Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια μου επεστρεψα και εγω........

δελφινάκι μου πως τα πέρασες????ειδα φωτό και ζήλευα......εγω λίγο κάθησα στην παραλία και ό ήλιος και η ζέστη σε 20 λέπτα με έκαναν να τα μαζευουμε και ννα φέυγουμε....

γεια σας κοριτσάκια εύχομαι και σε εσας μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη....

θελετε να το ονομάσουμε "μαμαδουλειές 2014-2015"??????

μωρουδενια σε έκανα αποδεκτή και θα σου προτείνω και τις άλλες κοπελες.....

γιατί λυποθύμησες???μήπως πρέπει να πάρεις περισσότερο σίδηρό?????

εγω έχω τραβηγματα-πονάκια στην κοιλιά???? μήπως έπειδή κουνιέται το μωράκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι μαρινα γιατι λυποθημησες?παιρνεις σιδηρο?εγω παιρνω 2 σιδιρο ,3 μαγνησιο,1 φιλικο οξυ κ ενα ασβεστιο την μερα..

η γιωργια εμαθε καμια τι κανει?ειναι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!ειπα να κανω την λιστα,αλλα θελω να μου γραψετε πητ κ τα ονοματα σας για να μην ξεχναμε !εγω ειμαι ξεχασιαρα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελούς αρχίσαμε να επιστρέφουμε. Πολύ ησυχία είχαμε της τελευταίες μέρες.

Βεβαία εγώ φεύγω αύριο για Θεσ/νικη.

Θα έχω ελεύθερο χρόνο Κυριακή και Δεύτερα το ξενοδοχείο μου είναι στην Εγνατία με Συγγρού   

Όσες έχετε όρεξη για καφεδάκι στείλτε μου μνμ στο fb για να το κανονίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου....δε με σηκώνει το κλίμα επέστρεψα και επέστρεψαν και οι αναγούλες και η σχέση μου με τη λεκάνη της τουαλέτας.....θα ξανα φύγω αυριο αλλα θα προσπαθήσω να παρω και στικάκι με ιντερνετ για να μη χαθούμε.....

εμένα η ΠΗΤ είναι 6-12-2014 και είμαι στη θεσσαλονίκη....

αχ μαράκι μου έρχεσαι?????τι καλα, εγώ όμως φεύγω....να βγάλετε φωτό όσες συναντηθείτε.....

 

όντως βρε κορίτσια η γεωργία που είναι????θα την ψάξω και στο fb...

 

delφινάκι μου 2 χαπάκια από σίδηρο παίρνεις????εμένα κατέβηκε 36,8 ο αιματοκρίτης και μου έδωσε ΄1 ΄χαπι, σήμερα τη στιγμή που πήγαινα να τα βγάλω έχασα το φως μου και ήμουν σίγουρη ότι θα λυποθυμούσα, θα τον ρωρήσω αύριο τον γιατρο μήπως να μου ΄δωσει να παίρνω 2 χάπια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κατερινάκη.

και εμένα κατέβηκε 36,7 ο αιματοκρίτης παρόλο που περνώ 2 χάπια την ήμερα φαντάζομαι θα μου τα αυξήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θέλω να παρω περισσότερα χάπια, αυτό το χάπι αν το αφήσεις λίγη ώρα στο στώμα σου έχει απαίσια γεύση......μπλιαχχχχχχχχχ

δε μου αρέσει ο σίδηρος καθόοοοοοοολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γεωργία είναι πολύ καλά, φουσκώνει η κοιλίτσα της έχει ΠΗΤ 23/12/2014 σε λίγο καιρό θα μπει να μας τα πει και η ίδια....

να κάνω copy paste αυτή τη στήλη ή υπάρχει άλλος τρόπος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δύστυχος είναι απαίσιος ο σίδηρος εγώ των περνώ σε καψούλα άλλα σκέφτομαι να ζητήσω του γιατρού να μου το αλλάξει σε υγρό μου είπαν ότι είναι καλύτερος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα ναι 2 γιατι ειχα 34 αιματοκριτη..το παιρνω σε χαπι κ δεν με ενοχλει..αλλα το κακο ειναι οτι φερνει πολυ δησκοιλιοτητα..μαρια εκανες την λιστα ε?τελεια!!το σβηνω αυτο που εκανα αν ειναι.ερχεσαι θεσσαλονικη?για να κανονισουμε καφεδακι!.κατερινα που πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαράκι μην πάρεις σε υγρή μορφή το ίδηρο είναι ακόμα χειρότερος, εγω περυσι σε υγρό τον έπαιρνα και δεν μπορούσα να συνέλθω για 1 ώρα.....μπλιάχχχχχχχχχχχχ

δελφινάκι μου η φαρμακοποιος είπε ότι σε χάπι δεν έχει τετοια συμπτωματα αλλα και εγω βλέπω ότι η δυσκηλιότητα μου ξαναήρθε.....πηγαίνω στη μαμα μου στην καλλικράτεια για να με φροντίζει (γιατί είμαι ένα μπιμπελό μέσα στο σπίτι) και επειδή δεν έχει καθόλου ζέστη εκεί.....εδώ μόνο με κλιματιστικό είμαι και δεν είναι και το καλύτερο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ δελφινάκι μου που έκανε την ομάδα στο fb

κορίτσια έχουμε την ομάδα μας με όνομα μαμαδουλειες 2014-2015 μπειτε όλες

και μή ξεχάσετε να δείτε τη λίστα που εκανε η μαρία μας με τις ΠΗΤ........

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου, τι κάνετε?????????σήμερα  πολύ καλύτερα από τις αναγούλες αλλα πονάει όλο όλο το πόδι μου από τη μέση μέχρι κάτω το μικρό μικρό δαχτυλάκι μου......

σημερα θα πάμε ναδούμε και το μπεμπάκι μας....αχχχχχ τι καλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!! τελεια η ομαδα μας μπραβο στη συντονιστρια! Μαρία γιατι παιρνεις 3 χαπια μαγνησιο? εχεις κραμπες σε βοηθαει καπου αλλου? εγω εχω πολυ συχνες ημικρανιες και καπου διαβασα οτι βοηθαει το μαγνησιο. επερνα και στη κορη μου αλλα για τις κραμπες. 

Ειμαι πολυ κουρασμενη κοριτσια θα παω να κοιμηθω φιλακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή ξεκουραση ιωάννα μου.....νομίζω και εγω ότι το μαγνήσιο κάνει καλό και στον πονοκέφαλο, ρώτα και τον γιατρό σου μήπως σου δώσει και μπορέσεις λίγο να τους ελαττώσεις τους πονοκεφάλους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!χαιρομαι που σας αρεσε η ομαδα!εκει θα μπορουμε να βαλουμε φωτο η οτι αλλο θελουμε να πουμε κ δεν θελουμε να διαβαζοντε εκτος απο εμας..ειναι μυστικη η ομαδα κ μονο με καλεσμα μπορει καποιος να δει τι γραφουμε.σημερα η μικρη μου ανεβασε 40 πυρετο..δεν ξερουμε γιατι..δεν εχει μυξες ουτε βηχα..θα φανει μεχρι αυριο αν συνεχισει ο πυρετος..

κατερινα τι ωραια που θα πατε σημερα να δειτε το μπεμπε!!εμεις την τριτη εχουμε ραντεβου..

ιωαννα κ στην κορη μου 3 επαιρνα..για τις κραμπες λενε κ για τις συσπασεις ..για τον πονοκεφαλο δεν το ηξερα..θα τον ρωτησω αν ισχυει αυτο..καλη ξεκουραση κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια! πολύ ωραία η λίστα μας! με το καλό!!!

 

εμείς θα πάμε για την αυχενική την επόμενη Παρασκευή. εύχομαι να πάνε όλα καλά!

 

πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυουλες μου!Να'μαι κι εγω...Τι κανετε;Μ'αρεσε παρα πολυ η ομαδουλα μας!Με την σειρα μου να ευχηθω κι εγω στα καινουρια κοριτσια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Αχχ μου λειψατε...Λοιπον να σας πω τα νεα μου.Οπως ειδατε και στην φωτο η κοιλια φουσκωνει και τα μπεμπακι τα παει πολυ καλα.Μολις γυρισα απ'τον γιατρο.Ολα πανε κατ'ευχην και μου ειπε παλι πως μαλλον  ειναι αγορακι...Κανονισαμε και την β επιπεδου για 26/8 και επομενο ραντεβου στον γιατρο 4/8....Οπως βλεπετε ολα καλα με τον μικρο εγω παλι ταλαιπωρουμε.Ποναει η μεση και οι αναθεματισμενες αναγουλες και οι εμετοι δεν λενε να φυγουν.Ισα ισα που τρωω το μεσημερι τα βλεπω ολα και τρεχω στον μπανιο κατευθειαν.Το μονο που λιγουρευομαι να φαω ειναι καστανα....Πειτε με τρελλη αλλα εγω αυτο θελω και τους εχω ολους στην γυρα για να μου βρουν χαχαχαχαχα.

Κατα τ'αλλα ολα πολυ καλα.Φτιαχνουμε το σπιτακι μας σιγα σιγα και τους εχω στρωσει ολους σε δουλεια.Εγω βγαζω προγραμμα και αυτοι καθαριζουν χαχχαα καλη δεν ειμαι;;;Σε κανα μηνα θα ερθουν και τα επιπλακια μας.Βρηκαμε μια τρομερη προσφορα τι να σας λεω.Κρεβατοκαμαρα(κουμπλε),τραπεζαρια,σαλονι(τριθεσιο-διθεσιο-πολυθρονα με τραπεζακι + επιπλο τηλεορασης) και 1 κρισταλιερα ποσο λετε;;;;;Δετε να πεσουν τα μαλλια σας....750 ολα μαζι...!!!!Καλη ποιοτητα και γερα επιπλα.Απο εκει ειχαν παρει και τα πεθερικα μου.Εμεις τα βρηκαμε σε τετοια τιμη γιατι κανει ξεπουλημα επιδη κλεινει απο εδω και μεταφερεται αλλου.Αυτα τα ολιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε γεωργίτσα μου, όλα πολύ πολύ καλά.....μπραβο....δεν ξέρω για ποιο από όλα να σου πω μπράβο.....

εσύ ναμην κουράζεσαι διότι έχεις έναν αγορίναρο να μεγαλώσεις....να μου προσέχεις....άσε και εγω έχω ακόμα ανακατοσούρες αλλα που θα πάει θα φύγουν....

 

κόριτσια μάθατε τιμές για β επιπέδου????μία μου είπε 140ευρώ με απόδειξη και ένας άλλος 150ευρώ και αν δε θέλω απόδειξη 120 ευρώ....για θεσσαλονίκη αναφέρομαι, βρήκατε κάτι άλλο εσείς ποιο οικονομικό αλλα και καλό????εμένα αυτόυς μου τους σύστησε ο γιατρός μου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!γιωργια τελεια τα νεα σου!!κ για το μπεμπε σου κ για το σπιτι!!καλα μονο τοσο ολα αυτα?μπραβο!!μονο μη κουραζεσαι πολυ..τα πιο αναγκαια κανε!

κατερινα οπως σου ειπα κ στην ομαδα στην ψαρα θα κλεισω!ειναι αξιοπιστη..χαλαλι της τα 140ε..εκλεισες ραντεβου?λογικα την τριτη θα μου πει ο γιατρος να κλεισω για β επιπεδου..κ στην ψαρα θελει νωρις γιατι εχει πολυ κοσμο..

τα καινουργια μας κοριτσια εχουν facebook?k an nai steilte mnm  να μπειτε στην ομαδα..ειναι ωραια εκει κ πιο ευκολα κ αμμεσα απαντηση οταν συζηταμε κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρακι μου έκλεισα ήδη για τις 6/8 στη ψαρα....αντε μακαρι όλα να πάνε καλά.....

ναι κορίτσια μπείτε, θα ανεβάζουμε και φωτό...την άλλη βδομάδα περιμένετε και τη δικιά μου κοιλίτσα....

μαρακι μου τι έγινε με τη μικρή που είχε πυρετό???όλα καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...