Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kalispera!!


ranini

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα Ράνια!!

Χρόνια πολλά!!!

Να ζήσετε και να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!!!

Σου εύχομαι το μωράκι που επιθυμείτε να έρθει γρήγορα!!!

Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Ελπίζω να σου αρέσει και να τα λέμε συχνά!

Εγώ είμαι η Αντωνία και έχω 2 κοριτσάκια. Η μεγάλη μου κόρη είναι 11,6 ετών και η μικρή μου 6 μηνών!!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ρανια!ειμαι η Μαρια και εχω ενα αγορακι 16 μηνων.σου ευχομαι μια καλη χρονια και ενα παιδακι που τοσο επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρανια Χρονια πολλα και καλα, καλωσηρθες!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο καινουργιος χρονος να σου φερει οτι επιθυμεις και ενα απο τα ομορφοτερα δωρα φυσικα το μωρακι!!!Να εχεις καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου!Με λενε Κωνσταντινα ειμαι 25 παντρεμενη και ελπιζω κι εγω με το νεο ετος να εχω καλα νεα οπως κι εσυ!!

Ευχομαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου,αγαπημενοι και με υγεια!φιλια :) Καλη Πρωτοχρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΑΝΙΑ WELCOME ΣΤΟ CLUB ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ 2009!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρανια να ζησετε και να ειστε ευτυχισμενοι!!Ειμαι μαμα δυο αγοριων 7,5 και 5,5 ετων και περιμενω το τριτο μου γιο μεχρι τελους Φεβρουαριου!!Σου ευχομαι γρηγορα να χαιδευεις τη κοιλιτσα σου οπου θα φιλοξενησει το μωρακι σας!!Καλες γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ Η ΦΑΝΗ 26 ΧΡΟΝΩΝ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΧΤΑΡΑ.:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΙ ΕΣΥ. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ

;) ;)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια καλως ηρθες στην παρεα μας και χρονια πολλα!

Ευχομαι ο καινουριος χρονος να σου φερει ενα υγιεστατο μωρακι!

Ειμαι η Λενα και εχω την Μαριεττα μου που ειναι 12 μηνων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρανια,

καλως μας ηρθες και καλη χρονια σου ευχομαι να εχεις με ενα μωρο στην αγκαλια σου που τοσο θελεις!!Ειμαι η Παναγιωτα 27χρονων παντρεμενη 8 χρονια και εχω ενα κοριτσακι απο εξωσωματικη 9 μηνων!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοπελα μου!!!καλωσ ηρθες!!το ονομα μου ειναι εφη,ειμαι στα30 παντρεμενη δυομιση μηνες και τωρα μπαινω στο δευτερο μηνα προσπαθειας για μωρακι!!!! ευχομαι τα καλυτερα και συντομα ευχαριστα νεα!!!φιλιααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλώς μας ήρθες!!

Να ζήσετε κ με το καλό το μωράκι!:)

Είμαι η Αντριάνα,30 ετών κ έχω μια κορούλα κατεργαρούλα 14 μηνών!!χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...