Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Στο ποστ που άνοιξες δεν έγραψα Γιατίσου σου έχω γράψει τα δικά μου.παρόλα αυτά και εγω,ειδικά τώρα που δουλεύω βάρδιες και βλέπω ότι μερικές ημέρες φεύγουνε χωρίς να ύπαρξη επαφή... Και με πιάνουμε τα διαολια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως τώρα ελλατωσα κατά πολύ το τσιγάρο και τον καφέ.Να φανταστείς έπινα 4-5 καφέδες την ημέρα τώρα 1 και σπάνια δεύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβενω και εμενα με έχουν πιάσει τα διαολια μου..!! Εγω ουτε καπνίζω ουτε πίνω καφέ πολι σπάνια θα πιω καφέ και ουτε δουλεύω..!! Αλά ακόμη να φανει..! Συνεχίζω της προσπάθειες και εσυ μην της σταματάς..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ!ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΦΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!42 ΗΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ Κ ΠΕΜΠΤΗ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΑΝ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΑ!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ Ε ΡΕΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σου xenaki29 εγω περιμένω περίοδο στης 16 λογικά αν το παω κανονικά κάθε τρεις μήνες που είχα σταθερά ειναι να περιμένω τώρα.! Αλλά αν δεν έρθει θα ξέρω οτι θα ειναι ο άλλος μήνας να έρθει θα φανει..!! Μακάρι να σου βγει θετική η χωριάτικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ!!!!ΚΑΙ..........ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.............ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΗΔΗ!!!ΑΥΡΙΟ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΕΙΡΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ!ΛΕΩ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ...ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...Κ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΕ ΕΝΤΑΣΗ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΚΑΟΥΡΑ...ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ..ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΩΣ Κ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!!!ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕ ΔΙΕΨΕΥΣΕ!!!!

ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΝΑ ΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΞΑΦΝΙΚΑ!!!ΘΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΤΣΟΥΠ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ +++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο xenaki!Σου εύχομαι τα καλύτερα!Με το καλό ένα γερό μωράκι!Πόσο καιρό κάνατε προσπάθεια?βρε Νίκη μου,τι απογοητεύεσαι;θα έρθει βρε! Εγώ 2χρονια περίμενα για την κόρη μου,ήμουνα 26 χρόνων τότε και όχι 33 όπως τώρα,καλά δε λέμε ότι ήμουνα και μέσα στην τρελή χαρά που έβλεπα κάθε μήνα την κοκκινιαρα!Εγώ γύρω στις 30 είναι να αδιαθετησω αλλά και πάλι... Να σήμερα που έχω ρεπό εγώ από τη δουλεια ,δουλεύει ο συζηγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katalaba emeis to exoume se kathimerini basi..! Kala esu exeis stathero kiklo egw ti na pw Ana tris mines den xerw ti mou ginete me thn periodo oxi oti mou tin xalaei kathe tris mines na exw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΙΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ mpounio!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΑΜΕ,ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΑΓΧΟΣ,ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ν ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ!!ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΛΛΑΓΕΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΛΠΙΖΩ!ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΣΥ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟ!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...