Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

ευχαριστω Μαρια για τις πληροφοριες! ε φανταζομαι κι εδω Θεσσαλονικη πανω κατω τα ιδια παιζουν πω πω! ολοκληρη περιουσια! δημοσιο και παλι δημόσιο και εκτος απο το οικονομικο αν τυχει τιποτα χτυπα ξυλο παλι στο νοσοκομειο δε θα σε στειλουν? ααχχ με βλεπω να μετακομιζω στη μανα μου παλι ενα μηνα πριν και οχι τιποτα αλλα δεν εχει και ιντερνετ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια τι τυχερη που εισαι στην Κρητη! ειναι τελεια και ειδικα εκει στον Αγιο Νικολαο φανταστικα! ειχαμε παει πενταημερη με το σχολειο και ειχα ξετρελαθει τις πιο πολλες φωτο απο εκει τις εχω που γυριστικε και το εργο με τους βροντακηδες στο λιμανι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα όλα καλά θα είναι στων υπέρηχο θα πας και θα διαπιστώσεις ότι το μαύρο σημάδι που ήταν η αποκόλληση έχει ξαναγεμίσει σαν να μην υπήρξε πότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ από πάνω είμαι από Κοζάνη, ζω εδώ περίπου 8 χρόνια και δεν την αλλάζω με τίποτα την Κρήτη. Έχω 2 Χρόνια να ανεβώ Θεσσαλονίκη και μου έχει λείψει λίγο και μάλλον θα ανεβώ των Ιούλιο για ένα γάμο. Και η Καβάλα είναι πολύ όμορφη έχω πάει πολλές φορές γιατί ειναι η πρώην συγκάτοικος μου από εκεί.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι λετε να βρεθουμε για κανενα καφεδάκι οσες μενουμε Θεσσαλονικη? Κι εσύ Μαρία αν βολεψει τον Ιούλιο και έρθεις κατα δω! θα χαρω πολύ να σας γνωρίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλα θα ηταν να ερχομουν κι εγω σε καμια συναντηση,θα ηθελα πολυ να τα πουμε κι απο κοντα.Για κρητη που λετε πηγε μια φιλη μου φετος για μονιμα και λεει πως ειναι υπεροχα εκει.Μενει καπου κοντα στα Χανια,θα σας γελασω που ακριβως ομως.

Σημερα ει αι καλυτερα.Ουτε αιμα ουτε τιποτα.Αλλαξε και το ραντευου στην γιατρο και θα παω αυριο 5 το απογευμα,ανυπομωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πακετο 2 ημερων μου ειχε πει μια φιλη  γυρω στο 800 ρι ειναι , αιμα ειχα στην αλλαγη του μηνα τις ημερες που περιμενα περ. κανονικα στην κορη μου ,στην αρχη.. μου περναει αμυδρα απο το μυαλο να παω να γεννησω στο νοσοκομειο Σερρων αλλα εχω ακουσει γ πολλες καισαρικες κ δεν θελω..θα σκασω μεχρι την αλλη Τεταρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μενω δυτικα! ωραια  τελεια  Κατερινα να το κανονισουμε για τις 5-7 Ιουλιου που θα μπορει και η Μαρία! καιοσες πιστες  ακομη προσελθετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω στην παρεα!!!!κ εγω μεσα κοριτσια για καφε!!!μενω εξω απο την θεσσαλονικη προς ωραιοκαστρο αλλα παιρνω  το αμαξι κ δεν εχω προβλημα !!

γιωργια χαιρομαι ποιυ εισαι καλυτερα..

τωρα για τις τιμες που λετε το πακετο 2 ημερων ειναι γυρω στα 800ε στην γενικη κλινικη κ στην βιοκλινικη..το σκεφτομαι παντως για κλινικη αν παω η οχι...τσιγγουνευομαι τα 1000ε της κλινικης..σκεφτομαι να πηγαινω στο παπαγεωργιου απο τον αλλο μηνα ,να ανοιξω καρτελα εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου ομορφα...!!! Τωρα μαζυτηκα σπιτι...!! Μεχρι να διαβασω ολα τα μηνυματακι σας περασε ωρα...!! χαχαχχα...
Γεωργια χαιρομαι παρα πολυ για σενα.. Αντε με το καλο αυριο να πας και να εχεις καλα νεα.. να μας ενημερωσεις κατευθειαν..!!
Μακαρι να μπορουσα κ εγω να ανεβω θεσ/κη εκεινες τις μερες να σας γνωρισω απο κοντα,αλλα δυστυχως δεν νομιζω να τα καταφερω.. Εκανα ομως  χρονια Κοζανη λογω της δουλειας του πατερα μου.. Την λατρεψα σαν πολη!! Την εφηβεια μου περασα εκει... <3
Σημερα με τον γιατρο,μου εδωσε σιδηρο να ξεκινησω γιατι ο αιματοκριτης μου ειναι λιγο πεσμενος και η φεριττινη με τον σιδηρο ηταν ανεβασμενη ελαχιστα πανω απο το οριο.. (ειχα προβλημα στην εφηβεια με σιδηροπαινικη αναιμια για αυτο)και μου τα ξεκιναει απο τωρα για να μην εχω αργοτερα προβλημα...μου ειπε να συνεχισω και τα filicine κανονικα.. 
Αυτο που μου πε να προσεξω ειναι για το τοξοπλασμα και τον κυταρρομεγαλοιο γιατι λεει δεν εχω αντισωματα.. ειδικα για τον κυτταρομεγαλοιο... με ανησυχησε λιγο αυτο αλλα οκ...!!! Οσο για τους μυκητες,μου ειπε οτι ακομη δεν μπορει να μου δωσει μαι αγωγη,αν με πιασει καμια μερα φοβαρα τοτε επιτρεπεται να χρησιμοποιησω kenacomb....Αυτα τα νεακια μου εγκυουλεεεες....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μπραβο βρε τονινι ολα καλα να συνεχισουν...

Εγω δε θελω να μου ξεκινησει σιδηρο...ειναι μπλιαχ...με το ζορι τον επαινα...ασε που φερνει και ανακατοσουρες...

Καλη επιτυχια για οσες θα πανε αυριο.

Καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

τονινι τελεια τα νεα σου!!ολα καλα να πηγαινουν!! αυτο με τα 2 αντισωματα δεν το ηξερα οτι ο οργανισμος μπορει να εχει ευαισθησια περισσοτερη..

κατερινα σε καψουλα δινουν σιδηρο..το υγρο οντως ειναι μαπα η γευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα εχει και σε καψουλα; εγω με οσες τοτε μιλουσα λεγαμε για το μπουκαλακι που ρειχνεις τη σκονη και το κουνας πολυ καλα και το πινεις...δραμα η κατασταση....οταν θα ειναι να μου ξεκινησει σιδηρο θα τον πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κατερινα εννοειτε σε καψουλα..εχει το ferosanol k το fero-folic ..τωρα πινω απο ενα την μερα..αργοτερα δεν ξερω..θα φανει απο τις εξετασεις..το κακο ειναι οτι με το σιδιρο θα στουπωσουμε πλαι...μας βλεπω με γιαουρτια με γευση ακτινιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας κι από μένα και με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας! 

 

Σας παρακολουθώ αλλά δεν τολμώ να γράψω και πολλά γιατί περιμένω να ακούσουμε καρδούλα πρώτα. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ακούσουμε την Τετάρτη!  :ympray:  :ympray:  :ympray:

 

Έχω ήδη ένα αγοράκι αλλά δεν σας κρύβω ότι η αγωνία είναι ίδια και μεγαλύτερη από την πρώτη φορά.

 

Πολλά φιλιά σε όλες και να πάνε για όλες μας καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...