Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Capy μου πως είσαι; Σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου! Ηρέμησαν λίγο τα πνεύματα; Τώρα που έρχεται και η πρωτομαγιά δεν πάτε μια εκδρομούλα να ξεσκάσετε από όλα αυτά;

Μίκα μου δύσκολη μέρα πέρασες κι εσύ! Υπομονή κοριτσάκι μου. Να σκέφτεσαι ότι η μανούλα σου σε βλέπει και χαίρεται για σένα. Περιμένει κι αυτή με το καλό τα διδυμάκια σας! Να σκέφτεσαι ότι θα είναι πάντα εκεί να σας προσέχει.

Στελλίνα μου πως είσαι; Ηθικό; Χαμογελαστή να είσαι κι όλα θα πάνε καλά. 

Κοριτσάκι μου και Δάφνη όλα καλά; 

Αγαπάκι εσύ πως πας με τα διδυμάκια σου; 

Λαλλούνα μου αύριο η μεγάλη μέρα! 

 

Εγώ κορίτσια πήγα χθες στο γιατρό και είδαμε ενδομήτριο σάκο δόξα το Θεό. Τώρα αναμονή μέχρι τον επόμενο υπέρηχο για να ακούσουμε καρδούλα. Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Θα αρχίσω να σας φυσώ σιγά σιγά κι εγώ και μακάρι να μείνετε όλες εγκυούλες!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera koritsakia moy glyka!Ti kanete?Egw sinexizw ths enesoyles,ke thelw ta fwta sas.Sth proth prospathia ekana ti daronda 9 to prwi ke menopoyr 9 to vradi,4 mera ekana istrodiolh eitane 78,9,avth ti fora ke ths 2 enesis moy evale na kanw sths 11 to prwi ke istrodiolh 67,7.Diladi den paw kala?Esis pos toys kanate ths enesoyles?Epeidh trepoyme na zalizw sinexia ton giatro moy,pite moy th gnomh sas.Evxaristw ke sas filw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! εχω καιρο να μπω αλλα η αληθεια είναι ότι με δυο παιδια είναι τρεξιμο αλλα ωραιο τρεξιμο! Δεν σας ξεχνω και φυσικα είμαι εδώ οποια θελει να ρωτάει ότι θελει από δω μεσα ξεκινησα να επικοινωνω για το πρόβλημα μου και εδώ με υποστηριξαν κοπελες και εχω τωρα τα αγγελούδια μου οι παλιες θυμούνται ποσο δύσκολος ήταν κι ο δικος μου αγωνας αλλα δικαιωθηκα.

 

Capy θα συμφωνησω με τα κορίτσια και θα σου ελεγα ηρεμησε και συζητα το μετα το καλοκαιρι που θα εχετε ξεκουραστεί ένα θα σου πω ότι εγω ειχα ζητήσει και διαζύγιο στον αντρα μου γιατι μου ειχαν σπασει τα νευρα και του ειχα πει  ότι δεν του αξίζω η ψυχολογια παιζει περιεργα παιχνίδια στο μυαλο μας. Όμως τα καταφέραμε μετα από πολυ κλαμα κοπο και πίστη αλλα  αν ο ενας υποχωρει δεχεται την γνωμη του αλλου και του συμπαραστέκεται μετα εκεινος ξυπνα από τα χαζα και περιεργα συναισθηματα και σκεψεις και ο αγωνας συνεχίζεται...

Diaz με το καλο να ακουσετε την καρδουλα τικ τακ δυνατη και βροντερη!!!!

Μικα περαστικα κουκλα τα μωράκια να είναι καλα και η εγκυμοσυνη εχει τα δυσκολα της ειχα κι εγω αιμοραιδες αλλα οκ όλα καλα πήγαν απλα ποναει , φιλια πολλα

Κοριτσακι μου πως εισαι?

Daphne oολα καλα?

Κατερινα μαλλον εισαι ετοιμη για το μπεμπακι σου κι εσυ εγω πηγα στον Αρκουλη Μιτωση εκει εμεινα με την πρωτη προσπαθεια ειχα ήδη 3 αποτυχημένες από αλλου και μετα εκανα δυο χωρις αποτέλεσμα και η επομενη με φυσικους κυκλους εφερε τον γιο μου οπου και αν πας εσυ να νιώθεις ασφαλης και να ζητας πραγματα ολοι οι γιατροι αν μας βλεπουν διαβασμένες μας προσεχουν αυτό καταλαβα τελικα.

Φιλια σε ολες ότι θελετε μπορειτε να με βρειτε και στο fb labrini poulitsa εκει μπαινω συχνοτερα.

Υπομονη επιμονη πιστη και αγαπη και τα μωρακι θα ερθουν είναι σιγουρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λαμπρινή! Πραγματικό φωτεινό παράδειγμα αισιοδοξίας, επιμονής και υπομονής! Να χαίρεσαι τα όμορφα παιδάκια σου! Αυτό είναι το ομορφότερο τρέξιμο! Πολλά φιλιά!

 

Φωτεινή μου η οιστραδιόλη εξαρτάται από τη δόση που παίρνεις, τα ωοθυλάκια που έχεις και σε καμία περίπτωση δεν είναι ίδια όλες τις φορές. Κι εγώ που έκανα την ίδια δόση, την ίδια ώρα οι τιμές ήταν διαφορετικές αυτή τη φορά. Μέχρι και η ανταπόκριση στα φάρμακα ήταν διαφορετική παρόλο που τα έκανα όλα ίδια. Οπότε μην αγχώνεσαι με τη τιμή της. Υπέρηχο έκανες; Καλή επιτυχία! Μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy, πως είσαι; Όλες μας καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολος είναι αυτός ο αγώνας και πόσο ψυχοφθόρος. Η κάθε μια έχει τη δική της ιστορία... Θεωρώ πως η σχέση δοκιμάζεται πάρα πολύ και από τις δυο πλευρές.. Εμείς μάθαμε τυχαία πριν από 3 χρόνια οτι υπάρχει πρόβλημα από την πλευρά του συζύγου αλλά επειδή είμασταν μικροί, 26 χρονών, δεν είχαμε μπει ακόμα σε διαδικασία προσπάθειας ουτε σκοπεύαμε στο προσεχές μέλλον. Παρόλ'αυτα, αν και δεν καταλαβαίναμε πλήρως τί μπορεί να σημαίνει αυτό το πρόβλημα, περάσαμε δύσκολα εκείνο το διάστημα. Θυμάμαι ακόμα τον αντρα μου με δάκρυα στα μάτια να με ρωτάει:εμείς δεν θα έχουμε δηλαδή ένα βατραχάκι να τρέχει μέσα στο σπίτι; Τότε χρειάστηκε να είμαι εγώ η δυνατή. Εφτασε στο σημείο να μου πει οτι καλύτερα να χωρίσουμε και να βρω κάποιον που να μπορεί. Τότε του απάντησα οτι εγώ έχω διαλέξει να είμαι μαζί του όχι γι αυτά που μπορεί να μου προσφέρει αλλά γι αυτό που είναι.

Πριν από 6 μήνες που μπήκαμε στη διαδικασία εξωσωματικής επανήλθαν όλες οι ενοχές του. Θυμάμαι ακόμα οτι κάθε ένεση συνοδευόταν από 5 συγγνώμη.Δεν με πόνεσαν οι ενέσεις, ουτε η ωοληψία, ούτε στην τελική η αποτυχία. Με πόνεσε να βλέπω τον ανθρωπό μου να μου ζητάει συνεχώς συγγνώμη και όπως τα μικρά παιδιά που ρωτάνε κάτι τη μαμά τους, έτσι να με ρωτάει αν θα τα καταφέρουμε εμείς ποτέ..

Η αλήθεια είναι οτι πάνω απ'όλα με απασχολεί να είμαι καλά με τον αντρα μου και να τον βλέπω ευτυχισμένο. Τα άλλα έρχονται μετά...

Η δική μου συμβουλή δεν διαφέρει από αυτή των άλλων κοριτσιών.. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να περάσεις ξέγνοιαστο χρόνο μαζί του... Να θυμηθείτε και οι δύο γιατί ερωτευτήκατε, γιατί αγαπηθήκατε και γιατί αποφασίσατε να περάσετε μαζί τον γολγοθά που λέγεται ζωή..

Τα φιλιά μου σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy μου που είσαι???πως εισαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;σε σκεφτομαι....

κοριτσια σημερα ειδα πως τα τεστ ωορυξιας που ειχα και κατι τεστ εγκυμοσυνης ληγουν 10/5...ο καλος μου δεν ειναι εδω θα πανε χαμενα....ειναι αρκετα..λετε δεν κρατανε κανα μηνα πανω απο τη ληξη τους ε???εχω σκασει..δεν τα χα παρει ακριβα απο το internet ειναι αλλα ελεγα να γλιτωσω κανα φραγκο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε;Σας διαβαζω συνεχεια,ειστε η παρεουλα αλλα ζοριζομαι να γραφω απο το κινητο.Ντιαζακι μου καλα ειμαι,προσπαθω να μη σκεφτομαι οτι ειναι πολλες οι μερες μεχρι την αλλη Τριτη που κανω χοριακη.Το ηθικο μεχρι στιγμης καλο,φτου φτου κιολας!!!Ολη την ωρα ερχονται οι γονεις μου απο διπλα και ο γαμπρος μου να δουν αν θελω κατι και να μου κανουν παρεα.Παραπονο δεν εχω,στα πουπουλα με εχουν!!!Μονο που λειπει η αδερφουλα μου σε ταξιδι απο το Σαββατο και μου λειπει...Ευτυχως ερχεται σημερα στις 11.Το θεμα μου ειναι οτι απο την ημερα της εμβρυομεταφορας εχω πονους περιοδου ολη την ωρα,ποτε πιο εντονους και ποτε πιο ηπιους.Θυμαμαι οτι ειχατε κι εσεις κοριτσια πονακια αλλα γραφατε οτι μια ερχονταν και μια εφευγαν,εγω που τα νιωθω συνεχεια μηπως ειναι κακο;Πηρα στο κεντρο να ρωτησω και μου λενε ειναι απο την ωοληψια.Ποια ωοληψια τους λεω,η αδερφη μου εκανε ωοληψια,εγω ποναω απο την ημερα της εμβρυομεταφορας και μετα.Α δεν ειναι τιποτα μου λενε,τα φαρμακα φταινε.Αυτο ομως παλι δεν ισχυει γιατι εγω τα φαρμακα τα ξεκινησα στις 21/4 και η εμβ/ρα εγινε 25/4,τις ενδιαμεσες μερες δεν πονουσα καθολου.

Φωτεινη μου καλως ηρθες στην παρεα μας και καλη σου επιτυχια!!!Ειναι η πρωτη σου προσπαθεια;Θα κανεις εξωσωματικη ή σπερματεγχυση;

Σιλβυ μου με συγκινησες απιστευτα με οσα εγραψες...Σε τι φαση βρισκεσαι τωρα;Κανετε εξετασεις;

Δε θυμαμαι ποια κοπελα ρωτησε αλλα ναι,πηρα αδεια για το 12ημερο.

Μικρο διαλειμμα για να παρω φαρμακακια και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε??

Οι γκαστρουλες μας πως ειναι!?

Μπραβοο Diaz μου.!!! Με το καλο η καρδουλα!! Ο πρωτος μαγικος ηχος!!!!!

Μικακι μου..... η μανουλα σου ειναι διπλα σου παντα θα ειναι..κοιτα να ξεκουραζεσαι.,φιλια στο Μαρακι!!

Λαμπρινη μου να σας ζησει ο μπεμπακος.!!

Να τα χαιρεστε τα παιδακια σας!! Σαν χτες θυμαμαι τις προσπαθειες σου!!!

Καπυυ που εισαι καλη μου?!

Στελινα μου τα πονακια τα δημιουργει κ το μυαλο μας..ο φοβος το αγχος..ηρεμησε χαλαρωσε..επθσης κανε κ καμια βολτιτσα χαλαρη με τα ποδια να ξεπιανεσε κιολας κ ολα θα γινουν!!

Φωτεινη μου καλη επιτυχια κοπελα μου!! Τωρα εγω δ θυμαμαι τιμες οιστραδιολης..αλλα τις ενεσεις εκανα νταροντα πρωι γκοναλ βραδυ..

Σανταλοξυλο δ εχω ιδεα απο τεστ ωορρηξιας..

Τι αλλο διαβασα δ θυμαμαι..

Ο Αλεξανδρος μεσα στη διαολια ολη μερα ..ακομη μπουκωμενος ομως..χωρις βηχα ευτυχως,,ταλαιπωρουμαστε να παρει την αντιβιωση ειδικα την ωρα που κοιμαται..τον λυπαται η ψυχη μου..σοαραζει στο κλαμα..

Σημερα εκανε ποδηλατοο πεταλιι κουκουβαααα η μανουλαα!!!!!χαχαχα

Του λεω χτες αγαπη μου καρδουλα μου εισαι η ζωη μου!!! Κ μου λεει εκυ μαμα εικε ζωη μου!!!!!!Κ εκει λιωνωω κ λεωω θα κανα χιλιαδες ενεσεις μεχρι να τα καταφερω!!! Αξιζει ο πονος ο αυτος!!!

Αυταα μη σας πρηζω!!

Η Αρτεμις που χαθηκε???

Φιλιααα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας γλυκα μου κοριτσακια!!!!!!!

στελλινα μου ολα καλα θα πανε μην σκεφτεσε τα πονακια φυσιολογικα ειναι και μην ψαχνεις για συμπτωματα δεν υπαρχουν!!!!!!!ενα μεγαλο φουυυυυυυυυ και ολα θα πανε σουπερ!!!

αχ κατερινακι μου ποσπ δικιο εχεις τοσες μκαι αλλες τοσες ενεσεις αξιζουν τα νινακια αν υπολογισεις τι χαρα δινουν απλωχερα!!να μου φιλισεις το ζουζουνακι σου!!!

καπυ μου που εισαΙ????????????εισαι καλα???ανυσηχουμε!!!!!

λαμπρινι μου να τα χαιρεσε το ζουζουνακι σου οτι καλυτερο σας ευχομαι!!!

σανταλοξυλο μου δεν κανουν μετα την ληξη τους δεν κανουνε δουλεια δυστυχως!! δουλευα σε εταιρεια που ειχαμε τετοια σκευασματα και το ξερω απο πρωτο χερι!!!!!!

αρτεμις που εισαι και εσυ?????????χαθηκες!!!!!θελουμε νεα σου!!!!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΝΤΑροντα και την γκοναλ καθε μεσημερι και μονο οταν πηγαινα για υπερηχο τις εκανα πρωι!!!!!!και η οιστραδιολη μου ηταν τελεια αποτι ελεγε ο γιατρος!!!τωρα για σενα πηγαινε ακριβως με τι θα σου πει ο γιατρος και δεν θα χασεις εκεινοι ξερουν!!!αν επιτρεπετε σε ποιο κεντρο εισαι?

οσο για μενα αυριο παμε στον γιατρο να δουμε σακο!!!!!!!!!!!!!!θα σας ενημερωσω οταν γυρισω!!!!!!!δεν σας κρυβω οτι φοβαμαι λιγακι αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα να βοηθησει ο θεουλης και η παναγιτσα και να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ΑΣ ΜΕ ΣΥΝΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι πώς πηγαν οι εξετασεις σου;Λυπαμαι πολυ για τη μανουλα σου,ειμαι σιγουρη οτι σε θελει χαρουμενη για τα νινακια που περιμενεις σε λιγο καιρο!Κλωτσιδακια ακουω,τελεια!!!

Σανταλοξυλο για το θεμα της φιλης σου με τα 3δυμα σκεψου οτι μπορει να πελαγωσε,ειδικα αφου ειναι πρωταρα.Σιγουρα δεν ειναι ωραιο αυτο που ξεστομισε αλλα το πιθανοτερο ειναι οτι ηταν ο φοβος που μιλουσε.Απο προσωπικη αποψη μια φορα που εχω δει εγω στη ζωη μου τριδυμα,ειχαν καποιο προβλημα με τη διανοητικη τους αναπτυξη,δε σημαινει οτι αυτος ειναι ο κανονας βεβαια.Μπορει η φιλη σου να φοβαται την πολυδυμη κυηση ή μηπως βγουν αρρωστα τα μωρα.

Μαρντιο μου φαινεται πως τελικα το ζευγαρι αποφασιζει για το ποσα εμβρυα θα εμφυτευτουν,την αδερφη μου παντως τη ρωτησε ο γιατρος αν θα βαλουμε 2 ή 3.Αλλιως αν εχουν λιγα εμβρυακια ποιοτικα,μαλλον βαζουν κατα την κριση τους αλλα παιζει ρολο και η ηλικια της γυναικας.

Ντιαζακι μου με το καλο να ακουσετε καρδουλα απο το νινακι σας!!!

Λαλλουνα μου τελεια η χοριακη σου,με το καλο να δειτε το σακουλακι αυριο!!!!

Οι εγκυουλες μην ξεχνατε να μας φυσατε!!!!!!!!!

Η συνεχεια αυριο γιατι ηρθε η αδερφουλα μου και τα λεμε.

Καληνυχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι πώς πηγαν οι εξετασεις σου;Λυπαμαι πολυ για τη μανουλα σου,ειμαι σιγουρη οτι σε θελει χαρουμενη για τα νινακια που περιμενεις σε λιγο καιρο!Κλωτσιδακια ακουω,τελεια!!!

Σανταλοξυλο για το θεμα της φιλης σου με τα 3δυμα σκεψου οτι μπορει να πελαγωσε,ειδικα αφου ειναι πρωταρα.Σιγουρα δεν ειναι ωραιο αυτο που ξεστομισε αλλα το πιθανοτερο ειναι οτι ηταν ο φοβος που μιλουσε.Απο προσωπικη αποψη μια φορα που εχω δει εγω στη ζωη μου τριδυμα,ειχαν καποιο προβλημα με τη διανοητικη τους αναπτυξη,δε σημαινει οτι αυτος ειναι ο κανονας βεβαια.Μπορει η φιλη σου να φοβαται την πολυδυμη κυηση ή μηπως βγουν αρρωστα τα μωρα.

Μαρντιο μου φαινεται πως τελικα το ζευγαρι αποφασιζει για το ποσα εμβρυα θα εμφυτευτουν,την αδερφη μου παντως τη ρωτησε ο γιατρος αν θα βαλουμε 2 ή 3.Αλλιως αν εχουν λιγα εμβρυακια ποιοτικα,μαλλον βαζουν κατα την κριση τους αλλα παιζει ρολο και η ηλικια της γυναικας.

Ντιαζακι μου με το καλο να ακουσετε καρδουλα απο το νινακι σας!!!

Λαλλουνα μου τελεια η χοριακη σου,με το καλο να δειτε το σακουλακι αυριο!!!!

Οι εγκυουλες μην ξεχνατε να μας φυσατε!!!!!!!!!

Η συνεχεια αυριο γιατι ηρθε η αδερφουλα μου και τα λεμε.

Καληνυχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά συγγνώμη που χάθηκα αλλά έτρεχα με δουλειές...απο χθες μιλήσαμε με τον άντρα μου(φυσικα οπως πάντα εγώ έκανα το 1ο βήμα) κ αποφασίσαμε να περάσουμε ένα όμορφο καλοκαίρι κ να χαλαρώσουμε.απο φθινόπωρο βλέπουμε,αν κ να πω την αλήθεια ανυπομονούσα για την εξωσωματική του Ιουνίου...κάνω πίσω σε αυτό για να νιώσουμε κ οι 2 μας καλά κ ίσως συνέλθει επιτέλους!Γενικά γκρινιάζει πολύ για την υγεία του,πονάει,χάνει κιλά(είναι αδύνατος) κ γενικότερα με βασανίζει...αλλά εγώ βράχος...

Συγνώμη που δεν αναφέρομαι σε όλες ξεχωριστά,σας υπόσχομαι πως θα το κάνω σύντομα μόλις βρώ χρόνο

Σας χιλιοευχαριστώ όλες για την συμπαράστασή σας....Ειλικρινά είστε το στήριγμά μου κ μόνο εσείς με καταλαβαίνετε απόλυτα!

κ πάλι ευχαριστώ!

Σας φιλώ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!τι κανετε?

 

diazaki χαιρομαι που ειδατε σακο!!!!με το καλο και στον αλλο υπερηχο να ακουσετε καρδουλα!!

 

lalluna μη φοβασε κοριτσακι μου και ολα θα πανε καλα!με το καλο ο υπερηχος και περιμενουμε νεα!

 

capy μου ειδες που τα συζητησατε και τα βρηκατε?ασχετα αν εκανες εσυ το πρωτο βημα ολα θα παρουν το δρομο τους!δεν πειραζει που θα χασεις τον ιουνιο ασε το καλοκαιρακι να κανει τη δουλεια του!

 

stellina μου τα πονακια ειναι φυσιολογικα!χαλαρα και θα πανε ολα καλα!!τωρα να απολαυσεις την περιποιηση απο τους αλλους!!

 

katerinaki μου ευτυχως που ειναι καλυτεραο μικρος και οπως τα λες ειναι!οτι και περασουμε αξιζει τον κοπο! 

 

sylvie μου με συγκινησες με τα λογια σου!σου ευχομαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι και το μωρακι θα ερθει!

 

φιλακια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIA OMOΡΦΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝΕ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ ΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι,επανηλθα και για τις υπολοιπες.

Κοριτσακι μου μια χαρα ο υπερηχος σου,τι σημασια εχει το φυλο αν ειναι γερο,το μονο σιγουρο ειναι οτι σας κανει ναζακια γι αυτο κρυβει τα ματακια του!!!!Με το καλο να μπορεσετε να δειτε φυλο την επομενη φορα.Ποτε ξαναπας για υπερηχο;

Κατερινα μου περαστικα στο αγορακι σου,τι ωραια που ειναι τα μωρουδιστικα λογακια μωρε...Αυτο που δεν πληρωσατε για την καταψυξη μου κανει πολλη εντυπωση!!!Η αδερφη μου εδωσε 600 ευρω για τα 2 εμβρυακια που εβαλε στην καταψυξη.Οσο για το σπερμοδιαγραμμα μην ανησυχεις καθολου γιατι στην περιπτωση της εξωσωματικης τουλαχιστον του βαζουν στο εργαστηριο καλλιεργητικα υγρα για να γινει πιο δυνατο.

Ματιλντακι μου μη στεναχωριεσαι για τη δουλεια του αντρα σου,το σημαντικο ειναι που ειστε μαζι και εχετε την υγεια σας.Ολα τα υπολοιπα θα ερθουν στην ωρα τους...

Μωρουλι φουσκωνει η κοιλιτσα ε;Αντε σιγα σιγα να φουσκωσουμε και οι υπολοιπες!!!Εχεις καποιον να σε βοηθαει στο σπιτι;

Πρασινη μου καλη αρχη στην προσπαθεια σου που ευχομαι να ειναι και η τυχερη!!!Ποτε περιπου υπολογιζετε να γινει η σπερματεγχυση;

Σιλβυ και φραουλα με το καλο να ξεκινησετε κι εσεις,το καλοκαιρι ειναι προ των πυλων!!!!

Λαλλουνα ολα τελεια,με το καλο και η καρδουλα τωρα και υπομονη,μερες ειναι,θα περασουν,που θα παει...

Λαμπρινη να σου ζησουν τα διδυμακια σου,να τα χαιρεσαι και να μας φυσας που ειμαστε στην προσπαθεια.Εκανες εξωσωματικη ή σπερματεγχυση;Πετυχε με την πρωτη;Αν θες μου απαντας...

Κοριτσια μου εκανε καμια σας ενεσεις Λεντοτζεστ;Γινονται στον ποπο αυτες.Αυριο εχω την τελευταια μου και πονανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εγώ εδώ με τα τραβηγματάκια μου και τα πονάκια μου που δεν καταλαβαίνω αν είναι από τη μήτρα ή το έντερο ή από τις πρησμένες ωοθήκες!!! το καλό είναι ότι μέρα με τη μέρα είμαι καλύτερα και περιμένω με αγωνία να ακούσω την καρδούλα από το σποράκι μου. Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Λαλλούνα μου στην ίδια θέση είμαστε. Σε καταλαβαίνω και με καταλαβαίνεις!!!! Υπομονή!

Κοριτσάκι μου λίγη σημασία έχει αν θα είναι αγοράκι ή κοριτσάκι. Γερό να είναι και τίποτα αλλο δεν θέλουμε! 

Δάφνη μου και Αγαπάκι καλά είστε; Σας χάσαμε!

Στελλίνα μου τα πονάκια είναι φυσιολογικά κι εύχομαι να είναι για καλό όπως έγινε και σε μένα!

Capy μου όλα θα γίνουν! Δώστε χρόνο στη σχέση σας, είναι επένδυση που θα σας βοηθήσει στη συνέχεια. Ελπίζω να έχει φτιάξει το κλίμα μεταξύ σας μετά το βήμα συμφιλίωσης που έκανες και να βρίσκετε τους ρυθμούς σας. Και ποιος ξέρει, μπορεί ως τον Ιούνιο να του έχει ξανάρθει η επιθυμία να προσπαθήσετε!

Κατερίνα ετοίμασες τα χαρτιά; Αν θυμάμαι αφήνεις τα πρωτότυπα στην επιτροπή οπότε καλό ειναι να βγάλεις μία φωτοτυπία σε όλα πριν τα δώσεις!!

Σανταλόξυλό μου εγώ είχα κάτι ληγμένα τεστ εγκυμοσύνης πάνω από χρόνο και μια χαρά δούλευαν. Δεν χάνεις κάτι να τα χρησιμοποιήσεις. Αλλά όπως σου ξαναείπα απλά να χαρείς τον αντρούλη σου τώρα που θα γυρίσει κι άσε τα τεστάκια!!! Όχι άγχος!

Σίλβη μου πολύ ωραία τα έγραψες!!! Ακριβώς κάπως έτσι ήμασταν κι εμείς στην πρώτη μας προσπάθεια.... με συγγνώμες και πάλι συγγνώμες!!! Όλα θα πάνε καλά! Κάντε το σταυρό σας και νινάκι θα έρθει! 

Πράσινη εσύ πως πας; 

Ματιλντάκι καλύτερα είσαι;

Μαρδιό μου σου απάντησαν από το κέντρο; 

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diazaki την εννοια μου εχεις...μπα δε μου απαντησαν...και δε παιρνω και τηλεφωνο γιατι φοβαμαι μη μπλεξουν το θειο μου που μου εκανε την εξωσωματικη και με παρει και με ρωταει πως και γιατι δε το ειπα σε εκεινον πρωτα.

Δε νομιζω να απαντανε μεσω μαιλ...ευαισθητα δεδομενα ειναι...ξερω και γω...

Lallouna μπραβο καλη συνεχεια!

Λαμπρινη τελεια η φωτο προφιλ!!!

Ποσο περηφανγ πρεπει να νιωθεις με τοση ταλαιπωρια που τραβηξες!!

Φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Αρχικά να πω ότι ο άντρας μου βρήκε δουλίτσα κι είμαι πολύ χαρούμενη!

Κάναμε την εξέταση για τον καρυοτυπο και περιμένουμε τα αποτελέσματά που θα αργήσουν όπως μας είπαν.

Έχουμε ακόμα την κατάτμηση και την υστεροσκοπηση μετά την επόμενη περίοδο.

Τι έγινε βρε κορίτσια? Πολύ θέμα έχουν οι άντρες τελικά....μεταξύ μας πάντα...!

Στέλνω πολλά φιλιά κι ευχές σε όλες και σε κάθε μία ξεχωριστά!

Καληνύχτα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα γλυκα μου κοριτσακια!!!!τι κανετε?????????

στελλινα μου πως εισαι?????και εγω 600 εδωσα στην καταψυξη αλλα ταδωσα τωρα που ταβαλα οχι απο την αρχη!μακαρι ναταν δωρεαν ειδικα αυτο!

μαρντιο μακαρι να σου απαντησουνε εχεις χρονο ακομα μεχρι τον γεναρη αν δεν κανω λαθος!μακαρι να τα βαλεις τα εμβρυακια!!!!!!!!!!

μαλτιδακι μου μπραβο πολυ χαιρομαι που βρηκε δουλειτσα  ο αντρουλης σου!!!!!!!!!!!τωρα με το καλο οι εξετασουλες σου και βουρρρρρρρρρρρρρρ για την επομενη προσπαθεια!!!

ντιαζακι μου ειμαστε ακριβως στην ιδια θεση οπως το λες εχουμε το ιδιο γλυκο ανχος!!!!!!!!!ας πανε ολα καλα!!!!!

φιλακια σε ολες σαςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλο μηνα και καλη Πρωτομαγια!!!

Λαλλουνα μου καλα ειμαι,στο κρεβατι με τα πονακια μου.Μακαρι να μου φερετε γουρι οι εγκυουλες!!!Απο χθες ειμαι λυπημενη γιατι βγηκε το προγραμμα πτησεων της αδερφης μου και στις 6/5 που κανω τη χοριακη θα λειπει...Μου κακοφαινεται αλλα δεν αλλαζει κατι.Απλα ειχα στο μυαλο μου οτι θα πηγαιναμε μαζι για να δει εκεινη πρωτη το αποτελεσμα...Αναγκαστικα τωρα θα παω με το μπαμπα μου.

Ματιλντακι μου πολυ χαιρομαι για τον αντρα σου,ειδες που ολα μπαινουν σε μια σειρα σιγα σιγα;Με το καλο και οι εξετασεις σου.Ναι ο καρυοτυπος ψιλοαργει αλλα γενικα αν κατι χρειαζεται στην προσπαθεια που κανουμε ολες αυτο ειναι υπομονη και πιστη.

Μπορει εγω να μην εχω καποια αλλη κοπελα που να περιμενει μαζι με εμενα για να κανει χοριακη,εχω ομως ολες εσας που με στηριξατε απο την πρωτη μερα που ξεκινησα να γραφω...Κι ας ειναι η δικη μας περιπτωση λιγο πιο ιδιομορφη,η αγωνια δεν παυει να ειναι η ιδια.Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου καθε μια ξεχωριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια Καλό μήνα κι από μένα με γερά μωράκια σε όλες τις κοιλίτσες!!! 

 

Μαρδιό μου εννοείται ότι σε έχω έννοια... δεν μπορώ να σου βάζω φιτιλιές και να σε αφήνω μετά! Πάντως ακόμα και αν δεν απαντήσουν με mail θα πρέπει έστω να απαντήσουν ότι δεν δίνουν τέτοιες πληροφορίες μέσω maill. 

 

Λαλλούνα μου μετράμε αντίστροφα!!! 

 

Στελλίνα μου είμαστε μαζί σου και γι αυτό που κάνεις και μόνο είμαστε διπλά μαζί σου. Όλα θα πάνε καλά! Γιατί δεν πας για τη χοριακή μια μέρα νωρίτερα; Εγώ έτσι είχα κάνει την προηγούμενη φορά γιατί δεν ήθελα να το μάθω στη δουλειά μόνη μου αλλά ήθελα να είμαι με τον άντρα μου κι έκανα μια μέρα νωρίτερα. Ρώτα και το γιατρό σου!

 

Ματιλντάκι μου είδες που όλα θα γίνουν σιγά σιγά. Πάλι θα ταξιδεύει ή θα τον έχεις δίπλα σου τώρα πια; Για τους άντρες που λες κάπου είχα διαβάσει ότι το σπέρμα είναι πολύ ευαίσθητο και με τις αλλαγές στο περιβάλλον θα είναι υπο εξαφάνιση. Δεν είναι τυχαίο που τα τελευταία χρόνια όλο και περισσότεροι άντρες έχουν θέμα, ενώ παλιότερα ήταν πιστολιά κι εγκυμοσύνη!!! Ευτυχώς με τη βοήθεια του Θεού και της επιστήμης όλα πλέον γίνονται.

 

φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα κλικ πριν την καταθλιψη

τι πραγμα ειναι αυτο ρε κοριτσια που μου συνβαινει...η ψυχολογια μου ανεβοκατεβαινει σαν ασανσερ..χτες ο καθηγητης μου στο πανεπιστημιο μου προτεινε να προχωρισω με διδακτορικο...θα επρεπε να ουρλιαζω απο τη χαρα μου ..να πεταω στον 7 ουρανο που κοποι τοσον χρονων πιανουν τοπου..ανταυτου απαντησα ενα "δυστυχως εχω αλλες προτερεότητες αυτη τη στιγμη στη ζωη μου¨αφηνοντας τον καγκελο...32 ατομα περιμεναν αυτη τη μια μοναδικη προταση κι εγω ειπα οχι..βγηκα απο το γραφειο εκλεισα την πορτα πισω μου κι αρχισαν να τρεχουν τα μιατια μου ποταμι..προσπαθουσα να σταματησω(γιατι τους τελευταιους μηνες το δακρυ κορομηλο)αλλα ηταν αδυνατο..περπατησα ουτε κι εγω ξερω ποσο ..κατεληξα(μη γελασετε)στον εθνικο κηπο να ταιζω τις παπιες...δεν μπορω να βαλω σε ταξη το μυαλο μου..ωρες ωρες νομιζω πως θα τρελαθω ειλικρινα..δεν εχω κατι να πιαστω...ο καλος μου λειπει και θα λειπει ως 15 Ιουνη..ξυπναω και κοιμαμαι σε ενα αδειο σπιτι(το νεο μας σπιτι μενει στασιμο οσο λειπει..ξερω πως μας περιμενουν δυσκολα με τις αποσπασει που δεν ερχονται και τη γ@μ@μεταθεση επιτελους..υποτιθετε οτι φετος αυτο το μαρτυριο θα τελειωνει....γυρισα σπιτι κομματια..διαβασα ως τα ξημερωματα..γιατι δεν ξερω...απλα για να απασχοληθει με κατι το μυαλο..ουρλιαζω μεσα μου και νιωθω πως δεν με ακουει κανεις!!capy ακους;;;;;κανεις!!!!!ειμαι πιο μονη απο ποτε στη ζωη μου..ξυπνησα μετα απο μολις 2 ωρες υπνου.απο το μηνυμα μιας φιλης του καλου μου στο κινητο μου να μου ανακοινωνει πως ειναι εγκυος..παντρευτηκε το Δεκεμβρη..η φραση ηταν ..."ειναι πανευκολο μολις πεις να μεινεις θα μεινεις τσακ μπαμ..."πηρα τον καλο μου και τον ρωτησα αν ηξερε για την εγκυμοσυνη της φιλης του και μου απανταει"ναι αλλα δεν σου πα κατι για να μη στεναχωρεθεις" ηταν σαν μαχαιρι η ατακα του..καταλαβαινω απολυτα οτι δεν το εκανε με κακη προθεση αλλα με πονεσε τοσο πολυ..απο εκεινη την ωρα το στομαχι μου ειναι πετρα..με πηραν καποιοι φιλοι να παμε σε μια συναυλια της γλυκεριας που την λατρευω αλλα δεν μπορω να σηκωθω απο τον καναπε..ποναει ολο μου το σωμα μεσα κι εξω..ειναι σαν να χω μπει σε προκρουστη και καθε προβλημα να τραβαει απο μια μερια...εχω γινει κυκλοθυμικη και δεν ημουν ετσι..απο τρελοκοριτσο που γευομουν τη ζωη ως το μεδουλη της δεν θελω πια να σηκωνομαι απο το κρεβατι...δεν ξερω τελικα αν αυτο ειναι μονο απο το θεμα του παιδιου..ισως ειναι ολα μαζι...αλλα κουραστηκε με τοσες ηττες κουραστηκα...δεν υπαρχει αλλο ρημα...βαρεθηκα..θελω μια τοσο απλη ζωη εγω ο καλος μου και ενα μωρο..δεν ζητησα ποτε τιποτα απο τη ζωη μου..κι εφτασα να μην ξερω τι θελω..αφου σκεφτηκα για πρωτη φορα σημερα μηπως θα ηταν καλυτερα να μην ειμαστε μαζι..να χωρισουμε..ντρεπομαι που το λεω αλλα δεν ξερω πια γιατι παλευω..ειναι τοσα πολλα η αποσταση αυτα τα πηγαινε ελα,η σχεση μου με τους δικους του που με τα βιας ανταλλασουμε μια κουβεντα στους 2 μηνες..το σπιτι και κυριως το μωρο..σορι που βγηκα εκτος το[πικ και σορι για το σεντονι αλλα ειλικρινα δεν ειχα που να τα πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΜΜΑΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑΠΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!!!!!!!!!ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΣΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!!!Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!ΣΟΥΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΘΕΣ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΛΕΝΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!ΒΓΕΣ ΕΞΩ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΣΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!!!!!ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥΣΕ ΤΩΡΑ!!!!ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ!!!ΣΚΕΨΟΥ  ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...