Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Σου στελνωκι εγω τη θετικη μου σκεψη Κατερινα  ολα καλα θα πανε! Κι εγω αυριο παω για να ακουσω καρδουλα!

 

πηγες? για πες , ειμαστε μαζι κ εχω αγχος , θα παω την Τεταρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!!ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!

DIAZAKI ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ 5ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!!!!!!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αμα θελετε μπορουμε να τα λεμε και απο το facebook για οσες εχετε.Κι εμενα η katerinaadra μου το ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lallouna μην νομιζεις κι εγω αυτο θελω να κανω.Αφου του ειπα οτι τωρα που μου το ειπε δεν γλυτωνουν θα με εχουν συνεχεια εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΨΕ ΚΑΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ ΘΑ ΤΟΥ ΓΙΝΩ!ΧΑΑΧΑΑΧΑΧ

 

Κοιτα ο συγκεκριμενος αυτο μου ειπε αλλα οταν ξαναπαω δεν ξερω ποιον θα βρω και πως θα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ;

 

Εδω που μενω ενα εχουμε.Στο γενικο νοσοκομειο Εδεσσης θα παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα μονο.Μικρη πολη ειναι οποτε κι αυτο μας φτανει.Μετα εχει στα Γιαννιτσα αλλα μου πεφτει λιγο μακριαΕχει και μια κλινικη στην Εδεσσα αλλα πολυ ακριβα,εκει θα πηγαινα με την γιατρο που ειχα αλλα το ταμειο ειναι μειον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!!!!!ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!!!!!ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!!!

 

Κοιτα αν το νοσοκομειο μας ηταν σε αθλεια κατασταση δεν το συζητω κι εγω θα πηγαινα στην ιδιωτικη.Την γιατρο μου κι εγω δεν ηθελα να την αφησω.Πηγαινα 4 χρονια σε αυτη και ηταν παρα πολυ καλη αλλα τι να κανουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χάθηκα πάλι αλλα  ξεκινάω νεα δουλειά για ένα μηνά και τα πράγματα θα είναι λιγο ζόρικα αλλα θα μπαίνω οποτε εχω την δυνατότητα για να βλέπω νέα σας.

 

Γεωργία χάρηκα με τα νέα σου  [smilie=love2.gif]

 

Ενα μεγάλο καλωσόρισμα σε ολα τα νεα μέλη και απο έμενα.

 

Τονι μην ανησυχείς για τα αντισώματα, εγω δεν εχω αντισώματα σε τίποτα, θέλει λίγο προσοχή μόνο. οχι ωμα λαχανικά εκτός σπιτιού και στο σπίτι να τα βάζεις στο ξύδι για 15 λεπα και μετα τα ξεπλένεις καλα και τα τρως, δεν πιάνεις ποτε ωμο κρέας και ψάρια με τα χεριά μονο με γάντια μιας χρήσις και το κρέας-ψάρι και αυγό πάντα πολύ καλά ψημένα

 

σίδηρο παίρνω και εγώ εδω και μια εβδομάδα το φεροσανολ, χάλια το στομάχι μου  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΧΑΜΕ ΚΑΛΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΘΛΙΟΟΟΟΟ!!!!!!!!ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ!!ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΝΕΑ ΔΟΥΛΕΙΑ????ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μονο για ενα μήνα και ειναι στο αντικείμενο του δεύτερου πτυχίου μου και δεν ήθελα να την χάσω γιατι εχει προοπτικές για αργότερα και δεν ειναι κουραστικά .τους εχω ενημερώσει για την εγκυμοσύνη και εχω το ελεύθερο οποτε θελω και δεν νιώθω καλά να παω σπιτι μου χωρίς δεύτερη κουβέντα και να αναπληρώσω το ωράριο μου άλλη μέρα. Σε αντίθετη περίπτωση δεν θα το συζητούσα καν.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΣΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΧΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΖΑΜΠΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ!!!!ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΛΕΩ ΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μια χαρα ειναι η δουλεια!Lallouna τι να σου πω,τωρα βρηκαν κι αυτοι να παρουν;Παντα τις πιο ακαταλληλες ωρες βρισκουν και παιρνουν,οταν δεν τους θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα και εγώ......

όλα πολύ πολύ πολύ καλά.....

πρωτού με δει του λέω δε θέλω να έρχομαι συνέχεια φοβάμαι, δε θέλω να θυμάμαι ότι είμαι έγκυος

αλλά........

μολις είδα το μπεμπάκι μου να κουνάει τα χεράκια και τα ποδαράκια παιδιά κάτι μέσα μου με πλημμύρισε από χαρά και από συγκίνηση..... θέλω να το σκέφτομαι όλη την ώρα....

όλα είναι πολυ καλά....

ξανά τέλη του μήνός για αυχενική....

αντε η σειρά των άλλων κοριτσιών για την τετάρτη να ακούσουν την καρδούλα....

μην αγχωνέστε για τη δουλειά έχει ο Θεος κανέναν δεν αφήνει....χαρείτε την κάθε στιγμή του μεγαλύτερου δώρου της ζωής που άλλες κοπέλες δεν θα έχουν ποτέ την δυνατότητα να τη ζήσουν.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καληνυχτα απο εμενα!Σαν τις κοτες που λενε,ετσι κι εγω απ'τις 9 υπνο(φαινεται εκανε δουλεια το utrogestan).Καλο σ/κ να εχουμε ολες!Τα λεμε το πρωι...οσες θελετε να κανουμε και κουσκουσακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΟΡΙΑ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΓΑΜΕ????ΜΟΝΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΝΑΚΟΥΣΕΤΕ Η ΝΑΔΕΙΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΕΡΑΚΙΑ?????ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ!!!!ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ!!!ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!ΑΧ ΚΟΝΤΕΥΟΘΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την καρδουλα την ειχαμε ακουσει την προηγουμενη φορα τωρα ειδαμε να κουναει χερακια και ποδαρακια...δεν το περιμενα αυτο το συναισθημα...επουλωνονται οι πληγες....αχ ολα καλα θα πανε σε ολες μας....σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια......η σειρα σου τωρα να μας πεις τα χαρουμενα συναισθηματα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑΝΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 8 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΤΑΥΤΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού είχες θετική χοριακή, φαντάζομαι είδες και σάκο εεεεεε επιτέλους έφτασε και η σειρά σου.....θα είναι θα είναι θα είναι μια απο τις καλύτερες ημέρες της ζωής σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΜΟΥΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ!!ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΣΑΚΟ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΓΚΗΝΙΣΗ!ΧΙΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα είναι θα είναι....μπορώ να σε καταλάβω....νιωθω την αγωνία σου και τη λαχτάρα σου....αλλά δε μπορεί όλα στραβά να μας πηγαίνουν στη ζωή...ήρθε η ώρα να ζήσουμε το ονειρό μας με τον αντρούλη μας φυσικά...

τίποτα δεν είναι έφτασε η μέρα προσπάθησε να σκέφτεσαι κατι άλλο...διάβασε κανενα βιβλίο ή παίξε κανένα παιχνίδι στον υπολογιστή...ή κοιμήσου ώρες ατελείωτες

εγω ψάχνω στο youtube πως θα πλέξω τα τριλικάκια και την κουβερτούλα του μπεμπάκι μου... δεν το έχω ξανακάνει και  μου παίρνει πολύ χρόνο ευχάριστο χρόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...