Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα!


Xrisanthi4

Recommended Posts

Καλημέρα:P

Είμαι νέο μέλος στην παρέα σας!Ονομάζομαι Χρυσάνθη και είμαι μανούλα 4 υπέροχων αγγέλων:lol: Αποφάσισα να γίνω μέλος στο mammyland γιατί είδα πως έχετε δημιουργήσει μια όμοργη ατμόσφαιρα και συζητάτε ενδιαφέροντα θέματα!

Μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας,εγκυούλες με το καλο και όσες αναμένουν τον πελαργό το 2009 να σας χαρήσει αυτο που πραγματικά επιθυμείτε!

Θα χαρώ να τα λέμε!Καλα Χριστούγεννα σε ολους:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Xrisanthi4 !!!

Kalws irthes stin fantastiki parea mas..

Eimai kai egw sxetika neo melos

sto Mammyland, alla poly xaroumeni giati

ta koritsia me exoun voithisei poly..

Para poly , tha elega!!!

Tha vreis k esy apantiseis se oti se

apasxolei KAI to kyriotero: prin kan prolaveis

na rwtiseis!!!

Na xairesai ta aggelakia sou,

na eisaste panta eutuxismenoi!!!

Tha ithela k gw na kanw 4 mwra..

Ta latrevw! Pros to parwn eimai ligwn

imerwn eggyos kai aurio exw ton prwto mou

yperixo! ((ti xara!!!)))

Kalws irthes kai pali!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα Χρυσανθη!

Καλως ηρθες!

Ειμαι η Νατασα και το Φεβρουαριο περιμενω την μπεμπουλα μου!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!

4 κοριτσακια?Τελεια!!!

Πως νιωθετε 5 γυναικες στο σπιτι?

Καλα Χριστουγεννα σου ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσανθη! Να σου ζησουν οι κοριτσαρες σου!

Εγω ειμαι η Νεφελη και εχω 2 διδυμα 2 ετων, τον Ανδρεα και την Έλλη!

Σου ευχομαι καλη...διαμονη στο φορουμ του mammyland! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη! Καλως ήρθες στην παρέα μας!

Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου! Είμαι η Βάσια και έχω δύο κοριτσάκια, την Κατερίνα 8 ετών και το Νεφελάκι 3. Καλές γιορτές και σε 'σένα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσάνθη καλοσώρισες στην μεγάλη παρέα μας!Ευχομαι να βρεις απαντησεις στις απορίες που τυχον έχεις και να αισθανθείς όμορφα σε αυτό το όμορφο κλίμα που υπάρχει εδώ στο mammy!!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια και όπως επιθυμείς να τα καμαρώσεις!!Εγώ ειμαι 6 μηνών έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 25 ΕΤΩΝ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΔΥΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari,ο πρωτος υπέρυχος ε;:woohoo: Φαντάζομαι την ανυπομονησία σου!Αντε με το καλό το μωράκι σου και εύχομαι να ακούσετε μια γερή και δυνατή καρδούλα αύριο!:)

lovie,με το καλό να υποδεχτείτε το κοριτσάκι σας!Με τις κορές μου έχουμε μια πολυ ιδιαίτερη σχεσή,όπως άλωστε όλες οι μανούλες με τα παιδάκια τους:P Τους εχω και μου έχουν πολυ αδυναμία

n_mama,διδυμομανούλα και εσύ; Να τα χαίρεσαι τα αγγελούδια σου και να τα καμαρώσεις όπως ποθεις1:lol:

Julie,απ ότι κατάλαβα δεν είσαι ακομα μανουλα αλλα για να βρίσκεσαι εδω σιγουρο το επιθυμεις!Με ένα μωράκι σου ευχομαι συντομα(συγγνώμη ανα

κατάλαβα λάθος:blush: )

modern_mommy,να χαίρεσαι τις μικρούλες σου!Πάντα ευτυχισμένες και υγειείς!:kiss:

Κικιτσάκι να χαίρεσαι το αντράκι σου και να τον καμαρώνεις γερο και ευτυχισμενο!

Τζουλιανα με το καλο να υποδεχτεις το πρωτο σου μωρακι,που θα σε κανει σιγουρα παρα πολυ ευτυχισμενη!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και το θερμο καλωσορισμα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα,να χαιρεσαι τον κουκλο που βλεπω στην φωτογραφια!Πραγματι το να μεγαλωνεις διδυμα ειναι μαγικο,ποσο μαλλον οταν εισαι και ο ιδιος διδυμος...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Xrisanthi4 φανταζομαι ποσο ευτυχισμενη μανουλα θα εισαι με 4 παιδακια ειναι υπεροχο αυτο.Να σου ζησουν να ειναι γερα και να τα χαιρεσαι,καλοτυχα να ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrisanthi4 γεια σου και να χαιρεσαι τα παιδακια σου.Και εγω καινουργιο μελος ειμαι σχετικα ,αν και απο καιρο παρακολουθω το φορουμ και μπορω να πω οτι μου εχει λυσει πολλες αποριες.Εχω μια μπεμπουλα 5 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα,εμεις τα είπαμε και στο τσατ!Σου ευχομαι να κρατησεις πολυ συντομα ενα υγιες μωρακι!:P

Τερεζ να χαιρεσαι την μπουμπου σου!Εχουμε 3 μηνες διαφορα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες κοπελα μου.να χαιρεσαι τα παιδακια σου,τις κουκλες σου..:) εγω ειμαι η αννα απο κατερινη κ ειμαι αρραβωνιασμενη;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera xrisanthi...kalos mas irthes...

na sou zisoun ta splaxna sou..4 paidakia e?mprabo re thirio...k go thelo polla paidia na do posa tha kano..

ego febrouario perimeno too moraki mou..to filo to thrlo gia ekpliksi..:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...