Μετάβαση σε περιεχόμενο

Από μια νέα μητέρα!!!!


youngmammy

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μόλις έγινα μέλος και θα ήθελα να συστηθούμε!!!Πριν πέντε μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος από τεστ εγκυομοσύνης, ενώ χτες έκανα την πρώτη μου εξέταση ( χοριακή - β) που έδειξε 983,90. Θα πρέπει να κάνω υπομονή μέχρι την άλλη Δευτέρα για να κάνω τη δεύτερη εξέταση!!!! Ανυπομονώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΑ 29ΧΡ.Κ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑ 6 ΜΗΝΩΝ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΤΟ ΕΤΟΣ 2009 ΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ!

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΕΔΩ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά νέα μαμά, εγώ έχω ήδη δύο παιδάκια ένα αγοράκι 3,5 ετών και μια κορούλα 4 μηνών.

Καλωσήρθες στην παρέα του mammyland εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να απολαύσεις κάθε μέρα της χωρίς προβλήματα. :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΄ευχαριστώ πολύ κι εσύ να χαίρεσαι το αγοράκι σου και τον άνδρα σου!!!Εγώ είμαι η Άννα 25 χρονών και η εγκυμοσύνη ήταν τελείως αναπάντεχη, αλλά και πάρα πολύ ευχάριστη!!!

Διαβάζω τα πολλά και ενδιαφέροντα στοsite, αλλά δε θέλω να ενθουσιάζομαι πριν σιγουρευτώ 100%!!!

ΦΙλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ, ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ορισές youngmammy και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.

Έυχομαι καλή πορεία και με το καλό ενα υγιές μωράκι.

Καλή χρονιά και πολλές ευχές για το 2009.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ,καταρχήν σας ευχαριστώ όλες για την πολύ θερμή υποδοχή!!

Λοίπόν λίγα πράγματα για εμένα: είμαι από Σέρρες και μένω μέσα στη πόλη. Ο γάμος μου είχε προγραμματιστεί για το καλοκαίρι του 2009, συγκεκριμένα στις 25 Ιουλίου, αλλά τώρα μάλλον θα επισπευστεί!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να συλλάβω γιατί είχα πολυκυστικές ωοθήκες, μέχρι το Σεπτέμβριο έπαιρνα αντισυλληπτικά και έκτοτε οι κύκλοι μου ήταν μεγάλοι (35-40 ημερών). Μάλιστα, η γυναικολόγος μου μου είχε πεί ότι όταν ο κύκλος ξεπερνά τις 35 μέρες μάλλον δεν υπάρχει ωορρηξία. Αυτό με είχε στεναχωρήσει όπως καταλαβαίνετε , αλλά το άφηνα για το μέλλον!!! Ακόμη να φανταστείτε δεν το έχω ανακοινώσει στην οικογένεια μου, πλην της μαμάς μου!!! Θα περιμένω και τη δεύτερη Β΄Χοριακή για να είμαι σίγουρη!!!Εσείς κορίτσια όταν το είχατε αντιληφθεί πότε σιγουρευτήκατε?? έχω αγωνία, από την άλλη όμως δεν θέλω να αγχώνομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο το μωρακι σου ...πιστεψε το...και αλλη χοριακη αυξημενη θα βγει...θα δεις ...ειμαι παραδειγμα σαν το δικο σου...ειχα πολυκυστικες και μολις η πρωτη χοριακη βγηκε ανεβασμενη δεν το πιστευα ...νομισα οτι ηταν χαλασμενο το μηχανημα....εκανα 3 πριν παρω το γιατρο μου και βεβαια πριν το ανακοινωσω στους αλλους....σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρο.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες! Νεα σχετικα και εγω εδω! Ειμαι η Χρυσα και ειμαι στο τελος του 3ου μηνα στο πρωτο μου παιδακι!

Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε σενα και σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες..αχχχ σπουδασα στις Σερρες και ειναι σαν το δευτερο σπιτι μου! Ειμαι η Μαρια απο Θεσσαλονικη αλλα μενω στο Κιλκις γιατι εδω παντρευτηκα και αρχες Φεβρουαριου περιμενουμε το πρωτο μας παιδακι που ειναι αγορακι. Εγω δεν εκανα χοριακη ουτε την ηξερα καν. Απο εσας την εμαθα. Πηρα ενα τεστ εγκυμοσυνη το clear blue απο το φαρμακειο χωρις να εχω ουτε μια μερα καθυστερηση. Απλα κατι μου λεγε μεσα μου να το παρω και οταν εδειξε θετικο πηρα αλλο ενα και ξαναβγηκε θετικο. Μετα απο 2 μερες πηγα στο γιατρο κ με υπερηχο μου το επιβεβαιωσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ YOUNGMAMMY ΣΤΟ MAMMYLAND.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

youngmammy καλοσώρισες και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!Να προσέχεις τώρα που είναι αρχή!Εγω είμαι 25 χρονών είμαι 7 μηνών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι(αγοράκι).Και μένα η εγκυμοσύνη δεν Ήταν προγραμματισμένη αλλα χαίρομαι ΄πάρα πολύ και ανυπομονώ να κρατήσω τον αγγελο μου στην αγκαλιά μου!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ''ΝΕΑ ΜΑΜΑ''..!!!:) ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΕΙΜΑΙ Η ΦΑΝΗ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ!:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ yongmammy! ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 25 ΧΡΟΝΩΝ ΕΠΙΣΗΣ ΚΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑΝ ΓΙΟ.ΕΙΝΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΜΑΣ ΗΡΘΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΔΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS OPISES ANNA MOU STO OMORFO PAREAKI MAS!!:laugh:

KALH XRONIA ME YGEIA K EYTYXIA K SYGXARHTHRIA

GIA THN EGYMOSUNH SOU!!EUXOMAI NA KULHSOUN OLA

OMALA K NA APOKTHSEIS ENA YGEIESTATO MWRAKI:cheer: :)

EGW EIMAI H XRYSA 21 ETWN K MOLIS PRIN 2 EVDOMADES

EFERA STON KOSMO THN PRIGIPISSA MOU!!:laugh: :laugh: :laugh: :silly: :cheer::)

FILIA:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hrisa έγραψε:

Καλως ήρθες! Νεα σχετικα και εγω εδω! Ειμαι η Χρυσα και ειμαι στο τελος του 3ου μηνα στο πρωτο μου παιδακι!

Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε σενα και σε ολες μας!

Καλώς ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΝΝΑ!

ΑΝΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥLAND ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΡΑΤΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονιά Αννούλα!!!

Καλώς μας ήρθες!! Καλή σιγουριά τώρα που είναι αρχή ακόμα και καλή συνέχεια χωρίς πολλές πολλές ταλαιπωρίες...

Είμαι η Αγγελική και στις αρχές του Απρίλη θα φέρω στον κόσμο, πρώτα ο Θεός, το πρώτο μου παιδάκι..

Είμαι σίγουρη ότι θα τα ξαναπούμε!!!

Πολλά φιλιά...:) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΕΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.

ΕΙΜΑΙ Η ΦΟΥΛΙ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 30 ΚΑΙ ΔΑΝΥΩ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!!ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ,ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ,ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ! (ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ)ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALOS HRTHES!!:laugh:

SOU EUXOMAI MIA KALH KAI MIA EUKOLH EGKUMOSUMH..

EIMAI H DIMITRA ME MIA MPEMPOULA 3 MHNON!!:cheer: :cheer:

EIMAI SIGOURH OTI THA BREIS KALH PAREA STO MAMMYLAND

EMENA ME BOHTHHSE KAI SE POLLES APORIES POU EIXA..

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!! Υγεία και ευτυχία, και να χαίρεστε να αγγελάκια σας.

Οι μέλλουσες με το καλό να τα δεχτείτε - δεν υπάρχει πιο τρυφερή αγγαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...