Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρονια πολλα στην julie μας!!


Recommended Posts

τζουλακι κοριτσαρα μου χρονια πολλα να σε χαιρονται και υγεια σου ευχομαι πανω απο ολα.δεν ειδα αν υπαρχει και αλλο ποστ στο λιγο που εψαξα!αν υπαρχει να με συγχωρεσει η κοπελα που το ανοιξε!

ειμαι πολυ τυχερη που σε γνωρισα οφειλω να σου πω αν και δεν στο εχω ξαναπει!!εισαι σπανιος ανθρωπος.....να εισαι ευτυχισμενη και να πετυχεις γρηγορα ολους τους στοχους σου!! φιλια πολλα....τα λεμε....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ JULIE ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΑΧΤΑΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi2 , Ανθή και Χιονάτη μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Αχ με συγκινήσατε! Μαρία μου ένα ολόκληρο post στο mammyland για εμένα; Αχ κοριτσάκια μου να είστε καλά , να περάσετε υπέροχες γιορτές και ότι επιθυμείτε!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι κ εγώ και απο εδώ να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμεις. Ναι εχουμε την ιδια μερα γενεθλια οπως μου εγραψες και στο facebook. να σαι παντα καλά κ να εχεις υγεια κ ευτυχια κ οτι αλλο επιθυμεις. Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silia, Thouli & Karmen να είστε καλά κοριτσάκια!!!Ότι επιθυμείτε και εσείς!!! Αχ πόσο θα ήθελα οι ευχές σας να μου δώσουν θετική ενέργεια και γρήγορα να σας πω ότι είμαι έγκυος!!! Το ίδιο εύχομαι για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!

Να είστε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie μου και ΚΑΡΜΕΝ (απ οτι καταλαβα)...ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ...να είστε καλα, υγιείς, κ να χαίρεστε τις οικογενειές σας !!!

ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΤΕ ΕΝΑ POST ΔΙΚΟ ΣΑΣ ....

φιλακια...κ να περάσετε καλά , ότι κ αν κάνετε !!!!!!

;) ;) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα τζουλακι .....να τα εκατοστησεις και συντομα να μας πεις ευχαριστα......μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE και Αρετή να είστε καλά!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Ότι επιθυμείτε και εσείς να το βρείτε στην αγκαλιά σας!!φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΑΓΑΜΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2009 ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρίτα μου σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, να είσαι καλά!!! & εσύ ότι επιθυμείς γλυκιά μου!!!! Irenekante τέλειο το videaki σου!!! Ευχαριστώωωω ευχαριστώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIE MOU XRONIA SOU POLLA KOUKLA MOU.

AN K LIGO KA8USTERHMENA,MOLIS EIDA TO POST

K H8ELA K EGW NA SOU EYXH8W!

EYXOMAI TA EPOMENA GENE8LIA SOU NA MENETE PLEON 3

ATOMA STO SPITI SAS!!!:):cheer: :laugh:

K TO 2009 NA SE VREI DIPLH!!:) :silly:

POLUXRONH K TOU XRONOU ME YGEIA!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κι απο μένα στη Γιούλη κ στην Κάρμεν!!!

Γιούλη μου να είσαι πάντα γερή κ ευτυχισμένη κ όλες σου επιθυμίες να πραγματοποιηθούν!!!!

Κάρμεν να είσαι χιλόχρονη κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα το είδα... Χρόνια σου Πολλά Julie μου και ό,τι ποθείς για τη νέα χρονιά αυτή στη ζωή σου, να το πάθεις!!! Εύχομαι το 2009 να είναι τυχερό και το επόμενο κεράκι στη τούρτα σου να το σβήσεις με τη βοήθεια του ...μωρού σου!!! ;)

Πολλά φιλάκια και καλή πρωτοχρονιά να έχεις...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...