Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Γιατι αυτο? Δεν θελω να σε αποθαρυνω αλα θελω να σου πω κατι το οποιο ετυχε με εναν γιατρο στην Αθηνα που μου συστησαν.

Λοιπον πηγα εκει για ελεγχο και τεστ παπ.

Οταν πηγα ημουν στην 13 ημερα του κυκλου.

Την ωρα που με εξεταζε μου λεει.σεποια ημερα του κυκλου σου εισαι??του λεω στην 13η μερα.μου λεει ωωωω λοιπιν απο την μια δεν βλεπω να υπαρχει ωαριο κατσε να δουμε αν εχουμε απο την αλλη.ωχ ουτε απο τη αλλη εχουμε.μου λεει θα πρεπε να εχεις ωαριο δεν το συζητω.

Βγαινουμε παμε στο γραφειο και ο συζηγος μαζι το πρωτο που τον ρωταω μωρο θα κανω??μου λεει θα κανουμε εγχειτηδουλα και σε πολυ λιγο χρονικι διαστημα θαεισαι μανιυλα!!

Απο ενστικτο και μονο δεν τον εμπιστευτηκα.

Με αφορμη και αυτο εκανα προγεννετικο ελεγχο κι ολα πεντακαθαρα!!!!

 

Συγνωμη αλλα το εψαξες πριν ξεκινησεις καλα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το έψαξα ναι και αποφάσισα να το δοκιμάσω.. Είναι καλύτερο να επιχείρησω μια εξωσωματικη? Τουλάχιστον είναι πιο οικονομικό και πιο ανωδυνο.. Ελπίζω να είμαι τυχερή και να τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Silvy είπε:
στις πριν 6 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Το έψαξα ναι και αποφάσισα να το δοκιμάσω.. Είναι καλύτερο να επιχείρησω μια εξωσωματικη? Τουλάχιστον είναι πιο οικονομικό και πιο ανωδυνο.. Ελπίζω να είμαι τυχερή και να τα καταφέρω 

Silvy μ εγω δεν θα σου πω πως και ποτε εσυ ξερεις απλα θελω να οω οτι απο τον Αυγουστο ειναι λιγο χρονικο διαστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχμαι ολοψυχα πολυ πολυ Καλη ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!σου στελνω με αγαπη ολη μου την ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!!

ποτε εχετε κλεισει ραντεβου για σπαρματεχυνση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ αύριο θα πάω για υπερυχο να δούμε από ποια μερια θα κάνω ωορηξια αν είναι από την ανοιχτή σαλπιγγα συνεχίζω αλλιώς θα την ακυρωσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy μ ευχομαι να κανεις οωρεξια απο την ανοιχτη σαλπιγγα.

Να σου κανω μια ερωτηση?γνωριζεις τι ειναι η ολικη τεστοστερονη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμακουλιτσα και νίκη...

Πως είναι ή μικρή σου;; 

Κορίτσια χθες.. τι χθες... τέλος παντων..σχολασα στις 5 το πρωι..τα έπαιξα...αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ο Octy ειναι ημιαιμος μας τον χαρισαν τον βρηκαμε απο την χρυση ευκαιρια ο κτηνιατρος μας ειπε οτι φερνει σε λαμπραντορ και ελληνικο πυμενικο θα καταληξουμε οταν χρονισει ειναι 3 μηνων ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Agriomoloxa είπε:

Silvy μ ευχομαι να κανεις οωρεξια απο την ανοιχτη σαλπιγγα.

Να σου κανω μια ερωτηση?γνωριζεις τι ειναι η ολικη τεστοστερονη??

Όχι δεν γνωρίζω τι είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω μια απορία οποία ξέρει ας μου απαντήσει. Κάθε πρωί περνώ την θερμοκρασία μου για να ξέρω ποτέ γίνεται ωορρηξία. Χθες το πρωι είχα 36.4 φυσιολογικά δλδ. Σήμερα έχω 36.8 που σημαίνει ότι ή ωορρηξία έγινε. Οπότε σήμερα αν βρεθώ με τον άντρα μου έχω ελπίδες να γίνει τίποτα ή το έχασα το τρένο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikh γεια σου και απο εμενα.αυτο που ξερω ειναι οτι εχεις πιθανοτητα δυο ημερες πριν την οωρεξια και δυο ημερες μετα αλλα  Να κανεις σεξ κανονικοτατα και ας εχασες το τρενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

WP_20160116_19_42_41_Pro.jpg

WP_20160119_15_17_53_Pro.jpg

Τι κουκλάκι ειναι αυτο????? να σου ζήσει!!!!!! Το καλοκαιρι βρήκα κι εγω ενα σκυλάκι φοβικό ταλαιπωρημένο και κακοποιημενο και το πήρα σπιτι μαζι μου!!!!!! Ηταν οτι καλυτερο μπορούσα να κανω ως άνθρωπος..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι βασανισμενος τον περασανε για ροντβαιλερ ή πιτμπουλ και του εχουνε κοψει το ενα του αυτακι.Το ειχανε κλεισμενο σε αποθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Έχει κάποια από τα κορίτσια το ίδιο πρόβλημα με τις σαλπιγγες? 

Εγω μονο μια εχω την αριστερη!!!!και επρεπε μαλλον να βγαλω και την ωοθυκη για να εχω ωορεξια απο την μετια που εχω σαλπιγγα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη manakoulitsa και εγω εχω σκυλο και μαλιστα 2 αλλα εχεις μπερδεψει τα forum.εδω γραφουμε αποριες και προβληματισμους για αλλο πραγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω μονο μια εχω την αριστερη!!!!και επρεπε μαλλον να βγαλω και την ωοθυκη για να εχω ωορεξια απο την μετια που εχω σαλπιγγα!!!!!

Συγνωμη τι εννοεις επρεπε να βγαλεις την ωοθηκη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φταιει η μαμακουλιτσα ..εγω το ειδα κ την ρωτησα...στ κατω κατω δν ειπαμε κατι κακο....κ δν νομιζω πως εκανε αυτη τη συζητηση μονο η μαμακουλιτσα αλλα πολλες απο εμας ....αρα θα επρεπε να απευθυνθεις σ ολες μας κ οχι μονο σ εκεινη...τεσπα λιγα σχολια αφορουσαν αυτο το θεμα οποτε δν νομιζω πως ηταν κατι κακο...κ αν διαφωνει καποια απο εσας μαζι μ οκ δεκτο.απλα αυτη ειναι η γνωμη η δικη μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...