Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!


xristina83

Recommended Posts

ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΝΑΙ, ΦΕΥΓΩ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ. ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΕΚΕΙ(ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΟ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ(ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΝΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...(ΚΛΑΨ)

ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΑ.:kiss:

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΥΓΕΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ!;)

ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!:P

http://www.youtube.com/watch?v=dgOcFS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι καλές διακοπές και καλά χριστούγεννα!!!!Σου έυχομαι να περάσεις υπέροχα με την οικογενοια σου!!Το τραγουδάκι φοβερό:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ευχομαι....ΥΓΕΙΑ σε εσενα κα στην οικογένεια σου....Να περασετε υπέροχα κ να γεμίσετε μπαταρίες....

Να προσέχεις τον Σαββα σου κ να φροντίσετε να περασει ΤΕΛΕΙΑ...

Εγώ προσωπίκά δεν θα πάω πουθενά γιατί γεννάω αρχές του έτους κ δεν το διακινδυνέυω γιατί ποτε΄δεν ξέρεις ποτε θα βγεί το μωράκι...

Δεν πειράζει όμως...τώρα αρχίζουν τα ωραία !!!

Φιλάκια πολλά ...ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..:kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι ευχομαι να περασετε τελεια και να ειναι τα ωραιοτερα σας χριστουγεννα μεχρι στιγμης:P :P ειναι πολυ γλυκο που σκεφτηκες να αφιερωσεις το υπεροχο αυτο τραγουδακι σε ολες .Οταν επεστρεψεις να μας φερεις τις πιο ομορφες στιγμες και να μας τις διηγηθεις.:) :) :);) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!

ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΕΓΩ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΠ ΌΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"... ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ τις γιορτές μαζί με τις οικογένειές σας...Εμείς, επειδή ουσιαστικά είναι η 1η μας χρονιά στο σπιτάκι μας, θα μείνουμε Αθήνα να το γιορτάσουμε...Αν κι επειδή δουλεύουμε πολλές ώρες, θέλουμε μόνο να ξεκουραστούμε και να περάσουμε μερικές μέρες μαζί...Να είμαστε συνέχεια μαζί δηλαδή...;) ;)

Σε ευχαριστούμε για την αφιέρωση..Είναι τέλειο τραγουδάκι!

Φιλάκια πολλά!:kiss: :kiss: :kiss:

Καλά να περάσετε!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na perasete teleia.. oso kalytera ginetai!!!

Na to "kapsete" to xwrio!

Poly mou aresoun oi oikogeneiakes diakopes..

kai ta arwmata tis eksoxis,, dinoun zwi!

Emeis den tha fygoume, douleuoume poly

alla tis eleutheres mas wres tha xaideuoume

to " fasolaki" mas kai tha xairomaste

ksana kai ksana kai ksana!!!

kalo taksidaki, kales giortes kai...

tha se perimenoume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι καλά να περάσετε!Να έχετε ομορφα Χριστούγεννα και χαρούμενη Πρωτοχρονιά!Και ο Σαββουλησ σας με το καλο να δεχτει τα δωρακια του απο τον Αγιο Βασιλη!Καλη ξεκουραση!!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!

ΕΜΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες σας κορίτσια! Καλά Χριστούγεννα! Το νέο έτος να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμείτε! Εμείς θα μείνουμε Αθήνα μιας και την προτιμάμε για τις γιορτές των Χριστουγέννων! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις μπορει να κανουμε χριστουγεννα στο μαιευτηριο!!!Αλλα του χρονου θα παρουμε τον μπεμπακο μας,πρωτα ο θεος,και θα παμε Αραχωβα σε κατι φιλους μας που εχουν σπιτι εκει.Ειχαμε παει περισυ πρωτη φορα και τρελαθηκα!!!Ασε που πορωθηκα με το σκι και δε βλεπω την ωρα να ξανακανω(και να ξαναφαω πολλες τουμπες..)!Να περασετε ολες τελεια οτι κι αν κανετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ" ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΖΕΣΤΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ,ΤΑ ΠΙΟ ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ΄ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΤΕ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ, ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΣΑΣ, ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ...

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina83 αλλά και σε όλα τα μέλη του Mammyland σας εύχομαι να περάσετε ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ με τις οικογένειες και τους αγαπημένους σας!!! Εγώ φέτος θα περάσω τις ημέρες αυτές στην...μαγευτική....Αθήνα :woohoo: :silly: , αλλά δεν πειράζει!! Θα είμαι με τους ανθρώπους που αγαπώ κ με το μπεμπάκι στην κοιλίτσα μου και αυτό μου αρκεί!!!

Επίσης εύχομαι σε όλες μας φέτος να πραγματοποιηθούν οι ευχές και τα όνειρα μας!!! Γερά μωρά στις εγκυουλές, να χαίρονται τα παιδάκια τους οι μανούλες και όσες επιθυμούν μωράκι....να τους φέρει φέτος ο Άγιος Βασίλης το πολυπόθητο φασολάκι :lol: :lol: !!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ 2009 ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου, καλα Χριστουγεννα κι απο μενα!!:cheer: να περασετε ΤΕΛΕΙΑ στις διακοπουλες σας!! κι εμεις Αθηνα θα μεινουμε γιατι ο αντρουλης μου δε μπορει να λειψει, αλλα ελπιζουμε οτι ισως παμε δυο μερουλες Αραχωβα!! ελπιζω να τα καταφερουμε γιατι οι υποχρεωσεις δε μας αφηνουν να στριψουμε!!:side: δε πειραζει ομως, γιατι ειμαι της ρησης: "Χριστουγεννα στη πολη, Πασχα στο χωριο!" ελπιζω να περασουμε ολοι τελεια, κι οσοι φυγουν κι οσοι μεινουν στο κλινον αστυ!;) να γεμισουμε μπαταριες και να μοιραστουμε μετα, ομορφες Χριστουγεννιατικες ιστοριουλες!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινάκι μου,τωρα που σου γράφω έχεις ήδη φύγει..τώρα το είδα....να περάσεις τέλεια!!!!!το άστρο των χριστουγέννων να σε φωτίσει...καλές γιορτές!!!!!θα μας λείψεις και εμάς....καλές γιορτές και σε όλες εσάς,την πιο γλυκιά παρέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι καλα να περασεις.θα μας λειψεις .εμεις δεν θα παμε πουθενα.να εισαι καλα και θα τα πουμε οταν ξαναρθεις..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...