Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανες 2009( Και Οχι Μονο...)Τα Καλυτερα Ερχονται Λεμε....


Recommended Posts

τι γινεται βρε κοριτσια εκει στα Λιοσια δηλαδη;;;

για πειραματοζωα σας εχουν;

περαστηκα σας!

 

και εδω ιδιες ημερομηνιες για εγγραφες δημοτικου αλλα με τη διαφορα οτι τη βεβαιωση θα τη στειλουν για ολα τα παιδια οι δασκαλες του νηπιαγωγειου υπηρεσιακα, το πιστοποιητικο γεννησεως θα το ζητησει υπηρεσιακα το δημοτικο απο το δημο και οσοι ειναι αλλου δημοτες απλα πρεπει να δηλωσουν που ειναι δημοτες για να το ζητησουν απο εκει και τι γιατρους που λες, τωρα πια οπως περισυ, μας εδωσε μια φορμα το νηπιο που πας μονο παιδιατρο και το συμποληρωνει και ΑΝ χρειαζεται κατι παραπανω το παραπεμπει σε εξεταση απο εξειδικευμενο γιατρο.

 

εμενα με πονουσε η κοιλια λοω περιοδου και δεν εκανα δουλειες σημερα...

μονο εψησα παντσετες στην καινουρια ψησταρια μια που κανουμε διαιτα, μιαμ εγιναν, και εκανα και ενα κέικ γιατι αυριο θα ερθουν για παιχνιδι στην αυλη πρωη συμμαθητες τους απο παιδικο και προνηπια, διδυμα αγορια συν τον αδερφο και την αδερφη τους... χαμος θα γινει στην αυλη...

εβαλα και τον καδο της παγωτομηχανης στην καταψυξη να κανω και παγωτο, θα ψησω και τυροπητακια ετοιμα και μια χαρα.

 

Νανα το ζυμαρι ειναι τελειως απλο. 1 ποτηρι χλιαρο νερο που διαλυεις μια μαγια σκονη, μισο κουταλακι αλατι, λιγο λαδακι και αελυρι οσο σηκωσει.

 

αντε καλο βραδυ να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ενα παιδι ειναι το κατοσταρι την εβδομαδα marker!!!ναιπεριλαμβανει δεκατιανο μεσημεριανο.ειναι πολλα.για 6 εβδομαδες 600 το παιδι!!!

Νανα πολυχρονη και ευτυχισμενη! Στειλε φωτο το " εργοχειρο" μου κινησες τη περιεργεια να δω τι σκαρφιστηκες!!!

Φιλια...παω δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

 

δηλαδή Βαγκ, είναι η κλασσική συνταγή για πίτες... μια χαρά.

Παναγίτσα μου, 4 παιδιά;

απαπα!!!

 

χθες είχα επέτειο... 7 χρόνια γάμου.

ούτε που το θυμήθηκε...

τι γαϊδούρια...

 

Μαρντ και σε εσας κλέφτες είναι...

όπως εδώ.

κι εδώ θέλεις ένα 250άρι με 300άρι για κάθε παιδί...

εγώ θα τον στείλω στη λέσχη του σχολείου.

τα παιδάκια που πηγαίνουν κάθε μέρα, μετά το σχολείο (όλο το χρόνο) θα πληρώσουν 95 ευρώ το μήνα.

εγώ θα πληρώνω 8 ευρώ την ημέρα.

θα τον στείλω 3 βδομάδες, οπότε θα μου βγει 120 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι κανετε ! Νανα να ζησετε ,παντα ευτυχισμενοι !! Μπορει να μην το ξεχασε αλλα να σου ετοιμαζει καμια εκπληξη..

Εγω περασα ενα πολυ ωραιο σαβατοκυριακο. Ηρθε μια φιλη απο εξωτεριο απι την Πεμπτη κσι βρεθηκαμε 4 κοπελες εχει 10 χρονια να βρεθουμε ολες μαζι και θυμηθηκαμε οταν ημαστε young and restless. Αυτο δυσαρεστησε λιγο το σύζυγο γθατι του αφηνα τα παιδια αλλα εγω ξεδωσα και το ευχαριστηθηκα. Αυτος βγαινει 2 φορες τη μηνα και δε λεω τιποτα εε εγω τις βγηκα ολες μαζι μαζεμενες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Για ενα παιδί όντως είναι υπερβολικά πολλά. Σαν παδικοςδλδ οι τιμες.

Ναν α ψηφιζω οτι το ξέχασε. Εσύ πως αντεξες και δεν του το ειπες;

Μην το γελάς βαγκ , μπορεί δεν το είχα σκεφτει χαχα.

Όχι εδώ τουλαχιστον στο σχολείο μας ζητάνε φουλ εξετάσεις , κάποια μαμά μου είπε οτι πέρσι μέχρι και αιματος της ζήτησε. Δεν πειράζει εγώ το θεωρώ σωστο , απλως θελει αρκετά χρήματα και για τους 3 γιατρούς για 2παιδια.

Καλά έκανες νικολου , γιατί να τσαντιστει σι γα , μα δεν βγαίνει κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επετειο γαμου ξεχασε;;;;η γνωριμιας;γιατι αν ειναι το δευτερο ουτε εγω θυμαμαι ημερομηνια που τα φτιαξα με τον αντρα μου...Αυγουστος ηταν αλλα δε θυμαμαι μερα....

Βρηκα ιδιωτικο νηπιαγωγειο για το καλοκαιρι που θα μεινει ανοιχτο και Αυγουστο!!!

Μιλαμε σωστο παλατακι σα καστρο με μεγαλες αιθουσες ωραια διακοσμημενο μεγαλη κατασκευη στην αυλη πολυ χαρηκα.πηγα με τα κοριτσια το ειδαμε ολεει σχολασα πολυ τους αρεσε λεει.και μου το αφηνει 450 το μηνα και οι δυο με σιτιση.σχεδον οσο και ο παιδικος που πηγαιναμε.χαλαλι...θελω να ξερω οτι θα ναι σε ενα ωραιο περιβαλλον με ωραιες δραστηριοτητες.

Ειδα αλλο ενα πιο οικονομικο το Σαββατο αλλα δε μου αρεσε στενοκοπια παλιες υποδομες..αυτο ειναι οτι πρεπει.

Αυριο σχολειο γιοκ με τις εκλογες.θα τις εχει η μανα μου...γιορτη δε κανουμε λεει γιατι πηγαν καποιοι γονεις και καναν καταγγελια στη πρωτοβαθμια οτι εκμεταλλευονται οι κυριες τις γιορτες για να τα σχολανε νωριτερα και να μη κανουν το ωραριο του ολοημερου!!!!

Ακουσον ακουσον η διευθυντρια μας τα πε αφου την πιασαμε 5-6 γονεις.Απο μονη της δεν ηξερε να το ανακοινωσει η να ρωτησει τη γνωμη μας...βαρεμαρα και των γονεων...για να κανε λεει γιορτη θα πρεπει να δουλεψει ολοημερο Δευτερα στις 15 και να κανει τη γιορτη απογευμα που δε το θελει οταν συναφελφοι της θα τα χουν σχολασει απο τη Παρασκευη....

Της λεμε δωστε ενα αναμνηστικο εστω με φωτογραφια οχι λεει δε φωναζω φωτογραφο γιατι δε τις αγοραζουν ολοι μετα τις φωτογραφιες!!!

Ελεος μετρο μηδεν...

Μας τσατησε ολες με την απαντηση της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εκανε λεει Νανα;;;;;; ξεχασε την επαιτιο;;;;;

λεω να αφησεις πανω στο κομοδινο... τυχαια... ενα βιβλιο με τη Λυσσιστρατη!!!! και να κανεις το ιδιο!!!! αποχη μεχρι να επανορθωσει!!! θα το πιασει το υπονοουμενο...

 

Νικολ καλα εκανες!!! και μενα μου χρειαζεται μια τετοια εξοδος αλλα μονη μου εχω να βγω απο περισυ το καλοκαιρι που ειχε ερθει η ΜΑρκερ Θεσσαλονικη!!!!!

 

ΜΑρντιο αρκετα τα λεφτα ρε γμτ... αλλα τι να κανεις... χτυπανε στην αναγκη οι ατιμοι!

μακαρι να ηταν τα πραγματα οπως στην Κυπρο...

μια χαρα ΝΑνα... και θα ειναι και με τους φιλους του απο το σχολειο.

 

εμεις μια χαρα περασαμε με την παρεα το απογευμα. αν και επιδη χαλασε ο καιρος και φυσουσε δεν επαιξαν στην αυλη.

φυσικα το μεσημερι ειχαμε ενα χαμο με τον αντρα... δεν αντεχω το οτι οταν ειναι να ερθει καποιος επισκεψη κανει λες και θα ερθει στρατηγος για επιθεωρηση!!! μονο τη σοφιτα δεν καθαρισε και δε συμμαζεψε! και φυσικα τα παιδια τα μαλωνε συννεχεια... με πηρε και εμενα η μπαλα και δεν αντεξα και του ειπα δυο κουβεντες...

αμαν πια! μια χαρα ειναι το σπιτι μας και στο κατω κατω εχουμε 2 μικρα παιδια! δε θα ειναι το σπιτι ουτε αποστειρωμενο ουτε θα πρεπει να εξαφανιζουμε οτι δειχνει οτι εδω υπαρχουν παιδια!

 

εχω εναν πονοκεφαλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

 

νικόλ καλά έκανες και βγηκες... θα του περάσει...

 

πω πω ρε Μαρντ... 450;

είναι πολλά ρε γμτ... σε ένα μήνα που δεν τα προγραμματίζεις...

εγώ θα τον στείλω 4 βδομάδες και θα μου βγει 160 ευρώ +20 ευρώ κάποιες εκδρομές.

θα κάνουν τάε κβο ντο, χιπ χοπ, θεατρικό εγαστήρι, αθλοπαιδιές...

και συμπεριλαμβάνεται και το φαγητό...

 

μαρντ απαράδεκτη η διευθύντρια αλλά και οι γονείς που τους πήραξε ότι μια φορά θα σχολάσουν πιο γρήγορα για να κάνουν γιορτή...

 

κορίτσια εννοείται ότι ξέχασε την επέτειο...

πήγα σπίτι... τίποτα...

του λέω...

-αγάπη, τι είναι σήμερα;

-τι έιναι; χθες ήταν η γιορτή σου και σου είπα χρόνια πολλά... γιορτάζουμε τίποτε άλλο;

-πριν από 7 χρόνια... τη μια μέρα μου έκανες γενέθλια και την επόμενη με παντρεύτηκες...

- ε και τι σημαίνει αυτό;

-ότι έχουμε επέτειο...

-κάθε χρόνο θα το γιροτάζουμε;

 

τι του απαντάς... όχι πείτε μου... χαχαχα!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελασα με την απαντηση του αντρα σου,Νανα , αντρες τι να κανουμε...

Ευη και γω στις αρχες ετδι ημουνα ερχοταν καποιος και εκανα λες και επρεπε να εξαφανίσσω καθε ιχνος απο τα παιδια αλλα μετα αντιληφθηκα και σταματησα στο κατω κατω παιδια ειναι και οποιος ε ει παιδια δε παρεξηγα.

Ειναι οντως κριμα Mardio να μην τους κανουν γιορτη γιαυτο το λογο αν οντως αυτος ειναι ο λογος Και για τις φωτογραφίες βαζεις μια ανακοινωση οσοι ειναι διατεθειμενοι την προπληρωνουν και αν οντ ς αξιζει τον κοπο φερνεις ενα φω τογραφο.Αλλα δεν κανουμε κουμάντο εμεις αλλοι κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω// τι ειπε το στεφανι σου ρε Νανα!

δηλαδη το πλανο ηταν μονο για 6 χρονια να γιορταζει επαιειο γαμου;;;

καλο

 

οσο για την τελικη γιορτη στο σχολειο, οι δικες μας θα την κανουν Δευτερα 15-6 το απογευμα και η συναδελφισσα που το στελνει σε ολοημερο σε διπλανο χωριο θα κανουν κανονικα με θεμα τα ολυμπιακα αθληματα που κανουν σαν μαθημα τον τελευταιο καιρο και θα πουνε και ποιημα. ο δικος της εχει 2 τετραστοιχα για το μπασκετ.

 

σημερα κρυωσε ο καιρος... πουντιασαμε. προς το παρον εχουμε γλυτωσει τη βροχη, την οποια μαλλον θα τη φαμε αυριο...

και ακομα δεν εχει ανοιξει (απ'οτι ξερω) η εκκθεση βιβλιου στην παραλια...

καθε μα καθε χρονο οταν εχει εκθεση βιβλιου εχει μπουρινια και τους παιρνει τα περιπτερα και γινεται χαμος.

 

καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος σου είπε ρε Βαγκ ότι γιόρταζε τα προηγούμενα 6 χρόνια;

χαχαχα!!!

τώρα πια θα γιορτάσουμε στη δεκαετία!!!

χαχαχα!!!

 

δε βαριέσαι... αυτά να είναι τα θεματάκια μας...

 

εμάς είναι την ερχόμενη Πέμπτη.

το θέμα του θα είναι "περιδιαβένοντας την Κύπρο".

ο δικός μου θα κάνει τον βρακά.

να σας πει η νικολ τι είναι ο βρακάς.

χαχαχα!!!

 

κ την Τετάρτη θα πάμε επίσκεψη στο Δημότικο.

θα μας μιλήσει ο διευθυντής και θα γίνει ξενάγηση του σχολείο στα παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

καλά αν και δεν πιστεύω , θα πάω να κάνω κανα τάμα για φέτος. Έλεος δλδ

εχθές 38,5 απο τις 12:00 το βράδυ. Βήχα κλάμα γκρινια και σήμερα δέκατα όλη μέρα και βήχα.

το κερατο μου

όποιος μας,μάτιασε να του βγει το μάτι.

το έχει πάει αιμα φέτος.

νανα ούτε εμείς τα γιορτάζουμε. Ποιο πολύ θα γιορτασουμε τη μέρα που τα φτιάξαμε παρά το γαμο.

εμένα πάντα τα θυμάται αλλα πολύ τυπικά πράγματα.

εγώ ζήτησα απο τη νηπιαγωγό το χαρτί για το γιατρό μιας και είναι ίδιο και δεν μου έδωσε. Να πας στο δημοτικο να πάρεις. Καλά κλημακτηριοβπερνανε όλες ;

σήμερα κάναμε,ρεκόρ

είναι ξύπνιος ο Στέλιος απο,τις 5:30 και ο Νίκος 5:45. Ειδανε ήλιο λέει και νόμιζαν προ ξημέρωσε. Δεν ξέρω εάν οι ψαράδες καλά καλά έχουν σηκωθεί τέτοια ωρα

πολύ ωραία θέματα έχετε,στα,σχολεία σας

φαντάζομαι νανα θα είναι κάτι σαν τσολιάς;

και εσείς ναγκ σούπερ θέμα. Πολύ καλό ειδικά για τώρα που πρπει να επιλέξουν λκαιωκαποιο αθλημα.

εμείς θα έχουμε θέμα την διατροφη. Μιας και τα μισά παιδάκια στο σχολείο για απογευματινό τρώνε μερεντα με,μπισκότα. Χαχαχα

ο Στέλιος θα είναι ρεβυθι και ο Νίκος αφηγητής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε βαριεται που ζει η διευθυντρια μας δικαιολογια ηταν οτι την κατεγγειλαν γονεις...και αυτο να εγινε λεω εγω θα πρεπε να ζητησει τη γνωμη της πλειοψηφιας οχι αποφασιζω δε κανω τιποτα και τελος.

Ευτυχως βρηκα καλο νηπιαγωγειο απο γνωμες γονιων για του χρονου.ειχα παει και περσι αλλα δε πηραν προνηπια.

Πολυ ωραια θεματα οι γιορτες σας!

Μαρκερ περαστικα βρε κορη...πρωτη χρονια παιδικος ζορι..τα περασα και γω.

Τα χαλαλιζω τα λεφτα για το καλοκαιρινο μου αρεσε παρα πολυ ο χωρος η διευθυντρια ξερω ειναι αρκετα αλλα θα περασουν καλα τα μικρα μου και γω θα μαι ησυχη οτι κερδιζουν νεες εμπειριες.Μαλιστα σημερα μου πε και μια αλλη μαμα που ειμαστε μαζι τωρα θα βαλει και αυτη τις διδυμουλες της.κανουν παρεα τα μικρα μας.

Τι θα κανετε τριημερο; καμια εκδρομουλα;

Για να δουμε πως θα ναι ο καιρος....

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα πως περασατε σημερα ? Εμεις ειχαμε παει σε παρτυ γενεθλίων ηρθε πτωμα η μεγαλη και κοιμηθηκε. Τον μικρο τον αφησα στη γιαγια . Πολυ ωραια η θεματολογία των γιορτων σας οντως.Ενημερωτικα και παραλληλα διασκεδαστικα . Η βρΑκα ειναι κυπριακη ανδρικη παραδοσιακη ενδυμασια παρομοια με την κρητικη τη φαρδια την πολυπτυχη.. Εμας δυστυχως η δασκαλα μας φετος αντι γιορτη ηθελε να προωθησει το εργο καποιων γνωστων της καλλιτεχνων και εκανε εκθεση ζωψραφικης. Δε θα επεκταθ γιατι θα σταξω φαρμακι παλι. Ευτυχως ομ ς θα εχουμε για τα τριχρονα μια γιορτουλα στις 17.

Marker και μεις περσυ που ηταν η πρωτη μας χρονια απο Οκτω ρη μεχρι τελος Μαΐου την βγαλαμε με βηχα και πυρετο.Μια ο ενας μια ο αλλος. Φετος που πηρα και το Στεφανο τη βγάλαμε καθαρη σχεδον. Για το τριήμερο δε σχεδιασαμε κατι απλα τη βολτουλα μας θα την κανουμε παραλιακα αν μας το επιτρέψει ο καιρος και η υγεια μας Καλο ξημερωμα σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

 

νικολ σε ποιο πάρτυ ήσουν;

είχα κι εγώ πάρτυ γενεθλιών χθες...

χαχαχα!!!

 

περάσαμε πολύ όμορφα!

ο γιος μου μου είπε ότι θέλει να κάνει τα γενέθλιά του εκεί...

βασικά, όπου πάμε αυτό λέει... χαχαχα!!!

 

εγώ θα τον στείλω 3 βδομάδες μόνο.

€120 και 14 ευρώ οι 2 εκδρομές.

μια χαρά...

 

Μάρκερ περαστικά σας!

άλλο κακό να μη σας βρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι βρωμοκαιρος ρε κοριτσια; ο χριστοφορος απο το σαββατο κ για 5 μερες με υψηλο πυρετο ανα 4ωρο με αντιπυρετικα, απο 39 κ πανω, φτασαμε 40,5. χθες δεκατα κ σημερα ευτυχως απυρετος. 2 φορες τον πηγα γιατρο, απλη ιωση ειπε.

τα 2 μικρα ευτυχως καλα.

καλα τι γορτες στις επετειους λετε; για του γαμου ουτε εγω το θυμαμαι.... τι να γιορτασω;του πολιτικου ή του θρησκευτικου; επετειο σχεσης μαλιστα!αλλα εγω το θυμαμαι μονο! ο αντρας αν δεν ειχα βαλει την ημερομηνια σαν κωδικο στο ταμπλετ ουτε που θα την ηξερε!χαχα!τα πρωτα 10 χρονια το γιορταζαμε αλλα πλεον δεν βρησκουμε νοημα....

νανα πολυ ωραια η τουρτα σου!και του χρονου κοριτσι μου!

χαρα κουκλια τα αγορια σου!να σου ζησουν!

μαρντιο δεν ειναι τοσο απαγορευτικη η τιμη για την καλοκαιρινη απασχοληση. θα περασουν δημιουργικα!

μαρκερ μου περαστικα σας.... και εγω λεω ματι εχουμε κ εμεις... αντε να κανουμε κανενα ευχελαιο μπας κ αλλαξει κατι.

νικολου μου κανε σε παρακαλω το 'σπιτικο τεστ ανιχνευσης φυλλου'. εμενα μου εδειξε το σωστο παντως! σε ποτηρι 1 χρησης κανε τα πρωινα σου ουρα. ασε τα να ερθουν σε θερμοκρασια δωματιου, κανενα τεταρτο. σε αλλο ποτηρι βαλε 2 κουταλιες σουπας μαγειρικη σοδα κ εκει ριξε σιγα σιγα λιγα ουρα. αν αφρισει σαν μπυρα θα κανεις αγορι. αν δεν κανει αφρο ειναι κοριτσι. γερο να ειναι πανω απο ολα βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!

Νανα εμεις ειχαμε στο extreme  εσεις? Θελω και γω να δω την τουρτα σου μπορεις να τη βαλεις?

Maryloo περαστικα στο Χριστοφορο σου, ελπιζω να ειναι καλύτερα. Οσο για το τεστ θα το κανω μη σου πω και τωρα για να το διασταυρωσω το απογευνμα που θα παω στο γιατρο και  θα σας ενημερωσω!

Καλο απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε' Βουλγαρία ακυω.

Δεν είναι ο Πάιδικος ' όταν κάποιο είναι αρρστοεκει τ μαθαίνουμε

Απο το σχολείο τα φέρνουν τα αγόρια καιν γω

Αφού πιο πολλλα λείπουν απο το νήπιο παρά απο τον παιδικό

Τα αγόρια έκαναν mmr σήμερα και ο άγγελος έχει ακόμα βροχικα

Τα αγορια είχαν παει πιο μικρά , οκ αρρωστ Ναν αλλά όχι έτσι

Την επόμενη εβδ δεν θα τον πάω μπας και ηρεμήσει και βλέπουμε.

Α και εσείς χαλιάμαριλου; πωπω τι στο καλό δεν θα ηρεμησετε και εσείς;

Περαστικά σας

Καλά ειναι Νάνα μου , μιαχαρα τα χρημα τα.

Μαρντ αυτό με τηβαρεμαραντου δημοσίου υπαλλήλου ώρες ώρες δεν τηηκαταλαβαινω. Ευτυχώς πλεον είναι ή μειωψφια. Μα καλη μου 4 ώρες δουλεύει ελεοςν, τι βαριέσαι;

Και εμας β ιεται μη νομίζεις , απλως έμπλεξε σε μαμαδοτημα που οι περισσότερες ασχολούμαστε. Και την ορίζουμε.

Νικολού τι έγινε με το Μπεμπέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκει ειναι το λαθος μας μαρκερ απο μιας αρχης δε καναμε συλλογο γονεων να τους τα ψαλλουμε.τα λεμε στα πηγαδακια εξω και οταν μπαινουμε μεσα δε μιλαει κανεις για τα παραπονα του

Τελος παντων 15 μερες μεινανε.

Νικολου;;;; περιμενουνε νεα!! Μας εξυψε τη φαντασια η Μαριλου με τα ουροτεστ!!

Μαριλου περαστικα βρε κορη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο τριημερο να χουμε χωρις βροχες. Εγω άπλωσα τα ρουχα εξω ενω το σκεφτομουν και σηκωθηκα ηταν γυρω στις 2.30 με το που ακουσα βροντη να βαλω την απλωστρα μεσα.

Κατα τα αλλα μεμενα δεν δουλεψε το τεστ μπορεί επειδη δεν το εκανα με πρωινά ουρα βιάστηκα βλεπετε αλλα τελικα χθες ειδαμε ενα τσουτσουνακι οποταν ειναι αγορακι ! Και γιναμε 180 γρ. Η αλήθεια ειναι ομως μπορει νσ αποπειραθω ξανα να το κσνω με πρωινα. Να περνατε καλά! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

καλημερα

εδώ χαρά θεου

μια χαρά καιρός , ούτε πολύ ζαστη ούτε κρυο

Νικολού αχ κάνε και το βούδα πλιζζζζζζζ να δουμε,τι σου βγαζει.

με το καλό να υγιές πάνω απο όλα βεβαια

πόσο είσαι είπαμε;

καλέ ούτε εμείς έχουμε,σύλλογο απλως δεν τα αφήνουμε να περάσουν έτσι αφου μπορούμε και συνενοουμαστε.

σήμερα τον αφήσαμε,τον αγγελι και πήγαμε σούπερ μεντα μεγάλα και να πάρουμε κάτι μπλουζάκια για τη γιορτή.

αφου φευγανε έτρεξαν να πατήσουν το κουμπί του ασανσέρ και ήταν εκαι κοντά μια με,ένα 3χρονοβκοριτσακι στην αγκαλια. Του οποιου θσα που ακούμπησαν το ποδαράκι ενώ έτρεξαν και αρχησε αυτη να τους φωνάζει ότι εδειραν και,χτθπησαν το μωρο της λέει, Μιλάμε κρανιαστηκα . Ήμουν πίσω τους ακριβως και είδα το έγινε.

της την είπα και το βούλωσε , που θα πει ότι το έδειραν , να μάθει να μιλάει καλύτερα ελληνικά πριν τα χρησιμοποιεί , να μην είσαι κοντά να τα μαλώσεις αδικα με την ηλίθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε τι σελινιασμενες μανες εχετε εκει στην πρωτευουσα;;; απαπα...

οσο για τις ιωσεις που εχετε... και εμεις κατι εχουμε μαλλον...

χθες βραδυ στο ξαφνικο η ΜΑριαννα την πονεσε η κοιλια... μηπως πινας;μηπως θες να κανεις κακα; εκανε κακα αλλα παλι πονουσε... ξαπλωσε για υπνο, τιποτα... λημως θες να κανεις εμετο; οχι ελεγε. μηπως να δοκιμασεις να κανεις εμετο για ηρεμισεις; με το ζορι τελικα αποφασησε να σηκωθει και με το που εκανε 2-3βηματα ετρεξε και προλαβε να κανει εμετο κανονικα στην τουαλετα. μετα ολα καλα κοιμηθηκε ηρεμα...

το πρωι κυπνησε 7παρα κια ελεγε πονουσε ο αυχενας της... τρομαξα γιατι εκεινη τη βδομαδα ειχε παει 2 φορες στο σπιτι της συμμαθητριας της που η αδερφη της ειχε πριν το Πασχα μηνιγγιτιδα που σας ελεγα τοτε.

την εβαλα θερμομετρο, ολα οκ. ανοιξα παντζουρι, και φως να δω για φωτοφοβια, τιποτα.

την ειπα να κουνησει το κεφαλι πανω κατω αριστερα δεξια το κουνουσε αλλα πονουσε.

το μεσημερι αφαγε πολυ καλα κουσκουσακι με σαλατα μια χαρα, την εδωσα ντεπον γιατι ολο πονουσε ο αυχεναςτης και κοιμηθηκαμε 2 ωρες. το απογευμα ηταν μια χαρα αλλα το βραδυ ξαφνικα αρχισε η γκρινια,ελεγε κρυωνει ποναει παλι ο αυχενας...

τελικα ειχε 37,5 πηρε νουροφεν να περασει και ο αυχαινας και να δουμε και πως θα ξημερωσουμε.

 

ΜΑρκερ τι ελεγες για βουλγαρια;;;;

καλα να μην πω για τις δασκαλες σας... αυτες δεν επρεπε να δωσουν τα χαρτια για το γιατρο;;; εδω τουλαχιστον ετσι εγινε.

 

Νανα ξεναγηση ο Δ/ντης στα πρωτακια;;;;;

ρε σιγουρα δεν πατε σε ιδιωτικο;;;

 

Νικολ μπομπιρας τελικα;;;

με το καλο.

αλλα οπως λενε τα κοριτσια κανε και το Βουδα γιατι στην παρεα μας εχουμε ενα θεμα με τον τυπο εδω και χρονια, σχετικα με τις προβλεψεις του...

 

Μαριλου περαστικα...

 

αντε καλα να ειμαστε ολοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πως ειστε σημερα ;

Πως ειναι η Μαριαννα σημερα Ευη? ευχομαι καλυτερα . Γενικα απο οτι βλεπω κυκλοφορει επιδημια με ιωσεις.

.Μαρκερ καλα της την ειπες της" κυριας "της αξιζε.. Τωρα ειμαι 17 και 3.

Τον Βούδα πως τον κανεις δηλ. ειμαι ασχετη.. Τελικα το τεστ δουλεψε σημερα απλα το ουφο εγω εβαλα ολα τα ουρα στη σοδα ενω ηθελε λιγη ποσοτητα και αφρισε λιγο οπως την μπυριτσα.

Μου χει γυρισει παντως σπιτι ευχομαι σημερα να βγουμε λιγο εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια! Καλο καλοκαιρι!!! Αν και την εχει τη ψυχρουλα του..

Σημερα καθισιο φωτιστηκαμε απο το Αγιο Πνευμα...βασικα ψωνιστηκαμε ευκαιρια που ηταν τα μαγαζια ανοιχτα...πολυ ωραια ρουχα το benetton για μεγαλες εννοω και καλες τιμες το χα παρεξηγημενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...