Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;;;Εχθες βρεθηκαμε με την Tweema περασαμε πολυ ωραια!!!Ειναι εξαιρετικος ανθρωπος και χαιρομαι πολυ που την γνωρισα!!!!Ενιωσα σαν να την γνωριζω χρονια ειναι πολυ τυχερος ο αντρας της που την εχει!!!Χαιρομαι πολυ!!!Ελπιζω να βρεθουμε οσες μπορουμε την επομενη φορα.

Καλησπέρα μαμακουλιτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια σας ευχαριστω οοοολες και πραγματικα το αξιζουμε ολες μας να γινουμε μανουλες και θα γινουμε εφοσον το θελουμε πολη και το πιστεψουμε!!!!! Αντε καλη αρχη στο τελος του καπνισματος χαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Εγώ πάντως έκανα ένα μεγάλο βήμα μόλις τώρα.. Τέρμα το τσιγαρο 

Μπραβο κι εγω προσπαθω...το εχω ελαττωσει πολυ βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααατι ωραια...μ αρεσει να πηγαινω στο ικεα...στον αντρα μου δεν αρεσει....χαχαχαχ....μπραβο διωνη ωραιο το περπατημα...εμεις γενικα γυμναζομαστε οσο μπορουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οποτε παω στο ικεα ολο βλακειουλες ψωνιζω και ο αντρας μου στο τελος μου λεει δεν ξαναερχομαστε...χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!να σας ρωτησω!συνηδητοποιησα απο μετρησεις των κυκλων μου απο παλιοτερα οτι γενικα εχω 31-32 ημερων..τωρα αδιαθετησα σημερα 3 του μηνα..αν γινουν επαφες π.χ μερα παρα μερα απο την 14η μερα του κυκλου ως την 24 ειναι καλα?δεν θα πεσω μεσα στην ωορρηξια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αυτο με το ικεα ειναι δεδομενο..!μου λεει ο αντρας μου οτι βρεις το τσιμπας!!δν μπορει το χερι σου!!αχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω niki μου!!!κι εσυ με το καλο! Περιμενω να μαθω νεα σου!!απο ολες δλδ!δλδ στην ουσια να ξεκινησουμε εντατικα απο 14 του μηνος ηθελα να πω γιατι 7 μου τελειωνει ως και τις 24 τ μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Στελλα1986 είπε:

Καλα αυτο με το ικεα ειναι δεδομενο..!μου λεει ο αντρας μου οτι βρεις το τσιμπας!!δν μπορει το χερι σου!!αχαχα!

Αυτό μου το έχει πει κι εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα εννοείται πως πεφτεις μέσα!!!

μπορείς να τα διαπιστώσεις βέβαια κ με τεστ ωορρηξιας..τα χρησιμοποιώ και παρατηρώ αρκετά πράγματα...ο καημενος ο αντρουλης μου τι έχει τραβήξει αυτον τον μήνα... τον έχω ξεζουμισει..χαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...