Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Γεια σου diaz...ολα θα πανε μια χαρα...πιστη και αισιοδοξια...εξαλλου τιποτα δεν ειναι στο χερι μας απλα ελπιζουμε ευχομαστε και ονειρευομαστε για το καλυτερο...καλη επιτυχια..

Delfin εχεις απολυτο δικαιο...εγω ηδη απεκτησα προβλημα και καθε μερα οπωσδηποτε θα φαω γιαουρτι και πορτοκαλι...

Γεωργια μου ολα καλα; τα νεα σου περιμενω...πως εισαι σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

diaz καλως μας ηρθες!!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!κ εμεις ακουσαμε τωρα προσφατα καρδουλα κ πιστεψε με,παρολο που ειναι το τριτο μου η ιδια αγωνια κ λαχταρα ειναι!!!!αισιοδοξια κ ολα καλα θα πανε!! [smilie=love2.gif]

αχ κατερινα πολυ ζορι..φοβαμαι να σφιχτω..μια ωρα καθομαι στην τουαλετα!!χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες!Καλως μας ηρθες diaz με το καλο και το δευτερο μωρακι σου!Αχχ εγω ειμαι μια χαρα αλλα την βγαζω ξαπλα.Τωρα ετοιμαζομαι σιγα σιγα να παω γιατρο.Κατευθειαν απο εκει θα παω στο νοσοκομειο για να συνεχισω παρακολουθηση απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια σου ειπε να πας να σε δει και οτι οπωσδηποτε θα πας νοσοκομειο; αφου σταματησε το αιμα...οταν εχεις νεα πες μας αρχιζω να ανησυχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε...μου αλλαξε το ραντεβου κι αντι για αυριο παω σημερα.Στο νοσοκομειο θα παω για να συνεχισω εκει απο εδω και περα γιατι η γυναικολογος που παω τωρα ειναι ακριβη και παει μονο σε κλινικη.Αυτα...φευγω αλλιως θα αργησω,θα σας πω νεα οταν γυρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!ΕΛΕΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΡΔΟΥΛΙΤΣΑ ΟΠΩΣ Η ΦΙΛΗ Η DIAZ!!!!!ΑΛΛΑ  ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΖΗΛΕΨΑ(ΧΙΧΙΧΙΧΙ)ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΠΩ!!!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γυρισα.Ολα μια χαρα!Ακουσαμε καρδουλα επιτελους!Τι ομορφο συναισθημα!!!140 χτυπους ειχε το μωρακι μου!!!Η αιμοραγια ηταν λογο μικρης αποκολλησης αλλα ολα ενταξει τωρα.Θα συνεχισω βεβαιως τα utrogestan οπως και την ξαπλα μονο που τωρα ξερω οτι πανε ολα καλα.Καναμε και αρκετες εξετασεις.Πηγαμε και στο νοσοκομειο και μιλησαμεμε τον γιατρο.Κλεισαμε ημερομηνια για αυχενικη διαφανεια στις 12/6, τοτε θα ειμαι 12 εβδομαδων.Επομενο ραντεβου για υπερηχογραφημα εχω στις 5/6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις καινουργιες εγκυουλες της παρεας μας.. Μακαρι κοριτσια μου να πανε ολα καλα και να εχουμε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη...
Lallouna και μενα το πρωτο μου παιδακι ειναι,αλλα με την διαφορα οτι δεν εκανα και πολλες προσπαθειες..
Κατερινα εμενα ο γιατρος χαπια μου εδωσε.. Ουτε καν καψουλες,η υγρο που λετε... Απο αυριο θα τα ξεκινησω.. Και μου ειπε να περνω 2 πρωι 2 βραδυ συν το filicine...!!!

Γεωργια ολα καλα με τον γιατρο?? περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα.. γεωργια μαζι απαντησαμε!!!!
μπραβο κοριτσι μου.. πολυ χαιρομαι...!!! να προσεχεις τωρα... ας πιαστει ο κωλος σου δεν πειραζει...!! χαχαχα!!!! 
Εμενα μου ειπε αυχενικη στις 28/5...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλησιαζει η δικια σου.Ποσων εβδομαδων θα εισαι τοτε;Μου εχουν πει πως γινεται απ'την 11η εως και την 14η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω!Ολες αυτες οι ημερομηνιες μου φαινονται τοσο μακρινες...Μου ετυχε και η αιμοραγια πανω που ελεγα ολα καλα.Θα μεινω και απο απουσιες στην σχολη...Ας ειναι καλα αυτη η ψυχουλα και δεν με νοιαζει τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες! ηρθα κι εγω! Γιωργία πολύ ωραια τα νεα σου! Η ξεκουραση όμως συνεχιζεται ετσι? και σενα Τονια ειδες τζαμπα ανησυχουσες απλα θα προσεχεις περισσοτερο να μην ερθεις σε επαφη με γατες και χωμα για το τοξοπλασμα. Για τον κυτταρομεγαλοιο σου ειπε τι να προσεχεις? θα ρωτησω κι εγω τον δικο μου ανυπομονω να παω αυριο να ακουσω καρδουλα!! να καλωσορισουμε και τα νεα μέλη της παρεας! Ντιαζ και λαλουνα εσεις κοριτσια απο που ειστε? ποτε εχετε ΠΗΤ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπράβο βρε γεωργία....όλα καλά να πάνε μέχρι το τέλος απλά θέλει πολύ πολύ πολύ ξεκούραση, όμως μη στεναχωριέσαι θα σου κάνω παρέα μιας και όποτε σηκώνομαι νιώθω τραβηγματα και μόνο η ξαπλα με κάνει καλά.....

 

για σου lallouna καλώς ήρθες στην παρέα μας...και εμένα το πρώτο μου μωράκι θα είναι αλλά δε το βάζω κάτω αφού τα αγγελάκια μου από τον ουρανό θα είναι δίπλα στην μανούλα τους και τα αδερφάκια τους και θα μας βοηθήσουν να πάνε αυτή τη φορά όλα πολύ πολύ καλά....μη φοβάσαι, εξάλλου δυστυχώς τίποτα δεν είναι στο χέρι μας μόνο ο θεός ξέρει τι είναι το καλύτερο για όλους μας....

 

τονίνι πρώτη φορά άκουσα ότι υπάρχει σίδηρος σε χάπια...εγώ έπαιρνα αυτό το διάλυμα μία φορά την ημέρα και από ότι κατάλαβα τα χάπια πρέπει να τα παίρνω  2 φορές την ημέρα από δύο....καλύτερο ακούγεται....

 

στείλτε μου όλοι σας τη θετική σας ενέργεια.... αυριο πάω στο γιατρό για να δούμε χεράκια ποδαράκια....πλέον δεν θέλω να πηγαίνω και να κάνω εξετάσεις ή χοριακές φοβάμαι μην ακούσω κατι άσχημο έτσι ξαφνικά....τον ειπα τον γιατρό μου ότι στους πρώτους μήνες δε θελω να πηγαίνω συνεχεια αλλά στους τελευταίους σίγουρα κάθε εβδομάδα....

συγνώμη κάποιες φορές με πιάνει το μελό μου αλλά μου περνάει γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΓΩ ΕΔΩ!!!1ΜΗΝΑ ΚΑΙ 1 ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΝΩ!!!!ΧΙΧΙ

 ΤΖΟΑΝΝΑ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ 2 ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΠΑΛΙ!!!ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΙΔΗΡΟΣ ΣΕ ΧΑΠΙ ΤΟ ΦΕΡΡΟΣΑΝΟΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΡΡΟΤΑΡΤΙΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑΧΩ ΠΙΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΣΙΔΗΡΟ (ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΟΜΟΥΝ)ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΧΩΡΟΠΗΔΩΝΤΑΣ ΝΑ  ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΗΛΙΟΤΗΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ!ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑΧΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΔΙΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΤΟ ΜΕΛΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΛΥΣΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lalloyna μου και εγώ αυτό πίστευα πριν ξαναμείνω έγκυος ότι θα θέλω να πηγαίνω κάθε μέρα αλλά τελικά μου βγήκε το αντίθετο.....

σε αντίθεση με τον γιατρό μου που θέλει να είμαι συνέχεια εκεί (χωρίς φυσικά να πληρώνω) δεθήκαμε πολύ μαζί του και εγώ και ο άντρας μου εκτός από πολύ καλός επιστήμονας αποδήχτηκε και ΑΝΡΘΡΩΠΟΣ...δεν χρειάστηκε να πάω σε ψυχολόγο, σε αυτόν πήγαινα και μιλούσαμε ή τον έπαιρνα όποτε ένιωθα την ανάγκη τηλέφωνο...

 

βλέπω θα γίνουμε πολύ ώραία παρεούλα....τι καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!ΗΤΑΝ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΥΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια....όλα θα μας πανε πολύ καλά σε όλες μας..... η πίστη υπάρχει, η αισιοδοξία είναι μεγάλη και ο Θεος κοντά σε όλόυς μας...άρα............ τα καλύτερα έρχονται............. [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια... μόλις έκανα μπάνιο και όλα είναι πολύ καλύτερα....η σκέψη μου και η διάθεσή μου....

καλή επιτυχία και σε σένα joanna μου....να του πεις να σου βάλει πολύ δυνατά τον ήχο ώστε να τον νιώθεις όλη μέρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια σας διαβαζα κ συγκινηθηκα!!!!θυμηθηκα καλη ωρα οταν μιλουσαμε κ πριν 2,5-3 χρονια περιπου με τα κοριτσια που γνωριστηκαμε εδω κ ειμασταν σε μια φαση αγχους-ευτυχιας-αγωνιας αν ειναι ολα καλα...ειμαστε πλεον κολλητες κ μιλαμε ολη μερα σχεδον για οτι θεμα εχουμε ειτε δικα μας ειτε για τα ζουζουνια μας που μεγαλωσαν!!!

να καλοσωρισω κ εγω την λαλουνα!!!καλως μας ηρθες στην παρεα κ ολα καλα θα πανε!!!πραγματικα ειναι πολυ καλο να μιλας με καποια που μπορει να σε νοιωσει γιατι ζει το ιδιο ακριβως με σενα..

κοριτσακια μου με το καλο αυριο να δειτε τα μωρακια σας!!!!θα περιμενουμε νεα σας!!

γιωργια χαιρομαι πολυ που ειναι καλα το νινακι σου!!οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι!δικαιολογημενες οι απουσιες.. [smilie=thumbsup.gi:

εγω αργω ακομα να παω γιατρο..20 μαιου μαλλον θα κλεισω..για τους γιατρους που λεγατε παιζει πολυ μεγαλο ρολο σε ολους αυτους τους μηνες που πηγαινουμε να ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!τον Σταθη μου (ο γιατρος μου)δεν τον αλλαζω με κανεναν...καθολου φιλοχρηματος κ οτι χρειαστεις κ οτι προβλημα να εχεις με ενα τηλ σε εχει κανει περδικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Γιωργία μου τέλεια τα νέα σου! Αφού ακούσατε καρδούλα όλα καλά θα πάνε!! Τώρα ξεκούραση και θα περάσει ο καιρός μέχρι να ξαναδείς το σποράκι σας! Πάντως με τίποτα δεν θα άντεχα 1 μήνα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο! Εγώ είμαι της ψυχολογίας ...."θέλω να το βλέπω κάθε μέρα για να βλέπω ότι είναι καλά"!

Κατερίνα σήμερα έχεις εσύ γιατρό ε; Άντε τυχερή!!! Θα καμαρώσετε το μωράκι σας!

Λαλλούνα μου εμείς τα έχουμε πει και ξαναπεί... μέχρι την Τετάρτη θα μας φάει το άγχος!!

Μακάρι να πάνε καλά και να έχουμε όλες μας γερά μωράκια στις αγκαλιές μας τέλος του χρόνου!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω δεν θα εχω καποιον στανταρ γιατρο στο νοσοκομειο δυστυχως.Με δυο εχω μιλησει προς το παρων και μου φανηκαν πολυ καλοι και προθυμοι ωστε να λυσουν καθε μου απορια(καθως η ασχετοσυνη μου πιανει πατο).Με τη δυσκοιλιοτητα εχω μεγαλο θεμα(πριν απο 7 μηνες εκανα και χειρουργιο λαπαροσκοπικα για ειλεο).Οσες ειμαστε στην ξαπλα να τα λεμε για να περναει η ωρα.Εγω εκτος απο υπνο μονο εδω στο φορουμ μπαινω.Αν και ο γυναικολογος στο νοσοκομειο μου ειπε 15 μερες το πολυ να μεινω ετσι ξαπλα και μετα να μην κουραζομαι μονο και αν θελω να παω να με ξαναδει(αλλωστε λεει τσαμπα ειναι οποτε θες ερχεσαι,εριξα ενα γελιο οταν το ειπε...).Οσες εχετε γιατρο περιμενουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...