Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας!


apis

Recommended Posts

Αν και μελος λιγο καιρο ενιωσα την αναγκη να συστηθω

Με λενε Λινα και ειμαι 32 χρονων. Εχω αφησει την Αθηνα 1,5 χρονο και προσπαθω να ασχοληθω με τα αγροτικα...

Παιδακι δεν εχω.. Ειχα μια μικρη μπεμπουλα που δυστυχως μας αφησε...

Με το νεο χρονο λεμε να αρχισουμε τις προσπαθειες για μωρακι!

Μου αρεσει πολυ η παρεα σας και μου προσφερει τοσα πολλα!!!

Να ειστε παντα καλα!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μου (λατρεύω το όνομά σου, είναι μίας ξαδέρφης μου!!!) καλωσήρθες κι επίσημα στην παρέα του Mammyland!

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου η Παναγιά να έχει καλά εσένα και τον άντρα σου κι ακόμα περισσότερο την μικρούλα που πήρε μαζί της... Λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας... δεν υπάρχουν, η αλήθεια είναι, λόγια να εκφραστώ... Ο άγγελός σας από κει ψηλά ας σας χαρίσει ένα δεύτερο μωράκι να του δώσετε όλη σας την αγάπη και την ενέργεια... Το 2009 ας είναι η πιο τυχερή σας χρονιά!!!

Είμαι η Κυριακή, έχω μία κορούλα τη Μαρία που χθες έκλεισε τους 14 πρώτους μήνες της ζωής της κι ελπίζω να τα λέμε συχνά εδώ και να βρίσκεις δύναμη και ελπίδα σε ό,τι αγαπάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μου καλώς ήρθες στη παρέα μας , σου εύχομαι να αποκτήσεις σύντομα το παιδάκι που επιθυμείς , λυπάμαι πολύ για το παιδάκι που έχασες , σου εύχομαι κάθε ευτυχία:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα γεια σου και απο μενα

Κατ αρχην θα ηθελα να σου ευχηθω Χρονια Πολλα, και η καινουρια χρονια να σου φερει αυτο που επιθυμεις.

Στεναχωρεθηκα με αυτο που διαβασα...δεν υπαρχουν λογια για κατι τετοιες καταστασεις που να ακουγονται σωστα...

Θα ηθελα απλα να ευχηθω ο πονος σας σιγα σιγα να καταλαγιασει και να αρχισετε με δυναμη και αισιοδοξια και χαρα τις νεες σας προσπαθειες.

Καλη Χρονια!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou k apo mena lina..

kalos irthes ..mprabo sou pou paratises tin athina k efiges ektos..oi rithmoi tis einai allaloum ....

krima gia tin apoleia pou eixate,..poli mikroula itan/.?//sorry an se ferno se diskoli thesi..

eyxomai grigora na paoktisete ena paidaki..

tin mpempoula sas tin filaei o kalos theoulis..eimai sigouri

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι σου ευχομαι η καινουρια χρονια να σου φερει αυτο που επιθυμεις....η μπεμπουλα σου θα ειναι αγγελος και θα σε προστατευει παντα...να εισαι καλα και καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας...οσον αφορα το οτι αφησες την αθηνα και ασχολεισαι με τα αγροτικα μαζι σου εγω ...δεν εχω μεινει ποτε στην αθηνα και δεν ξερω απο ρυθμους ξερω ομως οτι η ζωη στην επαρχια ειναι τελεια....B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λινα Χρονια πολλα! εγω ειμαι η Κωνσταντινα και εγω αν και μεγαλωσα Αθηνα τωρα ζω επαρχια με τον αντρα μου και σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα στην καινουργια ζωη και δουλεια!Λυπαμαι παρα πολυ για την μπεμπουλα σου καλη μου αλλα δυστυχως ολα αυτα για εμας ειναι τους ανθρωπους ποτε δεν ξερουμε σε ποιον θα τυχει και τι.Ευχομαι ο καινουργιος χρονος να ειναι ευλογημενος και να σας φερει ενα μωρακι :) καλη τυχη στις προσπαθειες σας και να θυμασαι παντα οτι η μπεμπουλα σου ειναι το αγγελακι σας που θα σας φυλαει...και ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος.ευχομαι ολα να πανε καλα και να ειστε παντα αγαπημενοι με τον αντρα σου και υγιεις!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΥ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...Πολυ καλο να σαι καλα Καλη πρωτοχρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η ζωη εξω απο την Αθηνα ειναι πολυ πιο ποιοτικη αλλα περνας σαν γνησιο παιδι της πολης μια φαση απεξαρτησης τον πρωτο καιρο

Η επαφη ομως με τη φυση ειναι το κατι αλλο!!

Ο κηπος οι μυρωδιες και οι γευσεις καμια σχεση!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια!!!!!!!!!!!

Aristina αυτο το ειπε ο Μαχατμα Γκαντι! Χαιρομαι που σου αρεσε.

ΟΙ αγγελοι ειναι στον ουρανο, εμεις στη γη Ζουμε, πληγονομαστε, πενθουμε και παλι.. αισιοδοξουμε για να τιμησουμε το δωρο αυτο της Ζωης που τοσο ποναμε οταν χανεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινα ευχομαι πολυ συντομα να αναπληρωθει το κενο του αγγελουδιου σου αν και αυτο ειναι ενα κενο που δεν αναπληρωνεται αλλα απαλυνει αρκετα τον πονο της απωλειας.Ο θεος θα σου δωσει οτι σου πηρε και θα νιωσεις και παλι ευτυχισμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΝΑ!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ,ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΟΥΣΙΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΤΟ 2009 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Λίνα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εύχομαι το 2009 να είναι γουρλίδικο έτος

για σένα και να πραγματοποιηθούν οι μεγαλύτερες επιθυμίες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...