Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!! Ζαχαρενια καλως μας ηρθες στην παρεα!!με το καλο το νινι σου..εχεις καλη εγκυμοσηνη?ειδατε τι φυλο  ειναι ?

μενια θελω να βαλω φωτο εδω να δεις το καροτσι που θα παρω..εχει η αδερφη μου σχεδον το ιδιο,αλλη μαρκα ειναι ,αλλα οταν το επιασα στα χερια μου μιλαμε ειναι απιστευτο ευκολο στην οδηγηση..δλδ να μπορεις να το κανεις κουμαντο με ενα χερι..

κοριτσια faceboook δεν εχετε?εχουμε κλειστει ομαδα κ βαζουμε φωτο ελευθερα κ μιλαμε εκει πολλες φορες..πιο αμεσα ειναι δλδ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα φουσκωτές κοιλίτσες μου, τι κάνετε????

όντως έχει πολύ πολύ ζέστη..........

ζαχαρενια μου ακριβως χριστουγεννιάτικό, χιχιχι

μαρακι μου πως τα πας με τα μπουκαλακια νερό, έπιασε το κόλπο????

πωπω κοριτσάκια μου κάθε πρωι αν δε πιω νερό, αρκετό, με πονάει χαμηλα, ο γιατρός είχε πει οτι αφυδατώνεται η κύστη.....αφου πιω ενα λίτρο όλα μια χαρα μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα σας, ελειπα διακοπουλες στο εξοχικο μου , ηταν εκει και οι γονεις μου και περασαμε πολυ ωραια!!

βλεπω λετε για το facebook, εγω δεν εχω , μπορω να φιταξω τωρα και να μπω στην ομαδουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στειλτε σε πμ εδω αν θελετε τα ονοματα σας απο το facebook γιατι ειναι μυστικη η ομαδα κ δεν θα την βρειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου, ειχαμε βγει για βολτιτσα!!
ντελφιν μου βρηκα 2 αιτηματα φιλιας, απο την ομαδουλα δεν βρηκα κατι.. μενουμε καλαματα τωρα επειδη μενουν τα πεθερικα μου, εμενα οι γονεις μου ειναι απο αθηνα αλλα ο παππους μου απο τον μπαμπα μου ηταν απο καλαματα, καμια σχεση βεβαια με το οτι κατεληξα να μενω εδω :):):)
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas gliko-manoules . egw exw programmatistei na gennisw stis 2 ianouariou 2015 ...!~ Theou thelontws elpizw kai adimonw ola na pane kala.. ;)))

 

Eixa proti eggimosini i opoia katelikse se apovoli stis 8 vdomades alla o theos twra mas estile ena ,,,,,aggelaki kai pali ... ;))))))

eimai stis 22 vdomades kai trww kati klotsies .... ;))) xara theou....Sas efxome oti pio omorfo kai na aggaliasoume oles siga siga ta mikrakia mas.. :)[smilie=tongue3.gif] 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια από που στην Κρήτη; Εγώ ζω στον Αγ. Νικόλαο.

Μαρία.alv τι ΠΗΤ έχεις και που θα γεννήσεις για να σε βάλω στην λίστα.

Και στα υπόλοιπα νέα κορίτσια αν θέλουν να μας πουν τα στοιχειά τους για να τις βάλουμε στην λίστα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenacy καλως ηρθες στο παρεακι, με το καλο το μωρακι σου!!

Μαρια (πω πωωω εχουμε γινει πολλες ετσι?) ΚΑΡ , εγω εχω αναμενομενη ημερομηνια 13 οκτωβρηηη :):):) και θα γεννησω στο νοσοκομειο της καλαματας

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τα καινουργια μας κοριτσια!! βλεπω πολλες μαριες ειμαστε!!! [smilie=love3.gif]  με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια μας!! οπως επισης κ τα αγορακια μας θα ειναι 8 κ προς το παρον 4 κοριτσια!! [smilie=sign17.gif] [smilie=sign17.gif] [smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria alv...se efxaristw para poly ....ti omorfo na exeis na milas sinexws gia themata toso omorfa san kai tis egkimosinis..;))))))

 

koritsia emena ΠΗΤ _02 ΙΑΝΟυαριου ......ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ..:) KAI ZHILEPSA ,KAI MPIKA KAI EGW STIN PAREOULLA SAS .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε;;  Οι κοιλίτσες σας;;; Εμένα είναι πολύ δραστήρια σήμερα!! Μόλις πήραμε και χαλί για το παιδικό! Ξεκινάμε σιγά σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!χαιρομαι που μεγαλωσε η παρεα μας με εγκυουλες!!με το καλο  τα μπεμπακια μας!!

 μαρακι καλα ειμαστε!!μολις ξυπνησαμε (εγω δλδ η μικρη κοιμαται ακομη) κ απολαμβανω ησυχα τον καφε μου κ εννοειτε σερφαρω!!χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθατε ελενα κ ναντια!!ναντια απο που εισαι?το πρωτο σου ειναι?εχουμε κ την ελενα απο κυπρο!Ελενα γιατι εχετε προγραμματισει?με καισαρικη θα γεννησεις?το πρωτο σου ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα...!!!!!!! απο Αθήνα είμαι...ναι το πρώτο μου είναι... :) είμαι 19 χρονών και ήρθε κάπως απρόοπτα αλλά μας έκανε πολύ ευτυχισμένους..τώρα φτιάχνουμε και εμείς σιγά σιγά το σπιτάκι μας καθώς τέλη Σεπτέμβρη θα παντρευτούμε με πολιτικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεριζωωωωω τις φουσκωμενες μανουλες (και to be)
τι κανετεεε? εγω ξυπνησα αργα, εφαγα και ρυζι με σουτζουκακι αν και νομιζω παραφαγαααα!!
λετε για κλοτσουλες εμενα με ειχει φαει , τωρα πια τις νιωθω λιγο διαφορετικες.. να φτιαει ο χωρος που δεν εχει.. δεν ξερω, ισωωως!!
εχω φουσκωσει παντως αρκετα , δεν μπορω να πω το απολαμβανωωω!!

κοριτσια καλω ηρθατεεεε,
elenacy να φανταστω ελενα ετσι? μιλα μας που και που κυπριακααα, λατρευω <3 ασε που βλεπω και μπρουσκοοοοο [smilie=sign13.gif] [smilie=sign13.gif]

Ναντιακι καλως ηρθες, με το καλο να ερθει το μωρουλι σας!! με το καλο και ο γαμος σας, με τον συντροφο σου ειστε στην ιδια ηλικιαα? ελπιζω να εχετε βοηθειααα :):)


Μενιααα (ειδα το ονομα σου απο την λιστα μην παραξενευτεις αχαχαχχαχα) τα εχουν σε καλες τιμες τα χαλια τωρα ε? εμεις δεν εχουμε παρει, μαλλον θα το δρομολογησω..



Νιωθω ενα βαρος τις περισσοτερες ωρες τις μερες, αραγε ειναι απο το πολυ φαι που τρωω ή απο το μωρο γενικα? [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi: [smilie=snorting.gi:

α!!!! και κοριτσια ελατε facebook οσες δεν ειστε στην ομαδουλα γιατι και εγω τωρα εφτιαξα, και ειναι πολυ ωραια και εκειιιιιι :):) [smilie=love4.gif] [smilie=love4.gif]

φιλια [smilie=love1.gif]

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Ναντια μικρουλα εισαι κ εσυ!! Εχουμε αλλη μια μικρουλα 18 χρονων,την Γιωργια!! Με το καλο ο γαμος!! Κ εμεις πολιτικο ειχαμε κανει πρωτα κ μετα θρησκευτικο με βαφτιση μαζι!!

Μενια κ εγω ψαχνω χαλι για την κουζινα μου..καναμε ανακαινηση κ το χαλι που ειχα το πεταξα γιατι ειχε φθαρει απο κατω..σου εστειλα αιτημα φιλιας..μολις γινει δεκτη σε βαζω στην ομαδα μας!!

Ελενα κ ναντια σας περινενουμε κ εσας!! Ειναι ωραια κ στην ομαδα γιατι ειναι πιο αμμεσα οι συζητησεις μας! Το λεω για τα κοριτσια που καθομαστε σπτι ολη μερα!! Χιχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...