Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου μαράκι μου, σε ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυ. τετοια να μου λέτε για να συνεχίζω....ψυχοθεραπεία και οχι ψυχοφάρμακα.....

εχουν αρκετή δουλίτσα  και αυτό για μένα ήταν ότι πρέπει...και είμαι και άνθρωπος που μου αρέσει να απασχολώ τα χέρια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου.. μολις γυρισα απο την δουλεια και η πρωτη μου δουλεια ηταν να μπω να διαβασω τα σχολια σας!!!
Προσπαθησα να σας βρω στο facebook,αλλα δεν τα καταφερνω... Καντε με εσεις Add... Τόνια Λημναίου ειναι το ονομα μου... Ακριβως ετσι με τονους..!!
Παντως μακαρι να ειχα κ εγω το χρονο να ασχολουμε με κατι,αλλα δυστυχως με τα 10ωρα στην δουλεια δεν εχω κ πολλες επιλογες πια... το μονο που κανω ειναι να πηγαινω σπιτι κομματια και να μην εχω κουραγιο ουτε να το συμμαζεψω...!!!
Εχω κ εγω ενα σκυλακι το πιο ομορφο σκυλακι του κοσμου...  [smilie=tongue1.gif]  [smilie=tongue1.gif]

Τα εχετε μεσα στο σπιτι κοριτσια τα σκυλακια σας? ερχονται σε επαφη με σας η σας το απογορεψε ο γιατρος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το κοριτσι!!!πωπωω πολλες ωρες δουλευεις τονι!!εχεις πολυ δουλεια?σε ζοριζουν?η σε προσεχουν τωρα?σε βρηκα στο facebook!!! Επιτελους βρηκα μια!!χαχα...κοριτσια δεν σας βρισκω.. Τονια κουκλα εισαι!!φτου φτου...εγω εχω σκυλακι κ το εχω μεσα..4 χρονια σχεδον την εχω..κ με το μωρο ακομα πλησιαζε..εμβολιασμενο σκυλι δενχει προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει πολυ δουλειτα το μαγαζι που ειμαι.. δοξα το θεο επειδη οι περισσοτερες απο κει μεσα εχουν ηδη γεννησει με προσεχουν πολυ...!! δεν εχω παραπονο.. το μονο αρνητικο ειναι η ορθοστασια ολο το 10ωρο που με τσακιζει και οτι πλεον ζοριζομαι ψυχολογικα λογω της εγκυμοσυνης κ νευριαζω πιο ευκολα απο πριν... 
και εγω 1 χρονο το χω το σκυλακι μου(μιμα ζωη ,με σκυλια με θυμαμαι..)και το πρωτο πραγμα που ειπα στον γιατρο ειναι οτι εχω σκυλο και μου ειπε ακριβως το ιδιο.. οτι απο την στιγμη που εχει κανει ολα του τα εμβολια δεν εχει θεμα.. γιατι του τονισα οτι ειναι το σαλονιου,ανεβαινει δηλαδη παντου.. και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα..!! δεν μπορω να ζησω χωρις το σκυλακι μου.. και ειναι δοξα το θεο πολυ φιλικο με ολα τα παιδακια... εχει καταλαβει το σκυλι την εγκυμοσυνη σου τωρα? (υπαρχει λογος που ρωταω..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι ερχεται στα χερια μου ,σκυβει το κεφαλι της να την χαιδευω..ολη μερα ετσι να ειναι,οχι δεν θα πει..η μικρη την διωχνει...χαχαχα...ειναι γενικα πολυ σκυλακι..με τοσα που την εχει η κορη μου επρεπε να την εχει δαγκωσει μεχρι τωρα..ηταν λιγο αγαρμπη στα χαιδεματα η κορη μου!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας δεχτηκα κ τις 2...!!! Τι ομορφες??? :) :) 
το χει το φορουμ μαλλον την ομορφια.. θα βγουν τα μπεμπακια σας πανεμορφα.. κουκλακια ζωγραφιστα!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα και καλη αρχη για αυριο...!! 
εμενα εχει ξεκινησει κ  μου μυριζει την κοιλια, και ερχεται την γλειφει κιολας πολλες φορες στον αφαλο μπαμ... ποιος ξερει,μπορει κ να το ακουει..!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να πω για τα μωρα μου σημερα!! Ο γιος μου ηταν στον μπαμπα του κ με πηρε τηλ να μου πει χρονια πολλα!!! Η μικρουλα μου πηγε βολτα με τα ποδια με την θεια της κ μου εφερε ενα τριανταφυλλο κοκκινο κ μου ειπε ονια πολλα!!!! Ελιωσα η δολλια!!!!χαχα

Τονια σοβαρα ετσι κανει?ναι μπορει να το ακουει...τι σου ειναι η φυση ε?

Αχ κοριτσια πολυ μας περιμενει στο σπιτι..ευτυχως δεν κανω πλεον βαρια πραγματα..

Πριν διαβασα οτι ο αντρας τηςεκανε αρνακι στοφουρνο?ξεχασα πια το εγραψε...μπραβο του που μαγειρευει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχες μου ομορφες....!! Πανεμορφα τα παιδακια σου.. να τα χαιρεσαι να τα δεις οπως θες!!!
Πες μου μονο οτι αυτες τις τουρτες τις φτιαχνεις εσυ...!!!! 
Αν ναι ΔΕΕΕΕΕΝ ΕΕΕΕΧΩΩΩΩ ΛΟΟΟΟΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω!!!!η αδερφη μου τις κανει..εχει 4 παιδια δουλευε στο νοσοκομειο αχεπα κ τωρα ειναι εγκυος στο 5ο της...εγω δεν το εχω αυτο με την ζαχαροπαστα!!!δεν εχω υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα θερμα μ ου συγχαρητηρια μου να της δωσεις...!!! Αληθεια λες τωρα?? ΝΑ της ζησουν ΚΑΙ τα 5...!!!
Πραγματικα θελει φανταστικη υπομονη αλλα το αποτελεσμα ειναι εκθαμβωτικο!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας έκανα όλες add.... ωραίο να ΄΄εχεις και μια εικόνα σε αυτόν που μιλάς...ειδικά όλες εμέις που θα ζήσουμε τις ίδιες στιγμές για πολύ καιρό....

μόλις γύρισα από το φαγητό και πέφτω για ύπνο....αυριο θα διαβάσω από όλες σας τα νέα....

να μου προσέχετε τα μπεμπάκια σας......

καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδυ κατερινα!!καλη ξεκουραση!!

Ευχαριστουμε τονια..εχει πολυ υπομονη...χαιρεται με τα παιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ κατερινα μου.. καλη ξεκουραση.. ενα χαιδεματακι στην κοιλιτσα σου απο μενα..!!


Ξεχασα να πω για τα μωρα μου σημερα!! Ο γιος μου ηταν στον μπαμπα του κ με πηρε τηλ να μου πει χρονια πολλα!!! Η μικρουλα μου πηγε βολτα με τα ποδια με την θεια της κ μου εφερε ενα τριανταφυλλο κοκκινο κ μου ειπε ονια πολλα!!!! Ελιωσα η δολλια!!!!χαχα
Τονια σοβαρα ετσι κανει?ναι μπορει να το ακουει...τι σου ειναι η φυση ε?
Αχ κοριτσια πολυ μας περιμενει στο σπιτι..ευτυχως δεν κανω πλεον βαρια πραγματα..
Πριν διαβασα οτι ο αντρας τηςεκανε αρνακι στοφουρνο?ξεχασα πια το εγραψε...μπραβο του που μαγειρευει!!

ναι ναι μα ειναι λογικο με 4 παιδακια κ να περιμενεει το 5ο της.. Ειναι απιστευτο...!!! 
Δεν ξερω αυτο πιστευω βρε Μαρια αλλιως δεν εξηγηται.. Εν τω μεταξυ ειναι λιγο ατσουμπαλη στο καλωσορισμα της οταν γυρναμε σπιτι και εχει ηρεμησει πολυ εδω και λιγο καιρο.. αρα κατι πρεπει να νιωθει...!!
Ααα δεν μπορω να πω ολα κ ολα κ εμενα ο αντρουλης μου με βοηθαει πολυ...!! Ετσι πρεπει.. 
Βεβαια δεν εχουμε φτασει στο σταδιο του αρνιου στο φουρνο αλλα οκ.. θα το παλεψω και χωρις αρνακι... χαχαχαχα (αν κ θα θελα να το κανε,αλλα δεν ξερει ο καημενουλης μου... )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα εγκουλες μου... παω για νανακια γιατι αυριο πρεπει αν ξυπνσηω απο τις 4,30 επειδη 6 δουλευω..!! φιλακια πολλα πολλα!! κσληνυχτουδια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου.....καλημέρα στα μπεμπάκια μας.....καλή εβδομάδα...

εγω έχω ένα μεγαλόσωμο σκυλάκι που το έχουμε έξω στην αυλή, εδώ και δυο χρόνια τον έχω σε απόσταση επειδή είναι λίγο ατσούμπαλος,και επειδή παλιά τον είχα εκπαιδεύσει να περναει κατω από τα ποδια μου, να πηδάμε εμποδια, να χορεύουμε και πολλά άλλα (μπας και βγάλει όλη την ενέργειά του) όταν πάω λίγο να του δώσω αέρα ξεσαλώνει και θέλει να ανέβει όλοκληρο πάνω μου και να μεγλύφει, να το χαιδεύω κλπ άρα τον έχω σε απόσταση....

 

οσον αφορά τον αντρούλη μου, επειδή από την αρχή βάλαμε τους όρους μας ότι δεν θέλόυμε τους γονεις μας να μπερδεύοονται στα πόδια μας, με βοηθάει σε όόοοοοοοοοοοολα....

και επειδή πλέον έμαθε να κάνει πολλά όταν πάω να τα κάνω έγω μου τι λέει ότι δεν τα κάνω καλα..ααααααα και τότε τον αρχίζω........(ελα παππου να σου δέιξω τα αμπελοχωραφά σου)χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...