Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια συλληψης με pregnyl


anasissy

Recommended Posts

κοριτσακια μου ποσες μερες εχω να γραψω????τι κανετεεεεεεεεε???εδω ειχαμε κατι δυσαρεστα(πεθανε η γιαγια του αντρα μου) και με τα τρεξιματα εχω πολλες μερες να μπω!! λοιπον τα δικα μου νεα..πηγα γιατρο ογδοη μερα,4-5 ωοθηλακια 10χιλ., λεπτο ενδομητριο(μου εδωσε χαπια) αααααααααααααα και ειχα ξεχασει εντελως οτι η μητρα μου εχει οπισθια καμψη:mad::mad:τι ηθελε και μου το θυμισε????τελειωσα τα clomiphene,τωρα παιρνω cyclacur για το ενδομητριο και την Κυριακη θα κανω την pregnyl. σημερα 11η μερα,ωοθηλακια 14 χιλ.αυτααα!!!περιμενω νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΥΛΛΥΠΗΤΥΡΙΑ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ... ΤΕΛΙΑ!!!.. ΜΠΡΑΒΟ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ!! ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΠΑΧΑΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ,,ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!! ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ!!! ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. Α! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΧΑΜΗΛΗ Η ΨΗΛΗ!!!

Επεξεργάστηκε από stephanie
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελες μου.Συλλυπητηρια Αννασισσυ μου . Πολυ καλα τα νεα σου ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα καλα και η νεα χρονια να σε βρει εγγυο. 

@Στεφανη μου αφου ειναι ανοικτες οι σαλπιγγες κ δεν εχεις οποιοδηποτε ορμονικο προβλημα ειναι θεμα χρονου κ τυχης να μεινεις εγγυος.Μην μου ανυσηχεις κ ολα θα πανε καλα. Χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ..ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ KAI ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΕΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ PREGNYL 5000 ΓΙΑ ΤΑ ΩΟΘΗΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΟΝΤΡΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ.. ΑΥΤΑ... ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλhμερα καλημερα!!! αφου δεν εχεις κανενα προβλημα κανε κ αυτο να δεις!! αντε να ετοιμαζονται μωρακια τις γιορτες!!!

εγω χθες το βραδυ εκανα την ενεση κ σημερα παιρνω τελευταια μερα τα cyclacur..

Καλη εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελες μου . πως ειστε;

Καλα ειμαι annasisy mou, πολυ καλυτερα απο πριν. Προσπαθω να μην το σκεφτομαι. Θα παω τον αλλο μηνα να με δει οτι δεν εμειναν τιποτα απο την αποβολη κ αν ολα ειναι οκ μπορω να αρχισω τις προσπαθειες. 

Εσυ πως τα πας; Ειναι ενδοκολπικα τα χαπια που σου εδωσε;ενα το βραδυ; Επειδει επαιρνα κ εγω για προγεστερονη για 15 μερες μετα την ωορηξια. 

Στεφανη μου ολα καλα με τη θεραπεια;

μην μου ανυσηχειτε κ η νεα χρονια θα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη.

φιλακια πολλα

χχχχψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΩΑΡΙΟ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ..

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ (ΝΤΡΕΠΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ)

ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ..Η ΧΗΜΙΚΟΣ ΑΝΑΛΥΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΜΕΣΑ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΑΠΛΑ ΧΘΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΗΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ..ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤE;

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ..ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΣΥ!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

 

Επεξεργάστηκε από stephanie
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια εγραψα ολοκληρη ''εκθεση'' κ δεν την εμφανιζε και μετα εξαφανιστηκε και πρεπει να την ξαναγραψω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον! Μαρακι μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα! χαπια επαιρνα τα cyclacur μονο τα ασπρα χαπακια,4 την ημερα,απ οτι ειδα ειναι οιστραδιολη για να παχυνει το ενδομητριο(ουτε αυτο δεν κανει ο οργανισμος μου πια!!!)..για προγεστερονη δεν μου ειπαν κατι..

Stephanie μου μην βγαζεις συμπερασματα απο τωρα,περιμενε να βγουν οι εξετασεις..αλλα και ετσι να ειναι(εμεις δεν εχουμε κανει ακομη,ειπε ο γιατρος αν δεν μεινω και τωρα θα κανουμε) υπαρχει και η σπερματεγχυση,που ειναι οικονομικη και επεξεργαζονται και το σπερμα...στην χειροτερη λεμε τωρα..αν ειναι θεμα βιταμινης τοτε δεν το συζητω..

μην μου αγχωνεστε!!εγω νομιζω το εχω παρει πιο χαλαρα αυτον τον μηνα...θα δουμε!!!

αισιοδοξια κοριτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΑΚΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.. ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΑΒΑΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΟΥ..

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..ΑΥΤΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΧΡΟΝΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Στεφανη μου.

Μην αχωνεςαι και θα πανε ολα καλα. Και για μενα ειναι χαμενος μηνας ,οποτε θα δοκιμασουμε απο τον επομενο. Μπορεις να πας στην Παναγια την τροοδιτισσα σου βαζει ο Πατερ την ζωνη της Παναγιας και σου διαβαζει ευχη κ βοηθα ειναι θαυματουργη.

Κοιτα να χαλαρωσετε και ολα θα πανε καλα. Και εμας ηταν λιγο κατω απο το οριο η κινητικοτητα στα σπερματοζωαρια κ πηρε βιταμινες.

χχχχ

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ.. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΠΟΥΔΕΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΖΗΤΩ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ !!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΣΟΚΥΛΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΞΑΝΑ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!! ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!παλι εχω μερες να γραψω!τι κανετε? εχετε απολυτο δικιο,η προσευχη ειναι η καλυτερη..και αν δεν μας το δωσει τωρα ο Θεουλης κατι θα ξερει..

εγω στην αναμονη,αν και παλι δεν αισθανομαι καθολου εγκυος...δεν ψαχνω και για συμπτωματα βεβαια γιατι τον προηγουμενο μηνα τα εφαγα τα μουτρα μου..22η μερα σημερα,θα δουμε..εκτος απο μια θερμοκρασια 36,8 το πρωι και κατι δεκατα χθες (37,1-37,2) που μου εφεραν δωρο εναν επιχειλιο ερπητα τιποτα παραπανω..που φανταζομαι οτι μαλλον καπου κρυωσα και δεν ειναι απο εγκυμοσυνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΙΣΥΧΕΙΣ ΑΝΑΣΙΣΣΥ ΜΟΥ.. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ..ΑΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.. ΜΑΚΑΡΙ..ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ..ΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ ΑΝΥΣΥΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΥΛΛΥΠΗΤΥΡΙΑ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ... ΤΕΛΙΑ!!!.. ΜΠΡΑΒΟ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ!! ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΠΑΧΑΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ,,ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!! ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ!!! ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. Α! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΧΑΜΗΛΗ Η ΨΗΛΗ!!!

Καλησπέρα κορίτσια. Έχω μέρες να γράψω και η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου όρεξη για τίποτα. Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν πόνεσες στην υστεροσαλπιγγογραφία εγώ την έκανα την περασμένη Παρασκευή. Την Πέμπτη πάω για κολποσκόπηση, αν κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει, απλά την εμπειρία της. Φοβάμαι λίγο και είμαι έτοιμη να την ακυρώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Happy1...κολποσκοπηση γιατι? λοιπον,εγω εχω κανει πανω απο 10!!!! τα υγρα που σου βαζει ο γιατρος εγω δεν τα πολυκαταλαβαινα...νιωθεις ενα ελαφρυ καψιμο,αλλα για λιγα λεπτα κ εμενα προσωπικα δεν μου φανηκε καπως....το μεγαλυτερο προβλημα για μενα ηταν το χερι του γιατρου...οταν εκανα στον δικο μου δεν πονουσα ΚΑΘΟΛΟΥ..οταν εκανα σε εναν μ@λ@κ@ που με εστειλε ο δικος μου για καποιους μηνες γιατι ηταν εξειδικευμενος (και καλα,ο βλακας) στο θεμα που ειχα τοτε,εβγαινα διπλωμενη στα δυο και δεν μπορουσα να κατεβω την σκαλα..αλλα ηταν καθαρα ο τροπος που χειριζοταν ο αχρηστος την λαβιδα με το βαμβακι..αν εμπιστευεσαι τον γιατρο σου και τον ξερεις μην αγχωνεσαι..το υγρο ισα που θα το καταλαβεις..αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ.Γ. αυτα αφορουν την κολποσκοπηση...για την σαλπιγγογραφια θα μας πει η Stephanie!!εγω δεν εχω κανει,μαλλον τον αλλο μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΙΣΥΧΕΙΣ ΑΝΑΣΙΣΣΥ ΜΟΥ.. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ..ΑΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.. ΜΑΚΑΡΙ..ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ..ΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ ΑΝΥΣΥΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ..

Kαλησπερα Στεφανη μου. Μην απογοητευεσαι και θα βρεθει μια λυση. Το αγχος ειναι οτι χειροτερο δεν βοηθα καθολου. Θα συνεχισουμε τις προσπαθειες και θα ερθει η στιγμη που ολα θα παν καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Αννασισσυ μου. Μακαρι να πανε ολα καλα αλλα μην ψαχνεις σημαδια ειναι νωρις προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι κ αφησε τις μερες να περασουν θα σε βοηθησει να αποβαλεις το αγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Happy1...κολποσκοπηση γιατι? λοιπον,εγω εχω κανει πανω απο 10!!!! τα υγρα που σου βαζει ο γιατρος εγω δεν τα πολυκαταλαβαινα...νιωθεις ενα ελαφρυ καψιμο,αλλα για λιγα λεπτα κ εμενα προσωπικα δεν μου φανηκε καπως....το μεγαλυτερο προβλημα για μενα ηταν το χερι του γιατρου...οταν εκανα στον δικο μου δεν πονουσα ΚΑΘΟΛΟΥ..οταν εκανα σε εναν μ@λ@κ@ που με εστειλε ο δικος μου για καποιους μηνες γιατι ηταν εξειδικευμενος (και καλα,ο βλακας) στο θεμα που ειχα τοτε,εβγαινα διπλωμενη στα δυο και δεν μπορουσα να κατεβω την σκαλα..αλλα ηταν καθαρα ο τροπος που χειριζοταν ο αχρηστος την λαβιδα με το βαμβακι..αν εμπιστευεσαι τον γιατρο σου και τον ξερεις μην αγχωνεσαι..το υγρο ισα που θα το καταλαβεις..αυτα!!!

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση. Λίγο με μπέρδεψες. αυτά που περιγράφεις είναι για κολποσκόπηση??? Εγώ αύριο θα πάω και επειδή με την υστεροσαλπιγγογραφία δεν τα πήγα και πολύ καλά γιατί αγχώθηκα πολυ τώρα το σκέφτομαι για την κολποσκόπηση. Ο γιατρός μου θα μου την κάνει, και εννοείται ότι του έχω εμπιστοσύνη. Στην υστεροσαλπιγγογραφία ήταν άλλος και ίσως και αυτό να έπαιξε ρόλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...