Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επειγόντως Puregon


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 
Καταρχήν καλή χρονιά και σας εύχομαι ότι καλύτερο και να γίνετε γρήγορα μαμάδες, μέσα από την καρδιά μου. Η προσπάθεια μας ξεκινάει στο τέλος του μήνα και ο γιατρός μας ενημέρωσε ότι θα 
χρειαστούν 2500 μονάδες puregon. Επειδή δεν ήταν εφικτό να τα πάρουμε μέσω Ταμείου, όποια κοπέλα δεν χρειάζεται πλέον κάποιο κουτί θα ήταν ότι καλύτερο για εμάς. Μετά από 5 προσπάθειες, όπως καταλαβαίνετε τα οικονομικά μας δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση καθώς δουλεύω μόνο εγώ πλέον. Γι' αυτό παρακαλώ όποια μπορεί ας μας βοηθήσει και ας μου στείλει μήνυμα για να επικοινωνήσω. 
Ευχαριστώ πολύ, 
Μαρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Καταρχήν καλή χρονιά και σας εύχομαι ότι καλύτερο και να γίνετε γρήγορα μαμάδες, μέσα από την καρδιά μου. Η προσπάθεια μας ξεκινάει στο τέλος του μήνα και ο γιατρός μας ενημέρωσε ότι θα 

χρειαστούν 2500 μονάδες puregon. Επειδή δεν ήταν εφικτό να τα πάρουμε μέσω Ταμείου, όποια κοπέλα δεν χρειάζεται πλέον κάποιο κουτί θα ήταν ότι καλύτερο για εμάς. Μετά από 5 προσπάθειες, όπως καταλαβαίνετε τα οικονομικά μας δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση καθώς δουλεύω μόνο εγώ πλέον. Γι' αυτό παρακαλώ όποια μπορεί ας μας βοηθήσει και ας μου στείλει μήνυμα για να επικοινωνήσω. 

Ευχαριστώ πολύ, 

Μαρία.

Καλησπερα,

 

Έχουμε τέσσερα κουτία των 600 με ημερομηνία ληξης 6/2015. Φυλάσσονται στο ψυγείο και είναι διαθέσιμα άμα τα χρειάζεσαι ακόμα μαζί με το PEN. Είμαστε στην Αθήνα. Εμείς καταφέραμε να γίνουμε γονείς κια μιας και μας έχουν περισσέψει τα ακριβά αυτά φάρμακα θα θέλαμε να βοηθήσουμε και κάποιο άλλό ζευγάρι στην προσπάθεια αυτή.

 

Φιλικά,

 

Γιώργος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα και εγω εχω αμεση αναγκη για puregon,εαν ακομη υπαρχουν.Σας ειμαι ευγνώμων εαν  θα μπορουσατε να με βοηθησετε.Εχω κανει ηδη 2 αποτυχημενες προσπαθειες εξωσωματικης.Το τελ.μου ειναι 6938656609-ειρηνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...