Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρονια πολλα στην julie μας!!


Recommended Posts

τζουλακι κοριτσαρα μου χρονια πολλα να σε χαιρονται και υγεια σου ευχομαι πανω απο ολα.δεν ειδα αν υπαρχει και αλλο ποστ στο λιγο που εψαξα!αν υπαρχει να με συγχωρεσει η κοπελα που το ανοιξε!

ειμαι πολυ τυχερη που σε γνωρισα οφειλω να σου πω αν και δεν στο εχω ξαναπει!!εισαι σπανιος ανθρωπος.....να εισαι ευτυχισμενη και να πετυχεις γρηγορα ολους τους στοχους σου!! φιλια πολλα....τα λεμε....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ JULIE ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΑΧΤΑΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi2 , Ανθή και Χιονάτη μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Αχ με συγκινήσατε! Μαρία μου ένα ολόκληρο post στο mammyland για εμένα; Αχ κοριτσάκια μου να είστε καλά , να περάσετε υπέροχες γιορτές και ότι επιθυμείτε!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι κ εγώ και απο εδώ να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμεις. Ναι εχουμε την ιδια μερα γενεθλια οπως μου εγραψες και στο facebook. να σαι παντα καλά κ να εχεις υγεια κ ευτυχια κ οτι αλλο επιθυμεις. Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silia, Thouli & Karmen να είστε καλά κοριτσάκια!!!Ότι επιθυμείτε και εσείς!!! Αχ πόσο θα ήθελα οι ευχές σας να μου δώσουν θετική ενέργεια και γρήγορα να σας πω ότι είμαι έγκυος!!! Το ίδιο εύχομαι για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!

Να είστε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie μου και ΚΑΡΜΕΝ (απ οτι καταλαβα)...ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ...να είστε καλα, υγιείς, κ να χαίρεστε τις οικογενειές σας !!!

ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΤΕ ΕΝΑ POST ΔΙΚΟ ΣΑΣ ....

φιλακια...κ να περάσετε καλά , ότι κ αν κάνετε !!!!!!

;) ;) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα τζουλακι .....να τα εκατοστησεις και συντομα να μας πεις ευχαριστα......μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE και Αρετή να είστε καλά!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Ότι επιθυμείτε και εσείς να το βρείτε στην αγκαλιά σας!!φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΑΓΑΜΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2009 ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρίτα μου σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, να είσαι καλά!!! & εσύ ότι επιθυμείς γλυκιά μου!!!! Irenekante τέλειο το videaki σου!!! Ευχαριστώωωω ευχαριστώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIE MOU XRONIA SOU POLLA KOUKLA MOU.

AN K LIGO KA8USTERHMENA,MOLIS EIDA TO POST

K H8ELA K EGW NA SOU EYXH8W!

EYXOMAI TA EPOMENA GENE8LIA SOU NA MENETE PLEON 3

ATOMA STO SPITI SAS!!!:):cheer: :laugh:

K TO 2009 NA SE VREI DIPLH!!:) :silly:

POLUXRONH K TOU XRONOU ME YGEIA!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κι απο μένα στη Γιούλη κ στην Κάρμεν!!!

Γιούλη μου να είσαι πάντα γερή κ ευτυχισμένη κ όλες σου επιθυμίες να πραγματοποιηθούν!!!!

Κάρμεν να είσαι χιλόχρονη κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα το είδα... Χρόνια σου Πολλά Julie μου και ό,τι ποθείς για τη νέα χρονιά αυτή στη ζωή σου, να το πάθεις!!! Εύχομαι το 2009 να είναι τυχερό και το επόμενο κεράκι στη τούρτα σου να το σβήσεις με τη βοήθεια του ...μωρού σου!!! ;)

Πολλά φιλάκια και καλή πρωτοχρονιά να έχεις...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...