Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρηξιμο στο στηθος


Recommended Posts

καλησπερα... ηθελα να σας ρςτησω ποτε τελικα αρχιυει να πρηζεται το στηθος αναμενοντας την περιοδο η μια εγκυμοσυνη.Για να γινω πιο σαφης να σας πω οτ η τελευταια μοθ περιοδος αρχισε στις 25/11 και ειχα ερθει σε επαφη με τον αντρα μου στις 6,7 και 8/12 δηλαδη στις γονιμες μερες.το στηθος μου τις αμεσως επομενες μερες ειναι πρησμενο σαν να ετοιμαζομαι να αδιαθετησω.Την επομενη μου περιοδο την περιμενω στις 22 με 23/12 και αναρωτιεμαι αν ειναι φυσιολογικο τοσο καιρο πριν την αναμενομενη περιοδο 14 ημερες πριν να υπαρχει αυτο το πρηξιμο και ο πονος στο στηθος.να σημμπληρωσω οτι τις τελευταιες δθο μερες περιπου εχς και ταση για εμμετο.δεκα μερες δηλαδη πριν την αναμενομενη περιοδο.ευχαριστω πολυ και περιμενω τις απαντησεις σας.:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liaki o kathe organismos einai diaforetikos,..

ego as poume otan emeina egios to idio prismeno itan san tin periodo..i ksaderfi mou mexri pou gennise de pristike katholou ..na fantasteis oute en noumero soutien de anebike..:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...