Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας μανούλες τι κάνετε??Μαράκι συλλυπητήρια για τη γιαγιά σου!!Ντοροθυ να σας ζήσει ο μπέμπαρος,για το θηλασμό εχω δει κάτι ψευτικες θηλές δεν ξερω κατα πόσο εξυπηρετουν αλλα ψαξ το!!!Βιαστικά είναι τα μπεμπάκια,ξάπλα για να πάρουν λίγο επάνω τους!!!Και μας η μπέμπα γύρισε,ο τράχηλος είναι ακόμα όμως 4cm!!!Σήμερα έκανα την καλλιέργειια του κολπικού αν και με βλέπω για καισαρική πήγα έχθες στον οφθαλμίατρο και μου είπε οτι ν και τα μάτια μου είναι μια χαρά αυτός προτείνει καισαρική λόγω της υψηλής μυωπίας!!Εμένα το μόνο που με ενοχλεί είναι η καούρα δεν μπορώ πια να κοιμηθώ με έχει πεθάνει!!!έχει καμιά σας κ αν ναι τι κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανούλες τι κάνετε??Μαράκι συλλυπητήρια για τη γιαγιά σου!!Ντοροθυ να σας ζήσει ο μπέμπαρος,για το θηλασμό εχω δει κάτι ψευτικες θηλές δεν ξερω κατα πόσο εξυπηρετουν αλλα ψαξ το!!!Βιαστικά είναι τα μπεμπάκια,ξάπλα για να πάρουν λίγο επάνω τους!!!Και μας η μπέμπα γύρισε,ο τράχηλος είναι ακόμα όμως 4cm!!!Σήμερα έκανα την καλλιέργειια του κολπικού αν και με βλέπω για καισαρική πήγα έχθες στον οφθαλμίατρο και μου είπε οτι ν και τα μάτια μου είναι μια χαρά αυτός προτείνει καισαρική λόγω της υψηλής μυωπίας!!Εμένα το μόνο που με ενοχλεί είναι η καούρα δεν μπορώ πια να κοιμηθώ με έχει πεθάνει!!!έχει καμιά σας κ αν ναι τι κάνετε??

Υπομονη οσο γινεται και αν δε γινεται maalox η gaviscon... Το πολυ καψιμο δεν αντεχεται!Και επειδη εγω πριν την εγκυμοσυνη υπεφερα με πονολαιμο και οισοφαγιτιδα απο παλινδρομηση πιστεψε με καλυτερα να το προλαβεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gaviscon μου είπε η γιατρός αλλά δεν θέλω να πάρω φάρμακα,το παλευω με κρυο γάλα!!Εχθες ξύπνησα με κλάματα λες και είχα κάρβουνα μέσα μου!!ανα 2 ώρες σηκώνόμουν και έπινα γάλα για να καταφέρω να ξανακοιμηθώ!Είναι τραγικό άκουγα για καούρες και δεν το περίμενα οτι μπορεί να ναι ετσι απαίσιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gaviscon μου είπε η γιατρός αλλά δεν θέλω να πάρω φάρμακα,το παλευω με κρυο γάλα!!Εχθες ξύπνησα με κλάματα λες και είχα κάρβουνα μέσα μου!!ανα 2 ώρες σηκώνόμουν και έπινα γάλα για να καταφέρω να ξανακοιμηθώ!Είναι τραγικό άκουγα για καούρες και δεν το περίμενα οτι μπορεί να ναι ετσι απαίσιο!!!!!

Σε καταλαβαινω απολυτα.Αφου ειναι τοσο εντονο να παρεις βρε κατι.Σιγα τα φαρμακα,ενωσεις μαγνησιου και αλλα τετοια ειναι αυτα,δεν ειναι κατι βαρυ.Εμενα το οξυ ειχε κανει πληγη σε ολοκληρο τον οισοφαγο και ετσουζε και εφτασε και λαιμο και δυσκολευομουν να καταπιω.Τοσο χαλια!Για να περασει αυτο η φαρμακευτικη πλεον αγωγη ειναι τουλαχιστον διμηνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christi πραγματικα οι καουρες οτι χειροτερο και γω εχω συνεχεια απο την αρχη.προσωπικα το γαλα μεκανε χειροτερα.με βοηθα το χαμομηλι,λιγα αμυγδαλα,λιγο αναψυκτικο-αν κ λεν δεν κανει στην εγκυμοσυνη αλλα.. γιατι καισαρικη οταν εχεις μυωπια?δεν το ξερα.

natalia κ ο δικος σου ο μπεμπης βιαζεται?!πολυ βιαστικα τα αγορακια!!stalitsa με το καλο να δεις αυριο τον μπεμπη σου!!katerina σε δημοσιο θα παω οποτε για παν ενδεχομενο θα παρω πανες κ για το μωρο κ για μενα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα !! τα αγορακια πολυ βιαστικα μας βγηκανε!! Christi εμενα μερικα βραδια με πιανουν καουρες και αυτο που με βοηθαει ειναι τα στραγαλια.κουραγιο λιγο εμεινε!! στα σεμιναρια που εκανα μας ειπαν οτι η μυωπια απο μονη της δεν ειναι ενδειξη καισαρικης.και καποιοι γιατροι κανουν βυθοσκοπηση και ετσι αποφασιζουν. Ο γυναικολογος τι λεει για την μυωπια?stalitsa περιμενουμε νεα απο τον μπεμπη σου!!! Λογικα τωρα θα ειναι ολοκληρος αντρας! Kryst εγω σιγουρα θα παρω για μενα σερβιετες λοχειας γιατι δεν ξερω αν δινουν... η αληθεια ειναι οτι επρεπε πρωτα να ρωτησω πριν τις αγορασω!! χιχχιχιχι !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω πηρα και πανες και σερβιετες και ολα!Τι μαιευτηριο εδω σου δινει μονο το δωματιο νομιζω.....

Λοιπον η λιστα...

Νυχτικο

πιτζαμες

Σουτιεν θηλασμου

Επιθεματα στηθους

Ρομπα/ζακετα

Παντοφλες,καλτσες

Εσωρουχα λοχειας

Σερβιετες

Πετσετες*

Βουρτσα μαλλιων

Αποσμητικο

Καθρεφτακι

Σαμπουαν,αφρολουτρο,ξυραφακι

Μακιγιαζ

Παυσιπονο(μπας και με ξεχασουν...)

Οινοπνευμα(θελω εγω για χερια και αν χρειαστει για ομφαλιο)

Αλλαξια ρουχα

Σημειωματαριο και στυλο για αποριες

Ταμπλετ η βιβλιο

Φορτιστη και κινητο,φωτογραφικη μηχανη

Φορμακια,σκουφακια,γαντακια,καλτσακια μωρου

Κουβερτουλα μωρου(πηρα μια φλις και μια πικε)

Πανες αγκαλιας

Κρεμα συγκαματος,πανες,γαζες,σαπουνακι,μωρομαντιλα,πανακια μικρα,αν δεν αναλαμβανει το μαιευτηριο

Πετσετες για το μωρο αν δεν παρεχονται

 

Ελπιζω να μην ξεχασα κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora το ξερω οτι στην Κερκυρα δεν παρεχουν τιποτα!! ειναι η κουμπαρα μου εκει και γεννησε τον Νοεμβριο. Αλλα ειναι ολα μονοκλινα και παιρνεις και το μωρακι αν θες ε?? Θεσσαλονικη σε καποιες κλινικες καλυπτουν τα παντα για το μωρο και μεχρι και για την μαμα νυχτικα κτλ κτλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora το ξερω οτι στην Κερκυρα δεν παρεχουν τιποτα!! ειναι η κουμπαρα μου εκει και γεννησε τον Νοεμβριο. Αλλα ειναι ολα μονοκλινα και παιρνεις και το μωρακι αν θες ε?? Θεσσαλονικη σε καποιες κλινικες καλυπτουν τα παντα για το μωρο και μεχρι και για την μαμα νυχτικα κτλ κτλ!!

Ειναι δικλινα ολα εκτος απο ενα τρικλινο και το μωρακι τοχεις εσυ θες δε θες γιατι δεν εχουν θαλαμο νεογνων!Εχουν μονο 3 θερμοκοιτιδες και αυτες τα τελευταια χρονια,πριν δεν ειχαν!Πληρωνεις ξενοδοχειο και μονο!.... 900€ μαλιστα!Τραγικοι ειναι!Γιαυτο τα πηρα οοολα στη βαλιτσα ναμαι ησυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Σήμερα αγόρασα για το κορίτσι μου ψαλίδι, βούρτσα, κρέμες και διάφορα άλλα! Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει πρηστεί το στήθος σας και αν βγάζει υγρό. Εμένα τίποτα ακόμη. Αύριο θα πάω για εξέταση κολπικών υγρών στο ΙΑΣΩ. ΣΤΑΛΙΤΣΑ χαιρετίσματα στον μπεμπάκο και περιμένουμε νέα του!!! CHRTISΤΙ νομίζω ότι με το να υποφέρεις δεν καταφέρνεις κάτι. Αφού η γιατρός σου σου επιτρέπει κάποιο φάρμακο πάρτο. Με το να νιώθουμε άσχημα επηρεάζονται και τα μωράκια μας! Άλλωστε σε λίγο γεννάμε και δεν έχουμε τόσους κινδύνους όπως στην αρχή που ήταν η οργανογέννεση. KRYST καλύτερα πάρε πάνες μαζί σου για να είσαι σίγουρη! FUN οι σερβιέτες θα σου χρειαστούν και στο σπίτι οπότε δεν θα πάνε χαμένες! AURORA  ευχαριστούμε για τη λίστα! Εγώ δεν θα πάρω όλα αυτά για το μωρό γιατί τα παρέχει το μαιευτήριο όλα τα άλλα ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Σήμερα αγόρασα για το κορίτσι μου ψαλίδι, βούρτσα, κρέμες και διάφορα άλλα! Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει πρηστεί το στήθος σας και αν βγάζει υγρό. Εμένα τίποτα ακόμη. Αύριο θα πάω για εξέταση κολπικών υγρών στο ΙΑΣΩ. ΣΤΑΛΙΤΣΑ χαιρετίσματα στον μπεμπάκο και περιμένουμε νέα του!!! CHRTISΤΙ νομίζω ότι με το να υποφέρεις δεν καταφέρνεις κάτι. Αφού η γιατρός σου σου επιτρέπει κάποιο φάρμακο πάρτο. Με το να νιώθουμε άσχημα επηρεάζονται και τα μωράκια μας! Άλλωστε σε λίγο γεννάμε και δεν έχουμε τόσους κινδύνους όπως στην αρχή που ήταν η οργανογέννεση. KRYST καλύτερα πάρε πάνες μαζί σου για να είσαι σίγουρη! FUN οι σερβιέτες θα σου χρειαστούν και στο σπίτι οπότε δεν θα πάνε χαμένες! AURORA  ευχαριστούμε για τη λίστα! Εγώ δεν θα πάρω όλα αυτά για το μωρό γιατί τα παρέχει το μαιευτήριο όλα τα άλλα ναι!

Κι εγω αυτην την απορια εχω με το στηθος.Ουτε πρησμενο μου φαινεται ουτε υγρο τρεχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα!!ντοροθυ να σου ζησει ο γιος!!!με το καλο και οι υπολοιπες!!!εμεις επιτελους ηρθαμε ολοι σπιτι μας!!!!απο τη χαρα μου μου ερχεται να ουρλιαξω!!!!ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας και κυριως γερα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου τι να ευχηθώ τωρα;;; φαντάζομαι τη χαρα που εχετε!!!! Ευχομαι να χαρειτε τα μωρακια σας και να ειστε όλοι μαζι αγαπημενοι!!!! Κοριτσια θα σας φερω τα νεα μου αυριο!! Πηγα για περπάτημα παλι σήμερα κ τωρα ποναω χαμηλα κ ο μπέμπης δεν εχει σταματήσει τα κλωτσιδια!!! Εμενα το στηθος μου βγαζει υγρο κ εχει πρηστεί κ αλλο!!!! Christi εγω έπινα πολυ νερο οταν ειχα καουρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μόλις γύρισα απτο ΙΑΣΩ. Είχα ραντεβού με το γιατρό μου να μου πάρει κολπικά υγρά για τις εξετάσεις. Τα είδα όλα όμως. Μάτωσε ο τράχηλος και έτρεχε αίμα και πόνεσα. Ο γιατρός μου είπε ότι έτρεξε γιατί είναι πλέον πολύ ευαίσθητος ο τράχηλος και για δύο μέρες θα έχω αιματάκι. Το θέμα είναι ότι τώρα που πλησιάζει ο καιρός αρχίζω και "κατουριέμαι" απτον φόβο και την αγωνία μου! Εκείνη την μέρα ώρα θα μπήξω κάτι κλάματα όλα δικά μου! εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας και να έχουμε καλές γέννες και γερά μωρά! Αγοράσαμε και αυτοκόλλητα για το δωμάτιο της μικρής μας και ανυπομονώ να τα βάλω!!! AURORA θα δούμε τι θα γίνει με το γάλα και το θηλασμό έλεος πια έχουμε και αυτό το άγχος ότι θέλει ας γίνει! ΝΙΚΑΚΙ επιτέλουςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!! Σας εύχομαι όλες οι δυσκολίες που περάσατε να είναι οι τελευταίες και από εδώ και στο εξής να έχετε μία ευτυχισμένη και ήρεμη ζωή με τα παιδάκια σας!!! Καλή προσαρμογή στο σπίτι και στις υποχρεώσεις τώρα! ΣΤΑΛΙΤΣΑ περιμένουμε νέα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!Νίκη τέλεια τα νεα σου,να είστε καλά και εσείς και τα μπεμπίνια σας!!!Αurora  900 ευρώ και δεν σας παρέχει τίποτα έλεος,ουτε και εμας παρέχει τίποτα αλλά δεν πληρώνουμε και τίποτα μόνο τη διαφορά αν θες να πας απο το τετράκλινο σε δίκλινο που είναι 35 ευρώ τη μέρα!!!Κατερινα θα πρέπει να φοβήθηκες  με το αίμα,θα πρέπει να ξεκουραστείς τώρα??Stalitsa περιμένουμε νεα απο τον μπεμπούλη σου!!!Μου εκανε βυθοσκόπιση και τα βρήκε όλα τέλεια αλλά με 5 βαθμούς μυωπίας που έχω εγω το βρίσκει επικύνδινο για αποκόλληση του  του ματιού  η γυναικολόγος που της το είπα δεν την είδα να της αρέσει η ιδεα θα δούμε μου λεει τώρα τι να πω??θα τα δοκιμάσω όλα για τις καούρες,εχθές πάντως έφαγα τσίχλα πριν παω για υπνο (κάπου το διάβασα) και το βράδυ δεν σηκώθηκα καμία φορά κοιμήθηκα 11 ώρες χωρίς διακοπή,θα κάνω πάρτυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,Νικουλα μου χαρηκα πολυ με τα νέα σου!Πάντα χαρές να έχετε κοπελα μου :-D Κατερίνα λογικά να φρικαρες ρε συ και εγώ στη θέση σου θα είχα φρικαρει.Stalitsa περιμένουμε τα νέα του αγοριού σου :-D :-D Κορίτσι εγώ χτες ελειπα όλη μέρα απο το σπίτι,το πρωι είχα παει στην κουμπάρα μου και μετα κατσαμε και φτιάξαμε κουλουράκια κτλ με την πεθερά μου και τελειώσαμε 12 το βράδυ,ποναγε όλο μου το σωμα απίστευτα αλλά τρομαξα γτ ποναγε η κοιλιά μου,το μπεμπακι μου κλωτσαγε συνέχεια κ μόλις ήρθαμε σπίτι κοιμήθηκα αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι μην ζοριζεσαι τοσο πολυ,ειπαμε,δραστηρια η μανουλα αλλα οχι κι ετσι!

Σταλιτσα μου ερχεται η ωρα ε;;;Αχ τωρα ενθουσιαστηκα εγω για σενα!Με εναν πονο που λενε και γρηγορα με το μωρακι αγκαλια!

Νικουλα ναστε ολοι υγιεις και ευτυχισμενοι!Ποσο γεματο θαναι τωρα το σπιτι σας!!

Μιλησα με παιδιατρο σημερα.Θα λειπει ολη την 40η μου εβδομαδα εξωτερικο... Αν την προλαβω λεει και γεννησω 38 εβδομαδων αλλιως θα πρεπει να βρω αλλο γιατρο.Θαρχισω να λεω στη μπεμπα αντε βγες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πριν λίγο γύρισα απο τη γιατρο! 3 κιλά ο μπέμπης μας!!!!! Ολα καλα!! Τωρα εχω ραντεβου στις 28-4. Η γιατρος ειπε θα είμαστε σε αναμονη κ αν συμβεί κάτι θα την ειδοποιησω!! Κατερίνα μου φαντάζομαι ποσο θα φοβηθηκες με το αίμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Κορίτσια δεν φοβήθηκα με το αίμα γιατί με ενημέρωσε ο γιατρός από πριν ότι ο τράχηλος πια είναι πολύ ευαίσθητος και ματώνει πιο εύκολα. Μου είπε ότι θα έχω λιγάκι για δύο μέρες και ήδη έχει σταματήσει σχεδόν. Απλά πόνεσα εκείνη την ώρα με το σωληνάκι που σου βάζουν για να ανοίξει ο κόλπος και να πάρουν υγρό. CHRISTI αν σου λέει ο γιατρός ότι έχεις τόση μειωπία που είναι απαγορευτικός ο φυσιολογικός τοκετός δεν πειράζει! Όλα θα πάνε καλά! ΟΝΕΙΡΑΚΙ και του χρόνου να φτιάξεις κουλουράκια με τον μπεμπάκο!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ πόσο γρήγορα μεγάλωσε ο μπέμπης???? Πολύ χαίρομαι! Μετράμε αντίστροφα πια. Από ψυχολογία πώς πάμε κορίτσιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα μεγαλωσε πολυ το αγοράκι σου :-D :-D Aurora μου δεν περίμενα οτι θα ηταν τόσο κουραστικό!Κατερινακι μου ευχαριστώ :-D Απο ψυχολογία εγώ έχω λίγο άγχος όσο σκέφτομαι ποσο λίγο έμεινε.Εμένα το στήθος μου δεν βγάζει καθόλου υγρό εσάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?εγω πηγα αιματολογο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μιση δοση το πρωι μιση το βραδυ ενεση.

Εγω εχω αρκετο αγχος.για ολα.ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας πρωτα ο Θεος.

Σταλιτσα περασε ο καιρος,μεγαλωσε ο μπεμπης σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια αποχη σημερα βλεπω...

εγω εχω μερικα πονακια και πιστευω ότι κοντευω σε καμια βδομαδα το πολυ

εμενα το στηθος μου μια είναι πολύ πρησμενο και βγαζει γαλα και μια ξεπρήζεται και οσο και αν το πιεζω δεν βγαζει τιποτα

φυσιολογικο μου φαινεται

δεν παιρνανε οι μερες με τιποτα κουραστηκα και ποναει και η μεση παρα πολυ

αντε να δουμε τι θα γινει

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;; Πλησιάζει το Πάσχα, έχουμε κι όμορφο καιρό!!!!

Σταλίτσα 3 κιλά μιλάμε για ολόκληρο αντράκι!! τι ωραία!!!

Μαρία σε καταλαβαίνω γιατί έχω κι εγώ πολύ άγχος... Ας προσπαθούμε να σκεφτόμαστε θετικά!!

Ονειράκι να μην κουράζεσαι γιατί κι εγώ έτσι έκανα και γι' αυτό ήρθαν οι συσπάσεις.! πρέπει να προσέχουμε ως τις 37 εβδομάδες, μετά είναι οκ!!

Νικούλα καλώς τα δεχτήκατε τα μωρουλίνια σας!! Καλά ξενύχτια και πολλές πολλές αγκαλίτσες σας εύχομαι!!

Ναταλία ο τράχηλος είπε ο γιατρός ότι είναι καλός και κλειστός, δε μου είπε όμως εκαταστά, ούτε το σημείωσε εκεί μου μου γράφει τις λεπτομερειες!

Εγώ χθες είχα ελάχιστες συσπάσεις όλη μέρα τελειώνει και η βδομάδα που μου έβαλε όριο ο γιατρός οπότε εντάξει!!

Το στήθος μου και μένα είναι μαλακό και δεν βγάζει τίποτα από υγρά.. Λέτε να μην έρθει γάλα;;; γίνεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !! τι κανετε??

Νικη τελεια!! Πασχα με τα μωρακια σου στο σπιτι!!

Κατερινα μην φοβασαι!Ηδη οπως λες το αιμα σταματησε.

Σταλιτσα τελεια! τι να σου ευχηθουμε τωρα??Με το καλο και με εναν πονο!!

Αντε Thagia περασαν και σε εσενα τα ζορικα!Ολες εχουν γαλα μην ανησυχεις!! απλα καποιες εχουν υγρο πριν και σε καποιες ενεργοποιειται μετα την γεννα! Ουτε εγω εχω ακομα καθολου υγρο.

Μαρια να κανεις Πασχα πρωτα και μετα με το καλο να ερθει το μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Βροχερός ο καιρός στην Αθηνα!! Οντως μεγαλωσε πολυ ο μπέμπης μας! Χθες βράδυ ειχα πονους έντονους!! Χθες που μιλησα με τη γιατρο για τους πονους μου ειπε οτι ετσι θα εχω απο εδω κ περα!! Αχ έρχεται η μερα που θα εχουμε τον μπέμπη μας!! Αγωνια κ άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...