Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!! ΘΑΓΙΑ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!! [smilie=love4.gif]!!!! Δεν αγχώνομαι και τόσο Μαριέλα μου αλλά το σκέφτομαι λιγάκι!!! Και γω πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

alessia τα ξερω ολα αυτα που λες..

Εγω σου λεω οτι μια χαρα εισαι εκει.

Θα κανεις αυχενικη και β'επιπεδου; Ετσι τα λενε κ εκει ή υπαρχει κατι αναλογο;

Ναι, τις κάνουν όλες τις ανάλογες εξετάσεις ευτυχώς. Δεν ξέρω αν ακούνε την καρδούλα, να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω, μόνο μετράνε την κοιλιά αλλά δεν είμαι και σίγουρη.

Από άποψη μεγαλώματος όμως, είμαι σίγουρη πως είμαστε καλύτερα από Ελλάδα, οι συνθήκες είναι τελείως διαφορετικές και υπάρχει τεράστιος σεβασμός στις μητέρες και τα παιδιά παντού.

Thagia με το καλό! Να περάσετε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,πως είσαστε??βλέπω οτι τα νεα σας είναι τέλεια και χαίρομαι για αυτό!!!!!!!!stalitsa συγχαρητήρια για την εξέταση,ελπίζω και οι υπόλοιπες να χουμε καλά νεα!!thagia μου να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!!Ρε κορίτσια εγω την τρίτη έχω υπέρηχο και πάλι άγχος έχω αν θα είναι όλα καλά δεν με βλέπω να ηρεμώ ποτέ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!

Πως περνατε το 3ημερακι;;

Θαγια να ζησετε!!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας να ολοκληρωθειτε!!!!!!!!

christi νομιζω το αγχος δε θα φυγει!Ειπαμε σκεψου θετικα!!! Ολα ειναι καλα και απλα θα επιβεβαιωνεται στους υπερηχους..

Εγω ανυπομονησια νιωθω καθε φορα που ειναι να δω το μωρο μου..

Εχω μπροστα μου 15 μερες μεχρι την αυχενικη...........

Alessia θα εχεις βοηθεια μετα τον τοκετο σιγουρα!!

Θα μας λες τοτε τις εντυπωσεις απ ολα αυτα που για μας εδω φαινονται εξωπραγματικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Εχω παει στο χωριο μου για το τριημερο κ εχω λιωσει στο φαγητό.... θαγια μου να ζήσετε κ με το καλο το μωρακι σας!! Christi μου σε ευχαριστώ πολυ... ευχομαι ολες σας να μαθαινετε καλα νεα... εγω τωρα την Τετάρτη εχω ραντεβου με τη γυναικολόγο μου για το καθιερωμένο ραντεβου του μηνα..ανυπομονώ να ξαναδω το αστερακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε? Εγώ σήμερα έκανα την αυχενική! Όλα πήγαν τέλεια δόξα το θεό!!!! Ηρέμησα κατά πολύ! Θα ξαναδώ τον γιατρό μου στο τέλος του Νοέμβρη. Μάλλον το μωράκι μας είναι κοριτσάκι!!!!! Νιώθω πολύ χαρούμενη!!! Περιμένω νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε? Εγώ σήμερα έκανα την αυχενική! Όλα πήγαν τέλεια δόξα το θεό!!!! Ηρέμησα κατά πολύ! Θα ξαναδώ τον γιατρό μου στο τέλος του Νοέμβρη. Μάλλον το μωράκι μας είναι κοριτσάκι!!!!! Νιώθω πολύ χαρούμενη!!! Περιμένω νέα σας!!!

Συγχαρητηρια Κατερινα!!!!!!

Τελεια νεα!!!

Για πες μας κι αλλααααααα...ποσα εκ ειναι το μωρο;

Σου ειπε κοριτσακι;;;; θα τρελαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα με το καλο αυριο στο γιατρο. Περιμενουμε νεα σου!! Λογικα ισως να σου επιβεβαιωσει το φυλλο ε;;

Και μιας κ λες για φαγητο..

Εχετε παρει κιλακια μεχρι τωρα;

Εγω οχι ακομα...:whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαριέλλα! Πήγα το πρωί στο Λητώ και έκανα εξέταση αίματος και τη διαφάνεια. Μου στοίχισαν 120 ευρώ. Έκανα και μια εξέταση για κυστκή ίνωση 50 ευρώ που δεν είναι στις απαραίτητες αλλά την έκανα προληπτικά επειδή ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι καλό να την κάνουμε. Όλα πήγαν σούπερ!!! Είδαμε το μωράκι! Μάλλον είναι κοριτσάκι αλλά σίγουρα θα μάθουμε στην β επιπέδου!!! Τώρα είμαι 12 εβδομάδων ακόμη και δεν έχω βάλει κιλά!!!![smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εφόσον δεν είναι τόσο ακριβή δεν χάνεις τίποτα να την κάνεις! Όχι θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ πρώτα ο θεός! Απλά ο γιατρός μου εργάζεται και στα δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Συγχαρητήρια Κατερίνα για τις εξετάσεις!!! Mariela σε ευχαριστω...αυριο στις 7 το απογευμα θα ξαναδω το μωρακι μου!!!! Οσο για τα κιλα ειμαι 58.... τι εξέταση είναι η κυστική;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε??Συγχαρητήρια Κατερίνα για την εξέταση!!!Εμείς είδαμε εχθες το μωράκι μας ήταν 3,44cm!!!και στις 16 θα πάμε για την αυχενική τελευταία θα την κάνω!!το αίμα θα μου το πάρουν στο νοσοκομείο και θα είναι 110 ευρω μαζί με την κυστική ίνωση και για τον υπέρηχο θα με στείλουν έξω αλλά δεν ξέρω πόσο θα κάνει!!!!κυστική stalitsa είναι μια ασθένεια στην οποια κάτι γίνεται με τα πνευμόνια και δεν ζουν πολλά χρόνια αυτοί που την έχουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ευχαριστώ πολύ! Για την κυστική απάντησε η CHRISTI δεν είναι υποχρεωτική εξέταση αλλά ο δικός μου γιατρός μου την πρότεινε και την έκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Επέστρεψα!!!!!!!!!!!!!!! Έγινε ο γάμος, πήγαν όλα πολύ καλά και το διασκέδασα με την ψυχή μου, δεν χόρταινα όλη νύχτα να καμαρώνω τον αντρούλη μου, αφού φοβήθηκα ότι θα τον ματιάσω!!!!!! Είδα τη μανούλα μου, που πάσχει από σκλήρυνση, μετά από πολλά χρόνια να χορεύει έστω και λίγο και να είναι τόσο χαρούμενη!! Αχ ότι και να πω είναι λίγο, κουράστηκα λίγο παραπάνω αλλά το έζησα με την ψυχή μου!!! Πιστεύω ότι και το μωράκι το διασκέδασε!!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ που με σκεφτόσασταν και μου γράφατε ευχούλες!!

Σταλίτσα και Κατερινάκι συγχαρητήρια για την αυχενική από δω και στο εξής μπορείτε να χαλαρώσετε!!!!! :) Εγώ είναι να πάω την Τρίτη για αυχενική και περιμένω πως και πως!!! Μου λείψατε και γενικά μου έλειψε η καθημερινότητα!! Από σήμερα επιστροφή...! Μαγείρεψα και περιμένω τον αντρούλη μου!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά, σας φιλώ με αγάπη!!!!!![smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Thagia!!!!! Να ζήσετε κ να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!! Κ με το καλό το μωράκι σας που θα συμπληρώσει την ευτυχία σας!! Καλή επιτυχία κ σε σένα με την αυχενική!!!!!! Christi σε ευχαριστώ πολυ για την ενημέρωση...θα ρωτήσω σήμερα τη γιατρό μου να δω τι θα μου πει!! Περιμένω να περάσει η ώρα να πάω να ξαναδώ το μωράκι μου!! Σας φιλώ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Τι κανετε;

Καλως τη Θαγια!!

Τον ευχαριστηθηκες μεχρι το κοκαλο το γαμο σου ε;;; και πολυ καλα εκανες, τετοιες στιγμες δε ξαναερχονται!!!

Να μας βαλεις και φωτο στο αλμπουμ να σε καμαρωσουμε:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Πήγα χθες στη γιατρό κ είδα παλι το μωρακι μου!! Αυτη τη φορα κουνιοταν πολυ σα να χορευε!! Ειχε πολυ πλακα.. ακουσαμε κ την καρδούλα του... τωρα σε ενα μηνα παλι θα το δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια ,είμαι κ εγώ μανούλα μαιου.τελευταια περίοδος 14-8. ΕΧω δει το μωρακι μου στις 7-10 και άκουσα και την καρδουλα του και τώρα περιμένω να πάω για αυχενική στις 16-11 αλλά δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες να δω οτι το μωρακι μου είναι καλά. εύχομαι σε όλες μας μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε???? Μπράβο ΣΤΑΛΙΤΣΑ που είδες το μωρούλι!!!! Καλωσήρθες ΟΝΕΙΡΑΚΙ!!! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα!!! Πώς πας από συμπτώματα? Είναι το πρώτο σου μωράκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Κατερίνα ναι το πρωτο μου παιδάκι είναι :-D απο συμπτώματα εχω αναγουλες και πονακια τα οποία σιγά σιγά ελλατωνονται. εσύ; το tickeraki μου γιατί δεν φαίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες ονειράκι στην παρέα μας!!! Γεια σας κοριτσια!!! Κοιμομουν με τις μερες για να συνελθω απο την κουραση! Σταλιτσα ζωηρουλι το μικρο ε;;; Τι καλαααα!!! Εγω αυριο παω για αυχενικη κ εχω λιγο αγχος!! Ονειρακι για το τικερακι μηπως δεν το αποθηκευσες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??Εγω έχω πάρα πολύ εντονη ναυτία και κρύωσα κίολας!!Thagia τυχερή θα το δεις το μωράκι σου αυριο,όλα τέλεια θα πάνε!!Ονειράκι καλώς ήρθες να χεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!Εμεις είμαστε μαζί και εγω στις 16 εχω αυχενική!!!!!!!!!!εσυ απο που είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...