Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

κλάματα και σήμερα...

δεν έφευγε από την αγκαλιά μου...

τηλεφώνησα στο σχολείο και για καλή μου τύχη απάντησε η δασκάλα του.

μου είπε ότι μετά που έφυγα, ηρέμισε.

μου είπε ότι ακόμη δεν της έχει μιλήσει, δεν έχει κάνει κάποιο σχέδιο, αλλά παίζει με τους φίλους του.

της είπα ότι θέλει χρόνο για να την εμπιστευτήκαι ότι έχει ανάγκη από επιβράβευση.

μου είπε ότι ήδη το κάνει.

πηγαίνει συνέχεια κοντά του και τον εκθιάζει.

απλά μου είπε ότι πρέπει να του μιλάω κι εγώ συνέχεια για τη δασκάλα του.

να του λέω ότι η δασκάλα σου μου είπε ότι είσαι πολύ σπουδαίος, ότι σε αγαπάει κτλ κτλ...

 

θα με σκάσει αυτό το παιδί ώσπου να πάει φαντάρος...

 

Μάρκερ, λες να μου γίνει τέτοιος τύπος;

δε θα το αντέξω...

η αλήθεια είναι ότι στο ιδιωτικό, ήταν ο όμορφος της τάξης.

όλα τα κοριτσάκια αυτόν αγαπούσαν...

 

αφού τον ρωτάω ποια παιδάκια θέλει να καλέσουμε από την τάξη του και μου λέει μόνο 3 παιδάκια...

 

καλά βαγκ, δεν παίζονται τα παιδιά σου!!!

η κόρη σου από τώρα θέλει άνδρες να τη φροντίζουν και ο γιος έχει ωραιοπάθεια (όχι ότι έχει και άδικο βέβαια)!!!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα 

 

αγιαστήκαμε στις 10:00

μια χαρα

φτου φτου τους αρεσε πολυ

αφου δεν ηθελαν να φυγουν

ειχαμε 2 συμμαθητες μας απο τον παιδικο μεσα σε αυτα και η Μελινα που ειναι ερωτευμενη με το Νικο χαχαχα

τα παιδακια λιγα καμια 12 τα μετρησα

και αυριο κανονικο προγραμμα

 

αντε καλη χρονια να εχουμε

 

δασκαλα εχουν την διευθυντρια

πολυ καλη με τα παιδια και τους γονεις

φαινεται αυστηρη και οχι χαχαχουχο - εμενα προσωπικα μου αρεσουν αυτοι οι δασκαλοι

γενικως πιο απλ σχολειο απο οτι ο παιδικος αλλα μια χαρα και στα αγορια τους αρεσε πολυ

 

βαγκ τα κοριτσια ολα παιδι μου ειναι ξεσαλωμενα 

απο τωρα να την φιλανε θελει χαχαχα

ο Σπυρος ο ωραιος θελει να ειναι χαχαχα  - α ρε τι εχει να γινει στο δημοτικο που θα καταλαβαινουν και τι λενε χαχα

 

εννοειτε οτι σηκωθηκε  δεν χανουμε ευκαιριες σε τετοια χαχα

 

ελα βρε νανα πως του εκατσε ετσι;

εμας οπως περιγραφεις κανανε 3ων στον παιδικο που κλαιγανε επι ενα χρονο και ουρλιαζουν οταν τα πηγαιναμε

αλλα κοιτα να δεις η δασκλα στο δικο αμς σχολειο μας ειπε οτι ειναι φυσσιολογικο αν κλαινε - αυτες θα βρουν λυση και να μην ανυσηχουμε και το σημαντικοτερο ειναι να μιλαμε στο σπιτι και να ειμαστε παντα σωστοι στη ωρα που πρεπει να πηγιανουμε να παιρνουν - να μην μενουν τελευταια για πολυ ωρα γιατι τους δημιουργει ανασφαλεια και δεν θελουν να πηγαινουν

μηπως σου ετυχε κατι τετοιο και στραβωσε;

 

εσας πως πηγε ο αγιασμος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο μάρκερ που άρεσε στα παιδιά!

 

εμάς δεν κάνανε αγιασμό ακόμη...

αλλά δεν πάνε οι γονείς...

 

αύριό έβαλα 1/2 μέρα άδεια.

θα πάω στο νοσοκομείο για να ξαναδεί ο γιατρός τα πουλάκια τους.

και θα είμαι μόνη μου γιατί ο Π δουλεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιαστηκαμε και μεις!!

Αγιαστηκα εγω δηλαδη τις κορες δε τις πηρα πηγα κλεφτα απο τη δουλεια.Δεν ηθελα να τις βγαλω απο το προγραμμα τους για μιση ωρα υποθεση.Το ολοημερο ξεκιναει 22.

8:30 ξεκινησε 9.15 ημουν πισω δουλεια.

Τα εβαλαν στο ιδιο τμημα τελικα μαζι και με το αλλο ζευγαρι διδυμων.23 παιδακια στο τμημα με 2 δασκαλες ομως.

Οι ταξεις πολυ ωραιες μεγαλες πολυγωνικες ολο παραθυρα με γωνιες δραςτηριοτητων διαμορφωμενες τραβηξα φωτο τους εδειχνα το απογευμα ενθουσιαστηκαν!

Τουαλετες ευτυχως οχι τουρκικες που φοβομουν πεντακαθαρες.Οι δασκαλες 45αρες με πολυ καλη συνεργασια μεταξυ τους.

Οργανωμενες με λιστα τυπωμενη μας μοιρασαν τι χρειαζονται απο σεντονακι κουβερτα μαξιλαρι μεχρι φακελο για εργασιες κουβαδακι για την αυλη.

Για δημοσιο σχολειο μου κανε μεγαλη εντυπωση η οργανωση.

Μεχρι εφτιαξαν ντουλαπες με το ονομα του καθενος απο εξω για να βαζει τα πραγματακια του.

Η δασκαλα μας ξανθια γαλανοματα της ειπα λιγο βοηθεια στα προνηπια μου πε να μην ανησυχω ολες βοηθανε.

Εγω τις εγραψα ρυθμικη ξεκιναμε τη Τριτη. 35 ευρω ο μηνας το παιδι για 2 φορες την εβδομαδα.Να δουμε θα τους αρεςει η θα χουμε την "επιτυχια" της κολυμβησης!!!

Νανα γιατι ετσι ο Ανθιμουλης αφου πηγαινε και πριν παιδικο τι μεσολαβησε και εχει αρνηση;

Το παρτυ μας ειναι τη Κυριακη...χθες εφτιαχνα τσαντουλες με δωρακια για τα παιδακια του σχολειου κερασμα τη Δευτερα.

Θα μου λειψουν οι κυριες του παιδικου ο χωρος η διαδρομη αλλα ειμαι χαρουμενη που τακτοποιηθηκαμε σε νηπιαγωγειο και μαλιστα φαινεται και τοσο καλο.

Τους μιλαω καθε μερα...αφου ολο ρωτανε μα ποτε πια θα παμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια σε ολους... με υγεια για να μη λειπουν απο τα μαθηματα!

 

Μαρκερ αφου ειναι μαζι και η κοπελια.... καλα πατε...

 

ΜΑρντιο μια χαρα ακουγεται το σχολειο... αλλα τσιμπημενη η τινη για τη γυμναστηκη...

 

Νανα πιστευω οτι σιγα σιγα στις αλλες ταξεις που θα ειναι με τα ιδια παιδια θα ειναι καλυτερα για το παιδι.  και εμενα το Σπυρο σημερα τον επιασε το παραπονο μετα τον αγιασμο γιατι δεν εβλεπε κανενα γνωστο παιδακι....

η Μαριαννα παλι στα τετοια της! με το που ειδε τη δασκαλα της την αγκαλιαζε τη μιλουσε... λες και γνωριζονταν χρονια!

 

και εμεις τελικα θα παμε αυριο σχολειο. καταφεραν λεει με τη βοηθεια και γονιων να προλαβουν μετα την μυοκτονια και την απεντομωση να καθαρισουν το σχολειο αλλα ηταν ακαταστατο και οι τοιχοι αδειοι....

 

τελικα η κυρια του Σπυρου εχει τη φημη της φωνακλους γιατι, μας ειπε η ιδια, οτι παιρνει τα πιο πολλα αγορια στην ταξη της. αλλα προσιτη φαινεται.

 

εμας μας αφησαν να παμε στις ταξεις για να ηρεμισει ο Σπυρος, τους αλλους γονεις τους ειπαν να πανε αυριο με το καλο για να μην τις δουν ετσι και απογοητευτουν, ετσι αφου ειδαμε τις ταξεις, πολυγωνες και οι δικες μας και εχουν και υπολογιστη, μας ειπε η κυρια του οτι θα μαθουν να χρησιμοποιουν και τον υπολογιστη, αρχισε να του αρεσει...

πηραμε εθελοντηκα και μια κουτα με παιχνιδια για να τα πλυνουμε για να νιωσει πιο οικεια.... χωρισαν και οι 2 απο 2-3 παιχνιδια να τα δωρισουν στο καινουριο τους σχολειο....

τωρα τον βλεπω πιο ηρεμο... θα δουμε το πρωι...

 

θα τους παω εγω και θα τους παρει ο αντρας, ο οποιος θα παει νωριτερα γιατι συνενοηθηκε με τις δασκαλες να παει με φτιαρι και σκουπες και η δασκαλες να πουν και κανενα αλλον να ερθει νωριτερα να μαζεψουν απο την αυλη την αμμο που εχει μαζευτει στα πεζουλια, γιατι οπως λενε και οι ιδιες ειναι τρομερο προβλημα!

 

συγκεντρωση γονεων τη Δευτερα κατα τι 1 το μεσημερι... εκει θα μας πουν λεπτομεριες....

 

και γυρναω στη δουλεια που λετε μετα τον αγιασμο με το τιραντε μακρυ φουστανι και τις πλατφορμες μου και σε καμια ωρα.... σκανε μυτη τα περιπολικα με 25 ατομα που καποιος ξεφορτωσε στην Εθνικη!

και να ειναι τιγκα το τμημα με δαυτους και εγω με φουστανι και βαμμενη....

χαλια ενιωθα!

αφου οι συναδελφοι δε με αφηναν μονη για να μη κοιτανε οι μαμελουκοι!

με τετοια γκαντεμια!

 

αντε καλο βραδυ και ελπιζω αυριο ολα να πανε και να γυρισουν απο τα σχολεια χωρις δακρυα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag απολαυστική!!!

Τρελάθηκα με Μαριαννάκι που αγκάλιαζε τη δασκάλα και τιραντέ φουστάνι δικό σου! Οι περιγραφές σου όλα τα λεφτά!

Αχ λες και εμεις να χουμε κλάμματα;;;Τους μιλάω κάθε μέρα για το μεγάλο σχολείο έδειξα και φωτο αλλά από τη θεωρία στη πράξη....

Το χω ένα άγχος σαν πρωτάρα μαμά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

καλά βαγκ... ο άνδρας σου δεν παίζεται!!!

φοβερός τύπος!!!

χαχαχα!!!

λουλουμάκι ήσουν δηλαδή... χαχαχα!!!

μαρντ, εγώ είμαι πολύ πιο ευχαριστημένη στο δημόσιο απ' ότι στο ιδιωτικό!

εντάξει, δεν έχεις τις ευκολίες των ιδιωτικών...

αλλά αφήνουν τα παιδιά ελεύθερα να εξεληχθούν μόνα τους και δεν τα υπερπροστατεύουν...

τους ξαναπήγα μακάρειο και τελικά και οι δύο θα κάνουν επέμβαση.

εχουν βαλανικό υποσπαδία.

11 Νοεμβρίου και οι δύο.

ε ρε γλέντια!!!

μετά τον πήγα στο σχολείο την ώρα που τρώγανε το πρωινό τους.

δεν ήθελε να μείνει και η δασκάλα μου είπε να μείνω μαζί του.

έμεινα ως την ώρα που βγήκανε στο διάλλειμα.

μετά ήταν χαρούμενος.

η δασκάλα του φαίνεται καλή.

απλά είναι λίγο αγέλαστη βρε παιδί μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε ΜΑρντιο που κωλωνεις με τις μικρες...

τοσα χρονια.... λεμε τωρα.... πανε σχολειο... αντε και να ειναι επιφυλακτικες την πρωτη μερα.... μετα σιγα μην εχουν θεμα.... αφου ειναι ηδη στο προγραμμα...

 

Νανα το εχω ξαναπει... τον αντρα δεν τον χαριζω οσο και να τον θελουν μερικες μερικες!!!!

μονο τον δανιζω για καμια γενικη στο σπιτι!!!!!

χαχα!!!!!!

με το αζημειωτο!

και τωρα με το νεο μηχανημα!!!!

τη σκουπα εννοω... μην παει αλλου το μυαλο σας, δε ντρεπεστε!

 

ρε συ το νεο πακετο σας ηρθε;

ντουετο οι επεμβασεις;;;;;

θα σας κανουν καμια εκπτωση στην τιμη;;;;

να δω ποιον θα πρωτοκοιταζεις!

 

εμεις καλα το πρωι... δεν ειχαμε κλαμματα.

ειχαν αλλα στο σχολειο....

 

απογευμα πηγαμε ΔΕΘ.

χαμος γινοταν!

σημερα τραγουδουσε ο Ροκος (χωρις τ'αδελφια του!)

βεβαια χθες που ηταν ο Σακης και την Κυριακη που θα ειναι η Παολα..... κολαση!

 

ειχε ωραια πραγματα.

ειδαμε μουσικο θεατρικο απο το ΚΘΒΕ, ακροβατες, σκέιτμπορντιστες και ποδηλαταδες που κανανε μαγκες, μια ομαδα ενοργανης ειχε προπονητες που μαθαινανε τα παιδακια τουμπες, σαλτα απο τραμπολινο κλπ....

ηθελαν το Σπυρο να τον παμε για ενοργανη.... ναι καλα...

ο προπονητης τον βρηκε πολυ γρηγορο, εκρηκτικο και ευλυγιστο.

ειπαμε οτι μενουμε μακρυα απο το Παλαι ντε Σπορ γι ανα τον παμε και ειπε οτι οτι αθλημα και να κανει θα τα παει καλα.... να δουμε...

 

πηγεμε φυσικα και στο περιπτερο της ΕΛΑΣ, ειδαμε 2 απο το τμημα που ειχαν υπηρεσια... ηταν μια τροχονομος τα μαθαινε πως να περνανε διαβασεις και στο τελος τα εδιναν πτυχιο αστυνομικου... ειχαν μηχανες της ομαδας Ζ και ανεβαζαν τα μικρα για φωτο.... για τα πιο μεγαλα εδειχναν το παιδικο σάιτ....cyberkid.gov.gr κλπ...

 

γενικα δεν περιμεναμε να αντεξουν τοσο περπατημα χωρις γκρινια!!!!

7 φτασαμε, 10και φυγαμε!

εγω παντως ειμαι κομματια!

αυριο λιγη δουλιτσα και Κυριακη ρεπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ζουζούνες! 

Αρχικά τις ευχές μου στην Μάρκερ και τον Άνθιμο!!!!! Πολύχρονοι!!!! 

Τί να πρωτοσχολιάσω και τί να πρωτοπώ! Να ξεκινήσω από τα νυχτερινά τσιλιμπουρδίσματα της Μάρκερ (ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωω!), από τα σεξι φορέματα στο τμήμα με τους ξελιγωμένους να λιγουρεύονται τη Βάγκ; Απαπαπα!!!!

 

Εμείς καλά είμαστε σε γενικές γραμμές. Ο Χριστόφορος στο σχολείο άψογος και στο σπίτι διάολος. Ο Γιάννης ενώ την 1η εβδομάδα που πήγαινε σχολείο ήταν όλα υπέροχα, από την 2η εβδομάδα που ξεκίνησαν τα περισσότερα παιδιά να πηγαίνουν, 2 πρωινά που έκλαιγαν κάτι παιδάκια, έκλαιγε και αυτός. Για μισό λεπτό βέβαια μόνο αλλά τον επηρεάζουν. Μέχρι τώρα πήγαινε μέχρι 11:30. Από Δευτέρα θα πηγαίνει ως τη 1 και την από πάνω βδομάδα θα κάνει κανονικό ωράριο.

Ο Χριστόφορος θα ξεκινήσει σε λίγες μέρες κολυμβητήριο. Ελπίζω να του αρέσει γιατί είναι τόσο ενθουσιασμένος!!!!! Σε δημοτικό κολυμβητήριο με κλειστή θερμαινόμενη πισίνα, 3 φορές την εβδομάδα για 40' τη φορά, με 35€/μήνα. Καλά είναι. Τα ιδιωτικά κολυμβητήρια θέλουν για 2 φορές την εβδομάδα 60€. 

Εγώ με την εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής καλά. Με βλέπει βέβαια ο ντοκ κάθε 2 εβδομάδες για σιγουριά. Σε 3 βδομάδες η β' επιπέδου και εύχομαι να είναι όλα καλά. 

Πάω να ρίξω ένα σφουγγάρισμα τώρα που τα πήρε λίγο η μάνα μου. 

 

Α! Γέννησε και η αδερφή της Σωσώς πριν λίγες μέρες!!!! Αγόρι έκανε κάπου στα 3.300 με φυσιολογικό τοκετό! Μια χαρά!!!!!! Να της ζήσει!!!! 

 

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα ζουζούνια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι αδερφες της Σωσως αγορομανες δηλαδη!Ευτυχως εκανε εκεινη τις κορες να χορταινει το ματι τους τσιμπιδακι!!

Να της ζησει ο παιδαρος!!

Μαριλου καλη αρχη κολυμβηση...πολυ καλα τα χρηματα εδω το δημοσιο κολυμβητηριο ειναι ανοιχτο.Το χειμωνα κανουν μονο σε ιδιωτικα σχολεια η ξενοδοχεια.καλα κουβαληματα!!

Νανα περιτομη θα κανουν τα ζουζουνια σου απο οτι καταλαβα ε;

Καλυτερα μικρα.Ο αντρας μου χρειαστηκε να κανει πριν 4 χρονια και ηταν επιπονο ως ενηλικας.

Με το καλο!!!!!!

Και δε μαζευει μικροβια και βρωμια ετσι.

Αχ τον Ανθιμουλη ευαισθητουλης!

Vag τι ωραια happening στην εκθεση ζηλεψα!

Αχ να μασταν κοντα!!

Τετοιον αντρα νοικοκυρη μην τον αφησεις ποτε στα ωπα ωπα να τον εχεις...φτου φτου σκορδα του! Χα χα...

Εμεις πηγαμε σε παιδικα γενεθλια πολυ ομορφα σε σπιτι.

Αυριο τα δικα μας!

Ειστε ολες εικονικες καλεσμενες μας!!!

Θα στειλω φωτο πρωτα ο Θεος!!

Καλο βραδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τ\κοριτσια

 

αρχικα νανα μου 

να πανε ολα καλα

και οι 2 ρε συ το ιδιο; ειναι κληρονομικο τι σας ειπαν;

λογικα δεν θα δωσεις τιποτα εαν ειναι δημοσιο νοσοκομειο -εμεις στο στελακο δε δωσαμε δραχμη -ευρω δλδ χαχα

περιμενουμε νεα

 

βαγκ ζηλευω με τις εκθεσεις σας

πρεπει να ειναι πολυ μεγαλο ιβεντ εκει

μπραβο που περασατε ωραια

ουτε εμενα διαμαρτυρονται για το περπατημα πια

οσο για τον αντρα - του εχει βγει ακριβο το σπορ της καθαριοτητας - να ευχεσαι να μην βγει τιποτα αλλα πιο εξελιγμενο χαχαχα

 

μαρντ οχι δεν ειναι περιτομη αυτο που λεει η νανα - ειναι κατι ανατομικο

τωρα για την τιμη τι να σου πω- εμενα μου φαινονται παρα πολλα - δεν θα εδινα 70ε το μηνα - καλα δεν εκαναν εκπτωση για 2 παιδια; 

οπως και να χει καλη αρχη να εχετε και εαν τους αρεσει χαλαλι. 

καλα να περασετε και σημερα στο παρτυ σας

οι ετοιμασιες οκ; δεν πιστευω να αγχωθηκες; 

να το ευχαριστηθειτε και να διασκεδασετε πολυ - περιμενω φωτο

 

μαριλου 

ειδες βρε που τελικα ολα πανε καλα; 

μη αγχωνεσαι τοσο και δεν ευχαριστιεσαι την εγκυμοσυνη σου βρε ζουζουνα

αμ δεν κανει και σεξ και εισαι και αγχωμενη; και αλλα 2 τεκνα;

τωρα και για σενα θα πω οτι ειναι πολλα τα χρηματα

καλε τι γινεται εκει στην επαρχια; σας κλεβουν;

εδω τους δημους παραπανω απο 20 δραστηριοτητα δεν εχω ακουσει

σε εμας ειναι 18ε το παιδι και το 2ο με εκπτωση και εαν ειναι πολυτεκνος 50%

γενικως παραπανω απο 15ε το παιδακι δεν βγαινει

και για εσας θα πω το ιδιο να περασετε σουπερ στο κολυμβητηριο -μην αγχωθεις εαν δεν του αρεσει στην αρχη 

περιμενω νεα

 

εμεις πολυ παρτυ

εχθες 2 ξεκινησαμε 4:30 και τελειωσαμε 9:30

παρηγειλα τουρτες - επεσαν οι τιμες 9,5 ε το κιλο μια χαρα

και ετοιμαζομαι το δικο μας παρτυ το σαββατο

θα πληρωθουμε την πεμπτη οποτε θα εχω φουλ τρειμο την παρασκευη να αγορασω τα απαραιτητα και να ετοιμασω

αλλα τι να κανεις

και την κυριακη εχουμε 2 γιορτες και ενα γενεθλιο 

μετα την αλλη κυριακη εχουμε βαφτιση υπολογισα τα δωρα για 10 παιδια γεννθλιο γιορτες και φτανουν μην σας πω ποσο μαζι με τα γενθλια μας - ενας μισθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ, τι όμορφες δραστηριότητες;

πού να κουραστούν τα μωρά...

εντάξει ο άνδρας;

μάζεψε τα χώματα;

χαχαχα!!!

μαριλού μου θα συνηθίσει ο μικρός σου.

εδώ κλαίει ο δικός μου...

ρε μάρκερ, πόσο κύκλο έχετε;

εγώ στα γενέθλια δε θα καλέσω "φίλες".

μόνο συμμαθητές και ξαδέρφια.

όχι μόνο για να μην τους υποχρεώνω για δώρα αλλά και γιατλί στα γενέθλια, τα παιδιά παίζουν με τους φίλους τους.

οπότε δε θέλω να νιώθουν άβολα τα παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα εβαζα απουσια

 

καλημερα

 

θα τον βγαλω μια βολτα σε λιγο 

 

πως τα περασατε σκ; 

εμεις καλα

 

νανα εμεις κανουμε παρεα και με τα ξαδερφια του κωστα

δλδ δευτεροξαδερφα τα παιδια μας

μενουμε ολοι πολυ κοντα κα τα παιδια μας εχουν ιδιες ηλικες πανε σε κοντινα σχολεια οποτε ακομα δεν γινεται να μην τους καλουμε

σιγα σιγα πχ οι μεγαλες ξαδερφες δεν μας καλουνε πανε τριτη τεταρτη αλλα παντα τους περνουμε δωρο και αυτες θελουν να ερχονται να παιζουν με τις ανηψιες που ανουν παρεα

φιλους ακομα δεν καλουμε των παιδιων και δεν πολυσκανε να ερθουν οποτε μονο το ξαδερφια και οι κουμπαροι νονοι ειμαστε παρα πολλοι

μονο νονοι και πρωτοξαδερφα ειμαστε 30 και τα δευτεροξαδερφα αλλα 10 

αυτοι ειμαστε οι πολυ πολυ βασικοι

 

φευγω τωρα ξεχαρβαλωσε τη νοβα

εαν τον αφησω ακομα λιγο θα διαλυσει την τηλεοραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια! Να τα χαίρομαι τα καμάρια μου! Πολύ περήφανη νιώθω σήμερα παίρνοντας ευχές...Λέει χθες στο πάρτυ ο νέος μας γαμπρός της αδερφής μου: Πολύ καλά ντύθηκες στολίστηκες νιώθω άσχημα που είμαι πιο σπορ! Λέω : 2 ώρες κοιλοπονούσα για να τις βγάλω δε δικαιούμαι 4 χρόνια μετά λίγη από τη δόξα;;;χα χα

Ωραία περάσαμε ειδικά τα μικρά φύγαν όλα μούσκεμα από το παιχνίδι.

Δε μπορώ να πω ότι δεν αγχώθηκα γιατί όλη μέρα ήμουν στο πόδι να στολίσω να στήσω ντεκόρ κεράσματα να φτιάξω μαλλί να φέρω τούρτα να μπανιάρω να ντύσω...Σα ρομπότ ήμουν λίγο.

Ευτυχώς δε το ξημερώσαμε όπως πέρσι 18,00 ξεκινήσαμε 21,30 έφυγαν οι τελευταίοι.

Δώρα θα ανοίξουμε σήμερα με τα παιδιά μετά το μεσημεριανό να το χαρούν. Πήραμε ρούχα παπούτσια παιχνίδια και σχολικά από ότι είδα με μια γρήγορη ματιά.

Εγω να σας πω την αλήθεια δε κάλεσα παιδάκια από το σταθμό όπως πέρσι έστειλα κεράσματα να τους κάνουν σήμερα γενέθλια στο σταθμό που είναι και ανήμερα για να κεράσουν και εκεί. Γιατί άμα καλέσεις τον ένα πάει αλυσίδα και πρέπει και τον άλλο μη παρεξηγηθεί και μαζεύονται πολλοί που τους γονείς δεν τους ξέρω καλά δε κάνουμε παρέα.

Κάλεσα αυτούς που βγαίνουμε με τα παιδιά τους συχνά και ξαδέρφια μου πρώτα που μας καλούν και αυτοί.

40 άτομα σύνολο.

Η ρυθμική που ξεκινάμε αύριο είναι ιδιωτική σχολή χορού όχι του δήμου. 35 ευρω με την έκπτωση 10% μου πε το παιδάκι μηνιαίως για 2 φορές την εβδομάδα. Σε άλλες σχολές χορού που ρώτησα από 60άρια ξεκινούσαν...Ο δήμος έχει πολιτιστικό που κάνουν παραδοσιακούς χορούς μόνο από χορό αλλά πιο μεγάλες ηλικίες.

Αφού δε θα πληρώνουμε σχολείο φέτος τελικά ας επενδύσουμε εκεί.

Το Σαββάτο είναι ο γάμος της αδερφής μου...ετοιμασίες για εκεί τώρα....

Σας φιλώ καλή εβδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τις χαίρεσαι Μαρντ μου!

και να τις καμαρώνεις πάντα!

μπράβο που περάσατε όμορφα στα γενέθλια!

περιμένουμε φωτό για να σας καμαρώσουμε όλες!!!

δε σας είπα τι έκανε ο γιος μου...

το Σαβ το απόγευμα του είπα να πάει στην τουαλέτα για να κάνει μπάνιο.

ξαφνικά, ακούω το νερό... τρέχω και τι να δω...

μπήκε μέσα στην μπανιέρα με τα παπούτσια και τα ρούχα και 'άνοιξε το νερό... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

 

βλεπω νοβα

ειναι καρχαριομηνας - εχω φαει πολυ ξενυχτι μιλαμε

 

Μαρντ χρονια πολλα στις κορακλες

παντα ευτυχισμενες και με υγεια φουλ

τι κερασματα θα πας;

 

εμεις εχουμε γενεθλια την πεμπτη αλλα πληρονομαστε πεμπτη απογευμα οποτε θα παω μια τουρτιτσα τσι για το καλο την παρασκευη να κοψουν με τους συμαθητες

 

καλα εκανες και φτιασιδωθηες

καλε εγω γινομαι υπερπαραγωγη σε ολα αυτα χαχαχα

φετος ομως στα αγορια τιποτα

εχει ο Αγγελος σειρα

 

τι λες τωρα βρε νανα χαχαχα

δεν φρικαρες; 

καλα τα ρουοχα 

το παπουτσι χαχαχα

πολυ γελιο ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε΄τι cool μαμάδες....σιγά μην τις έβλεπα με ρούχα και παπούτσια μέσα στη μπανιέρα μούσκεμα και έβαζα τα γέλια...οι φωνές θα χαν ακουστεί στο διπλανό τετράγωνο.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Μαρκερ και Νανά στείλτε μου τα mail σας δε τα βρισκω παλι πουθενα.

Στις αλλες έστειλα.

Η αδερφή μου είχε καλή μηχανή και είπαμε να βγάζει αυτή φέτος.

Τι το θελα...Έπρεπε να την παρακαλάω και να τη ψάχνω έλα εδώ τραβα εκεί εδω.

Μιλάμε ντεκόρ δε μου τράβηξε ούτε μια και είχα φαναράκια πον πον κατι κανδράκια κρεμάσει και εμένα καθόλου!!!Κρίμα το στόλισμα...Με το κόσμο εγώ δεν είχα μυαλό...τέλος πάντων του χρόνου...

Στο σχολειο έστειλα ένα τσαντάκι με μια αμιτα ενα Kinder delice ενα μπαλονι και ενα μαρκαδορακι 20 τετοια τσαντακια και για τις κυρίες ένα κουτί τυλιχτά.

Τούρτα τις ρώτησα δεν ήθελαν γιατί έρχονται νέα παιδάκια τώρα να χουν και τις προσαρμογές να χουν και τα κεράκια και κοψε και βαλε και ριξε μεσα στη μεση δεν τις είδα να πολυθέλουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε τι γεματο σ/κ!!!

 

να τις χαιρεσαι Μαρντιο!

καλε τι ωραια ντυσιματα!

αλλα του χρονου βρες αλλη φωτογραφο!!!!

 

εγκυουλα να μπαινεις να μαθαινουμε νεα και να αφησεις τα σφουγγαρισματα!

 

Μαρκερ σειρασ ου τωρα με τις ετοιμασιες...

αλλα οντως ρε συ... πολλοι νοματεοι μαζευεστε...

και εμεις ειμαστε μεγαλο σόι, απο τη μαμα μου αλλα διασκορπισμενοι σε ολη την Ελλαδα, οποτε σε γαμους, βαφτησεις και δυστυχως κηδειες μαζευομαστε...

 

Νανα τι λεει ο Α;;;

καλυτερα αυτη τη βδομαδα στο σχολειο;

 

εμεις καλα...

χθες ειχαμε βαφτιση..

σημερα σχολειο...

η δασκαλα της ΜΑριαννας μας ειχε πει να κανουμε συγκεντρωση γονεων και εμφανιστηκαν μονο οι μισοι!

καλη φαινεται η κυρια...

το ξερετε οτι οι απουσιες απο τα νηπια καταχωρουνται πια ηλεκτρονικα και αν εχει καποιο παιδι πολλες εχει θεμα με την εγγραφη στο δημοτικο;

 

γενικα μας ειπε λιγα πραγματα μιας και δεν ειμασταν πολλες...

 

να δουμε και του Σπυρου ποτε θα μαζευτουμε...

 

αχ, νυσταζω αλλα πρεπει να περμενω να τον σηκωσω για κατουρημα....

και βλεπω μεχρι του χρονου τετοιο καιρο να το συνεχιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ρε βαγκ, ζόρι αυτό το πράμα με το κατούρημα.

αν δεν τον πας, θα κάνει πάνω του;

εγώ ποτέ δεν το έκανα στον Α.

σήμερα τον πήγα πιο νωρίς στο σχολείο.

μόλις φτάσαμε μου είπε ότι νυστάζει.

του είπα ότι θα περιμένω 2 λεπτά για να κοιμηθεί στο αυτοκίνητο.

όντως, περίμενα 2 λεπτά και έκανε ότι κοιμάται.

μετά κατεβήκαμε κάτω και πήγαμε στην τάξη.

μουρμουρούσε ότι νυστάζει και του είπα να καθίσει στην καρεκλίτσα του και να κλείσει τα ματάκια του αν είναι κουρασμένος.

εν τω μεταξύ είδα το συρταράκι του και πήγαμε να μου το δείξει.

είχε μια εργασία που έγραφε τη λέξω σχολείο και ένωνες τα όμοια γράμματα που είχε από κάτω.

του είπα χίλια μπράβο και πήρε τα πάνω του.

μετά άρχισε και η βοηθός να μου λέει το πόσο καλό παιδί και το πόσο όμορφα παίζει με τους φίλους του και παραπήρε τα πάνω του... χαχαχα!!!

πιστεύω ότι θα του περάσει.

σε λίγες μέρες.

αφού ήρθε στο σπίτι και τραγουδούσε ένα νέο τραγουδάκι.

τι να μαλώσω ρε μαρντ;

ήταν τόσο χαρούμενος μέσα στην μπανιέρα... χαχαχα!

και είναι και μωρό...

αν το έκανε ο Α θα του έκανα παρατήρηση αλλά αυτός το έκανε αυθόρμητα... χαχαχα!!!

ε όχι ρε μαρντ... δεν το δέχομαι να χάνεις πάντα το μέηλ μου...

κι εγώ τουρτίτσα θα πάω στο σχολείο.

μπορεί να τους φτιάξω και πρωινό.

θα τους πάω και από ένα μικρό δωράκι.

αν μου το επιτρέψει η δασκάλα, θα πάω κι εγώ την ώρα της τούρτας...

βαγκ, εγώ λέω να γραφτώ φέτος στον Σύνδεσμο γονέων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα ήθελες τα και επαθές τα λένε στο νησί μου!! Πάρε τώρα κοριτσοφωτο πλεόνασμα να χεις να χορταινει το μάτι!

 

Αααα ο Μάριος μπήκε μόνος στη μπανιέρα  με τα ρούχα; Κατάλαβα ο Ανθιμούλης έτσι όπως έγραψες του πα πήγαινε για μπάνιο και πήγε....έγραψες και συ ο γιος μου δε διευκρίνησες...Στο μωρό λες και συ καλέ πήγαινε στη τουαλέτα για να κάνεις μπάνιο και υπακούει;;;;; Πολύ προχώ μαμά ή μάλλον πολύ προχώ μωρό!!!

 

Τι λες βρε Vag που θα χουμε και απουσίες στο νήπιο....αυτά όλο αρρωσταίνουν...θα θέλει και χαρτί γιατρού δηλαδή να τις δικαιολογήσουμε;;;Δε μιλάς σοβαρά τώρα...

 

Αχ τον Ανθιμούλη τον ντροπαλό....ζόρισε τον μαμά ακούγεσαι μαλθακή....ζόρισε τον να πάρει τα πάνω του ο μπαγάσας!!!Και γω τη δροσοπεζουλίτα μου που βαριέται στη μπρίζα την έχω και λίγο ακόμα και λίγο ακόμα...άμα την αφήσεις όλο χάσκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια λεω για τις απουσιες! μας το ειπε η νηπιαγωγος.

και ειπε να τα κραταμε σπιτι μονοοταν εχουν ιωση με πυρετο και οχι οταν εχουν μονο μυξες ή βηχουν. και μενα με φανηκε περιεργο...

ειναι λεει πολυ σημαντικη χρονια η φετινη.

ευτο το ηξερα

 

Νανα και τα δικα μου ολο λενε νυσταζουν το πρωι...

τους λεω, δεν πειραζει, θα κοιμηθειτε το μεσημερι!

θα συνηθισουν.

 

καλα δεν ξερω σε σας αλλα εδω μας εχει μουλιασει!

ολο βρεχει!

Γερμανια γιναμε!

και το καλοκαιρι εριχνε το νερακι και τωρα μας ξετιναξε!

θελω ηλιο!!!!!!!

 

οπως επισης πρεπει να ρωτησω να μαθω για γυμναστικες και τετοια για τα παιδια!

σα σελινιασμενα κανουν.

και τα πηγε και ο αντρας για 2-3 ψωνια που θελαμε στο μινι μαρκετ στην πλατεια..

 

α! και η ΜΑριαννα μου ανακοινωσε πως γνωρισε εναν συμαθητη της, τον Δημοσθενη και θα τον παντρευτει!

καιρο ειχε να πει κατι τετοιο...

χθες βραδυ που μιλισαμε με σκάιπ με τα διδυμα πρωην συμμαθητες τους στη Βοστωνη, μας ελεγε η μαμα τους οτι γινεται χαμος στο σπιτι τους! μαλωνουν τα αγορια της για τη ΜΑριαννα. χτυπιουνται ποιος θα την παντρευτει!

κουκουβαου!

 

αυριο θα πω στον αντρα να ρωτησει τη δασκαλα του Σπυρου γιατι δεν επετρεψε το Σπυρο να φαει τα παστελακια που του ειχα μαζι με ψωμι κασερι και ενα καροτο για δεκατιανο.  του ειπε οτι ειναι γλυκο και να φαει μονο τα υπολοιπα. νευριασε ο Σπυρος και εφαγε μονο το καροτο και μισα τα αλλα και ψωμολυσσαξε μεχρι να σχολασει.

αν ειναι να μας πουν τι επιτρεπουν και τι οχι.

ως τωρα μας ειπαν μονο οχι στα συσκευασμενα κρουασαν, μπισκοτα και χυμους.

ειπαν απλα να ειναι υγειινα.

δεν ειναι υγειινα τα παστελακια μεμελι και σουσαμι;;;;;

οεο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

μαρντ, όντως χόρτασε το μάτι μου όμορφα φουστανάκια.

να τις χαίρεσαι και πάλι... κουκλίτσες!

εκείνη η Χρυσανθούλα σου φαίνεται τόσο καλόψυχο μωρό...

αν και να σας πω ρε κορίτσια... τόση λατρεία που είχα για τα φρου φρου... τα βρίσκω τόσο ξενέρωτα τώρα... χαχαχα!!!

δεν είμαι καθόλου μαλθακή, το αντίθετο μάλιστα.

είμαι πολύ νευρική.

απλά δε θέλω να ξεκινώ τη μέρα μου με φασαρίες.

αν του πήγαινα κόντρα και του έλεγα όχι βγες γρήγορα και θα αργήσω κτλ κτλ, θα έκλαιγε και δημιουργούσα ένταση.

ενώ έτσι, τον άφησα να κάνει συτό που ήθελε, με κάποιον περιορισμό, ικανοποιήθηκε και ηρεμίσαμε όλοι.

Μαρντ, ο Μ μου είναι πολύ έξυπνο παιδί!

όχι επειδή είναι γιος μου, αλλά πραγματικά είναι πολύ προχώ για την ηλικία του.

κάνει όλα τα ζώα, λέει πάρα πολλές λέξεις...

βασικά, ό,τι λέξει κι αν του πεις την επαναλαμβάνει.

και να του μιλάω όπως τον Α και μς αντιλαμβάνεται πλήρως.

πχ πάει στο ψυγείο και λέει "λίλι" (σταφίλι).

του λέω φέρε μου ένα πιατάκι να σου βάλω.

πάει στο ντουλαπάκι, παίρνει το πιατάκι του και μου το φέρνει για να του βάλω σταφίλι.

ρε τον Δημοσθένη... χαχαχα!

το έχει το όνομα φαίνεται (μπαμπάς και ανιψιός)

όσο για το Μαριαννάκι τι να πω... από τώρα σφάζονται τα παλικάρια στην ποδιά της... χαχαχα!!!

και σε μας απαγορεύονται όλα τα σνακ.

μόνο σάντουιτς και μετά φρούτο ή λαχανικό.

αλλά ήδη μας έχουν δώδει γραπτές οδηγίες για το τι επιτρέπεται.

απλά για πρώτη φορά θα έπρεπε να τον αφήσει να το φάει και να του εξηγήσει το λόγο πυ δεν πρέπει να το ξαναφέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μαρντιο μου να τις χαίρεσαι τις νεραϊδες σου! Πολύ ωραίες και οι φωτογραφίες και το εξοχικό! Ενθουσιάστηκα! 

Και του χρόνου να είστε καλά να το ξαναγιορτάσετε! Με το καλό και ο γάμος το Σάββατο!!!! Να σας ζήσει το ζευγάρι!!!!! 

 

Νανά μου και εγώ τρόμαξα πως ο Άνθιμος μπήκε με τα ρούχα στο μπάνιο.... θα είχαν ακουστεί οι φωνές μου μέχρι τα μέρη σας! Δεν το βρίσκω καθόλου διασκεδαστικό για παιδάκια που είναι σε ηλικία που καταλαβαίνουν και ξέρουν 5 πράγματα. Αλλά τώρα με το πιτσιρικάκι τί να πεις; χαχα! Και εγώ τα γέλια θα έβαζα! Ρατσίστρια είμαι τελικά... ;! 

 

Βαγκ τη Μαριάννα και τα μάτια σου! Τον καλύτερο να της πεις να διαλέξει αφού έχει και τόσες επιλογές! χαχα! Φοβερή! 

Μα καλά, απουσίες από το νήπιο; Πως αλλάζουν οι καιροί ε; Νιώθω γριά!!!!!!!! χαχα!

Βρέχει εκεί ε; Τυχεροί!!!!! Εδώ ακόμα θάλασσα πάμε και είναι το νερό καταπληκτικό! Αλλά δεν λέει να δροσίσει ακόμα..... θα πάμε Νοέμβρη και δεν θα έχουμε κατεβάσει ακόμα χειμερινά ρούχα. Ανυπομονώ να ανάψω το τζάκι!!!! 

 

Μαρκερ μου είναι γνωστό πως στην επαρχία και ειδικά σε τουριστικά νησιά είναι όλα πανάκριβα. Για ποιο λόγο νομίζεις πως ανεβαίνει πολύς κόσμος από Κρήτη, στην Αθήνα για ψώνια; Σίγουρα όχι από ψώνιο! Εδώ τουλάχιστον, είναι όλα φωτιά! Και οι εξωσχολικές δραστηριότητες και τα πάντα. Ασε!  

 

Λοιπόν, τη Δευτέρα πήγε ο Χρ. 1η μέρα κολυμβητήριο! Του άρεσε πολύ! Μπήκε κατευθείαν μέσα όπου ήταν και οι 2 δασκάλες στο νερό. Του έδωσαν σανίδα (δεν είχε ξαναδεί ποτέ του) και του έδειξαν πως τη χρησιμοποιούν και το έκανε κατευθείαν! Ήθελε και χθες να πάει αλλά έχει κάθε Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή. Με χαρά ξύπνησε σήμερα από τις 6:30 το χάραμα να ετοιμάσει την τσάντα του κολυμβητηρίου! χαχα! 

 

Ο Μικρός στο σχολείο τα πάει υπέροχα! Τώρα κάθεται μέχρι το μεσημέρι και δεν παραπονιέται καθόλου! Του αρέσει και συμμετέχει πολύ στην τάξη. Και επίσης ΤΡΩΕΙ! Προχθές σπανακόρυζο και χθες σούπα μοσχάρι με λαχανικά! Σήμερα έχει φακές το μένου.

 

Η Σωσώ καλά είναι, η Μάρθα πλέον νήπιο και αυτή! Δεν τρώει λέει στο σχολείο, μάλλον γιατί δεν τους ζεσταίνουν το φαγητό. Θα συνηθίσει. Η Αρετούλα της είναι μιά χαρά! Πολύ καλό παιδάκι! Διαφέρει πολύ από την μεγάλη! Η Σωσώ κάνει ακόμα φυσικοθεραπείες για τις κοίλες αλλά δεν βλέπει μεγάλη διαφορά. Είναι λέει λίγο καλύτερα αλλά νομίζω με το που τις σταματήσει θα επανέλθει το πρόβλημα.

  

Εγώ καλά είμαι, πριν λίγο  έκανα ζυμάρι και το έχω στο ψυγείο, για να φτιάξω μπισκότα βουτύρου με ζαχαρόπαστα που θα τα βάλουμε στο wellcome table στην βάφτιση. Έφτασε η μέρα! Το Σάββατο θα ξαναγίνω νονά!  Χθες έκοψα και έβαψα μαλλί! Το Σάββατο θα πάω για χτένισμα το μεσημέρι και καπάκι θα έρθει μακιγιέζ να με αποθεώσει! χαχα!!!! Ελπίζω τα παιδιά να κοιμηθούν το μεσημέρι να είναι ξεκούραστα το βράδυ και να μην είναι και στα πόδια μου όσο θα καλλωπίζομαι! 

Πάω τώρα να  κόψω και να ψήσω τα μπισκότα πριν σχολάσουν τα παιδιά και αύριο το πρωί θα τα διακοσμήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλάκι, με το καλό η βάφτιση!

είδες, μια χαρά συνήθισαν τα μωρά.

η σωσώ τι πρόβλημα έχει ακριβώς;

δεν κατάλαβα..

εδώ έχουν όι δήμοι διάφορες δραστηριότητες.

πληρώνεις 50 ή 70 ευρώ το χρόνο.

φέτος τον έγραψα 4 δραστηριότητες.

θα ξεκινήσουμε και θα μείνουμε σε όσες του αρέσουν.

τον έγραψα tae kwo do, χορούς hip hop & break dance, αγγλικά και μαθήματα μαθηματικών και επιστήμης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου με το καλο η βαπτιση!Παντα Αξια!κοριτσι η αγορι βαφτιζεις;

Και γω το ιδιο ονειρο κανω για το Σαββατο να κοιμηθουν μεσημερι να παω με την ησυχια μου κομμωτηριο και μακιγιαζ και να αντεξουν λιγο παραπανω στο γλεντι.

Αν και 22.00 -22.30 θα ναι ξερα....μαλλον θα ξαπλωσουμε τα καθισματα του αυτοκινητου να κοιμηθουν και θα πηγαινουμε να τις νοιαζομαστε.Δε το χουμε ξανςκανει να δω αν βολεψει...

Μαρκερ πηρες φωτο;γιατι μου ρχεται αποτυχια σε αυτο το mail.

Vag εμας οχι σε σοκολατοειδη κρουασανοειδη ειπε μονο δε διευκρινιζε ενα ενα τα γλυκα...μπορει να θεωρησε πως θα κολλησει με τα μελια με το παστελι και να μη του το ανοιξε.

Τι να πω...υπερβολικο...και γω σκεφτομουν μπαρες δημητριακων για εναλλαγη στο πρωινο να στελνω αλλα μαλλον θα χουν θεμα.

Νανα ταριφας και συ με τοσες δραςτηριοτητες να τον τρεχεις τον Ανθιμο! Καλα κουραγια....

Δυστυχως οι κοιλες επειδη ειμαι παθουσα δεν υποχωρουν με φυσικοθεραπεια προσωρινη ειναι η ανακουφιση.

Το laser λενε πολλοι οτι ειδαν διαφορα.10 μερες λεει κλινηρης και μετα περδικι σα να μην ειχες ποτε προβλημα..χαιρετισματα στη Σωσω Μαριλου να δωσεις...μου λειπουν τα καρακουξακαξα που εγραφε και προσπαθουσα να βρω τι.λεει ο ποιητης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...