Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

καλημερα

δυσκολη μερα η χθεσινη

ο μπεμουας μες στην γκρινια οπως και σημερα το πρωι

δεν τρωει και γενικα γκρινιαζει- τι να πω να δω συριο τι θα ανω που εχω 8:30 κομμωτρια εαν δεν εχει φαει

ποσο χαρηκα το μποτε χθες ξανανιωσα

σημερα εχω νυχια χερια -ψευτικα θα βαλώ τα τρωω

ακομα να αδιαθετησω

μπραβο χαρα για την αυχ

αντε με ενα γερο μωρακι τωρα

η πεθερα μενει εκει κοντα;

σωσω κοπανες δεν εκανα ημουν φοβιτσιαρα χαχα

παγωτα μπορουν να τρωνε ολη μερα τα δικα μου - 1-2 συγκεκριμενα οχι ολα

την καρτα θα στη βαλω σημερα-σιγιου ειπαμε ε; μην παρω τιποτε αλλο

για το παρτυ ο στολισμος ετοιμος -τα φαγια τα εχω στο μυαλο μου ακομα τι θα κανω

βαφτιση δικη μας τον απριλιο που θα χρονισει τωρα πια

σαμπουαν

σαν πρωτη εφαρογη ηθελε μπολικο να βαλω για να καθαρισει το μαλλι

μετα αφηνει μια αισθηση οπως οταν μενει το αλατι απο τη θάλασσα στα μαλλια , γενικως ομως φαινονται πυκνα αλλα πιο ξηρα

θα το βαλω δεν το συζητω ουτως η αλλιως ολα τα σαμπουαν θελουν ενα χρονο εφαρμογης για να συνηθισει το κεφαλι

αα και με φαγουριαζει λιγο το κεφαλι

νανα ψηλο παιδακι πρεπει να ειναι μπραβο σας

τα κιλα του καλα ακουγονται

φτου φτου σας

ναι μωρε δωστε της λιγο χρονο εχε υποψιν συ ομως καποια εναλλακτικη

βαγκ ειναι εκδηλωτικα τα δικα σου παιδια πολυ

λογικα και οι δασκαλες πρεπει να ηταν πολυ καλες για να τις αγαπανε

εμας μονο την μια περσινη θελουν και τη θυμουνται συνεχεια - η οποια δεν την ανανεωσανε φετος

οσο για την δουλεια δεν ειναι δολοπλοκος σιγουρα για να ειναι καποιος ικανος να ειναι δολοπλοκος σημαινει οτι ειναι και εξυπνος -κουτοπονηρη ειναι οπως την περιγραφεις

χρυσυολα και εσενα τοσο νωρις ε;

ο μπεμπουας 6:15 και δεν εφαγε φυσικα εφαγε σστις 9:00 και τα αγορια 6:45 κοιμουνται απο τις 8:30 ομως και ξυπνανε μια φρα το βραδυ για κατουρημα συνηθως

καλα μολις καταλαβα οτι ειναι αληθινο κινητο εβαλα τα γελια χρυς

στην αρχη καταλαβα οτι τους πηρετε τα ψευτικα κινητα του τζαμπο και λεω μα καλα τι ακριβα το πολυ 4 ε θα δωσανε και για τα 2 χαχαχα και μετα οταν διαβασα το 145 λεω , ε οχι αληθινα θα λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Baby Gender Predictor from Chinese Baby Gender Prediction Chart using Chinese Age

οριστε ο βουδας σου χαχα

οτι βγαλει το αντιθετο χαχαχα

ναι το διαβασα

ολοι οι αμερικανοι εχουν ψυχολογικα γμτ

καλα εχουν ανεβασει ενα βιντεο με μαρτυριες ντοκουμεντα για την 11ατη

αλλο πραγμα

θα το ψαξω να σα το βαλω

κεραταδες ολλα για τα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας..καλημερα...βαγκ αυτο το σαμπουαν θα σου παει καιρο..γιατι μετα αυτο σφιγγει και θελει συμπληρωμα με ζεστο νερο να αραιωσει..

καντο λιγο καιρο να μας πεις!!

εμεις καλα..πηγαμε σε 1 φιλη το πρωι για λιγο..

η μαρθα ποναει λιγο..ξεκινησε κ τρωει λιγο φορυτοκρεμα στο μουλτι..

το απογ θα παμε κανενα σουπερ..ετσι για αλλαγη!

χανουμε 1 παρτυ σδημερα που θα ειχε κ μαγο..αλλα δεπ ειραζει..

εμεις δε ξερω τι θα φαμε!

ο λευτ δλδ!

πηγα το αυοτκ για κατι μερεμετια!

οκ..παει το 30αρι!

μαρκερ κανονισε να εισαι εγκυος!!θα μας τρελανεις;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι σωσω

καλε πες σιγιου καρτα;

μια χαρα η φρουτοκρεμα αμα την τρωει γιατι οχι

μπορεις να την κανεις πιο αραιη να την πεινει με καλαμακι

ο στελιος επαθε αλλεργια σημερα

εχει βγαλει ενα πριξιμο πισω απο το αυτι του και η ομωπλατη του ειναι τιγκα στο σπυρακι

ο μπεμπης δεν τρωει ακθολου

μιλαμε εχω αγχωθει παρα πολυ απο τις 4:00 το πρωι εχει πειει ενα γευμα μονο στις 9:00 και οποτε παω να τον ταισω ουρλιαζει σαν παλαβο

δεν ξερω πραγματικα τι να κανω

τελεια θα παμε μες στην γκρινια στην καλαματα

και εχω και κατι νευρα μιλαμε θελω αν τσακισω καποιον στο ξυλο τοσο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί έτσι ρε μάρκερ;ευτυχώς δεν είμαι κοντά σου... χαχαχανα ρωτήσω...εσείς που δίνετε ξένο γάλα, ποιο γάλα δίνετε;σκέφτομαί ότι αν δεν τρώει ικανοποιητικά το φαγάκι του, θα θέλει συμπλήρωμα από γάλα και δε θα φθάνει το απόθεμά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω νανα πραγματικα εχω εγχωθει τρομερα

εγω εδινα στα αγορια το νοβαλακ και ημουν ευχαριστημενη πολυ

τωρα θα δωσω το s26 εαν χρειαστει , εχει στο ιντερνετ απο μαμαδοφορουμ μια συγκριση σε ολα τα χαρακτηριστηκα των γαλατων

γενικα οαλ ιδια ειναι , το s ειχε απο τα πιο πολλα βιταμινες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δινουμε το πιο φτηνο γαλα..σανιλακ!

αυτο ειχε το μαιευτηριο και δεν την πειραξε κ το συνεχισα..

οσες εχουν φεις ανκαταλαβατε καλα εκανα 1 ομαδα με το μπλογκ μου..αν θελετε μπορειτε να προσκαλεσετε φιλους σας!

ολοι κοιμονυται..

η βαγκ λογικα θα βλεπει αγωνα!

εγω κανω...κατασκευες!

νανα τελικα τι θα κανεις με τα παιδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε κ είδαμε την αλλη γυναίκα κ ξεκινάμε από δευτέρα.

φαίνεται γυναίκα με πολλή ενεργεια.

είναι 44 χρονών.

μου τη σύστησε η γειτόνισσα.

μου είπε νατην εμπιστευθώ με κλειστά μάτια.

πήγα να πάρω το μωρό κ την ρώτησα αν αντέχει κ μου είπε αφόσον είπα ότι θα φύγω , να φύγω.προσπάθησα να της εξηγήσω ότι αυτή το προκάλεσε αλλά ήταν μάταιο.

της είπα ότι όταν έχεις ένα μωρί, τουλάχιστον, τον πρώτο καιρό οι δουλειές του σπιτιού μένουν πίσω κ ξέρετε τι μου απάντησε;

"όχι αθηνά, εγώ θέλω να κάνω τις δουλειές μου"

καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάθε εμπόδιο για καλό.

με τον α θα ζοριστούμε λίγο αλλά θα βρούμε τους ρυθμούς μας...

ενθουσιάστηκε με το σχολείο του.

πέρασε πολύ όμορφα σήμερα αλλά κουράστηκε μου είπε... χαχαχα

φαίνεται να συμπάθησε κ τη δασκάλα του.

χάρηκε τόσο πολύ που ξαναείδε τον φίλο του τον γώργο... χαχαχα

κι εκείνος χάρηκε μόλις τον είδε.

καθίσανε δίπλα δίπλα...

αυτός είχε ξεκινήσει από την προηγούμενη μέρα κ η διευθύντρια μου είπε ότι ένιωθε ανασφάλει που δεν ήξερε κάποιον κ πρωτη φορά τον είδε να χαμογελάει.

τα ειπα κ στην πεθερά ένα χεράκι που την υποστήριζε... κ ήταν με το σεις κ με το σας μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα δεν παρεξηγω εγω...το ξερεις...χαχαχαχα!!!!

αυτα τα παιδια ο αντρας μου τα εχει μεγαλωσει πραγματικα--τους εχει αφερωσει πιο πολυ χρονο ισως και απο τα δικα του μερικες φορες..οποτε δε νομιζω οτι καποιοςαπο τους γονεις τους θα πει τιποτα...

και εγω το s26 δινω οπως και στον Θ..κανενα προβλημα ισα ισα δυνατο γαλα..αλλα ακριβο γμτ...

Σωσω καλο αυτο με τον μαγο...θα τα καθηλωνει τα πιτσιρικια ή θα τα τρομαζει....

φοβερη βελτιωση η Μαρθα ε??μπραβο αυτο ειναι...

Μαρια ο Θ τωρα τελευταια δεν ξυπναει για κατουρημα ..ολα μαζι το πρωι...καποια νυχτα θα το εχουμε το ατυχημα και οχι τιποτα αλλο αλλα εχω βγαλει το υποστρωμα και θα γινει το στρωμα χαλια...

μην εχουμε και παραπονα με τον υπνο των μωρων...σημερα μου ειπε καποια γνωστη μου που γεννησαμε μαζι 4 ξυπνηματα και να φανταστεις δε θηλαζει..

θα χτυπουσα το κεφαλι μου στον τοιχο...

δε φοβασαι μη χαλασουν τα νυχια...??/αυτα τα μεταξωτα σου εκαναν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα η κυρια Α απαραδεκτη..λες και το προκαλεσε επιτηδες....δε βαριεσαι δε θα σκασεις κιολας..ε αντε πια..

ελπιζω η πεθερα να μην αντιγυρισε λογο....απο πισω βεβαια θα τα ακουσες αλλα και παλι γραψτην στα παλαια των υποδηματων σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωω γαριδακια...ακους χρυσουλα;;

τα πεθυμησα τα τοιμα..εκαν κ 1 κοτοπιτα..

καλα η μανταμ σου νανα..τι να πω!!για πολλα χαστουκια αλαλ δε το κανω θεμα!

εμεις καλα..πηγαμε σουπερ..κ ξαναλεω..εσεις που δε βγαιετε καθε μερα πως σκατα την παλευετε μεσα;;;μου λετε;;παπαπαπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε να μη φαω κ γω το παγωτακι μου;;χαχα...μαρκερ σιγιου..

ετοιμαζωβ σερουμ για τις ακρες των μαλλιων!!οτι ναναι σας λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σε καταπληξω...και εγω εφαγα παγωτακι μολιςς....

αλλα ρε Σωσω αν φαω εστω ενα γαριδακι μετα μπορω να φαω ολο το σουπερ μαρκετ...

χχαχαχαχχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μιλάτε για παγωτά και γαριδακια!!!! Κανω αποχή και με εχει κόψει πείνα τρελή!!!

Το s26 ειναι πιο κοντά στο μητρικό. Ας πούμε...

μαρ άντε παιδι μου πήγαινε το μωρο σε γαστρεντερολογο. Επαντορεν του δίνεις ακόμη;

κοψε γαλακτοκομικα να σωθεις λέμε. Να ηρεμήσει το παιδι. Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια, κατι το πειράζει απο αυτά που τρως,

πρωτα ξεκινάς απο γαλακτοκομικα και αν δεν έχεις αποτέλεσμα πας στα αλλα. Μανίκι το ξέρω αλλα ετσι ειναι ο θηλασμος.

χαρα μπράβο για την αυχενική!!!!!! Παίζει να ειναι κόρη!!! Αφού δε είδε φύλο τώρα!!! Χεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα τρελο ξενερωμα η ανθουλα.

Ευτυχως βρηκες άλλη κοπέλα μου. Καλύτερα.

πως θα βγάλω τη φωτο ρε κόρες τωρα;;; Χαχα δε μπορω!

σας ευχαριστω! Δεν ειναι τρελη μουριτσα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας....

Νανά μπράβο για τη κοπέλα θα εξηγηθείς από την αρχή πως τα θέλεις με το μωρό και όλα θα μπουν σε μια σειρά.Καλά έκανες,δε μπορεί να δίνεις τόσα λεφτά και η άλλη να απαιτεί να χει ένα μωρό στο ρηλάξ και να κάνει τις δουλειές της ανενόχλητη.Αμα ήταν έτσι εύκολη η δουλειά να καθόμασταν όλες σπίτια να κάναμε τις babysitter...ε μα...

Μπράβο και στον Ανθιμούλη,καλή σχολική χρονιά με πολλά χαμόγελα...

Εμεις δίναμε frisolac,frisomel,frisogrow με τη σειρά μέχρι 18 μηνών που πήγαμε στο φρέσκο.Όλες οι σκόνες τα ιδια συστατικά-βιταμίνες έχουν.

Χαρά μπράβο για την αυχενική,είδες έγινε ανθρωπάκι η κουκκιδούλα κιόλας...Με τους παιδικούς κανα νέο;Πήρες να πιέσεις;

Χρυσούλα large θεία με τέτοια δώρα...Να βάλεις υποσέντονα μιας χρήσεως κάτω από τα σεντόνια.Εγώ πήρα 15 τεμάχια μεγάλα 4€ από μαγαζί με αναπηρικά είδη.Αν τυχόν μου κατουρήσουν αλλάζω σεντόνι βγάζω υποσέντονο και τέλος..δε πάει στο στρώμα να χρειάζεται να το βγάλεις έξω.

Μαρκερ καλά να περάσετε στη Καλαμάτα,πάντα άξια και περαστικά στο Στελάκο σου με τα εξανθήματα.

Σωσώ έτσι ε με τη Μάρθα με το καλημέρα σας τόση διαφορά και σε ομιλία και σε ύπνο...ουαου...Θα επανέλθει με το φαι λογικό είναι.

Το ΣΚ μας πολύ γεμάτο,αύριο έρχονται πεθερικα,αδερφη,αμόρε της έχουμε τραπεζώματα,Κυριακή τα γενέθλια από το πρωί στο πόδι με ετοιμασίες.

Σαν αύριο πριν 3 χρόνια περίμενα με τη κοιλούμπα μου στο δωμάτιο να ξημερώσει να πάρω τα κορίτσια μου αγκαλίτσα.

Ορκίστηκα και στα νέα μου καθήκοντα χθες.Θα είμαι στο λογιστήριο του δήμου.Μου είπαν δικαιούμαι 1 ώρα μειωμένο ωράριο μέχρι να πάνε τα παιδιά 4ων οπότε θα δουλεύω 07,30-14,30 ή 07,00-14,00 θα δούμε από βδομάδας.Το αντικείμενο δεν είναι όπως στον ιδιωτικό τομέα,πολύ γραφειοκρατεία και νομικίστικοι όροι για το καθετί.Τις άδειες μου θα τις παίρνω μου είπαν με το ζόρι εως τέλος του έτους πρωτόγνωρο για μένα που έπρεπε να παρακαλάω ή να γίνεται θέμα για μια μέρα άδειας.

Ηθελα να ρωτήσω βασικά τη Ντομ μάλλον που δουλεύει δημόσιο ή εσένα Vag δε ξέρω αν ισχύουν τα ίδια για αστυνομία ή Σωσω για νοσοκομεία.Μου παν πρέπει να έχω συντάξιμα ένσημα στο ΙΚΑ από δω και πέρα και περίθαλψη στο ΤΥΔΚΥ.Εγώ νόμιζα η αλήθεια θα συνεχίσΩ στο ΙΚΑ που το θέλω γιατί ποτέ δεν είχα πρόβλημα ως τώρα και έχω και χαρτί για λογοθεραπείες της κόρης μου που τελειώνει τέλος Οκτώβρη και αν φύγω θα μου τα διακόψουν τα μαθήματα.Είπα να καθυστερήσω ως τότε να κάνω τη μεταφορά αλλά μου ΄παν πρέπει να γίνει άμεσα αλλιώς δε θα προχωρήσει η μισθοδοσία.Εσεις που είστε ιατροφαρμακευτικά;Ησασταν πριν σε ΙΚΑ και όταν προσληφθήκατε άλλαξε ή ήταν η πρώτη σας δουλειά σε δημόσιο;Καλύπτει εμβόλια και εξετάσεις το ΤΥΔΚΥ ή πληρώνεις και καθυστερείς να πάρεις μετά τα λεφτά σου;Μήπως ήταν καλύτερα να βάλω τα παιδιά ΤΕΒΕ που έχει ο άντρας μου.Θα μου κάνουν 1% για κάθε παιδί περισσότερες κρατήσεις λέει.Το ποσό είναι αστείο αν είναι να χω ότι παροχές είχα και πριν.

Δε βρίσκεις κάποιον να σου τα πει αυτά και όλοι θέλουν αποφάσεις εδώ και τώρα...

Σας ζάλησα...

Καλό ΣΚ να χετε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλη αρχη μαντριο..

δεν ξερω να σου απαντησω γιατα ταμεια..παει καιρος!

καλε χρυσουλα..δε μας ειπες για τα κινητα δωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτσι ειναι της χαρας..ακομα να το παρετε χαμπαρι;;χαχα..!!

παλι μου χαλσε το πιστολι σιλικονης..βρηκα 1 καλο αλλα εχει 35 ευρω!

ε οχι δα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη αρχη ΜΑρντιο!

σιδεροκεφαλη!

στη δουλεια θα συνηθισεις γρηγορα... εκτος και αν εχεις τοποτα βλαμμενες στο γραφειο....

οσο για τις ασφαλισεις... εγω ειχα παλια ικα απο το γυμναστηριο που δουλευα... οταν μπηκα ΕΛ.ΑΣ. ως συνοριοφυλακας μας ειχαν στην αρχη ικα γιατι δεν ειμασταν μονιμοι και καλα... μετα μας πηγαν δημοσιο και αλλαξαν απο μονοι τους τα παλια μας ενσημα. τωρα εποπυυ.. σκατα....

για των δημων το ταμειο αν θες να ρωτησω την ξαδερφημου που δουλευει σε κεπ. θα σε στειλω ομως το κινητο μου σε πμ για να με στειλεις αυριο πρωι μηνυμα να με πεις τι να ρωτησω ακριβως για να την τηλ.

Νανα καλη αρχη και στο σχολειο και στην νεα νταντα..... την παλια ασ'την στις κατσαρολες της....

ΜΑρντιο παντα αξια! καλα να περασετε...

Σωσωτετοια διαφορα η ΜΑρθα ε;;;; λες να ηρεμισει γενικα κιολλας;;; μηπως ηταν και απ'αυτο που ηταν νευρικη και αντιδρουσε ετσι;;

εδω χειμωνιασε κοριτσια! τα μικρα τα κοιμησα με μακρυ μπατζακι, κοντομανικο πανω αλλα με φανελακι!

μετα το σχολειο πηγα το Σπυρο στη γιατρο και ξανακατεβασε το τσουτσουνι γιατι παλ ειχε κολησει και ειχε μαζεψει... πολυ ασπριλα! παλι κλαμα, ουρλιαχτα κλπ κπ...

το βραδυ στο μπανιο με το ζορι τον καναμε να το κατεβασει μονος αλλα παλι οχι ως κατω γμτ... αυριο περισσοτερο..

το απογευμα ηταν να παμε θεατρο σε ενα χωριο παραδιπλα.. αλλα ο καιρος ητνα γι αμπουρινι... ξυστα περασε απο δω.... ετσι πηγαμε με τα διπλανα σε μια καφετερια εδω που ειχε δωρεαν Καραγκιοζη! πηγα με τη μαμα των διπλανων.. ηπιαμε το άις τι μας, αυτα παιξανε, παρακολουθησαν... μια χαρα τη βγαλαμε!

αυριο δουλεια.. ευτυχως μονη.... η βλαμμενη σημερα τις υπηρεσιες τις εβγαλε μετα τις 4!!!!! εμ, το προϊσταμενικλικι τη μαρανε!

εκανε και στεφανιογραφημα ο πεθερος σημερα... σκατα.... στεφανιαια νοσος! 80% βουλωμενη η κεντρικη και 90-95% οι αλλες! ειναι για επεμβαση.... καλα που το προλαβε!

ειπαμε στα παιδια οτι ο παππους ειναι στονοσοκομειο επιδη αρρωστησε η καρδουλα του και οτνα τον δουμε δεν πρεπει να τον κουραζουμε κλπ και εδωσε το τηλ να του μιλησουν και τα παιδια και η ΜΑριαννα του ειπε... μη στεναχωριεσαι παππου... οι γιατροι θα σε κανουν καλα!

ο ΣΠυρος στα τετοια του... ποτε θα τον παει τζαμπο και μουστακα.....

καλο φθινοπωρινο σ/κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου.

μαρντ να χαίρεσαι τις κούκλες σου!!!

πάντα υγεία κ χαρά στη ζωή τους.

μ

άρκερ καλά να περάσετε στη βάφτιση.

μαράκι και μόνο που ςίναι κόρη, φτάνει...

αλλά είναι κ κουκλίτσα...

α μαρντ, καλή αρχή κ στη δουλεια.

αυτά ακούω κ εκνευρίζομαι.

εδώ είναι 18 βδομάδες η άδεια μητρότητας...

κ τη μία ώρα τη δικαούσαι ώσπου να γίνει εννιά μηνών το μωρό.

χρυς, σε ταλαιπώρησε ο θ στον ύπνο αλλά σε αποζημειώνει ο μικρός.

εμένα κάνει ένα ξύπνημα στις 2-3 κ μετά στις 6.

καλά είναι σε σχέσημε τις προηγούμενες μέρες...

εγώ ηρέμισα.

τα παιδάκια μου να έχουν υγεία κ όλα τα υπόλοιπα φτιάχνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσα... χθες με τηλεφώνησε ο μπαμπάς μου κ με ρωτούσε για το E9.

πρέπει να το κάνει;

το είχε κάνει παλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...