Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


evhdal

Recommended Posts

Καλώς όρισες στην παρέα μας! Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! Είμαι η Αντωνία και έχω 2 κοριτσάκια.Το ένα μου κοριτσάκι είναι 11,5 ετών και το άλλο είναι 5 1/2 μηνών!

Ελπίζω να τα λέμε συχνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑ 8 ΜΗΝΩΝ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ???????????:P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΤΟΥ MAMMYLAND.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!

ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΟΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ ΔΕΚΤΕΣ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύη καλωσόρησες στην παρέα μας....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ....εγω ειμαι η Ειρήνη κ μερα με την μέρα περιμένω την γέννηση του γιόύ μου...(κ άλλο προξενιό)...

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ,,,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΆ..:kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΜΑΜΑ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 4 ΜΗΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα.ειμαι και εγω καινουριο μελος.πρωτη φορα συμμετεχω σε φορουμ.δεν ξερω καν αν το κανω και σωστα. εχω ενα αγορακι 16 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεουλα του mammyland!! να σου ζησει το μωρακι σου. ειμαι η φανη και περιμενω το μωρακι μου τον ιουνιο! καλες γιορτες να εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ evhdal.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΕΙΜΑΙ Η ΕΦΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ..ΕΙΜΑΙ Η VALIA ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ..ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ...ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ. :P :PΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ;) ;)ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βαλια!

Χρονια πολλα!Ειμαι η Νατασα ειμαι 22 και περιμενω τη μπεμπουλα μου σε περιπου 1,5 μηνα!

Καλως ηρθες!!!!!

Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...