Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλη επιτυχία σιλβυ..ποσο σου στοιχίζει ή όλη διαδικασία:;

Σας ευχαριστώ κορίτσια ελπίζω να είμαι τυχερή. Όλα μαζί 300..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!τι κανετε??εγω σε αναμονη.περιμενω να Μην αδιαθετησω!!παντως αυτο που λενε για το αγχος εγω δεν θα ελεγα οτι αγχωνομαι απλα ειναι μια ομορφη αναμονη.τωρα αν δεν ερθει αυτη τη φορα δεν πειραζει ..την επομενη.το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν κανω σεξ με τον συζηγο μου γ αυτο.αυτα απο εμενα.σας χαιρετω!αν εχω καποιο νεο θα σας πω!!η μαλλον θα το βροντοφωναξω!!χαχαχα!!σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Agriomoloxa είπε:

Γεια σας!!τι κανετε??εγω σε αναμονη.περιμενω να Μην αδιαθετησω!!παντως αυτο που λενε για το αγχος εγω δεν θα ελεγα οτι αγχωνομαι απλα ειναι μια ομορφη αναμονη.τωρα αν δεν ερθει αυτη τη φορα δεν πειραζει ..την επομενη.το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν κανω σεξ με τον συζηγο μου γ αυτο.αυτα απο εμενα.σας χαιρετω!αν εχω καποιο νεο θα σας πω!!η μαλλον θα το βροντοφωναξω!!χαχαχα!!σας φιλω!!!!

Περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλν ο Θεος για καποιο λογο δεν θελει να κανω τον υπερηχο...Κολλησε και η μεγαλη μου γαστρεντεριτιδα οποτε ουτε σημερα πηγα...Εσεις τι κανετε πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μαμακουλιτσα...ποσα παιδακια εχεις;;;ασχετο αυτο το σκυλακι τομορφουλι π ειναι;;;μ θυμιζει την μπουμπου μ οταν ηταν κουταβακι!!ιδιες ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω μαμακουλιτσαμ....κ εμνα ετσι ηταν μικρη και γκριφον με κτ αλλο...βασικα μ την θυμηθούν πολυ τα ματακια τ  octy...ειναι υπεροχα....κ μ λειπε γτ δν μενω πια μαζι της..μενει με τν μπαμπα μ..κ την εχω απ την εφηβεια μ...οποτε κτβαινεις τι αγαπη της χω...να χαιρεσαι κ της κορουλες σ...με τ καλο κ τ τριτο!!!τι ηλικια εχουν αν επιτρεπεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μεγαλη μου την Δευτερα γινεται 10 χρονων και η μικρη μου ειναι 4 χρονων.Να σαι καλα κοριτσι μου βεβαια δεν λεω οχι και σε τεταρτο παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα..δικια μ εισαι εσυ..κ γω τα αγαπαω πολυ....το θεμα ειναι μα αντέχεις τις ευθυνες..αν κ τα παιδακια σ ειναι σ μια πολυ καλη ηληκια ηδη γιανακανεις κ τριτο...εννοωντας πως δ θα κουραστεις κ τοσο πολυ γτ κ η μικρη μπορει να σβοηθαει....να την χαιρεσαι την κουκλιτσααα σ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvy ειναι κατι που θα το εχω γιατι τα ογκακια αυτα τα γενναει ο οργανισμος μου εκτος κι αν κανω ολικη μαστεκτομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω θεμα με βοηθανε και οι 2 πολυ γενικοτερα..Σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!Αντε Νικη μου να ξεμπερδευεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...