Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο raniazoo!


lena

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!επειδη κι'εγω εχω μπουκωμα και ειμαι στον τριτο μηνα ο γυναικολογος μου εδωσε σταγονιτσες! otrivin 0,05%. ειναι παιδικες και μου ειπε οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα για το μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα πριν 1,5 μηνα που δεν ημουν καλα ο γιατρος μου ειχε δωσει καποιες σταγονες για μωρα απο φαρμακειο και μου ειπε και το βραδυ μονο μπορω να βαζω τις οτριωιν παλι για μωρα ειναι.εγω εβαζα και δεν δημιουργηθηκε προβλημα.περαστικα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα στην εγκυμοσυνη τις παιδικες οτιβιν μου ειχε δωσει αλλα μου ειχε πει οτι αν δεν μου περασει να βρασω ευκαλυπτο και να εισπνεω τους υδρατμους που βγαινουν....B) B) περαστικα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Δεν είσαι η μόνη...

Ένα από τα ενοχλητικά συμπτώματα της εγκυμοσύνης! Το είχα και τους 9 μήνες! Αυτό που με έκανε εμένα να νιώθω καλύτερα ήταν το να κάνω εισπνοές πάνω μία κατσαρόλα στην οποία έβραζα σκέτο νερό!!!!

Δεν χρησιμοποιούσα τις παιδικές σταγόνες, γιατί η γυναικολόγος μου, μου είχε πει ότι δεν ξέραμε πόσο θα κρατήσει το σύμπτωμα αυτό και οι σταγόνες δεν είναι για να τις χρησιμοποιούμαι καθημερινά για ολόκληρους μήνες!

Δοκίμασέ το και θα δεις πόσο καλύτερα θα νιώσεις!

Υπομονή και Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...