Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!!!

Πως τα πάτε με τις αναγούλες;

εγώ έχω σήμερα μετά από πολύ καιρό, έχει και αφόρητη ζεστή και ο συνδυασμός είναι απαίσιος.     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πήγα την Δευτέρα στο γιατρό και το μωράκι μου είναι πολύ καλά μεγαλώνει κανονικά, τώρα είναι 308 gm 

Περιμένω την β επίπεδου που είναι 10/7 για να το δω για αρκετή ώρα περίπου μια ώρα μου είπαν και ανυπομονώ.

Τώρα το νιώθω να κουνιέται καθημερινά και είναι υπέροχο συναίσθημα.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε μαρακι μου....πολυ ωραια νεα....τελειο δεν ειναι να το ακους;εγω το αισθανομαι λιγο ακομα περιμενω να περασει ο καιρος για να νιωσω τις πιο δυνατες κλωτσιες του....

Και μενα η ζεστη μου επαναφερει τις αναγουλες προχθες τα εβγαλα κι ολας...

Καλη επιτυχια και στον μεγαλο υπερυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ δύσκολα τα πράγματα με τη ζέστη σήμερα 

είχα πολλές δουλείες στην πόλη άλλα δεν το πήρα απόφαση να βγω από το σπίτι.

Απο 18 με 19 εβδ θα το νιώθεις συνέχεια.

Έμενα προχθές που συγχύστηκα για κάτι χτυπούσε ασταμάτητα μέχρι που ανησύχησα και είπα οτι δεν θα αφήσω κανένα να με σύγχυση ξανά αν είναι να αναστατώνω το μικρούλι μου τόσο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα.....υπερασπιζεται τη μανουλα του απο τωρα χιχιχι.....

Στην προηγουμενη εγκυμοσ η ζεστη δεν μεωειχε ενοχλησει καθολου σε αυτην ομως δεν αντεχεται....

Θυμισε μου και εσυ αγορακι εχεις;

Εμεις τελικα το ειδαμε γιατι ολο ειχε ανοιχτα τα ποδια του και ναι θα εχω ακομα εναν αντρακλα στη ζωη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??εγω ειμαι μια προσφατη εγκυουλα μολις 7 εβδομαδων και ελπιζω να ειναι τελειομηνη οπως και καθε κοπελας η εγκυμοσυνη της...εγω συμφωνα με την τ.ε.ρ αργω ακομα καπου στον ιανουαριο φεβρουαριο προοριζεται...κοριτσια μου οντως η ζεστη ειναι αφορητη εν τω μεταξυ ουτε ενα μπανιο δεν κανω δεν το διακυνδινευω...έπισης αισθανομαι οτι θα σκασω ειμαι σαν ενα μερος που εχει φοβερη κουφοβραση και λες αντε να ριξει καμια ψιχαλα δλδ ειμαι στο κρεββατι και ολο γυριζω πλευρο βραζω εχω καουρες και λεω χιλιες φορες να εκανα εμετους παρα αυτο..αλλα χαλαλι το νινακι μου να ναι καλα....ελπιζω να τα λεμε φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγουλιάνα τελικά άκουσες καρδούλα???????/περιμεννα  τόσες μέρες νέα σου.....αντε ΜΠΡΑΒΟ......................

κοριτσια μου δεν παλεύεται..συμάζεψα ένα ντουλάπι με ταπερ (πόσο δύσκολο δηλαδή να είναι???) και κατευθείαν με έπιασαν ανακατοσούρες και έγινα μία με την τουαλέτα......... αυτό το μπεμπάκι δε θέλει η μαμάκα του να κάνει τίποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου...

εγω αρχισα utregostan kai buscopan πρωι -βραδυ γιατι ειχα πονους καθημερινα και μου τα εδωσε ο γιατρος μεχρι να παω Τεταρτη,,δε περναν οι μερες να μου φυγει το αγχος...ομως ειμαι πολυ καλυτερα με τα χαπια!!!

εχει παρει καμια αλλη??

αγχωθηκα λιγο ...

δε γραφεται πολυ παντως...χανομαστε...κοριτσια παλι πολλα αγορια βλεπω...θα μαθω και εγω μεσα Ιουλιου φυλλο...και ελπιζω να ναι κοριτσαρος...γερο να ναι βεβαια...αλλα επειδη εχω ηδη ενα αγοραρο!!!

Κατερινα εγω παλι εχω κανει φαγητο...συμμαζευω συνεχεια...και για αυτο κιολας και οι πονοι...τι περιμενεις...κι εγω εχω αναγουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγουλιανα καλωσηρθες....!!!πως σε λενε??με το καλο...και εγω εχω ΠΗΤ 22/1!! οποτε θα τα λεμε...ειμαστε απο τις τελευταιες!!!

 

αχ κοριτσια το αγορακι μου το βραδυ που κοιμομαστε αγκαλιτσα με χαιδευει στο μαγουλο με αγκαλιαζει!!!δεν υπαρχει λεμεεεεεεεε ερωτας μεγαλος

 

Κατερινα και Μαρια βαλτε και εσεις φωτο να σας δουμε στο προφιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδένια μη φοβάσαι και εγω στην αρχή έπαιρνα ουτροτζεσταν για μια εβδομάδα....τωρα παίρνω μαγνήσιο 2 ή 3 φορές την ημέρα....λογικό είναι να πονάς αφού κουράζεσαι, έδω εγω που δεν κάνω τίποτα και έχω πονάκια όχι τώρα εσύ......μη φοβάσαι όλα καλά θα πάνε....μπορεί οι πόνοι να είναι από το έντερο ή επειδή μεγαλώνει το μπεμπάκι και όχι κάτι κακό.....

για πες πως είναι να έχεις αγόρι????εγω είχα συνηθίσει στην ίδέα να έχω κορίτσια και μου φάνηκε περίεργο.....γερό να είναι το πουλάκι μου και να πανε όλα καλά μέχρι το τέλος και ας κάνω 100 αγόρια......

θέλω να βάλω φωτό όταν πάρω αγκαλιά τον αντρακλά μου....με τις πρώτες κοπέλες στην αρχή ανταλλαξαμε διευθύνσεις στο fb άρα με πολλές μιλάμε και από εκεί και σχολιάζουμε αυτά που ανεβάζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε ομαδα facebook???πειτε μου να σας βρω σε π.μ. ή να ανοιξει καποια αντιστοιχη ομαδα στο fb!με τον ιδιο τιτλο....τι λετε??????????????

Κατερινα ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ!!!σου λεω με χαιδευει με φιλαει συνεχεια...με εχει τρελλη αδυναμια...ο ερωτας της μανας ειναι ο γιος λενε...

και οποτε ειμαι στεναχωρημενη ερχεται και με αγκαλιαζει... τα νιωθουν ΟΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομαδα δεν σκεφτηκαμε να κανουμε, απλα ολες οι πρωτες γιναμε φιλες....ψαξεμε ως katerina adra και θα σου προτεινω τις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γειαααα...σορυ που δεν απαντησα κατευθειαν....με λενε μαριαννα και ναι ειναι το δευτερο,το πρωτο δυστηχως εφυγε...εγω κοριτσαρες παιρνω 3 χαπακια την ημερα utrogestan γτ ειχα μπεζ εκρισσεις...ιωαννα μου ευχαριστω για το καλωσορισμα ευχομαι να στε καλα...μωρουδενια μου δεν υπαρχει μεγαλυτερο δωρο απο τα νινακια ειτε ειναι στην κοιλια ειτε διπλα μας αδυναμιες ειναι αυτες οπως το πες,κατερινα μου εισαι καλα?επαιρνα κατι χαπακια primperan μπορει να κανω λαθοσ στην ορθογραφια για τις αναγουλες και τουσ εμετους αλλα αν αντεχεις ακομα μην τα παρεις...δεν εμπιστευομαι τιποτα πια.....καρδουλα θα ακουσω τεταρτη που θα παω στν γιατρο....να στε κλ κοριτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα νέα μέλη, magouliana και Σοφία! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

Νομίζω θα είχε ενδιαφέρον να κάνουμε μία λίστα με τα ονόματά μας, το φύλο και την πητ μας. Βέβαια, έω δει πολλές τέτοιες, αλλά δεν ξέρω πώς τις κάνουν... Εσείς;

mwroudenia περπατάμε παράλληλα!! εσύ 22/1 πητ, εγώ 24/1, τι καλά! Για να δούμε, τι μωράκι έχουμε τούτη τη φορά; Πάνω απ'όλα γερό και πού ξέρεις, μπορεί και να μας φανερωθεί στην αυχενική! Υπομονή με τη ζέστη κορίτσια.. Αχ, κ εγώ κάνω τεράστια υπομονή με τη δουλειά, τελειώνω τέλος Ιουλίου και μετά επιτέλους ξεκούραση!!

 

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

Σοφια με το καλο και εσυ το πρωτο σου νινακι!!

Μαριαννα με το καλο το νινακι σου ολα να πανε καλα αυτη τη φορα ευχομαι!!!με το καλο να ακουσεις καρδουλα

 

κοριτσια εχω αναγουλες.ζαλαδες,υπνηλια αφηστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!!επιστρεψαμε στην βαση μας.. [smilie=sad7.gif]  ηθελα κ αλλο!!πολυ ομορφο το πηλιο αλλα για εγκυες δεν ειναι!!πολλες στροφες,δεν παλευοντε!την πρωτη φορα που ειχα παει δεν ζαλιζομουν τοσο πολυ..

να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια της παρεας μας!!να εχουμε μια τελειομηνη καλη εγκυμοσηνη!

λιστα κοριτσια ειχα κανει κ στην προηγουμενη ομαδα μας..μολις βρω χρονο θα την κανω για να ξερουμε τι μας γινετε!! [smilie=thumbsup.gi:

ομαδα εχουμε κ εμεις απο την παλια ομαδα με τα κοριτσια που γεννησαμε κ μιλαμε πολυ συχνα εκει κ καθε μερα..εδω σταματησαμε οταν αλλαξε το μαμμυλαντ κ δεν βγαζαμε ακρη..θελετε να κανουμε στο facebook ομαδα?κ πως θα θελατε να ειναι ο τιτλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...