Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ


SO SAD

Recommended Posts

Φωτεινή καλησπέρα. Μπήκαν και τα δικά σου χρήματα! Οπότε κορίτσια για να έχουμε μια συνολική εικόνα του ποσού σας γράφω αναλυτικά την λίστα.

irenekante , 20 ευρώ

jovanna , 15 ευρώ

marimari , 15 ευρώ

μισύρη Αντωνία , 20 ευρώ

papaki70 , 50 ευρώ

Sandy7280, 20 ευρώ

juliana , 20 ευρώ

Apis , 12 ευρώ

Madrio 20 ευρώ

lena 50 ευρώ

Marietaki, 15 ευρώ

Foteini sakis, 10 ευρώ

Σύνολο: 267 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marimari έγραψε:

Tha elega pws... mporoume na ta pame

KAI kalytera...!

Εχεις δικιο!!!αμελεια απο μενα sorry για την καθυστερηση:blush:

θα παω αυριο και θα ενημερωσω.ο αρ λογ ειναι στις προηγουμενες σελιδες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω .αυριο πρωι και θα σας δωσω τον αριθμο απο αποκομμα ,δε βγηκα καθολου σημερα πονουσε ο λαιμος μου :( .φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα είδα στον λογαριασμό οτι μου έβαλαν χρήματα η Βελονάκη έλενα (mammycool) και η Υβόννη. Οπότε προσθέτω και αυτά και έχουμε μαζέψει σύνολο:

irenekante , 20 ευρώ

jovanna , 15 ευρώ

marimari , 15 ευρώ

μισύρη Αντωνία , 20 ευρώ

papaki70 , 50 ευρώ

Sandy7280, 20 ευρώ

juliana , 20 ευρώ

Apis , 12 ευρώ

Madrio 20 ευρώ

lena 50 ευρώ

Marietaki, 15 ευρώ

Foteini sakis, 10 ευρώ

Mammycool, 25 ευρώ

Υβόννη, 20 ευρώ

Σύνολο: 312 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena καλησπέρα! Θα γίνει η απόδοση των χρημάτων σύντομα? Προλαβαίνω αύριο ή μεθαύριο να καταθέσω κι εγώ κάποιο ποσό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ τώρα το είδα είχα καιρό να μπω. Θέλω να καταθέσω κι εγώ χρήματα, προλαβαίνω;;;

Ο λογαριασμός που υπάρχει δεν τον βλέπω κάπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena mou egw pisteyw pws na ta dwseis kai as agorasoune aytoi oti theloun kai oti exoun anagki i an thelete na to paroume emeis nte kai kala parte tous ena tilefwno kai rwtiste tous...mporei apla na xreiazontai royxa:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά ήταν μέχρι τις 15 ανοιχτός ο λογαριασμός. Επειδή όμως έχω μηνύματα και απο άλλα μέλη που θέλουν να καταθέσουν χρήματα θα περιμένουμε ακόμη λίγο. Ifigeneia θα σε περιμένουμε αλλά μην το τραβήξουμε μέχρι το Πάσχα. :laugh: Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα θα συμφωνήσω και γω με την jovanna.Να δωσουμε τα χρήματα και θα τα διαχειριστούν αυτοι καλύτερα ανάλογα με τις ανάγκες που έχουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki ο λογαριασμός είναι

0026-0038-51-0100955108 και είναι στο όνομα Δράζιου Ελένη. Άν καταθέσεις χρήματα βάλε και εσύ το δικό σου το πραγματικό όνομα ή το username.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!

ισως μπορω να σας βοηθησω.Εγω ειμαι εθελοντρια και εχω βαφτισει και ενα κοριτσακι απο ''το χαμογελο του παιδιου'' και το παιρνω παρασκευη σαββατο κυριακη σπιτι μου(θα σας εβαζα φωτογραφια της μικρης αλλα απαγορευεται).οπως ξερετε το ΄΄χαμογελο΄΄ εχει σπιτια σε αρκετες περιοχες της αθηνας.το σπιτι που πηγαινω εγω ειναι στο μαρουσι.εχω πολυ καλες σχεσεις με τα κοριτσια που φροντιζουν για αυτα τα παιδια να βρουν το χαμογελο!!!και πιστεψτε με το'χουν βρει!!!!

αν θελετε μπορω να παρω τηλεφωνο και να ρωτησω τι εχουν αναγκη.

αν ενδιαφερεστε πειτε μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχετε κάποιες άλλες ιδέες για το πως θα διαχειριστούμε τα χρήματα;;Λένα ο λογαριασμός ειναι ακόμα ανοιχτός;;Θα δωσουμε τα χρηματα απευθειας στο "χαμόγελο του παιδιού" να επιλέξουν αυτη για την διαχείριση;;;;Εγω πάντως ειμαι υπερ αυτης της άποψης όπως ειπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sweety, καλησπέρα. Μόλις καταθέσεις ενημέρωσέ με. Κορίτσια προτείνω να τα δώσουμε τα λεφτά έτσι χωρίς να αγοράσουμε κάτι συγκεκριμένο εμείς. Πιστεύω οτι θα τα διαχειριστούν καλύτερα οι ίδιοι. Εγώ μπορώ να συνεννοηθώ με το χαμόγελο του παιδιού που είναι εδώ στην Επανωμή. Μπορούνε να έρθουν όσες κοπέλες είναι απο Θεσσαλονίκη και να τα δώσουμε τα λεφτά μαζί. Θα είναι ωραία εμεπειρία και θα γνωριστούμε και απο κοντά. Τι λέτε;:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Sweety, καλησπέρα. Μόλις καταθέσεις ενημέρωσέ με. Κορίτσια προτείνω να τα δώσουμε τα λεφτά έτσι χωρίς να αγοράσουμε κάτι συγκεκριμένο εμείς. Πιστεύω οτι θα τα διαχειριστούν καλύτερα οι ίδιοι. Εγώ μπορώ να συνεννοηθώ με το χαμόγελο του παιδιού που είναι εδώ στην Επανωμή. Μπορούνε να έρθουν όσες κοπέλες είναι απο Θεσσαλονίκη και να τα δώσουμε τα λεφτά μαζί. Θα είναι ωραία εμεπειρία και θα γνωριστούμε και απο κοντά. Τι λέτε;:woohoo:

ωραια ιδεα,εγω συμφωνω και θελω να ερθω μονο πρεπει να το ξερω νωριτερα επειδη η δουλεια μου δεν εχει ωραριο.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλη ιδεα κοριτσια εσεις που ειστε θεσσαλονικη οπως βλεπω,να πατε σε ενα απο τα σπιτια να δωσετε τα χρηματα.να δειτε και τα παιδακια.δυστηχως εγω μενω αθηνα κ πηγαινω στο χαμογελο στο μαρουσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...