Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Καλά είμαι σήμερα..!! Βρε κοριτσια με πήρε μια παλιαα φυλή (επίτηδες) και μου είπε σε δύο μήνες γεννάει.. μα αφού είναι ανιπαντρη και έχει πάει με όλους πως στον κορακα έμεινε...; εγω πιγε με τον ξαδελφο της να φανταστεις και τα είχε με έναν 60 χρόνο όταν σταμάτησα να κάνω παρέα. Πριν 6 χρόνια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα α ρε νικη αρχισες πρωι πρωι...τι να πω τωρα για την φιλη...παντως αυτοι που δεν θελουν κ πολυ τους ερχεται πιο ευκολα...αυτο βλεπω εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Νίκη μ μη δίνεις σημασία! Ε αφού πήγε με όλους κάποιος ήταν πολύ δυνατός κ έγινε ότι έγινε! Άντζελα να τη χαιρεστε! Άντε κ στα δικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Νίκη μ μη δίνεις σημασία! Ε αφού πήγε με όλους κάποιος ήταν πολύ δυνατός κ έγινε ότι έγινε! Άντζελα να τη χαιρεστε! Άντε κ στα δικά μας!

Δυστυχώς τα παιδιά έρχονται πιο σύντομα σε ανθρώπους που είναι ακατάλληλη για γονείς έχω απορία πως θα μεγαλώσει αυτό το παιδάκι.. (το λέω γιατί την ξέρω καλά δυστιχως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Διώνη μου είναι και για το pc.

Αντζελα μου να την χαιρεστε!!

Νίκη μου ή φιλη σου με τόσους που πήγαινε λογικό ηταν κάποια στιγμη να γίνει κάτι τετοιο.. μακάρι να είναι σωστή κ να ειναα το παιδι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Νίκη μ μη δίνεις σημασία! Ε αφού πήγε με όλους κάποιος ήταν πολύ δυνατός κ έγινε ότι έγινε! Άντζελα να τη χαιρεστε! Άντε κ στα δικά μας!

Δυστυχώς τα παιδιά έρχονται πιο σύντομα σε ανθρώπους που είναι ακατάλληλη για γονείς έχω απορία πως θα μεγαλώσει αυτό το παιδάκι.. (το λέω γιατί την ξέρω καλά δυστιχως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Διώνη μου είναι και για το pc.

Αντζελα μου να την χαιρεστε!!

Νίκη μου ή φιλη σου με τόσους που πήγαινε λογικό ηταν κάποια στιγμη να γίνει κάτι τετοιο.. μακάρι να είναι σωστή κ να ειναα το παιδι καλά..

Απο ότι μίλησα δεν μου φαίνεται. Τέλος πάντων παντός είναι άδικο.. εμείς να προσπαθούμε χρόνια και αυτή να της έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις πόσες φορές είπα είναι άδικο? Επίσης άλλες να προσπαθουνε χρόνια κ άλλες να τα πιάνουν με τ κατουρημα π λέει ο λόγος! Ή ξαδέρφη μ δύο φορές είπε θέλω παιδι κ τις 2 με την πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...