Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχχααχχα μπορει... 18/7 η ameliev ..20/7  εγω χαχα!!!! 

Ολες Παντως (τουλαχιστον οι περισσοτερες)καλοκαιρινα ζουζουνακιαα;* :"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η fine είπε:

Ενταξει υποκλίνομαι στον καλύτερο επιστήμονα κι ανθρωπο μαιευτήρα κι πιστοποιημενο υπερηχογραφιστη! Mommy η ευχή σου βγήκε!  3+ ο τραχηλος! Απο σήμερα όρθια φιλεναδες!

Μπραβο σου κοπελα μου!!!

Ωρα να χαρεις και να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου γλυκια μου???????!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι θ το ακουσεις το νινακι σ θα τ δεις...μονο μην εισαι ανγχοδης!!!κοριτσια χαθηκα λιγο αλλα σας διαβασα ολεςςςς....λοιπον εχουμε κ λεμε:

Gwgw

8.8.16.

Γενικο νοσοκομειο σπαρτης

1ο κοριτσακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Μινακι θ το ακουσεις το νινακι σ θα τ δεις...μονο μην εισαι ανγχοδης!!!κοριτσια χαθηκα λιγο αλλα σας διαβασα ολεςςςς....λοιπον εχουμε κ λεμε:

Gwgw

8.8.16.

Γενικο νοσοκομειο σπαρτης

1ο κοριτσακι!!!!!

Αγχώδης μονο;;;;;;

Τωρα εφαγα μελι και ξαπλωσα ανασκελα και περιμενω να τον νιώσω τον μπομπιρακο μου?!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι μου πολλα εμβρυα δεν αντιδρουν με τα γλυκα!!!!! 

Πχ ο.δικος μου μολις φαω αλμυρα κοπανιεται Χαχαχαχαχ!!!!!!! 

[smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μινακι μου πολλα εμβρυα δεν αντιδρουν με τα γλυκα!!!!! 

Πχ ο.δικος μου μολις φαω αλμυρα κοπανιεται Χαχαχαχαχ!!!!!!! 

[smilie=blob10.gif]

Μαλλον και ο δικος μου ετσι ειναι!!

Να φαω ενα κοκορετσι στα σιγουρα να δω τι θα κανει!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Μαλλον και ο δικος μου ετσι ειναι!!

Να φαω ενα κοκορετσι στα σιγουρα να δω τι θα κανει!!!!!!!!!?

Χαχαχαχαχαχα μα εφαγα χθες μια ολοκληρη σοκολατα τιποτα δε εκανς....

Εφαγα αγγουρακι με αλατακι τουμπες χαχαχαχ!!!!!Μινακι μ εσενα φαινεται πλεον η κοιλιτσα σ;;;; :* :*[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ                                                                                                            

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1             

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                ΕΛΕΝΑΣ                                                ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   5

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

-Αννα .                 20/7/16       ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σας λόγια!

Προσπάθησα να μας βάλω κ σε μια σειρά βάση ΠΗΤ! ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΟP3....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Fine.Τελος το άγχος και απο εδω και πέρα ξεχνά τις μετρήσεις γιατι κάτι μου λεει οτι πέρασες όλο αυτο χωρίς λόγο.Προσοχη βεβαια δεν λέω.Ξερεις εσυ άλλωστε.

Στο νούμερο 4 εγω ε;;;;Αντε να δούμε θα παει ετσι η σειρα;Γιατι άλλες γεννάνε νωρίτερα και άλλες αργότερα απο την ΠΗΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Μπραβο βρε Fine.Τελος το άγχος και απο εδω και πέρα ξεχνά τις μετρήσεις γιατι κάτι μου λεει οτι πέρασες όλο αυτο χωρίς λόγο.Προσοχη βεβαια δεν λέω.Ξερεις εσυ άλλωστε.

Στο νούμερο 4 εγω ε;;;;Αντε να δούμε θα παει ετσι η σειρα;Γιατι άλλες γεννάνε νωρίτερα και άλλες αργότερα απο την ΠΗΤ.

ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΘΕΜΑΤΑ.ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΠΩΣ Μ ΕΙΠΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΣΙΓΟΥΡΑ ΩΣ 28ΕΒΔ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ Κ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ?ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΠΑΦΗ.ΕΚΕΙΝΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΧΑΘΗΚΑΝ...

ΑΣΧΕΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΙΧΕ 40΄ ΟΘΟΝΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΔΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Μ.ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΞΑΝΑ! Α Κ ΕΙΜΑΣΤΕ 675ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα η κόρη.Θα πιάσετε το κιλό σε δυο τρεις εβδομαδες.Τελεια?

Γιατι να χαθούμε μωρε;Ειδικα τον πρωτο καιρό που δεν θα δουλεύουμε θα τα λεμε κανονικά πιστεύω.Οι πρωτάρες θα έχουν απορίες για τα μικρά τους να ρωτήσουν και εμείς παλι να καμαρώνουμε για τα κατορθώματα τους ως συνηθως χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχαχαχα μα εφαγα χθες μια ολοκληρη σοκολατα τιποτα δε εκανς....

Εφαγα αγγουρακι με αλατακι τουμπες χαχαχαχ!!!!!Μινακι μ εσενα φαινεται πλεον η κοιλιτσα σ;;;; :* :*[smilie=wav.gif]

Τωρα εφαγα σπανακόπιτα με αγγουρι και μολις ξαπλωσα!!!!

Εχω πολυ μεγαλη κοιλια αννα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τωρα εφαγα σπανακόπιτα με αγγουρι και μολις ξαπλωσα!!!!

Εχω πολυ μεγαλη κοιλια αννα μου!!

Βαλε τ χερακι σ πανω στη κοιλιιτσα κ χαλαρωσεεε!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!! Σας διαβαζω κ χαιρομαι πολυ που σε ολες κυλανε ολα καλα!!! Κ απο το καλο στο καλυτερο!!!! 

Εγω αργω ακομη για πητ!!! Χαχαχχαχα ανυπομωνω να παω αυριο στο διατροφολογο να δω τι προγραμμα θα βγαλουμε! Θα εχει αραγε αποτελεματα;;; :-/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια ευχαριστα νεα κ σημερα τελεια..!!livel οποτε μπορεσεις τα νεα σου!fine απλα μπραβο για τα ευχαριστα καλες βολτες!!!

Εμεις πηγαμε στο γιατρο σημερα κ ειδαμε την μπεμπα μας! 775γρ η κυρια στις 24 εβδομαδες κ ολα καλα!??

Με τη βαζελινη με τρομοκρατησατε κοριτσια δεν θα ξαναβαλω αυριο θα παω να παρω αλλη κρεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο copy paste βαζω κ τη δικια μ ημ/νια στη σειρα??

USERNAME    ΠΗΤ                               ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ                  ΠΕΡΙΟΧΗ             ΦΥΛΟ             ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤΕΡΟΤΟΚΗ                                                                                                            

 

-LIVEL               'A ΕΒΔΟΜ. ΑΠΡΙΛΗ     ΙΑΣΩ                             ΑΘΗΝΑ        ΑΓΟΡΑΚΙ        1             

 

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ        20/6/16                ΕΛΕΝΑΣ                                                ΧΑΛΚΙΔΑ             ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

XRISTINA_           6/7/2016       ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ                                  ΚΟΡΙΝΘΟΣ          ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

 

-FINE                 7/7/2016                         ΛΗΤΩ                      ΜΑΡΟΥΣΙ        ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ     2

 

Mommy 5            12/7/16                  St.Marrys Hospital Manchester      ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ   5

 

ΑΜΕLIEV              18/7/16                AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ                    ΠΑΓΚΡΑΤΙ            ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                                                                                                                      

 

-Αννα .                 20/7/16       ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ            ΚΗΦΙΣΙΑ         ΑΓΟΡΑΚΙ      1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ              4/8/16                   ΜΗΤΕΡΑ                              ΤΡΙΠΟΛΗ             ΑΓΟΡΑΚΙ    2

 

ΜΙΝΑΚΙ                9/8/16                       ΓΕΝΕΣΙΣ                            ΘΕΣ/ΚΗ                            ΑΓΟΡΑΚΙ        1

 

GWGW02            8/8/16                   ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ             ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ο δευτερος γιατρος εχει τεραστια αποκλιση απο τον πρωτο... ολα τελεια τα βρηκε κ πως ακομη κ να μη γυρισει η καισαρικη θα γινει στη 39 εβδομαδα κ οχι νωριτερα...ο πλακουντας ειναι μια χαρα κ γενικα καμια σχεση με τον γιατρο μου... εχω μπερδευτει τελειως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ο δευτερος γιατρος εχει τεραστια αποκλιση απο τον πρωτο... ολα τελεια τα βρηκε κ πως ακομη κ να μη γυρισει η καισαρικη θα γινει στη 39 εβδομαδα κ οχι νωριτερα...ο πλακουντας ειναι μια χαρα κ γενικα καμια σχεση με τον γιατρο μου... εχω μπερδευτει τελειως...

Λιβελ μου σκεψου με καθαρο μυαλο κι αποφασισε ..μονο εσυ μπορεις να καταλαβεις τι συμβαίνει γιατι εσυ ηρθες σε επαφη με τους γιατρους ..

Προσευχησου στην παναγιτσα κι αυτη θα σε βοηθησει να παρεις την σωστη αποφαση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η livel είπε:

Κοριτσια ο δευτερος γιατρος εχει τεραστια αποκλιση απο τον πρωτο... ολα τελεια τα βρηκε κ πως ακομη κ να μη γυρισει η καισαρικη θα γινει στη 39 εβδομαδα κ οχι νωριτερα...ο πλακουντας ειναι μια χαρα κ γενικα καμια σχεση με τον γιατρο μου... εχω μπερδευτει τελειως...

Λοιπόν για αρχή να σου πω πως χαίρομαι που ολα ειναι καλα γιατι αυτο ειναι το πιο σημαντικό.

Τωρα για τον γιατρό σου χμμμμ....δεν ξερω.Η αλήθεια ειναι οτι το έχουν παρακάνει μερικοί και σκαρφίζονται οποιαδήποτε δικαιολογία για να σε πανε προγραμματισμένα η με καισαρική.

Τι σκέφτεσαι να κανεις;Θα του το αναφέρεις οτι πηγές σε αλλο γιατρό;Ο γιατρός που πηγές σημερα δέχεται να σε αναλάβει αν θελήσεις;

Σκεψου μονο το καλο του μωρού σου και ακομα και αν θελήσεις να τον αλλάξεις μην διστάσεις καθόλου.

Η γνώμη μου ειναι πως εφόσον ολα ειναι καλα και δεν συντρέχει λόγος για άμεση καισαρικη τοσο νωρίς,να αφήσεις το μωρό σου να παρει τις μερες του και το βάρος του.Το πολυ πολυ ακομα και αν δεν θες να αλλάξεις γιατρό του λες πως δεν συμφωνείς να το πάρετε απο τωρα και να το κάνετε αργότερα.

Ευχομαι οποία απόφαση και αν πάρεις να ειναι η πιο σωστή για το μωράκι σου και φυσικά για εσένα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...