Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Tha deiksei. An k tosous mines den egine! Pote de ksereis vevaia. Apla pleon ta pairnw ola pio xalara. Perysi koritsia me epiane mia stenaxwria. Klama otan adiathetousa! Asta na pane. Apo otan ksekinisame na t psaxnoume eimai poly kalytera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να πω την αλήθεια δεν στεναχωριεμαι ιδιαίτερα όταν αδιαθετω.. ίσα ίσα που μερικές φορες λέω άντε να ερθει γιατί έχω έντονα τα σύμπτωματα της.αλλά απογοήτευση με πιάνει σε άκυρες στιγμές..ειδικα αν διαβάζω διάφορα..τελικά καλυτερα να έχω πολύ δουλεια να μην ψάχνω τίποτα.. αφού ξέχασα και τα τεστ λέω είναι σε καλο δρόμο..και με τις εξετάσεις αν μας βγει κάτι άσχημο θα προσπαθήσω να κρατηθω να μην με πάρει απο κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Symfwnw. Kalytera na gemizoume tis wres mas na min t skeftomaste. Pleon ola diorthwnontai. Oso pio syntoma vroume ti exoume toso t kalytero! Toulaxiston kserw ti antimetwpizoume apo t na itan ola teleia k na min erxotan. Tha trelainomouna k tha gyrnousa apo giatro se giatro. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα διαβασα οοοολα παλι!!!!? εγω αδιαθετησα σημερα τλκ και με τα τεστ!!!τον επομενο παλι!!!!παω για τν 2ο μην προσπαθειων με τεστ..αλλα ουσιαστικα ειναι ο 3ος..καληνυχτα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Υπάρχει..μου είχε δώσει περσι ή γυναικολόγος μου τα primolut για να σταματήσει ή αιμορραγία κ να μου ερθει κανονικά.όπως και έγινε..κ είχα και ανησυχία κιόλας αν μετα θα μου έρχεται κανονικά αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Το primolut ειναι και να σταματησει και να ερθει η περιοδος το ειχα παρει και εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?Niki καλα αποτελεσματα στον γιατρο θα μπω οταν γυρισω απο τη δουλεια να δω τι σου ειπε ευχομαι να ειναι ολα μια χαρα!!!! Angela  Tweema τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...