Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σε όλες τις υπόψηφιες και νεες μανούλες


Foulinaki

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλες γιορτές σε ολες σας κοριτσια...

Ειμαι καινουρια στο φορουμ και εχω και γω μάλλον συμπτωματα που δειχνουν οτι ίσως να είμαι εγκυος. ο κύκλος μου αν 28 ημερών σχεδόν πάντα. θα επρεπε να μου ειχε ερθει στις 14/12/08 αλλα ακόμη τιποτα.

Εχω και κατι πονακια που ποτε δεν είχα τόσο εντονα και κυριως τόσες μερες (καμια βδομαδα και βάλε) που είναι κατι αναμεσα σε πόνο περιόδου, πριν έρθει και ενόχληση στα εντεράκια.σαν να θέλω να πάω τουαλετα..το στηθος μου ειναι ερεθισμένο δηλαδη αν το ακουμπαω ποναει τωρα αν μεγαλωσε ή ειναι πρησμένο μπορει , σιγουρα εχει μια διαφορα ετσι σαν να ζωντανεψε, να το πω (χι - χι).Α κανουμε εννοειται ελευθερα αλλα δεν πολυθυμαμε μερα να σας πω...

Λετε να κανω τεστ ή ειναι πολύ νωρίς?Α αναγουλες και τετοια μπααα

μονο που συχνα εχω πάνω από 37,00 ενω η θερμοκρασια μου γενικα εινα ικανονηκότατη 36,6.Αυτα σορυ για τη πολυλογια.Α λλα να ξερετε όλες ότι εχω και γω αγωνία.

φιλακια και καλη επιτυχια σε όσες προσπαθούν για να κρατησουν στην αγκαλίτσα τους ενα γλυκο πλασματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ Foulinaki ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ν ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα, καλοσώρισες στην παρέα μας! Είμαι η Δέσποινα 31 έτών. Θα σε συμβούλευα να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή και τότε να κάνεις το τεστ. Εύχομαι θετικό αποτέλεσμα και μία καλή εγκυμοσύνη!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ,

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΥ ΤΕΤΟΙ ΚΑΙΡΟ!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ που μου απάντησατε τόσο σύντομα και θα ακολουθησω την συμβουλη σας..θα περιμενω ως τη Παρασκευή με οσο δυνατον λίγοτερη αγωνία γίνεται και μετα θα κάνω το τεστ ή τη χοριακη ή και τα δύο...

Ειστε Γλύκες!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα τεστ κατα προτιμηση μια β-χοριακη.οσον αφορα τη θερμοκρασια αν ηταν να σου ερθει περιοδος επρεπε να εχει πεσει και οχι να ειναι 37.καλη επιτυχια.περιμενουμε νεα.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα κανε μια χοριακη σε ενα μικροβιολογο .ειναι πιο σιγουρη απο τα τεστ του φαρμακειου.σου ευχομαι καλη επιτυχια και θα περιμενουμε νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΕΓς ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΚΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ......

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ , ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ......

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΡΕΤΗ 1 ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ......

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΙΤΣΑ1981 έγραψε:

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΕΓς ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΚΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ......

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ , ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ......

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΡΕΤΗ 1 ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ......

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ;)

ευχαριστω Ρουλιτσα, και συ με το καλό να κρατήσεις το γλυκό σου το μωράκι στην αγκαλίτσα και να ζησεις την υπέρτατη ευτυχία.

Παντως με το πυ θα εχω νεα (ευχάριστα ελπιζω) θα σας το πω αμεσα,προς το παρόν μεχρι την Παρασκευή υπομονή και ελπιδα για να μην ερθει περίοδος.Α! και χαιρομαι που δεν εχεις ακόμη αναγουλες και ζαλαδες..ειχα μια φίλη που υπεφερε η κακομοιρα. Αντε μωρε ολα καλα θα μας πανε οπως και αν ειναι....ΠΑντως τα δεκατα και τα πονάκια συνεχίζουν, πολυ παραξενο δεν είναι? φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Καλώς όρισες στην παρεούλα μας! Ελπίζω να σου αρέσει και να τα λέμε συχνά!

Θα σου πρότεινα να κάνεις τη β΄χοριακή αλλά από ότι διάβασα θα την κάνεις την Παρασκευή! Θα σου πω μόνο ότι δεν χρειάζεται να περιμένεις τόσο πολύ για αυτήν την εξέταση! Δείχνει από την 14 ημέρα της σύλληψης!

Σου εύχομαι να έχεις ένα θετικότατο αποτέλεσμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαίνεις απλά σε ένα μικροβιολόγο (δεν έχει σημασία εάν έχεις φάει), του ζητάς να σου κάνει αυτήν την εξέταση, σου παίρνουν λίγο αιματάκι, του λες ότι βιάζεσαι να πάρεις τα αποτελέσματα και σε ..... μία ώρα ξέρεις εάν είσαι έγκυος ή όχι!!!! Πληρώνεις γύρω στα 15 ευρώ !!!

Αυτά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silia26 έγραψε:

Πηγαίνεις απλά σε ένα μικροβιολόγο (δεν έχει σημασία εάν έχεις φάει), του ζητάς να σου κάνει αυτήν την εξέταση, σου παίρνουν λίγο αιματάκι, του λες ότι βιάζεσαι να πάρεις τα αποτελέσματα και σε ..... μία ώρα ξέρεις εάν είσαι έγκυος ή όχι!!!! Πληρώνεις γύρω στα 15 ευρώ !!!

Αυτά.....

μαλιστα..καλως.Αν όχι αυριο τότε τη Παρασκευή σίγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι σου ευχομαι τα καλυτερα, αν εχεις σταθερο κυκλο οπως λες το πιθανοτερο ειναι να εισαι εγκυος περιμενουμε νεα σου. αντε και στα δικα μας!!!!

35420m3mt1ngji9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ;;ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ..

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki μου γλυκό καλώς ήρθες στο mammyland!!

Εύχομαι ο Άι Βασίλης να έρθει λίγο νωρίτερα για σένα φέτος, να ας πούμε την Παρασκευή!! Ε τι λες κι εσύ;;

Να σου πάνε όλα καλά και να μας ενημερώσεις...

Εγώ πάντως την τέταρτη μέρα καθυστέρησης έκανα τεστ φαρμακείου και έδειξε θετικό σε δέκα δεύτερα...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια οχι μόνο δεν δεν κρατιεμαι αλλα το σκεφτομαι ολη την ώρα αλλα τι να κάνω? ειπα μηπως είανι νωρίς και απογοητευτω...ακομη περιοδο δεν ειδα αλλα να ολη την ωρα εχω στο μυαλο μου οτι ο κυκλος μου μου κάνει παιχνιδια και οτι δεν ειμαι. απο το πρωι το στηθος μου(φανταζομαι)οτι ναι μεν ειανι πιο πρησμενο απο τα κανονηκα του αλλα δεν με ποναει παρα πολυ αλλα και χθες δεν ειχα παρα 36.9 και ξερετε τωρα εχω αρνητικες σκεψεις..αλλα επειδη δεν μπορεσα λόγω δουλειας να παω για αιμα θα πάρω ενα τεστ το απογευμα και θα το κανω αυριο το πρωι. ΓΙατι νομιζω πρεπει να το κανεις πρωι. Η΄κανω λαθος?Μπορω λετε και απογευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foulinaki καλησπερα!! κανε το τεστ να σου φυγει η απορια..:)

εγω εκανα predictor στις 10 το βραδυ και βγηκε θετικοτατο με 3 μερες καθυστερηση!! πως μπορεις και περιμενεις?:woohoo: :woohoo:

μακαρι να εχεις θετικα αποτελεσματα κοπελα μου, και κατω απο το χριστουγεννιατικο δεντρο να σε περιμενει μια πιπιλιτσα τοοοση δα μικρη για το νινακι σας.. καλες γιορτες να εχεις. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις απούτο δικιο Φανουλα αλλα μαλλον απο αγωνια αντιδρω αναποδα απο το συνηθες. Εχω και αυτα ταπονακια 2 βδομαδες τωρα και με τρελλαινουν!!Μπα με βλεπω σημερα το απογευμα να το παιρνω το τεστ...τι καλα να ειναι θετικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foulinaki...τι εγινε εκανες το τεστ?Με εχει φαει η αγωνια.Και βεβαια μπορεις να το κανεις και απογευμα.εμεις ειχαμε κανει απογευμα στη δουλεια για μια φιλη μου και εδειξε...ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ...τωρα πρεπει να ειναι 5 ετων το μπουμπουκακι της.καλα αποτελεσματα.ευχομαι να εχουμε νεα αυριο η σημερα το βραδυ πως θα γινεις μανουλα.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τελικα δεν αντεξα ..... το εκανα χθες...πηρα το σελφ κλιαρ και το εκανα εκεινη την ωρα (το φαρμακειο ηταν φιλης μου ,και μαλιστα ακριβως από κατω απο το σπιτι...και μιας και καλος μου δεν ειχε ιδεα και ουτε και ηταν σπίτι.το εκανα..και ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΣΕ 10''ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΕΣ...!!!!!!ΤΙ νσ πω ρε κοριτσια δεν το πιστευα αγκαλιαστηκαμε με τη φιλη μου οπου μου ελεγε συνεχεια ''εισαι εγκυος'' και εγω νομιζα οτι ηταν για αλλη αυτα τα λόγια..Και μπορειται να καταλαβεται το συναισθημα και οσες το ζησατε αλλα και αυτες που το περιμενουν με τη καρδια να πεταριζει.!!!!!!Μετα ανεβηκα πανω οοπυ το κοοιτουσα σαν να ηταν κατι ΜΟΝΑΔΙΚΟ!ε μετα καταλαβενετε ηρθε ο ανδρας μου και .... ΔΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ!!!τη μια γελουσε την αλλη το κοιτουσε την αλλη αυτοθαυμαζοταν την αλλη ελεγε ελα πες 1απριλια δεν ειναι...τελικα του ειπα να ειναι ψυχραιμος κα να κην πεταςι ακόμη οσο μπορει τουλαχιστον μεχρι να παω ση γιατρο.Εκανα και τη χορια κη σημερα το πρωι γιατι ηθελα να ειμαι 100% γιατο αποτελεσμα πρωοτυ παω στη γιατρο και περιμενω και τα αποτελεσματα τωρα της χοριακής.Αλλα η ηρεμια μου θα ερθει και θα το πιστευω πραγματικα οταν και η γιατρος μου πει οτι είναι ολα καλα..

Αυτα κοριτσαρες μου...μακαρι να ειναι ολα καλα και ευχομαι γρηγορα τ α καλυτερα σε οσες το προσμένουν..τα πρωτα μου συναισθηματα...?Χαρα και αγωνια.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ FOULINAKI!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...νιωθω πολυ ομορφα με τα νεα σου.μου εφτιαξες τη μερα βρε...τι να πω ...δεν ξερω ...ολα καλα να σου πανε και παντα χαρες.φιλακια πολλα...αντε και στα δικα μας.να παιρνουμε μια μια σειρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα... ειναι το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο που θα μπορουσες να εχεις.πραγματικα το καλυτερο.ειμαι πολυ ενθουσιασμενη.BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...