Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!


ValentinaGiannis

Recommended Posts

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΦΥΠΝΙΣΩ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ....

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.......ΜΗΝ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ......

ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΗΔΗ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.... Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΓΓΙΖΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ....ΣΕ ΚΑΘΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΙΣΕΠΡΑΚΤΑ ΤΟ ΜΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ......

ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ P-PPA ΤΕΛΕΙΟ 1:8000 ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN 1:11000 ΓΙΑ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 13 ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ.......ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΜΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΖΗΛΕΥΑΝ ΠΟΛΛΕΣ........ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΤΑ.....29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 10 Η ΩΡΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑ ΤΟΝ 5ΜΗΝΑ..ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΜΙΛΑΓΑΝ ΣΙΓΑ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ.....ΜΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ....ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Σ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ......ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΤΑΙΞΑΜΕ........ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ......ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ ΣΩΣΤΑ ΕΙΧΕ ΛΑΓΟΧΕΙΛΟ ΚΑΙ ΛΥΚΟΠΛΑΣΜΑ ΑΜΦΙΤΕΡΟΠΛΕΥΡΑ 12ΜΜ ΜΕΣΟΚΟΙΛΙΑΚΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΚΩΛΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΕΦΑΛΙΔΑΣ ΟΛΟΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 ΣΥΝΔΡΟΜΟ EDWARDS ΠΩΣ ΕΓΩ???? Η ΜΙΑ ΣΤΟ 1:11000??? ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΕΚΑΝΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ.......ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΑΝΑ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Σ ΟΛΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ....ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΛΥΠΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕΣ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.......

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ!!

ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΒΓΑΖΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ 4 ΛΕΠΤΑ.ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΕΡΟΒΑΠΤΙΣΗ.......ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΡΙΑ........ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙ....

ΑΛΛΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ........ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Η ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ......ΠΑΣ ΜΕ ΒΗΜΑΤΑ ΣΙΓΑ ΟΠΩΣ ΕΝΑ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ.......ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΦΕΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ......ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.........ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου δεν ξέρω τι να σου πω.

Το ίδιο έπαθε και μια καλή μου φιλενάδα και τώρα είναι έγκυος σε ένα υγιέστατο κοριτσάκι!!!

Μάζεψε τα κομμάτια σου, και προχώρα!!!!

Ο Θεός θα σε ανταμείψει!

Κάποια πράγματα δεν ξέρω γιατί πρέπει να τα περνάμε... μακάρι να μας έλεγε κάποιος το γιατί....

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentina και Γιάννη…………………….

Θέλω τόσο να σου γράψω κάτι …………….αλλά δεν ξέρω τι …………. Πόση δύναμη ? πόσο κουράγιο ? και τι αντοχές πρέπει να έχει ένας άνθρωπος για να περάσει από τέτοια δοκιμασία ? Θα μου πεις ¨γιατί σε εμάς ? ¨ ……τι να σου πω κοπέλα μου…….μόνο μια ευχή : Ο καινούργιος χρόνος και ο γεννηθείς Χριστός να φέρουν σε εσάς ένα γερό μωράκι……..

Η Μαρία σας να αποκτήσει αδερφάκι …………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου Βαλεντίνα σίγουρα αυτό που έζησες είναι ένα από αυτά τα άσχημα παιχνίδια της μοίρας , αλλά να ξέρεις πως αυτό που νιώθουμε όλες εδώ , δεν είναι λύπηση αλλά συμπόνια , γιατί δυστυχώς κάποιες μπορεί να είχαμε μια άσχημη εμπειρία αλλά δε το βάζουμε κάτω! Το αγγελούδι σου πάντα θα ζει στη καρδιά σου. Το επόμενο παιδάκι σου , θα σου φέρει όλη τη χαρά που ποθείς , στο εύχομαι σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Δε ξερω τι να πω, πραγματικα..Λυπαμαι παρα πολυ αλλα ειλικρινα πιστευω οτι θα τα κατεφερεις και θα αποκτησεις γρηγορα ενα υγιεστατο μωρακι..Οτι και να πω θα ειναι περιττο..Εχω και εγω μια εγκυμοσυνη χωρις αναγουλες και ζαλαδες και ολοι μου λενε μια ονειρεμενη εγκυμοσυνη...Θα κανω και εγω τη β επιπεδου την δευτερα και τωρα φοβηθηκα παρα πολυ...εδω δεν καναουμε εξεταση για τρισωμια 13 και 18 παρα μονο για 21 και ειλικρινα δε ξερω τι να σκεφτω τωρα..

Δυστυχως υπαρχουν τα απροοπτα αλλα εισαι τοσο νεα, τοσο υγειης...η μαμα μου εχασε ενα μωρο οταν ηταν 6 μηνων..απεκτησε ομως μετα εμενα και τη αδερφη μου και ολα πηγαν καλα..Κουραγιο

Franita μου εσύ να μην αγχώνεσαι καθόλου!

Μια χαρά θα είναι η εξέταση σου και θα το δείς!! (και θα με θυμηθείς!).

Και εγώ αγχωνόμουν από αυτό που έπαθε η φιλενάδα μου και τελικά ήταν όλα καλά και έμεινα μόνο με το άγχος!!! (που επιρρεάζει και τα μικρουλίνια μας!!)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσι μου...

τα λογια σε τετοιες περιπτωσεις ειναι περιτα και οτι και αν πεις, φανταζει τοσο λιγο...

Βαλεντινα μου, εχεις δικιο... ποτε δεν ξερεις!

κανεις δεν μας εξασφαλιζει με τις στατιστικες εξετασεις που γινονται οτι θα ειμαστε 100% στην ευχαριστη θεση των πολλων και οχι σ΄αυτη τη μια αρνητικη που δειχνουν οι πιθανοτητες...

το αγγελουδι που εφυγε, θα ξαναερθει!!

θα ξαναερθει να σας γεμισει χαρα!!!!!!

σου ευχομαι ολοψυχα να επουλωθουν οι "πληγες" σου και ο καινουριος χρονος να σας χαρισει ενα υγιεστατο αγγελουδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σε γνωριζω και ομως κλαιω με λυγμους αυτη τη στιγμη :( :(

Αγγελος στον ουρανό εγινε η Μαρία σας και φυλάει ολα τα μωράκια !

Μακαρι να μπορουσα να κανω κατι να παρω λιγο απο τον πονο σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα μου σιγουρα εμεις που δε το εχουμε ζησει δε μπορουμα να καταλαβουμε το πονο σου απολυτα,ομως ενα πραγμα εινα σιγουρο..οτι εφοσον σας ετυχε κατι τοσο σπανιο σκεψου ποσες παρισσοτερες πιθανοτητες εχεις την επομενη φορα να πανε ολα καλα και να αποκτησετε ενα γερο μωρακι!Γιαυτο οσο κι αν φοβασαι μη το καθυστερεις..Ολες μου τις ευχες για να ερθει το 2009 ενα γερο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ 2009 ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ. ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ. ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ SITE.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ(ΘΕΟΣ ΧΟΡΕΣΤΟΝ)ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ "Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ".ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΑΤΡΗΣΙΑ ΟΙΣΟΦΑΓΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΧΕΙΟΟΙΣΟΦΑΓΙΚΟ ΣΥΡΙΓΓΙΟ)ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! :( :( :(ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ(ΚΑΡΔΙΑ,ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ,ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ,ΝΕΦΡΑ)ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΣΑΝΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΜΑΖΕΒΑΝΕ.ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΑΣ ΑΥΤΟ.ΟΜΩΣ ΕΤΥΧΕ!!!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΑΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ?

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ!ΚΑΝΑΜΕ 3 ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΕ ΝΙΩΘΩ,ΔΕΝ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βρίσκω λόγια να σου πω πραγματικά είναι η μεγαλύτερη δοκιμασία για να περάσει μια μάνα . Το ξέρω ότι τώρα πονάει πολύ και κανείς δεν μπορεί να το καταλάβει αυτό που πέρασες . Είμαι σίγουρη όμως ότι ο θεός θα σας δώσει σύντομα πάλι το μωράκι σας αυτό να σκέφτεσαι για να παίρνεις δύναμη και όλα θα πάνε καλά .Σου εύχομαι αυτός ο χρόνος να σου δώσει σύντομα το πιο πολύτιμο δώρο της ζωής σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου τι να πω, δεν εχω λογια. Σιγα σιγα, με μικρα βηματακια, προχωρα, οι πληγες επουλωνονται με μόνο βοηθό το χρόνο. Σου ευχομαι να αποκτησεις ενα μωρακι όποτε νιωσεις ετοιμη να κανεις το βημα. Και να ειστε κοντα με τον αντρα σου, μετραει πολυ, να στηριζετε ο ενας τον αλλον και ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα μου

αν και δε σε ξερω στεναχωρεθηκα παρα πολυ με αυτο που σου συνεβη.:(

Ειναι πολυ σκληρο και ο πονος σου μεγαλος.

Τα λογια μας φτωχα και δυσκολο να απαλυνουν τον πονο σου:unsure:

Εκλαψα και κλαιω γιατι ... τι να πω ... δεν αντεχονται αυτα...

Ο χρονος θα γιατρεψει σιγα σιγα τις πληγες σας.

Και σε μενα τελικα, ο χρονος και ο αντρας μου ηταν οι συμμαχοι μου σ' αυτον τον αγωνα.

Κουραγιο μου λεγαν ολοι και εγω τους κοιτουσα με μισο ματι, ηθελα να τους δειρω,σκεφτομουν οτι ευκολα που ειναι τα λογια οταν δε σου συμβαινουν εσενα τα δυσκολα...

Ξερεις κατι ομως?Τωρα που τα κοιταω απο αποσταση, εχουμε και κουραγιο και υπομονη μεσα μας, απλα τα ανακαλυπτουμε σιγα σιγα, οχι επειδη μας παροτρυνουν οι αλλοι, αλλα γιατι εμεις οι ιδιες θελουμε να συνεχισουμε.

Μια συμβουλη θα ηθελα να σου δωσω...

Μην πιεζεσαι, κλαψε, θρηνησε,ειναι μεγαλοκαι δυσκολο αυτο που συνεβη, ξεσπασε και καποια στιγμη μονη σου θα διαπιστωσεις οτι ηρθε η ωρα να κανεις ξανα το πρωτο βημα και θα γεννηθει η ελπιδα.

Η στιγμη αυτη ειναι μαγικη και πραγματικα σου ευχομαι να ερθει οσο γινεται πιο γρηγορα:)

Ειμαστε εδω για σενα, οτι χρειαστεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΟΤΙ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ Θ'ΑΠΑΛΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ!!ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΓΙΝΑΝ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ!!ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΘΑ ΔΕΙΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΕΙΨΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ<<ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΛΑΕΙ>>ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ!!!ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου πω και εγω την δικια μπου ιστορια παντρευτηκα απο τρελλη αγαπη και αμεσως ξεκινησαμε προσπαθειες για μωρακι αλλα που πουθενα το ατιμο μετα απο 1.5 χρονο προσπαθειων ηρθε ολα καλα δεν επινα δεν καπνιζα τιποτα παπ α αυχενικη τελειες παμε για αυτο το αναθεματισμενο β επιπεδου αποτελεσμα

υποπλασια σκωληκα παραγκεφαλιδας και3 καρδιοπαθεις επελεξα να πμω με φυσιολογικο τοκετο και να γενναω 3 μερες σε αυτες τις μερες ολα περναγανε απο το μυαλο μου θυμηθηκα την πρωτη μερα που εμεινα εγκυος

θυμαμαι πηγα στον γιατρο ο αντρας μου περιμενε εξω ειχα περασει 1,5 χρονος που προσπαθουσαμε με βαζει στο κρεβατακι ο γιατρος ειχα κανει τεστ και ηταν αρνητικο και πηγα να δω γιατι δεν αδιαθετουσα μολις καθομαι μου λεει εφουλα μου εισαι εγκυος ....εχασα την γη τρελλαθηκα βγαινω εξω ο αντρας μου ασπρος απο την αγωνια του ψυθυριζω στο αυτι ειμαι εγκυος εβαλε τα κλαματα παμε στους γονεις μου μετα μεαγκαλιαζανε και κλαιγανε θυμαμαι την μανα μου να κλαει και να με φιλαει .......μολις πηρα τα πεθερικα μου η πεθερα μου λυποθιμισε απο την χαρατης...........μεχρι τον αυγουστο που εκανα το β επιπεδου μια λεξη αντηχουσε στα αυτια μου του γιατρου εφουλα εισαι εγκυος και μετα ξεκινησε ο γολγοθας αυτην φορα τα κλαματα ηταν απο λυπη διακοπη κυησς λογω εμβρυικης ανωμαλιας λεει ο γιατρος στο ιασω και ο αντρας μου λυποθιμαει απο λυπη τωρα και εγω ?εγω χωρις συναισθηματα χωρις λυπη χωρις απογοητευση μονο με μια λεξη στα αυτια μου εφουλα εισαι εγκυος ...................τελικα ενος καλου χιλια κακα επονται μονο αυτοελεγα τοτε ο μπαμπας μου εχασε 10 κιλα σε 20 μερες η μαμα μου με καταθλιψη και ο αντρας μου με κολικους του νεφρου εγω εκανα διακοπη και ο αντρας μου ενεσεις για να σταθει διπλα μου.το μωρο το ειδα ηταν πολυ ομορφομε πολυ μαλλι και αυτο κρατω το ποσο ομορφο ηταν και οτι το χαιρετησα με τον δικο μου τροπο........δεν ειχα συναισθηματα κανενα δεν καταλαβα τι γινοτανε αλλα ζητησα να το δω γιατι επρεπε γιατι ηθελα να ξερει οτι τουλαχιστον το ειδα το χαιρετησα αυτο επελεξα τοτε

μεγα λαθος για ενα χρονο εβλεπα εφιαλτες και παθαινα κρισεις πανικου

βοηθηθηκα και τι ξεπεερασα

και ερχομαστε στο σημερα

σημερα ειμαι 29 εβδομαδων ολα πανε καλα και αυτη την φορα εχω κοριτσακι

πηγα για β επιπεδου με βαλεριανα 137 σφυγμους και λυγμους αλλα ολα ηταν καλα δεν σου λεω οτι δεν ειμαι τρελλη

φοβαμαι ακομα και φοβαμαι πολυ γιατι ποναω γαιτι το ενα γιατι το αλλο

μηπως παθει κιατι το μωρο

αλλα αλλαξα γιατρο και αυτο με βοηθησε κρατα στην καρδια σου το αγγελουδι σου και συντομα θα εχεις στα χερια σου αλλο αγγελουδι στο λεω εγω που δεν πιστευα ποτε οτι θα τα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΣΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΘΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΕΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΘΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.ΘΑ ΑΝΤΑΜΟΙΦΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΟΥ mammyland ΘΑ ΓΙΝΕΙ.Η ΑΓΑΠΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΒΡΕΦΟΥΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά, δεν ξέρω τι να σου πω! Δε βρίσκω λόγια για να σε παρηγορήσω... Μόνο μια ευχή μπορώ να κάνω! Γρήγορα ο Θεός να σας δώσει τη χαρά που στερηθήκατε, γρήγορα να αποκτήσετε ένα υγιέστατο μωράκι!

Θα παρακαλέσω και εγώ το Θεούλι να σου γεμίσει την αγκαλιά με ένα υγιέστατο μωράκι! Να συνεχίσεις να ονειρεύεσαι κοπέλα μου, γιατί τα όνειρα μας κρατάνε σε αυτή τη ζωή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μαρια σου , το αγγελουδι σου ειναι εκει ψηλα και σε βλεπει ξερει οτι την σκεφτεσαι και την αγαπας!

δεν ξερω τι αλλο να πω! δεν βγαινουν λογια!

μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι να μη πονας !

σε σκεφτομαστε!

με εχουν παρει τα κλαματα!

κουραγιο κουκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ

ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!

ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑΥΜΑ..

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ..

ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ 1:96 ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ..

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ..

ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ..

ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ..

ΤΕΛΙΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ

ΣΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ..

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΣΟ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ..

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ

Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι να πω ξερω οτι τα παρηγορα λογια σε μια τετοια στιγμη δεν μπορουν να απαληνουν τον πονο σας απλα θα προσευχηθω οπως και ολες μας εδω ο καινουργιος χρονος να κανει την ζωη σας πιο φωτεινη και πιο γεματη με ενα μωρακι στην αγκαλια σας..και ειμαι σιγουρη οτι το Μαρακι σας βλεπει απο εκει ψηλα και σας φυλαει...καλο κουραγιο παιδια απο τα βαθη της ψυχης μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα μου ό,τι και να σου πω, ξέρω ότι δεν μπορεί να σε παρηγορήσει..Και κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τον πόνο που νιώθετε για το κοριτσάκι σας...Όμως κάνε κουράγιο και σύντομα το Μαράκι σας θα σας στείλει το αδερφάκι του...Ένα υγιές μωρό που θα σας γεμίσει ευτυχία...Υπομονή λοιπόν και να είσαι σίγουρη ότι την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλά...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ PANA ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΡΑΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ.ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΜΗΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΗΦΟΡΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...