Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

οχι δεν είχα πόνο τίποτα φοβηθηκα γιατί κάπου είχα διαβάσει οτι είναι σημάδι οτι ξεκινάει ο τοκετός!!η γιατρός μου είπε οτι προετοιμάζεται ο τραχηλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δοκιμη φωτο.

 

Ειπα να δοκιμασω πως φαινεται μηπως ανταλλαξουμε καμια φωτο.

 

Επιλογες απαντησης

Choose file

Επισυναψη αρχειου

Προσθηκη απαντησης

post-18733-0-50801200-1396179293_thumb.j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι απίστευτες φωτογραφίες!!! Νίκη μου συγκινήθηκα βλέποντας το κοριτσάκι σου, τι ματάκια, τι γλυκό προσωπάκι!!! Φτου φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalia μου κ christi ευχαριστωωωωωω πολυ!!!!δεν ξερω αν ειναι ομορφο ειναι ομως το ΠΑΙΔΙ μου και το βλεπω το ομορφοτερο!!!ολες ομως το ιδιο παθαινουμε νομιζω!!!!φωτο του αδερφου μας σε λιγο που  ο μπαμπας θα μας περασει στο pc!!!!!και το σημαντικο ολα τα μωρακια να ειναι γερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλακι.να σας ζησουν γερα κ δυνατα κ με το καλο να ερθουν σπιτι.

Επειδη κ εγω με τον αδερφο μου ειμαι διδυμη, απ'οσο ξερω κ εχω καταλαβει ειναι οταν ειναι μαζι με καποιον τροπο το ενα δινει δυναμη στο αλλο.

Δεν ξερω πως γινεται αυτο.απ'την μητρα ειναι μια γροθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου τι αστέρι είναι η κόρη??? φτου φτου!! κούκλα!!Να σου ζησουν και τα δυο και να τα πάρεις γρήγορα σπίτι για πολλές πολλές αγκαλιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε? Εμείς πήγαμε βόλτα σήμερα! Ήπιαμε καφεδάκι στη λίμνη Μαραθώνα, φάγαμε πίτσα και στο τέλος χτύπησα και ένα παγωτό! Γουρούνα εεε? Τώρα βέβαια βογκάω και δεν μπορώ να ανασάνω!!!! Από νέα δεν έχω τίποτα φοβερό αύριο θα σας φέρω που θα πάμε στο γιατρό!!! ΝΙΚΟΥΛΑ τι κοριτσάρα μας ήρθε στην παρέα!!!! Γλυκάκι μου όμορφο!!! Α!!! Όλα κιόλα τα παιδιά της παρέας μας θα είναι ένα και ένα όλα κουκλιά δεν θέλω αηδίες!!! AURORA και γω έπλυνα τα ρούχα της κορούλας μου!!! Πρώτη φορά χάρηκα που έβαλα πλυντήριο! Έχετε καταλάβει ότι μετράμε αντίστροφα και σε λίγο καιρό θα μετράμε ανακοινώσεις από γέννες εδώ μέσα???????? Ένα θέλω να παραδεκτώ! Ο χρόνος πέρασε γρήγορα με την παρέα σας θα σας ξαναπροτιμήσω!!! [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ειδα στο πλυντηριο σε κανα δυο σημεια μη προσβασιμα(βαθια πισω απτο συρταρι και μεσα στο λαστιχο)μαυριλα και επειδη δεν εφυγε τελειως με χλωρινη τα πλενω λιγα λιγα σε λεκανη τα φορμακια.

 

Λοιπον πρεπει να βαλουμε στοιχηματα!Ποια θα γεννησει πρωτη και ποια τελευταια...

 

Θελω κι αλλες φωτο κανονιστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora υπάρχει νομιζω κάτι σαν κάψουλα που το βάζεις στο πλυντήριο και το καθαριζει,αν δεν κάνω λαθος.Κατερινακι θέλω και εγώ παγωτακι και σκέφτομαι να πω του άντρα μου να μου φέρει όταν σχολάσει απο την δουλειά, αν και εχω φαει ενα κομματι μιλφειγ O:-) Εγώ έλεγα να τα πλυνω μετα το Πάσχα μιας και πρέπει να ψωνισουμε κι αλλά πραγματακια αλλά πως θα κρατηθω?? Οντως τα μωρά της παρέας θα ειναι τα πιο όμορφα :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανεις ενα κυκλο πλυσίματος με αυτη την κάψουλα και καθαρίζει νομιζω,δες το.Και εγώ απο την μια ανυπομωνω αλλά απο την αλλη όταν γεννηθεί θα μου λείψει που τον έχω στην κοιλιτσα μου και νιώθω κάθε του κινηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλυτερο να παμε με την σειρα που ειμαστε βαση πητ.αλλα οτι θελει ο Θεος,γερα κ δυνατα να ειναι τα μωρακα μας μονο.

Κ εγω εκανα γουρουνια τρελη.πλακωσα ενα κλαμπ κ δυο τσιζ απο goody's.δεν εχω ξαναφαει τοσο πολυ απο εκει.τι με πιασε?

Κ μετα λεω πως καταφερα κ πηρα 15 κιλα ηδη.δεν πειραζει το μωρο μου να ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτές μάλλον λέω και εγω τις calgon.Αχ Μαρακι ωραίο το τσιζ μιαμ μιαν,εντωμεταξυ είμαι σκασμενη και πειναω :-p :-P Εσυ Μαρακι ποτε θα αρχισεις τις μπουγαδες? :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω ξετιναξει στις χλωρινες αλλα ρε γαμωτο δε μπαινει σφουγγαρι στα σημεια που λεω.Και ενω δεν ακουμπανε ρουχα,ακουμπαει το νερο.Θα δοκιμασω το calgon.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...