροφολογο...Εγω πηρα μεχρι στιγμης 11 κιλα και ειμαι 27η εβδομαδα... Και να φανταστειτε ειχα οριο τα 10 τρομαρα μου!!!! Ποσα θα βαλω ακομαααααααα??????

Μακαρι να'ναι κατακρατηση κ σε'μενα αλλα με τοσο φαι(Δεν νομιζω!!!!)

Ολη την ωρα πειναω! Πραγματικα πειναω!!! Ρε κοριτσια εσας σας εχει ανοιξει η ορεξη???

Εφαγα στις 7 1 μηλο με αχλαδι με λιγο γιαουρτι και τωρα παλι πειναωωωωωω!!!!!

Αχ τι θα κανω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΝίναΦ είπε:

Κυριακη μου αχαχαχα σε καταλαβαινω....και εγω ετσι πιστευω η κοιλια ειναι γονιδιο...και εμενα η μαμα μου ειχε πολυ μεγαλη κοιλια και σε μενα και στον αδερφο μου!! Με εχεις μπερδεψει λιγακι....τι εννοεις μονο βυζι και στηθος ?? αλλου εχεις βυζια και αλλου στηθος???? αχααααααααααααααααααα παναγια μου κλαιιιωωωωωωωωωωωω σορρη δεν πιστευω να παρεξηγηθεις πλακα κανω να γελασουμε λιγακι μπας και χαμογελασει το χειλακι μας με τοσο αγχος που περναμε!!

Χαχαχαχα οχι βρε δν παρεξηγουμαι!! ??

Το στηθος εχει ανεβει 2 νουμερα(κλασικό μιας κ στην περιοδο ανεβαινα παντα ενα για 4 μερες) κ κοιλια εχω. Τα αλλα μερη του σώματος μου ειναι οπως πριν. Ολοι μου λενε..μπραβο δν εχεις παχύνει καθολου κ τους κοιταω με το βλεμα της αγελαδας... κ λεω ρε παιδια εχω βαλει 7 κιλα κ μενουν με το στομα ανοιχτο. Οποτε φανταστειτε διαφορα!! Ααχαχχαχα 2 καλαμακια για ποδια.. 2 καλαμακια χερακια κ ενα βυζι μεγαλο κ η κοιλια πιο μεγαλη απο το βυζι! Πρωτα περναει η κοιλια μετα το βυζι κ μετα εγω αχααχα. Το μονο καλο ειναι οτι το βυζι ειναι ορθιο ακομα..! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΝίναΦ είπε:

Κυριακη μου αχαχαχα σε καταλαβαινω....και εγω ετσι πιστευω η κοιλια ειναι γονιδιο...και εμενα η μαμα μου ειχε πολυ μεγαλη κοιλια και σε μενα και στον αδερφο μου!! Με εχεις μπερδεψει λιγακι....τι εννοεις μονο βυζι και στηθος ?? αλλου εχεις βυζια και αλλου στηθος???? αχααααααααααααααααααα παναγια μου κλαιιιωωωωωωωωωωωω σορρη δεν πιστευω να παρεξηγηθεις πλακα κανω να γελασουμε λιγακι μπας και χαμογελασει το χειλακι μας με τοσο αγχος που περναμε!!

Χαχαχαχα οχι βρε δν παρεξηγουμαι!! ??

Το στηθος εχει ανεβει 2 νουμερα(κλασικό μιας κ στην περιοδο ανεβαινα παντα ενα για 4 μερες) κ κοιλια εχω. Τα αλλα μερη του σώματος μου ειναι οπως πριν. Ολοι μου λενε..μπραβο δν εχεις παχύνει καθολου κ τους κοιταω με το βλεμα της αγελαδας... κ λεω ρε παιδια εχω βαλει 7 κιλα κ μενουν με το στομα ανοιχτο. Οποτε φανταστειτε διαφορα!! Ααχαχχαχα 2 καλαμακια για ποδια.. 2 καλαμακια χερακια κ ενα βυζι μεγαλο κ η κοιλια πιο μεγαλη απο το βυζι! Πρωτα περναει η κοιλια μετα το βυζι κ μετα εγω αχααχα. Το μονο καλο ειναι οτι το βυζι ειναι ορθιο ακομα..! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχαχχα κοριτσια εχω λιωσει..ειστε φοβερες...εγω εχω παρει στην περιφερεια..αν κ γ να με παριγορησουν οι συγγενεις λενε δν εινι οτι παχαινεις..ειναι π έρίμένέίς κόρίτσί κ τ κόρίτσίά κάνουν  πέρίφέρέίές...?έύέλπίστώ νά πέτάξώ σύντόμά κόίλίά...κόρίτσίά πρίν eniosa kati kato ap tn afalo san na πέτρώνέί κ νά μάζέύέτάί...πρώτή φορά. .τί έίνάί άύτό;;;

Ετσι νιωθω εγω συνέχεια! !!!!!!!!!!!

Τι ειναι;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να μαι κ γω!!!Καλα κλαιω με τα σχολια σας για κιλα κ ρουχα! Και γω εχω ανοιξει στην περιφερεια γωγω που εχω κοριτσι!Εγω κοριτσια εχω κοιλαρααα νιωθω σαν να χω διδυμα..κ για βυζι δεν σχολιαζω ειμαι ηδη 2 νουμερα πανω στον 6ο..

Ωραια ρουχαλακια κ εσωρουχα εχει οικονομικα στα h&m.εγω τσιμπησα ενα  τζινακι κ μια μπλουζα μαζι με το σουτιεν για το οποιο πηγα..ειχα βαρεθει να φοραω φορμες ?οσο για τα φορεματακια εχει καλσον τυπου εγκυμοσυνης στα calcedonia αλλα βγαινουν σε πολυ λεπτα μονο κ με το ψοφοκρυο τωρα δεν παλευονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν ξερω τι ειναι....αντε αλλη μια φορα με 2 να το εχω νιωσει αλλα οχι τοσο εντονα οσο τωρα...αφου επιανα την κοιλιαα μ κ δν την αναγνωριζα.εν το μεταξυ σημερα εχω ακουσει ελαχιστες φορες τ μωρο αντε μια δυο φορες...κ εχω ανησυχησει..!!!γτ χτες κλωτσουσε συνεχως σχεδον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...