Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

WP_20160116_19_42_41_Pro.jpg

WP_20160119_15_17_53_Pro.jpg

Εχουμε και εμεις 2 λυκοσκυλα και τωρα γεννησε η μικρη 5!!!!!!!!!!!!!!!ο μεγαλος ειναι πααααααρα πολη εξυπνος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...

Σήμερα δουλευα σέρβις και δεν είχα χρονο να μπω τώρα είμαι χαλαρά δεν έχω σχολάσει βέβαια ακόμα..

Μαμακουλιτσα μου περαστικά!!που ξέρεις μπορεί για καλό να γίνεται αυτή ή καθυστέρηση!agriomoloxa μακάρι να σου ερθει τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπεροχο σκυλακι..τι ρατσαα ειναι;;μηπως ειναι μηνων;;γτ τα σκυλακια το συνηθίζουν π ειναι μωρα να ψηλοδαγκωνουν...εμενα η μπουμπου μ μ χε φαει ρουχα παντοφλες παπουτσια...αστα ακομα τα κλαιω...δν κοταγες να την αφησεις μονη στ σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει ακούσει καμία τα χάπια  pregnacare conception? Μου είπε ο γιατρός μου ότι είναι βιταμίνες που βοηθάνε στην σύλληψη! Ξέρει καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια έχει ακούσει καμία τα χάπια  pregnacare conception? Μου είπε ο γιατρός μου ότι είναι βιταμίνες που βοηθάνε στην σύλληψη! Ξέρει καμία? 

Γεια σου silvi!και εμενα μου τις εδωσε ο γιατρος μου.εχουν πολλες βιταμινες και με εχουν βοηθησει πολυ και στην β12 που ειχα πολυ χαμηλη 127 και τωρα ειμαι στα 370.

Σιγουρα κακο δεν κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα μηνα .τωρα πριν λιγες ημερες πηρα και αλλο κουτακι.αν δεν κανω λαθος εχει 2×15 βιταμινες.30 συνολο.

Εχουν και φολικο οξυ.

Να τις παρεις!!εγω πηρα και στον συζηγο μου τις αντιστοιχες!wellman conception.

Ποσο καιρο ειστε σε διαδικασια για μωρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύο χρόνια προσπαθώ αλλά φέτος τον Αύγουστο ανακάλυψα ότι έχω κλειστές σαλπιγγες. Έκανα λαμπαροσκοπηση καταφέραμε να ανοίξουμε την μια.. Και από τον Αύγουστο προσπαθώ με μια σαλπιγγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Δύο χρόνια προσπαθώ αλλά φέτος τον Αύγουστο ανακάλυψα ότι έχω κλειστές σαλπιγγες. Έκανα λαμπαροσκοπηση καταφέραμε να ανοίξουμε την μια.. Και από τον Αύγουστο προσπαθώ με μια σαλπιγγα 

Συγνωμη να σε ρωτησω για να καταλαβω .δηλαδη καθε μηνα κανεις οωρεξια μονο απο μια σαλπιγγα??η κανεις ωορεξια και απο τις δυο απλα οταν εχεις οωρεξια απο την σαλπιγγα που εκανες την εγχειρηση μονο θα κανεις μωρακι??συγνωμη που σε ρωταω αλλα δεν το ξερω αυτο.εγω αυτο που ξερω ειναι μονο η εξεταση σαλπιγγογραφια που βλεπεις οτι ισως ειναι φραγμενη η μια η και οι δυο σαλπιγγες.

Επισης θελω να σε ρωτησω και κατι αλλο.

Εσενα εχει αλλαξει η περιοδος σου απο τοτε που εχεις ολοκληρωμενες επαφες?

Εμενα ναι .δηλαδη λιγο πριν αδιαθετησω εχω κραμπες κατω χαμηλια στην κοιλια κ.α.που δεν τα θυμαμαι γιατι καθε φορα ειναι και κατι αλλο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωορηξια κάνω και από τις δύο μεριές.. Απλά από την δεξιά σαλπιγγα που έχει ένα πρόβλημα είναι δύσκολο να πιάσω! Οπότε έχω μόνο την αριστερή.. Με την σαλπιγγογραφια φάνηκαν κλειστές όχι βουλωμενες  για αυτό έκανα λαμπαροσκοπηση.. Όσο για τον κύκλο μου όχι δεν έχει αλλάξει έρχεται στην ώρα της η αναθεματησμενη! Πόσο καιρό προσπαθείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Σιλβυ μου έγω πρωτη φορά τις ακούω. 

Agriomoloxa κι εγώ όταν ξεκίνησα ελεύθερα αλλάξαν λίγο τα πραγματα...εκεί που ηταν 30+ ημερών ο κύκλος έγινε κάτω απο 30..

Και γενικά απο συμπτώματακια νομιζω πως όλες αρχίζουμε και βλέπουμε διάφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy m  δεν προσπαθουμε ακριβως απλα εχουμε ολοκληρωμενες επαφες εδωκαι 3-4 μηνες!

Εγω περιμενω τις επομενες ημερες να αδιαθετησω.αν δεν αδιαθετησω μεχρι και την αλλη εβδομαδα τοτε τι να πω!!!!!

Παντως μπορει να φταιει και η ηλικια που εχει αλλαξει η περιοδος ειμαι 34 η μπορει να ειναι οτι τωρα το παρακολουθουμε γιατι θελουμε η μαλλον ψαχνουμε για ενα σημαδι εγκυμοσυνης!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως λένε ότι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με της περιοδου οπότε είναι μπερδεμα!σου εύχομαι να γίνεις γρήγορα μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα εγω και ο αντρουλης μ κανα με πριν ξεκινησουμε ελεγχο υπογονιμοτητας και ολα ηταν καθαρα.και οι σαλπιγγες και ο κολπικος υπερηχος και οι ορμονικες εξετασεις αιματος.οποτε τωρα ημαστεσε φαση που ευχαριστιομαστε το σεξ αλλα εχουμε και μια γλυκια αναμονη.

Εγω το ευχομαι για ολες να γινουμε!!!

 Silvy εσυ ειπες απο τον Αυγουστο προσπαθεις σε γονιες ημερες??εχεις σταθερο κυκλο??

Εγω δεν εχω καυου τη μιαεχω σε 23 την αλλη 26 την αλλη 27 ,28,29,και πιο σπανια 30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι από τον Αύγουστο.. Σταθερό κύκλο έχω μόνο αυτό τον μήνα είχα 4μερες καθυστέρηση! Τώρα ετοιμάζομαι για σπερματεγχυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...