Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα ρε Μαριλου το μικιο σου...

περαστικα να ειναι μονο...

 

Σωσω δεν ηρθαν αποψε η θουλη;

αντε πανε και στη ζαχαροπλαστικη να μας ενημερωσεις.

 

Μαρντιο και εμας μεχρι τωρα φρεσκο γαλα τα δινανε. μερικες φορες που χρειαστηκε να μπω πρωι στην κουζινα και ειχε γαλα στο πρωινο, γιατι αλλες φορες εχουν τυροψωμο, ψωμι και βιταμ και μαρμελαδα ή μελι, κρεμα, ειχα δει κουτια του Αγνο. το εργοστασιο του ειναι αναμεσα στο σπιτι μας και το σχολειο.οποτε ειχαν σιγουρα συμβαση... αλλα απ'οτι ξερω χρεωκοπησε, δυστυχως και μαλλον ειπαν να δοκιμασουν εβαπορε.

εγω, απ'οτι λεει η μαμα μου επινα νουνου μεχρι 3-4χρ που πηγα πρωτη φοραστον Εβρο στο χωριο της μαμας μου και επινα φρεσκο γαλα απο την αγελαδα της γειτονισσας... απο τοτε, ουτε να το δω το εβαπορε ως σημερα! εχω ακομα στη μνημη μου τη γευση του γαλακτος απο την αγελαδα!!!

μονο τοτε με το Τσερνομπιλ που δε μας αφηναν για 3 μηνες νομιζω να πινουμε φρεσκο, λες και μετα καθαρισε ο τοπος, τελος παντων.... επινα αναγκαστηκα καρνέισον... το θυμαστε...

στη διαφημηση που επινε φωτια μια αποθηκη και φωναζαν τον καρνέισον να σωσει τη Λόλα.

δυνατος και γερος για να γινεις... μονο γαλα καρνλεισον να πινεις!

χα!

 

καλα ε... τα ψωνια συνεχιστηκαν....

ως τωρα πηρα για τα παιδια φορμες, μπουφαν, μπλουζες και φορεματα.

για μενα...

παλτο χρωμα καμηλο 40Ε, μπουφαν κοντο μαυρο 30Ε, μποτες μιγκατο 60Ε, τσαντα καφεγκρι thiros 20Ε και μαυρη απο αλλο μαγαζι 25Ε, παντελονι μαυρο 10Ε, παντελονι μαυρο κοτλε 14Ε, καφε 10Ε με μπλουζα μπεζ 20Ε απο μαρκς&σπενσερ κα μια ακομα μπλουζα απο Η&Μ.

γενικα ψηφιζω Η&Μ για παιδικα. εχει τα πιο γουστοζικα αγοριστικα! με σταμπες τρελες! αλλα και τα κοριτσιστικα. και καλες τιμες.

 

αυριο θα παμε τα παιδια σχολειο και μετα..... λουτρα Απολλωνιας!!!!!!

μετα εχω να φτιαξω νταιπερ κεικ για να το παμε καπου με τη μαμα μου...

 

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Μαριλου το μικιο σου...

περαστικα να ειναι μονο...

 

Σωσω δεν ηρθαν αποψε η θουλη;

αντε πανε και στη ζαχαροπλαστικη να μας ενημερωσεις.

 

Μαρντιο και εμας μεχρι τωρα φρεσκο γαλα τα δινανε. μερικες φορες που χρειαστηκε να μπω πρωι στην κουζινα και ειχε γαλα στο πρωινο, γιατι αλλες φορες εχουν τυροψωμο, ψωμι και βιταμ και μαρμελαδα ή μελι, κρεμα, ειχα δει κουτια του Αγνο. το εργοστασιο του ειναι αναμεσα στο σπιτι μας και το σχολειο.οποτε ειχαν σιγουρα συμβαση... αλλα απ'οτι ξερω χρεωκοπησε, δυστυχως και μαλλον ειπαν να δοκιμασουν εβαπορε.

εγω, απ'οτι λεει η μαμα μου επινα νουνου μεχρι 3-4χρ που πηγα πρωτη φοραστον Εβρο στο χωριο της μαμας μου και επινα φρεσκο γαλα απο την αγελαδα της γειτονισσας... απο τοτε, ουτε να το δω το εβαπορε ως σημερα! εχω ακομα στη μνημη μου τη γευση του γαλακτος απο την αγελαδα!!!

μονο τοτε με το Τσερνομπιλ που δε μας αφηναν για 3 μηνες νομιζω να πινουμε φρεσκο, λες και μετα καθαρισε ο τοπος, τελος παντων.... επινα αναγκαστηκα καρνέισον... το θυμαστε...

στη διαφημηση που επινε φωτια μια αποθηκη και φωναζαν τον καρνέισον να σωσει τη Λόλα.

δυνατος και γερος για να γινεις... μονο γαλα καρνλεισον να πινεις!

χα!

 

καλα ε... τα ψωνια συνεχιστηκαν....

ως τωρα πηρα για τα παιδια φορμες, μπουφαν, μπλουζες και φορεματα.

για μενα...

παλτο χρωμα καμηλο 40Ε, μπουφαν κοντο μαυρο 30Ε, μποτες μιγκατο 60Ε, τσαντα καφεγκρι thiros 20Ε και μαυρη απο αλλο μαγαζι 25Ε, παντελονι μαυρο 10Ε, παντελονι μαυρο κοτλε 14Ε, καφε 10Ε με μπλουζα μπεζ 20Ε απο μαρκς&σπενσερ κα μια ακομα μπλουζα απο Η&Μ.

γενικα ψηφιζω Η&Μ για παιδικα. εχει τα πιο γουστοζικα αγοριστικα! με σταμπες τρελες! αλλα και τα κοριτσιστικα. και καλες τιμες.

 

αυριο θα παμε τα παιδια σχολειο και μετα..... λουτρα Απολλωνιας!!!!!!

μετα εχω να φτιαξω νταιπερ κεικ για να το παμε καπου με τη μαμα μου...

 

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

 

περαστικα στο μικρο μαριιλου

οταν μοβιαζουν τα χερια και ξανικα παγωνουν ειναι το σημαδι νουμερο 1 

εκει εγω εδινα καπακι ντεπον

ο πυρετος ειναι το χειροτερο μου δεν ξερω το περνανε με πολυ γκρινια 

οποτε δεν αφηνω να ανεβει με τιποτα

δινω οπως λεει η μαρντ εναλαξ διαρκως αντιπυρετικα

βρωμοιωσεις ρε γμτ

ευχομαι αν του περασει γρηγορα

 

για γαλα δεν ξερω τιποτα

το εκαψα πολυ μικρη - δεν θυμαμαι καν ποσο μικρη σιγουρα ημουν δημοτικο 

που θυμαμαι τη μανα μου να με παρακαλει να πιω εστω μιλκο χαχαχα

κουτι δεν θα εδινα αληθεια - μου θυμιζει κατοχη 

ξερω ομως πολλα παιδακια που μονο τετοιο πινουν οποτε απο το αλλοτελα που λεμε καλη και η παναγιωτενα

 

ωραιο το παστελι φαινεται σωσω

 

αχ θελω και εγω ψωνια 

τελικα μαλλον θα κανουμε τραπεζι μονο το σαββατο και θα παε για ψωνια την κυριακη που ειναι ανοιχτα 

θα πω την αλλη εβδ στους αλλους κουμπαρους δεν περιαζει φανταζομαι

 

μια χαρα ηταν οι τιμες βαγκ

για τα παιδια ψωνιζω ορκεστρα πλεον

αν και παιρνουμε τοσο ρουχο στα γεννεθλια που σπανιως πρεπει αν τους παρω κατι

 

αντε τωρα και στην επομενη εξοδο

 

εμεις μια χαρα

ο μπεμπουλης βγαζει πανω δοντια 

ψιλογκρινιαζει αυτες τις μερες

αλλα γενικως αγγελουδι

τα αγορια κλασικα σκοτωμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

ευχαριστώ για τις ευχές αλλά η ταλαιπωρία συνεχίζει..... χθες στις 4 το μεσημέρι σήκωσε 40,1 !!!!! Ενώ είχε πάρει πονστάν στις 1 που είχε 38,9 και επίσης είχε πάρει ντεπόν στις 10 που είχε 38,2. Κάθε 3-4 ώρες ανέβαινε στα ύψη και δίνω κατευθείαν αντιπυρετικό. Με το που πάγωναν τα χέρια σε 15 λεπτά είχε εκτοξευτεί ο πυρετός. Εννοείται πήγαμε νοσοκομείο.... τελικά είναι ο λαιμός. Ενώ την προηγούμενη μέρα ήταν ελαφρώς ερεθισμένος που τον είδε ο ΩΡΛ και σε τόσο σύντομο διάστημα έγινε χάλια... κάκισα τον 1ο γιατρό αλλά στο νοσοκομείο μου εξήγησαν πως όλα μπορούν να αλλάξουν σε 24 ώρες. Αμοξίλ κάθε 8 ώρες για 10 μέρες και συνεχίζουμε αντιπυρετικά κάθε 4ωρο. Βέβαια τώρα με 2 φορές που πήρε αντιβίωση ξεκίνησε διάρροιες.... τί να κάνω; να αλλάξω αντιβίωση; Θα πάρω την παιδίατρο να μου πει. Το θέμα είναι πως και με την ογκμεντίν κάνει διάρροιες. Είναι ρε κορίτσια φυσιολογικό αυτό; 

 

Το παστέλι δεν φαίνεται ωραίο.... ΕΙΝΑΙ ωραίο!!!!!! Αυτό που μου είχες δώσει είχε και σοκολάτα; Αν ναι δεν την ένιωσα... Απλά ίσως έβαζα όχι το άσπρο αλλά το φυσικό σουσάμι και να το καβούρδιζα λίγο παραπάνω.... μου αρέσει πολύ η γεύση και το άρωμα του αρκετά καβουρδισμένου σουσαμιού (όχι όμως πάρα πολύ καβουρδισμένο γιατί πικρίζει μετά)!

Καλώς δέχτηκες τη φαμίλια!!!!!!! Αχ και θέλω τόσο πολύ να τους δώ και ειδικά το μπεμπάκι!!!!! Σε 2-3 μέρες θα κάνω μια περασά να σας δω!

 

Βαγκ με γειά τα ρούχα!!! Εσύ χοντροψώνισες καλέ και με ωραίες τιμές!!!! Μπράβο!!! Καλοφόρετα! Αχ θα πάτε πάλι για τα υδρομασάζ και τα χαμάμ;;; Μπράβο ρε κορίτσι!!! Καλή χαλάρωση!!!!

 

Μαρκεράκο άτιμο πράμα τα δόντια... υπομονή.....

 

Μαρντιο και εγώ είχα μια χειρός και πήγε σούμπιτη στα σκουπίδια....εντελώς μούφα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Μαριλου

[εραστικα και γρηγορα

εγω θα επαιρνα τον παιδιατρο η αληθεια ειναι εστω να τον ενημερωσωεμενα δεν μου αλλαζε αντιβιωση η αληθεια ειναι αν και γενικως δεν κανανε πολυ διαρροια

ισως ελαφρως με την ογκμεντιν

αλλαζαμε γαλατακι παιρναμε με το χωρις λακτοζη για καποιες μερες πρωγαμε και τιποτα πιο στουμποτικο και δεν ειχαμε θεμα

 

εαν ειναι παντως για αλλαγη αντιβιωσης καλυτερα να τον παρεις οσο πιο γρηγορα γινεται

 

ωστε ετσι το παστελι

θα το δοκιμασω εαν βγαινει τοσο καλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας..

καναμε τουρτα ζαχαοπαστα...οχι οτι δεν τα ξηερα..αλλα ειχε μερικα τιπς..

πολυ ομορφα περασαμε..

πηραμεκ  τη τουρτα μας φευγοντας..την τσακισαμε εννεοιεται..εκανα κρεπες..

εκανα κ καριοκες...

αυριο απογ ολοι μαζι με μεγαλη παρεα κινεζικο για φαγητο..

τη δευτ ξεκιναω δουλεια..

εδω η θουλη καλα..χαμος αλλα καλα..

καλε βαγκ που το θυμηθηκες το καρνειτσιον;;

εμεις το πιναμε 1 φορα τη βδομαδα νομιζω..οχι παραπανω!

μεγεια τα ρουχα!

βαγκ!!

καντο παστελι μαρκερ..θα με θυμηθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πιει εγω dolca και carnation και για την επομενη ζωη!! Εξου και οι προσπαθειες με τις διαιτες μετα...τα πληρωνω τωρα..ατιμα λιποκυτταρα!! Χα χα

Vag καλοριζικα τα ψωνια τελειες τιμες...οντως h & m καλες τιμες πηρα με 7€ πουλοβερακια στις κορες τους τα φορουσα τη κυριακη και ολοι με ρωτουσαν απο που και ποσο.μου την δινει που στα εποχιακα δε κανουν εκπτωσεις αποκριατικα πχ που κοιτουσα.

Και orchestra marker καλες τιμες με τη καρτα και στενες γραμμες για την αδυνατουλα μου.το λουκουμαδακι ουτε λογος για τα παντελονοκολαν αυτου του μαγαζιου οσο μεγαλο νουμερο και να της παρω.

Ετσι με τη ραπτομηχανη ε με απογοητευσατε πληρως.και τι κανετε εσεις με κοντεματα στενεματα τα δινετε εξω η στο.χερι; εχει τιποτα αλλο που να κανει δουλεια περα απο τη κλασικη ραπτομηχανη; εμενα κανει μονο τρυπες ουτε καν γαζι να δω πως ειναι και φαινεται να ναι περασμενα σωστα ολα.αμα δε δουλευουν γιατι δεν τις αποσυρουν; μηπως αν επαιρνα της singer τετοιο θα δουλευε λετε; εσεις επωνυμο ειχατε; το πηρατε ακριβα Σωςω και Μαριλου;

Περαστικα στο Γιαννακη! Με την αντιβιωση θα περασει γρηγοροτερα.δεν ειχαμε θεμα με διαροιες απο αντιβιωση μονο με ceclor μια φορα μου γεμισε η μια κοκκινιλες αλλα μας εδωσε ζιρτεκ και περασε και απο τοτε δε μας ξανασυνταγογραφησε τη ςυγκεκριμενη...

Καλο βραδι!! Καλα λουτρα! Ζηλευωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις και ζηλευεις τα λουτρα!!!!

αααχχχχ..... βαλσαμο!!!!

αλλα μετα που γυρνας μπαινεις στην πραγματικοτητα....

μαμααααα!!!! θελω... θελω... θελω!!!!

το ποσο μου τη βαραει αυτη η λεξη σας εχω πει;;;;;;;;

 

Μαριλου επικινδυνο πανω απο 40 ο πυρετος...

δεν τον βαζεις και στη μπανιερα για μπανακι;;;

το εκανα ενα βραδυ στη δικια μου τον Οκτωβριο που επιασε 39 και μεσα στη νυχτα ενω ειχα δωσει αλγκοφρεν και επεσε κοντα 2 βαθμους!!!! το ηθελε η κακομοιρα... καιγοταν.

εμεις απο αντιβιωσεις, ο Σπυρος παιρνει σεκλορ και η Μαριαννα ζιναντολ γιατι η σεκλος την επιανε μονο για λαιμα καιοχι για αυτια.

και εγω νομιζω οτι πρεπει να βρετε μια αντιβιωση που να μη σας κανει παρενεγριεες

περαστηκα και παλι...

 

Σωσω καλως τα δεχτηκες!

καλες βολτες μεχρι να αρχισεις δουλεια,,,οχι οτι μετα θα σταματησεις... και καλα θ ακανεις!

ρε συ πες παλι.. στο πανεπιστημιακο εισαι;;;

γιατι εκαναν εισαγωγη την ξαδερφη μου την τυμπακιανη που εμεινε παλι εγκυος αλλα παλι αιμοραγιες...

αν μιλησω μαζι της... γιατι ειναι δυσκολη η φαση της και δε θελω να ενοχλω... θα σε πω να την "προσεχεις"

 

ΜΑρκερ καλα ψωνια υτην Κυριακη...

θα πατε ολοι κομπανια σαν εμας;;;;

το ποσο κουραστηκα....

 

εδω οκ.

εκανα κέικ κανονικο γιατι θα ερχοταν τα πεθερια το απογευμα... τα θερια μου ισα που εφαγαν!

ηθελαν τα κεκακια μερεντας!

καλομαθαν...

κανουμε και διαιτα...

θα παω αυριο το μισο στη νουνα μου που τους αρεσει... λιγο στους γειτονες... και τελος... δε θα τους παρακαλαω...

 

σαςαφηνω γιατι εχει γκρέις ανατομυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κ απο δω...

χαμος αλλα ωραια..μαντ εχω ραπτομηχανη σιγκερ την πιο απλη 130 ευρω..

καπου θα την βρεις κ με 99 ευρω..καπου εκει..

εμεις καλα..

τρωμε σα τα βοδια..χθες πηγαμε κινεζικο..

περασαμε καλα..ολοι μαζι..

φασγαμε κ εκει..

μετα το βραδυ εδω..

το μεσημερι θα παμε στο εμπορικο..βαγκ δουλευω στο βενιζελειο..οχι στο πανεπιστημιακο..

τι εγινε με τη ξαδερφη;;

παλι εγκυος;

αντε ρε βαγκ..ποτε θα κατεβετε κατα κατω;;

εμεις πηγαμε ωρλ το πρωι εχθες..

το ενα σωληνακι επεσε μονο του..

οχι απο κει που ετρεχε το αυτι..απο το αλλο..

οκ..

δεν ειναι κακο,δεν ειναι καλο..ειναι αδιαφορο..

ωραια μερα εχε ισημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

σώσω καλώς τους δρχθηκες ελπίζω να είστε όλοι καλα

δλδ το χειρουργείο τσάμπα; πως φευγει δλδ το σωληνάκι;δεν πρέπει να αντικατασταθεί;

Μαριλού τι κάνει ο μικρός;

μαρντ εγώ τα δινω στην πεθερά ν τ κοντινει που έχει μηχανή. Αλλιως απλως με βελόνα τα κάνω μονη μου.

βγάζω κάθε χρόνο την καρτ και μας βγαινουν τσάμπα τ δώρα.

βαγκ εσείς καλά;

εμείς είχαμε τρπεζι σήμερα και τ αγορι ήταν απαράδεκτα κι είναι λίγο . Έφαγαν και στον κωλαρακο μια.

μιλε τα τσάκισαν τα αλλ 2 , το ένα 6 και το αλλο 3 και τα τσουρομαδισαν. Δεν τους έφθαναν τίποτα να παίξουν , τ χτυπούσαν ούρλιαζαν και όχι ότι εφτεγαν πολλές φορές γιατι τα αλλωπιζουν παιχνίδι πολεμο και τα δικα μου όταν λέμε πολεμο εννοε πολεμο. Τα πήγαμε μετ οκ σινεμά μπας και ηρεμήσουν και ο Στέλιος με επριξε να φυγοε , στο τέλος καταλήξαμε να τον έχω αγγαλι να παίζει με το κιν .μετα πετάχτηκα μέχρι τ τζάμπο για 10 λεπτά -είναι στον ίδιο χώρο - και μωλις βγηκ ο κως ήταν εξαλος και ούρλιαζε , είχαν φυγει κ έτρεχαν και δ επέστρεφαν παίξανε πάλι ξύλο με τα λλα. Χαμός.

απαπα ξεπατώθηκα σημερ και εχθές την έπεσα 1:30 απο τις δουλειες.

Διάολοι σκέτοι . Απαπα πραγματικά πει να πάω σε κάνα παιδοτετοιο να μου πει πως να τους χειρηστω γιατι ούτε τιμωρία πιάνει , ούτε σκέψη , ούτε πετάμε παιχνίδια. Τίποτα

τι να πω θα μεγαλώσουν;

ενι γούρι

καληνύχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

εμείς είμαστε καλύτερα ευτυχώς! Είναι απύρετος 2 μέρες αλλά συνεχίζει μέχρι τις 24 αντιβίωση. Διάρροια τελικά είχε το 1ο 24ωρο της αντιβίωσης, μετά όλα καλά. Ο Χριστόφορος χθες βράδυ μου έκανε στο ξεκάρφωτο ένα 38,6 και τρελάθηκα! Λέω τί σκατά; Συνεχίζει το κακό; Αλλά ευτυχώς μάλλον ήταν τυχαίο γεγονός; Ούτε δέκατα δεν έκανε ουτε πυρετό. Μόνο ελάχιστο βήχα έχει αλλά τον πλάκωσα σε χυμούς, χαμόμηλα και μέλια και θέλω να πιστεύω πως θα προλάβουμε τον λαιμό. Δεν θα αντέξω και άλλα ξενύχτια.... 

 

Αύριο θα πάμε με τη νονά του Γιαννάκη να φάμε το μεσημέρι σε ταβέρνα (με παιδότοπο εννοείται!) και το βραδάκι θα πάμε στο σπίτι της νονάς του Χριστόφορου να παίξουν τα παιδιά και θα κάνουμε και μπριτζολάκια στο τζάκι! μιαμ!!! Έφτιαξα πριν λίγο ένα εξαιρετικό γλυκό για να κρατάω αύριο στην συντέκνισσα! Το έκανε η Μπαρμπαρίγου προχθές και το λιμπίστηκα! Με μπισκότα oreo και τυρί κρέμα και κουβερτούρα και καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και γκανάς από πάνω! σκέτη κόλαση!!!!!! αύριο θα αμαρτάνω!!!! 

 

Μαρκερ σεληνιάστηκαν τα αγόρια ε; Γιατί όμως έτσι; απαπα!!! Ετσι όπως τα περιγράφεις, θα είχα φρικάρει και εγώ! Δεν ξέρω ρε συ τον τρόπο για τον χειρισμό των παιδιών.... υποτίθεται πως οι γονείς ξέρουν το κουμπί του παιδιού τους....εμείς τί να πω; Έχουμε φερμουάρ! Δυσκολεύομαι και εγώ πολλές φορές.... δεν χάνεις κάτι να μιλήσεις με κάποιον ειδικό.

Έλα και τί να πει η Σωσώ; Που η Μαρθούλα πουλάει και πνεύμα! χαχα! το σκατό!

σωσω: Θα σου πετάξω τα παιχνίδια

μάρθα: πάρε και αυτά, τα ξέχασες!

σωσώ: δεν θα έρθεις στο πάρτυ του φίλου σου, θα πάρω μόνο την Αρετή

μάρθα: καλά να περάσετε! 

χαχαχαχαχαχαχ!!!!!! Είναι απίστευτη! Δεν της καίγεται καρφάκι για τίποτα!

 

Α! πήγα και στον ορθοπεδικό για την πλάτη μου.....έκανα ακτινογραφίες και έχω λέει ελαφριάς μορφής εφηβική κύφωση! Κύφωση που αποκτήθηκε στην εφηβεία λόγω ανάπτυξης και κακής στάσης του σώματος, όπου τώρα φαίνονται τα αποτελέσματα. Χρειάζεται εκγύμναση της θωρακικής μοίρας είτε με γυμναστήριο ή με φυσικοθεραπείες. Και το κολύμπι λέει βοηθάει. Μάλλον το γυμναστήριο με συμφέρει καλύτερα μιας που το θέλω πολύ να πάω! Μου έδωσε και κάτι αντιφλεγμονώδη και μυοχαλαρωτικά  χάπια για τον πόνο και το μούδιασμα που νιώθω αλλά δεν θα τα πάρω γιατί στις παρενέργειες έχει εγκεφαλικό, καρδιακή προσβολή και αν τελικά την σκαπουλάρεις και επιζήσεις από αυτά θα σε καταστήσει ανίκανη για τεκνοποίηση..... σκατά! Ωραίο χάπι μου έδωσε! Και δεν με νοιάζει αλλά πρόλαβα και πήρα 1 πριν διαβάσω το φυλλάδιο.... εάν μου έκανε καμιά ζημιά και δεν μπορέσω να κάνω άλλο παιδί θα του κάνω μήνυση του κερατά! Τεσπά.... 

 

Πάω να κάνω μπάνιο τα παιδιά και να την πέσουμε για 'ύπνο. Ελπίζω να με αφήσουν τα σποράκια μου απόψε να ξεκουραστώ.

Καληνύχτα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ΜΑρκερ....

μονο που διαβασα τι κανανε τα θηρια σου τρελαθηκα!

εγω οχι στο σινεμα δε θα τους πηγαινα, ουτε εξω απο την πορτα θα τους εβγαζα!

οσο για τη Μαρθα... ρ εμπας και ειναι της ηλικιας;;;;

γιατι και η Μαριαννα ειναι για μπατσες ωρες ωρες...

ποσες φορες τη μιλαω και κανει την κουφη!

πρεπει να το πω 3 και 4 φορες για να με απαντησει ή να κανει κατι!

εγω φυσικα τρελη!

αποψε μετα το μπανιο ηρθε ο αντρας απο δουλεια και ω, ναι, τους εδωσε τα κινητα του για να παιξουν οσο πινουν γαλα!

ποσες φορες εχουμε μαλωσει γι'αυτο θε θυμαμαι...

και η Μαριαννα ξαπλωτη με το μπιμπερο σοτ ενα χερι και το κινητο στο αλλο να παιζει αμαξακια!

τελειωνουμε τους βαζω σακους και ανεβαινουμε για υπνο.... ξαπλωνει και τι λεει...

ε, μαμα εβρεξα λιγο τη μπιτζαμα...

τι να δω... ολο το στηθος μπροστα μουσκεμα με γαλα!!!!

ολα μολις της τα ειχα φορεσει, καθαρα!

προφανως για να αλλαξει πιστα το ακουμπουσε πανω της το μπιμπερο!

την τσακωνω αγαρμπα φυσικα,την ξεντυνω και τη φωναζω στο μπανιο να την κανω το λαιμο με μωρομαντηλο να μην κολαει...

καθ'ολη τη διαρκεια βεβαια ακουγε τα σχολιανα της...

και τωρα με ειπε ο αντρας οτι οταν γυρνουσε στο δωματιο της κρατιοταν να μη γελασει!!!!!!

αν την εβλεπα... το 3ο σκαμπιλι εβερ θα ηταν γεγονος!!!!!!!

και οταν ξαπλωσε η θεατρινα με περιλυπο υφος, τι με ελεγε....

με στεναχωρησες και ειμαι ετοιμη να κλαψω...... σνιφ...

το κοπανας ή δεν το κοπανας!

 

τελος παντων... εμεις χθες πηγαμε στο σπιτι των διδυμων συμμαθητων τους για παιχνιδι!

ξεσαλωσαν!

και σημερα...

να τα φτερνισματα και οι μυξες.....

ο Σπυρος πολυ περισσοτερο...

ελπιζω να μεινει εκει το πραγμα...

 

Σωσω κριμα που δεν εισαι στο πανεπιστημιακο...

δεν ξερω νεοτερα για την ξαδερφη, γιατι δεν ειναι σε καλη φαση και δε θελω να ενοχλω ουτε αυτην ουτε τη λοιπη οικογενεια....

ελπιζω να ισχυσει το no news is good news...

 

ΜΑριλου περαστικα σας....

οσο για το γλυκο...

δεν ξερω, κολαω στο τυρι κρεμα...

μονο στο τσιζ κεεικ το τρωω...

αλλα ασε...

κανω και εγω τη διαιτα με το dnaπου ειχαμε παει στην Κολωνακιωτισσα διαιτολογο πριν 2 χρονια.... και εβαλα 200γρ!!!!!!

τι σκατα... αλλαξε το dna μου;;;;;;

 

καληνυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβαζω και εχω λυθει στα γελια απο τη μια με τη Μαριλου που με ενα αντιφλεγμονωδες θα μεινει ανικανη για τεκνοποιηση απο την αλλη με τη Μαρθουλα και τις ατακες της και σενα Vag με τη διατα dna και τα αναποδα αποτελεσματα.εγω παντως μετα του Αι Γιαννιου το ραψα το στοματακι....μονο ετσι θα δω διαφορα αφου δε γυμναζομαι και δε περπαταω.

Μαρκερ πω πω τα θηρια τι Σαββατο σου εφτιαξαν...και γω οπως η Vag θα αντιδρουσα μαλλον αν τους ειχα ταξει σινεμα πχ δε θα τα πηγαινα και ας με παρακαλουσαν και ας γκρινιαζαν αν και καμια φορα λες ας βγουμε εξω μπας και ηρεμησουν!!

Εγω τα χω με τη μια μου που δεν ενεργοποιειται με τιποτα...τι βαρυ παιδι...παμε στο παιδοτοπο και χθες και σημερα και δε ξεκουνιεται να παει να τρεξει σαν τα αλλα.βρε κουνησου λιγο να ασκηθεις τιποτα στη καρεκλα αυτη.για ποδηλατο τις πας τη μια κανεις αμαν να σταματησει και αυτη κανει 2 γυρους κατεβαινει και της λες τι επαθες βαρεθηκα λεει ακουσον ακουσον 3 χρονων βαρεθηκε..βγαζω puzzle να κανει βαζει ενα κομματι αρχιζει θελω τσισα θελω φαγητο θελω νερο ολα τοτε τα θυμαται για να αποφυγει την καταπονηση....θα προσπαθησω να μου γραψουν εργοθεραπειες.μου παν αν γραψουν οτι χρηζει φυσικοθεραπειας θα μου δινει 186 € ο εοππυ.ισα για 4 φορες το μηνα για 6 μηνες.μπας και βοηθησει και ξεθαρεψει τι να πω..και η αλλη το ακρως αντιθετο ταρζαν!!

Το απογευμα θα παμε επισκεψη στα παιδια απο κατω εχου ενα κοριτσακι 21 μηνων γλυκα.παιζουν ωραια και τα 3 μαζι...

Ο αντρας παει γηπεδο να δει μπαλα τωρα..alone με τις κορασιδες μου που σπιτι κοψανε το μεσημεριανο υπνο...ενω στο σχολειο κοιμουνται μια ωριτσα...πως τα καταφερνουν ολα σε αυτο το σχολειο απο το να τα κοιμησουν μεχρι να τα ταισουν φαγητα που σπιτι δε τρωνε με τιποτα απορω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

 

μαριλου παρτ τα χαπια - μην διαβαζεις ολες τις παρενεργειες καλε και εσυ χαχα

και τα ουτροτζεσταν εαν εχεις παρει στην εγκυμοσυνη λεει οτι τα αγορια θα γινουν αδερφες αλλα δεν ισχύει χαχα

να σαι καλα  γελασα

ελπιζω να μην κολησε ο μεγαλος σου

ταα μπισκοτα τα εχω δοκιμασει σε κατι αντιστοιχο και ηταν πολυ ωραια 

 

 

ακομα με μπιμπερο πεινει το γαλα; και καλα δεν καταλαβα πως χυθηκε απο το μπιμπερο; εχει μεγαλη τρυπα να φανταστω ε;

πωπω κατι τετοια οντως ειναι να στη σπανε τρελλα

μονο η διαδικασια να την αλλαζεις βραδιατικο 

σε καταλαβαινω

 

μαρντ μου βαριεται ε; μηπως θελει κατι πιο ουαου; μπορει να μην ειναι τεμπελα γενικως απλως να θελει κατι πιο εξελιγμενο. εαν την αρχιζες καμια ασχολια; κανα μπαλετο κλπ;

οι φυσικοθεραπειες ειναι τσαμπα καλε. και γιατι να σου γραψουν τοσο λιγες;

 

σημερα τσακισε ο στελιος και τις ξαδερφουλες

η μια 6,5 και η αλλη 8 . τι να πω σεληνιασμενο και σημερα

του πηρα το ποδηλατο τον εβαλα τιμωρια  ουρλιαζε βεβαια αλλα χεστηκα

μετα λεω παμε να παρουμε αθλητικα γιατι αυτα που εχουν πραμγγατικα δυαληθηκαν - ζητησνα να κανουν κατι σαν ποδηλατο - ειναι επιπληρωμη το 10λεπτο 3ε κι οταν τελειωσαν - παλι εκλαιγες και ουρλιαζε γιατι δεν τον βαλαμε να κανει και αλλο. 

στο σπιτι ηρεμησε μετα.

τι να πω ελπιζω να του περασει γιατι προβλεπω να τις τρωει στο τελος - η υπομονη στερευει σιγα σιγα. 

 

ηδη το μισο δωματειο το εχουμε αδειασει απο τα παιχνιδια τιμωριας αλλα και παλι λενε δεν με νοιαζει θα γινω καλο παιδι και θα μου τα ξαναδωσεις. 

 

δεν σας εχω πει 

εχει ο νικος εδω και μια εβδ που φωναζει τον Αγγελο "Τακη" ,  βρε τι τον μαλωσα , βρε τι του μιλησα , βρε δεν λενε ετσι τον αδερφο σου , αυτος εκει.

γιατι καλο μου τον λες Τακη; απο που βγαινει το Τακης; 

και τι μου λεει:απο το ΠαγωΤάκης χαχαχα

και εκει αυτος Τακη και Τακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάκης απο το Παγωτάκης!!!!!!

ααααχαχαχα.......

καλο!!!!

με τιποτα δε θα το φανταζομουν!!!!!!

 

καλα σελινιασμενο σ/κ περασες δολια μανα.....

αααχχχχ... ποση υπομονη εχεις...

και αληθεια διελυσαν τα σπορτεξ τους;;;;;

και ο δικος μου τα φοραει καθε μερα οπου και να παμε αλλα σαν καινουρια ειναι...

παει το 50αρι στην καλυτερη δυλαδη να φανταστω..

 

πωπω Μαρντιο οταν με λενε και μενα τα καμαρια μου, δεν μπορω, βαριεμαι.... μου τρυπαει τον εγκεφαλο!!!!

μια σταλια σκατα!

οσο για τη διαιτα με εστειλε μέιλ η Νανα και με ειπε οτι τα αποτελεσματα του dna να μην ισχυουν πια, και αντι να με αδυνατιζουν να με παχαινουν!!!

λετε ρε σεις;;;;

 

εδω ... ο σπυρος μπουκωμενος τελειως, ανεβασε και πυρετο το βραδυ και προς το μεσημερι, αλλα νομιζω ειναι απο το ζορι που ειναι τοσο μπουκωμενος...

το απογευμα οκ.

και κλασσικα περιμενω ποτε θα πονεσουν τα αφτια....

αντε να δουμε τι βραδυ θα περασουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που ειστε ολες;;;;;

εμεις εδω... αρχισαμε ολοι τα συμπτωματα...

εμενα τσιμπαει ο λαιμος και εχω ελαφρυ μπουκωμα, ο αντρας λιγο χειροτερα...

η Μαριαννα καλα σχεδον αλλα ο Σπυρος... αρχισε και το βηχα...

δε βλεπω να γλυτωνει αντιβιωση...

 

Σωσω πως πηγε η πρωτη μερα στη δουλεια;;;

 

ελπιζω αυριο που θα μπω να μαθω τα νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

περαστηκα βαγκ. Δλδ πάει τοσχολειο ε;

και εμάς ο Στέλιος χάλια. Ενώ ήταν μια χαρά ξύπνησε το βραδυ με τολαιμο χάλια. Σήμερα ξύπνησα και τα 2 με πονόκοιλο. Τι ναπω ελπίζω να είναι περαστικό.

σώσω για πες η δουλεια οκ; φαντάζομαι δε θα σε έδωσαν πρώτη μέρα.

πεινώ καφέ και κάθομαι.

θα τα αλλάξουν και τα 3 τα πεθερια. Εγκεφαλικά θα βαρέσουν.

Μαριλού τα αγόρια σου καλύτερα;

μαρντ δε θυμάμαι τώρα εισαιμονη στη δουλεια ε; έφυγαν οι αλλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ρε κουκλιά!!!!

Βλέπω  οι ιώσεις καλά κρατούν και σε εσάς ε; Περαστικά σε όλους!

 

Εμένα ο Γιάννης είναι καλά, λίγο βήχα έχει ακόμα αλλά ελάχιστο. Είναι στα τελειώματα....3 μέρες ακόμα αντιβίωση και τελειώνει. 

Ο Χριστόφορος από χθες έχει φοβερό βήχα... μου την είπαν οι δασκάλες.... σήμερα θα μείνει σπίτι και αν δω και επιδεινώνεται θα τον πάω το απόγευμα γιατρό.... ο βήχας έγινε υγρός και έντονος. Τις προηγούμενες μέρες είχε ελαφρό ξηρό βήχα και νόμιζα πως ήταν αλλεργικό λόγω του νοτιά που έχουμε αυτές τις μέρες και γι' αυτό τον πήγα σχολείο.

Το βράδυ του έβαλα βιξ πλάτη και στήθος και ηρέμησε λίγο. Το παιδάκι μου κοιμάται ακόμα και είναι 9 παρά! Που μετά τις 6:30 σπάνια θα ξυπνήσει! Φοβάμαι μην ανεβάσει πυρετό.....

 

Σωαωκα δουλειά ε; Πωπωπω! Καλά κουράγια! Όπως καταλαβαίνεις το απόγευμα δεν ερχόμαστε στον καφέ... θα σε πάρω το μεσημέρι τηλέφωνο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κ απο μας...τι κανετε;;εγω καλα..χθες πρωτη μερα δουλεια...οκ..

κ σημερα πρωι..

κ ολη τη βδομαδα..καλα εκανα γελια για το τακη κ το dna..χαχα...πεθαινω σας λεω..

χθες εγω ολη τη νυχτα φωναζα στο μωρο..καλα δε παω καλα..

ημουν κουρεασμενη κ 12 αρχισε να κλαει..μεχρι κ ντεπον της εδωσα..

τιποτα..καλαμα κλαμα κλαμα..κ την πηρα στο κρεβατι μου..

κα ηταν ξυπνια..κ να θελω να κοιμηθω..

ειπα το λευτ να την δωσει γαλα..τιποτα..

τελικα εβγαλε 3 δοντια..

τραπεζιτης λεγεται..κ ακομα τα μπροστινα δεν τα εχει..

κ πρεπει να κοψω κ τα αλεσμενα..

βαριεμαι..καλα ρε βαγκ ακομα με μπιμπερο πινουν κ οι 2;;μη μου πεις..

η μαθρα απο τις 7 στο σχολειο..

καλα εχουν ξεσαλωσει στο σπιτι τα παιδια..

ολα μαζι..ξεθαρευουν..ξυλο πολυ..

μεταξυ τους..

σαββ πρωι φευγουνε..

βαγκ ελπιζω ολα καλα με ξαδερφη..

εχω φακες απο χθες..

το απογ θα παρω κ τα 2 να παμε λιντλ!

ελπιζω να τα παλεψω!

ξεκινησα κ καλα τη διαιτα με τις μοναδες..

αντε να δουμε..

μαριλου θελω το γλυκο σουυυυυυυυυυυυυ...

κ περαστικα σε ολα τα παιδιακια..

επισης η αρετη μυξες πολλες..

νομιζω γι αυτο εκλαιγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια χαθηκα.σας διαβαζα αλλα ηταν αργα και απο το κινητο και λιγα τα νεα σας δε σχολιασα.

Εγω ειχα γενεθλια χθες πηραμε μια τουρτα τα κοριτσια ειχαν φαγωθει να τη κοψουμε οποτε κατα τις 20.00 ηρθαν γονεις και τα παιδια απο κατω και τη κοψαμε.ωραια ηταν μου τραγουδησαν οι κορες το happy birthday και φυσικα εσβησαν τα κερια.ευτυχως προλαβα να κανω την ευχη....επιασα αισιως τα χρονια του Χριστου!

Στη δουλεια οντως μονη τελος οι συμβασιουχες απο Μαιο παλι η βοηθεια.χανω χρονο να βρω εγγραφα η να τα ξαναφτιαξω απο την αρχη αλλα ξερω το προγραμμα το λογιστικο απο πριν και αυτο ειναι το avantage.

Περαστικα στα αρρωστουλια.

Σωσω χαρα στο κουραγιο σου με τοσα παιδια σε ενα σπιτι.

Η κορη μου η μια εβγαλε 2 χρονων οταν ηταν 9 δοντια σε μια εβδομαδα...ξεκινησε 14 μηνων να βγαλει τα πρωτα αλλα τα αλεσμενα τα σταματησαμε απο 11 μηνων δε τα ηθελαν απο μονες τους.ειχαν γινει τα ουλα της κοφτερα απο το μασα μασα...

Το gel το bexident βοηθουσε καπως...αν και η δικα σας η ρακι εχω ακουσει κανει θαυματα....αστειευομαι...υπομονη.

Ολες με τις διαιτες βλεπω καταπιαστηκαμε.εγω κανω αυτη του φερμουαρ σας το πα.εχει καποιο αποτελεσμα αλλα μακρια ειμαι ακομα απο το στοχο εχω μελλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τα κοριτσια....

Σωσω και εγω οταν δουλευα 6-2 καθε πρωι και το βραδυ με ξυπνουσαν ημουν τρελη...

ανθρωποι ειμαστε...

η ξαδερφη βγηκε απο νοσοκομειο... οι γιατροι ξεκαθαρησαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι αλλο...

τωρα πια... ο Θεος...

το ειπε ξεκαθαρα η γιατρος της που ειναι επιμελιτρια εκει...

να κολησει η αποκοληση αποκλειεται. απλα οσο θα μεγαλωνει το παιδι και θα πιανει το χωρο δε θα ειναι τοσο επικινδυνη η αποκοληση... αλλα, λεει, ποσο θα αντεξει ο σακος;;;;

μακαρι Παναγια μου να πανε ολα καλα...

 

Μαριλου αντε να τελειωνετε και εσεις με τις ιωσεις, προσ το παρον...

και ο Σπυρος αρχισε να βηχει. τα πηγε το απογευμα παιδιατρο ο αντρας. η Μαριαννα σχεδον καλα, ο ΣΠυρος κατακοκκινα λαιμα αλλα οχι για αντιβιωση. μασκα, αλγκοφρεν και κορτιζονη που αρχισαμε το πρωι. τα κλασσικα δηλαδη...

 

Μαρκερ τι λεει ο πονοκοιλος; της ξαδερφησ μου χθες βραδυ λεει ο μικρος εκανε εμμετους και πονουσε σα σφαχτες, τσιριζε...

περαστηκα..

 

Μαρντιο μ'αρεσε το αβανταζ στα αγγλικα!!!!

αμα το δουλευεις το ρημαδι το εγγλεζικο...

 

κατα τα αλλα... και εγω μπουκωμενη....

στο σχολειο σημερα πηγε οφθαλμιατρος και τους εξετασε ολους.

λεει η μαριαννα.... μας εβαλε κατι αστεια γυαλια... τη μια φορα ειχαμε κλειστο το ενα ματι, την αλλη το αλλο... και ρωτουσε... τι ειναι αυτο;;; σπιτι. τι ειναι αυτο; παπακι. τι ειναι αυτο; ποτηρι.....

ο αντρας νυχτα και ελπιζω να μη βηχει πολυ ο ΣΠυρακος μου το βραδυ....

 

σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ'ΕΓΩ δουλεια....

αλεσμενα εγω ακομα..οχι πολυ στο μουλτι..αλλα κανει 1-2 γυρες..

τεσπα..πως πανε τα αρρωστα παιδια;;

η αρετη καλυτερα..δεν ξυπνουσε τη νυχτα..

κ επειδη τη μΕΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ 6,30 να παει σχολειο την βαζω πλεον για υπνο ΑΠΟ ΤΙΣ 8..

ε να ξεκουραζεται λιγο..

οταν ειμαι πρωινη ετσι θα το κανω..

αρακα εκανα..θα ερθει κ η θεια απο το τυμπακι σημερα..να δει τη θου..

η ξαδερφη βαγκ εχει αλλα παιδια;;ηλικια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

 

σημερα πολυ αγχος στη δουλεια

μας εκοψαν 2 εβδ και ειμαι πολυ πισω στην υλη σε 2 μαθηματα

ενι γουει καπως θα τα βγαλω αλλα κριμα γιατι ειναι ωραιο μαθημα

 

τα αγορια το βραδυ χαλια

ο νικος εβηχε ολη την ωρα και τον πηραμε στο κρεββατι μας γιατι ξυπναγε τον αγγελο

ο στελιος ακομα κλειστη η φωνη 

ο μπεμπης ακομα μυξες και λιγο βηχα

θα του αρχισω μασκα και σε αυτον

τα κραταω σπιτι η αληθεια ειναι δε θελω να χειροτερεψουν εχουμε εκδρομη την κυριακη

η κοιλια δεν ποναει  - μαλλον ψεματα θα ηταν

 

μαρντ χιλιοχρονη και του χρονου διπλη με ενα παιδαρο σου ευχομαι 

να χαιρεσαι τις κορασιδες σου

αργησαν να βγαλουν δοντια και οι δικες σου ε;

 

ο μπεμπς εχει 4 τωρα 

 

σωσω τελικα βρηκατε τι ειχε και εκλαιγε;

σιγα ρε συ μη σκας που της φωναζεις στο εχω ξαναπει

οπως ειπε και η βαγκ ανθρωποι ειμαστε -οκ λαθος αλλα λογικο λαθος

ξεφυγαν ολα ε; ναι ρε συ τι στο καλο τα πιανει ολα και σεληνιαζονται;

 

 

τι λες τωρα βαγκ

καλε αυτος δεν ειναι παιδικος ιδιωτικο σχολειο ειναι.

περαστικα σας και στα λαιμα σας.

κορτιζονη εμας μονο μια φορα μας εχει δωσει και αυτο γιατι δεν μπορουσαν να βγαλουν μιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το 'πα... να πω οτι δεν το 'πα....

εκει που ειπαμε σημερα οτι ειναι οκ και ο σπυρος, εκοψε ο βηχας και το μπουκωμα...

το βραδυ, μολις ειχε φυγεια πο το ιατρειο η γιατρος... αρχισε να ποναει το αφτι του πολυ!!!!

στην αρχη ελεγε ποναει το μαγουλο του, μετα το δοντι του και τελικα το αφτι...

αυριο θα τους παρουμε νωρις να παμε γιατρο και να τον δει και προφανως θα αρχισουμε αντιβιωση...

και παλι μεσα σε ολα αυτα, δε με χαλαει το οτι ειναι ο μικρος αρρωστος κλπ, συνηθες ειναι, αλλα τρελαινομαι με τον αντρα...

ξεκιναει με το πιος μας κολησε κλπ... λες και εμεις δεν εχουμε κολησει κανεναν ποτε...

αρχιζει οτι αρρψσταινει οταν δεν ειναι η γιατρος, συνεχιζει.. τζαμπα δινουμε τα αντιφλεγμωνωδη αφου στο τελος παιρνει αντιβιωση κλπ κλπ.......

τα νευρα μου!!!!

στ'αληθεια ωρες ωρες σκεφτομαι, καλυτερα να ηταν στον Εβρο!!!!!!

 

κατα τα αλλα και εγω μπουκωμενη...

 

Σωσω η ξαδερφη 34-35χρ και εχει μια κορη με την πρωτη εξωσωματικη που εκανε. οταν ημουν στην κλινικη να γενησω εκεινη εκανε εξωσωματικη.

 

Μαρκερ γιατι μειωσαν τισ ωρες μαθηματων...

οσο για τις αρρωστιες... και εσεις τρενο πατε.....

 

αρχιζει Γκρέις... σας αφηνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...