Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

irekon τα πιο πολλά τεστ πλέον δείχνουν 5 ημέρες μετά την σύλληψη.Και εάν δεν έχεις σταθερό κύκλο δεν ξέρεις... Μπορεί να έγινε η ωορρηξία πιο νωρίς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παντα σταθερο κυκλο.αλλα δεν ξερω τι ειναι αυτο τωρα.μπορει να εγινε η συλληψη και πριν αδιαθετησω και να φαινετε τωρα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kali Xronia se oles mas Kai ta xristougenna oles me paidaki..!!

Mpoumio auto blepw esei Kai egw mono miname..!! Pou tha paei as Ginw kala Kai tha sinexistoun I prospathies Kai pote den xereis...!!!!!! :) ante na mathoume Kai emeis polu sintoma oti exoume paidaki..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη έχω διαβάσει από πολλά κορίτσια ότι ήτανε έγκυες και αδιαθετησαν.Σε εσένα νομίζω έγινε τώρα όμως...πρωτοχρονιάτικο λαχείο... Επειδή είναι αχνό.Νίκη εκμεταλευσου το ότι είσαι είδη κρεββατομενη!(το σκότωσα ορθογραφικά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη έχω θετικό προαίσθημα...θα δεις ότι αύριο θα μας πεις τα ευχάριστα! Νίκη εάν ξεκινήσεις το ζέσταμα θα σταματήσει ο βήχας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα μια παλλινδρομη κυηση τον απριλιο του 2013 και τωρα εχω περιπου ενα χρονο που προσπαθω ξανα.να σας ρωτησω κοριτσια υπαρχει αλλη περιπτωση να ειναι θετικο το τεστ εκτως απο εγκυμοσυνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως αυτό το μήνα θα εφαρμόσω το μέρα παρά μέρα... Μήπως δω φως Γιατί και πριν που το δουλεύαμε ένα διάστημα σε καθημερινη βάση δεν έγινε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...