Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

Αι γουιλ σαρβαιβ δηλαδή!!!!!! Χαχαχαχαχα

σωσω ασε!!! Οσο την αφήνεις μια χαρα μπλέκεται στα πόδια σου....

Εγω ποτε δε ζητάω βοηθεια. Και κυρίως για να αφήσω τα παιδιά.

αλλα απο κάτω το μαγαζι και να εχει έρθει απο την ώρα που γέννησα 3 φορές η μανταμ δεν ειναι του ματς;;;

διπλα μένουμε ρε σωσω! Ενα φαΐ ρε σωσω!!! Δε θα μου κάνει και παρκέ μη χεσω!

ξερω γω; Εσύ δίνεις σε ξένους! Δε θα εδινες στη νύφη σου ρε γμτ;;;;

οχι τίποτα άλλο... Εχει σχηματίσει μια εικόνα για τον εαυτό της ότι όλους τους βοηθάει και χωρίς αυτήν δε κινείται η γη... Καταλαβαίνεις γιατι μιλάω;

Παντα ήθελε να εχει τον μικρό αποκλειστικά να φεύγω απο το σπίτι να μη της τα ζαλιζω.

τον έλεγε μπαλαρινα και ζουζουνα. Της έκανα παρατήρηση και παρεξηγηθηκε... Πάμε καλα;

Αντε φύγε μου έλεγε. Δήθεν τα χαμου να ξεσκασω. Για να μενει μονη της μαζι του.

εστελνε κανά φαΐ μισή μερίδα μόνο για τον γιο της.

και έλεγε παντού ότι μας στέλνει φαΐ και εχει γίνει χίλια κομμάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα...ελα ρε μαρακι..μην μου θυμωνεις..ασχημαινεις...

δικιο εχεις...αλλα χεστηνα!!αυτο θελω να σου πω!

και μενα η πεθερα μου δεν ηξερε για την επεμβαση..ε δεν της τοπα..οταν περνει τηλ 1 φορα το μηνα,τι να την κανω..τι νεα να μαθιανει..

την πηρε ο λευτ..μιλησε με μενα..ρε παιδια κρυωσα εγω..εννοω τι κανετε;καλα..εσεις καλα...ποναει;;οχι..α ωραια!!

κοιμαται τωρα;;ναι!

αυτο ειαν ιτο τηλ της..

αλλα ας μου ελεγε καλα δεν ειπατε τιποτα κ θα της απαντουσα..αν δε παρεις τηλ πως σκατα θα μαθεις;;

και μας ειναι κ μοναδικη ρε γαμωτο..

πρεπει να την αναφερω μεσα στο σπιτι..αλλα αφου δε παιρνει τηλ ...τι να λεω στο μωρο;;

α εχουμε κ 1 γιαγια ριτα που οποτε θελει περνει τηλ;;

τεσπα!

μαρκερ σε αρεσαν αληθεια;;και τα δικα μου σχεδον 3 τα μεταφορικα..με πμ θα κανουμε λογαριασμους..χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε νανα δεν το πηρε το μηνυμα μου;

ξαναγραφω

συμφωνω ουτε εγω θα μπορουσα να τον αφησω ετσι

εχεις δικιο απο μεριας σου δεν το συζητω και τωρα που το εγραψες το σκεφτηκα καλυτερα

εχεις δικιο

εαν νιωθω ετσι σιγουρα θα το παραμελει ή θα το παραμελησει καποια στιγμη

κριμα ομως

να της το πεις μη την αφησεις

ντροπη που φερθηκε ετσικαι ειδικα που ειναι και γνωστη

και ειδικα σε τοσο μικρο μωρακι

χαχαχα Μαρακι γες γιου γουιλ χαχαχα

εμενα η μανα μου ρε συ σου λεω εχει ρεπο και δεν παιρνει ουτε τηλ να ρωτησει εαν χρειαζομαι κατι

εσυ λες για την πεθερα

ειναι στον ανθρωπο αστα - μια μερα εγω ξερεις τι θα εκανα

θα της εστελνα ενα ταψι φαι και θα της ελεγα επειδη εγω εχω χρονο παρε ενα ταψινα εχεις να φαει εσυ που δεν μπορεις να μας επισκεφτεις

τι λες βρε σωσω ετσι ξυγιεται το πεθερι;

δικιο εχεις τι να πεις

και γιατι αν ξερει

ο λευτ τι λεει;

το σαμπουαν θα το χρησιμοποιησω αυριο πουρνο πουρνο

το αρωμα ειναι πιο ωραιο απο το αλλο

τα σαπουνια ειναι απιθανα

εμεενα μου βγαινουν χαλια σε σχεση με τα δικα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχ!!!ναι ρε μαρκερ...απλα εγω εχω στη πλατη μου και 500 σδυνταγες και αλλες τοσες αποτυχιες...

επεσε πολυ διαβασμα λεμε!!!χαχα...

ο λευτρ την ξερει..τι να πει..λεει δεν εχει νοημα ετσι ειναι..

εννοειται με υποστηριζει μεχρι εκει που δε παει!!

καΛΟ ΑΥτο που λεει η μαρκερ..χαχα..με το ταψι!

αλλα θελει θρασσος να ΤΟ ΚΑΝΕΙς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συναγωνιστριες σας χαιρετω!

τελικα γενικα λιγο τεταμενη τη βλεπω την ατμοσφαιρα...

Σωσω μπραβο για την επιτυχια της επεμβασης! αντε να ηρεμισει και αυτη και εσεις...

οσο για τοπεθερι... δεν το ηξερα.... εμενα συμπαθητικη κυριουλα με ειχε φανει....

αλλα γενικα επιδη και εγω το τηλςφωνημα δεν το εχω... δε με πολυπειραζει...

ΜΑρακι καλυτερα μονη σου βρε! συμφωνω με τη Σωσω... κυριως αν οι παππουδογιαγιαδες τα παραχϊδευουν... γινονται γαϊδουρια και αντε να τα συμμαζεψεις....

ακους εκει μπαλαρινα!!!!!! το γιο σου μαρη ετσι τον φωναζες μικρο;;;;;

οσο για την Ανθουλα Νανα... Χ! ακυρο! ντροπη της! και σου το'παζε και καλη...

κοιτα, μπορει να ζοριστεις αλλα την ακρη θα τη βρεις στα σιγουρα...

Χαρα με το καλο η αυχενικη!

εκανε και η καλη μου συναδελφισσα και ειναι αγορι! το 2ο της θα ειναι...

εμεις.... τι να πω... ολοι οι συναδελφοι να με ρωτανε... να με λενε να μην αφησω μια π... να κανει το τμημα μπ...λο.... και τετοια...

ο διοικητης.... τελικα την ουρα α['εξω.... να συνεργαστειτε λεει και μαλαγανιες και οταν τον ρωτησ α στα ισια εχω το οκ απο σενα οτι μονο σε σενα θα δινω αναφορα το τι κανω, ... στριβειν δια του αρραβωνος..... και εγω δε μπορω να μπαινω αναμεσα σε γυναικες κλπ.... και τετοια.. καλα ειπα μια συναδελφος... τζαμπα το μπόι... δεν ειναι για παντελονια... ας αρχισει τις φουστες!

το μονο καλο που με ειπε ειναι να παρω αυριο και μεθαυριο ρεπο να μαθει και η ιδια της τι μπορει να κανει μονη της! και φυσικα αδραξα την ευκαιρια...

πηρα και τα προσχεδια που ειχα... πνευματικη ιδιοκτησια... σωστα;;;

να δω τι ωρα θα τελειωσει την Παρασκευη με 3ημ υπηρειες! βλεπω το δ/τη να τις κανει! αλλα θα τις κανει μια, θα τις κανει δυο.. ποσο θα αντεξει και αυτος;;;; δεν ειναι δουλεια του.

αντε να ηρεμισω λιγο 2 μερες... αυριο θα βαψω ριζα... εχω να πλυνω και να σιδερωσω τις κουρτινες στη σαλοκουζινα... πηρα απο τη λαϊκη και ασπρες μελιτζανες να τις ετοιμασω για μουσακα και να τις βαλω καταψυξη... εχω και σιδερωμα....

α! σας ειπα ή οχι....

στο διπλανο χωριο, εκει που ειναι το τμημα, που ανηκει σε αλλο δημο, κανουν μαθηματα μπαλετου για κοριτσια και την ιδια ωρα εχουν και γυμναστικη για αγορια. 2φ τη βδομαδα, εχει 2 τμηματα, 5-6 και 6-7 το απογευμα... και τιμη... 15Ετο 1 παιδι, 20 για 2!!!!!

τελεια;;;;;;;

το σκεφτομαι πολυ σοβαρα...

και ισως να φερει το γιο της η συναδελφος ου ειναι εγκυος και την κορη ο συναδελφος που πηγαμε περισυ μαζι διακοπες! γιατι αυτοι ρωτησαν στην περιοχη τους στη Θεσσαλονικη για μπαλετο και τους ειπανε 30-40Ε!!!!

μακαρι να πανε ολα μαζι... θα εχουν παρεα και αυτα αλλα και εμεις την ωρα που θα τους περιμενουμε!

αυτα...

Ντομ αν μας διαβασεις... κουραγιο μανα!!!!! θα στρωσει και αυτο... και μετα βαλ'το και στον αυτοματο και οπου να'ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

τα αγόρια αγγελοι

ο μπεμπουας απο τις 5:30

κούραση νιωθω

ωραία βαγκ ναι πολύ καλάθα κανείς να τους πας

ασε τη και την αλλη να δει Εαν μπορεί ,αλλον θα φυγει μονή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

μαράκι είδα την μπουμπού σου!

είναι τέλεια και φαίνεται και μεγάλο μωρό.

νομίζω ότι σου μοιάζει πολύ!

να τη χαίρεσαι, είναι κούκλα!

επίσης, συμφωνώ για την πεθερά.

οκ, εμείς είμαστε υπεύθυνοι για τα παιδιά μας και οι γονείς δεν είναι υποχρεωμένοι να βοηθούν...

αλλά, τουλάχιστον, να δείχνουν λίγο ενδιαφέρον... έστω τον πρώτο καιρό.

και ειδικά οι μανάδες/ πεθερές που έχουν περάσει αυτά που περνάμε εμείς τώρα...

η ντομ είναι θεά!!!

διάβασα το μήνυμά της και γέλασε λίγο το χειλάκι μου!

κοριτσάκια μου εγώ νιώθω πολύ χάλια.

χθε που πήγα να τον πάρω μου είπε ότι ήταν λίγο καλύτερος, αλλά είχαν έρθει κάτι παιδάκια για επίσκεψη κ είχε λίγη παρέα.

τη ρώτησα τι θέλει να κάνουμε και είπε υπομονή.

της είπα ότι επειδή χθες μου είπε ότι δεν αντέχει άλλο, έψαξα για εναλλακτική λύση...

δνε της άρεσε και έριξε το μπαλάκι σε μένα.

ότι και καλά εμείς είμαστε οι γονείς του παιδιού κι εμείς αποφασίζουμε.

μαλακίες στο τετράγωνο δηλαδή.

τα είπα κα στην πεθερά κ κατέβασε τα μούτρα της γιατί είναι ξαδέρφη της και την υποστήριζε.

την έβαλα κι αυτήν μια κατσάδα...

ε μα... με πιανού το μέρος είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ναι τώρα κατάφερα να τη δω και εγώ. Καλά φαίνεται με πολύ τσαγανό η κορακλα σου.κουκλα και πραγματικά σου φέρνει.

φιλιά στα ποδαρινια

έλα βρε νανα

καλέ γιατι έτσι οι πεθερές σας;

έφτιαξε η δική μου και χάλασαν οι δικιές σας;

καλά μιλάμε πολύ μου την έχει δώσει η ανθ. Δεν αξίζει ούτε να τσακωθείς. Καλά δε σκέφτεται τι αλλαγες περνάει το μωράκι. Απο όλη μέρα κολλημένο σε ένα βυζί, ξαφνικά και σε άλλο χώρο και μπουκάλι.εδω τα μεγάλα θέλουν προσαρμογή. Ντροπή της

καλά η πεθερά δε σου σήκωσε την τρίχα κάγκελο,φαντάζομαι και λίγα θα της είπες.

τώρα μπορεί να πω βλακεια αλλα λέω. Ο μπαμπάς σου μήπως μπορεί να έρθει για λίγο καιρό μέχρι να δεις τι θα κανείς;

μια φίλη έτσι έχει κάνει και ο παππούς είναι καλύτερός και απο τη γιαγιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

δεν προλαβαινω πια πολλα πραγματα αλλα σας διαβαζω στα γρηγορα...

Σωσω καταρχας σε εσας να ευχηθω γρηγορη αναρρωση και παντα σιδερενια να ειναι η Μαρθα...

Μαρακι η μικρη ειναι φτυστη σε σενα....κουκλαααα!!!!!να τη χαιρεσαι και παντα ευτυχισμενη!!!

Νανα με την κατασταση σου τα πηρα...παραπανω χρηματα θελει...και αγενης θεωρω να σε ρωταει αν κανεις τις δουλειες σου...

μην της δωσεις δεκαρα παραπανω...

με ψυχραιμια σκεψου..και βρες αλλκη γυνακα...δεν μπορει να μην υπαρχουν...τοση αναγκη για δουλεια εχει ο κοσμος...

Μαρια και ο δικος μου σημερα 6...και ξυπνησε και ο μεγαλος που εχει ελαφρυ υπνο γμτ...κομματια τωρα και θα το παω σερι...ειχα κατι σιδερωματα αλλα κανενα κουραγιο...

Βαγκ κωλογυναικες γμτ...πω ωπ μερικες χρειαζονται ξεμαλλιασμα...ή εγω εχω γινει πολυ νευρικη ή πραγματικα ο κοσμος εχει ξεφυγει...

Χαρα με το καλο η αυχενικη ...τα καλυτερα αποτελεσματα ευχομαι!!!

μαρδιο καλη αρχη στη δουλεια...

σιγουρα μπορει να ξεχασα καποια και ζηταω συγγνωμη αλλα γραφω πανω απο κατ διαγωνισματα...αρχισαν τα οργανα και φετος...

ουτε που καταλαβαινω πως περναει η μερα....

ο Θ παιδικο κανονικα, αρχισε σε μουσικη και μπασκετ...τρεχοντας παει αρκει να μη μεινει σπιτι..αναρωτιεμαι τον χειμωνα πως θα αντεξει μεσα παλι...ουτε τη Σωσω μανα να ειχε...

κουραζεται και πεφετι ξερος αλλα και παλι φαγακι οχι πολυ...πηρα το σιροπακι που μου ειχε πει η ντομ και θα του το ξεκινησω σημερα..ελπιζω να δω εστω ενα μικρο αποτελεσμα...

ο μπεμπης καλα...βαρεθηκα γαλα γαλα και θελω να ξεκινησουμε κανενα φρουτακι ...αισοδοξω οτι δε θα εχω προβληματα με αυτον...εχω αμελησει εμβολιο...θα παμε σαβκυρ οπωσδηποτε...ετσι και αλλιως ειναι απο τα λιγα που θα του κανουμε...

φακες σημερα και μια πατατοσαλατα εφτιαξα...

εχει αφορητη ζεστη ακοη και με εχεικουρασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα των πεθερων τα εχω ξαναπει...απο μανα θελω βοηθεια στα δυσκολα απο πεθερα αν μπορουσα να εχω δε θα ηθελα....γενικα δε μου αρεσει να δινεις δικαιωμα εκφρασης γνωμης...

στη μανα της το κοβεις να παρεκτραπει και τελος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα, μίλησα με μίσ γυναίκα που μου την έχουν συστήσει.αλλά πώς να την εμπιστευθώ τόσο γρήγορα;κι εμείς πήγαμε παιδίατρο χθες κ τον βρήκε εξαιρετικό!!!το σκ ξεκινάμε φαγάκι.θα ξεκινήσω με πατάτα.μετά καρότο κ μετά κολοκυθάκι.τα κθένα μόνο του, βρασμένο κ θα βάζω λίγο γάλα ή νερό.από τρεις μέρες το καθένα.μετά θα συνδιάσω λαχανικά κ θα βάζω ή ρύζι, ή ρυζάλευρο σκέτο, ή κεχρί ή κάτι άλλα παράκενα που δε θυμάμαι...αυτό θα γίνεται για 10-15 μέρες.μετά θα προσθέσω το κρέαςκ ελαιόλαδο.στον 7ο θα δώσω κ φρούτα σαν τρίτο γεύμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Χρυσουλα που του αρεσει

εμεις απο οκτωβρη αρχιζουμε λογικα κολυμβητηριο και μουσικη να βγουν τα προγραμματα να θα πως θα συνδιαστουν και τα 2 μαζι.

αρχισατε απο τωρα τεστ;

πωπω το σχολειο ακομα το μισώ σας το εχω πει

απαπα δεν θα ηθελα να γυρισω με την καμια

νανα εαν στη συστήνουν γιατι να μην την εμπιστευτεις

σιγουρα αγχος θα εχεις αλλα

να και η ανθ στον α ηταν σουπερ και τωρα εβγαλε κακια

μπορει αν ειναι πολυ καλη γιατι δεν την βλεπεις δεν χανεις τιποτα

ή κανεις υπομονη με την ανθ , συζητατε για το τι θελεις και εαν συμφωνησει καλως εαν οχι τοτε ναι αλλαζεις

μη με βρισεται

εκανα τεστ σημερα

μιλαμε ειναι 5η μερα καθηστερησης

αρνητικο βγηκε φυσικα αλλα τι αν πω λετε να συνβαινει

μια να ερχεται μια οχι;

τριτη θα μιλησω με ντοκ

post-14188-13873940503609_thumb.jpg

post-14188-13873940503668_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μας ειπες βρε νανα

βαρος υψος κλπ

ειδες μολις κλεισατε 5 μηνων αρχισατε και εσεις φαγητο

αν και εμενα μου ειπε να αρχισουμε κρεμμα πρωτα

αλλα λεω να του πω να αρχισουμε φρουτα γιατι οταν γυρισω στη δουλεια θελω να τρωει σιγουρα φρουτα και φαγητο το πρωι και το απογευμα να του δινω εγω την κρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας...εμεις εδω σπιτι..κατεβηκα κνετρο το πρωι..πηρα τις πανες μαρκερ..

θενκς!

για πες για το σαμπουαν..καλα μην περιμενεις να φυτρωσουν μαλλια χαχ....

θελει χρονο..

νανα τι να πω καλο μου!!

δεν εχω λογια..

σας ιπα οτι πρεπει να κοψω το φαγητο γιατι θα τα ξανα παρω,ε;;

τι εκανες για το παρτυ μαρκερ;;

ποτε βαφτιζεις ειπες;;

χθες επεσα νωρις..

11,30 οταν λεω νωρις...

7,30 εγερτηριο εννοειται.θα ερθει 1` φιλη μου το απογ για λιγο..

κ απο αυριο θα βγαινουμε σιγα σιγα..

σε κανενα σπτι,σε κανενα παρκο..

χθες επεσε και η μαρθα απο τη καρεκλα..

πολυ κλαμα..

λες και δε μπορουν να μετακινηθουν τα σωληνακια μεσα στο σπιτι..χαχ...

χρυσουλα..σε χασαμε ρε..αληθεια μαρκερ δε σε αρεσει το σχολειο;;

εμενα με αρεσε για τις κοπανες και τις αλητειες!!χαχ...

σημερα φαγαμε κοτοπουλο..

την μαρθα την λυπαμαι γιατι ολο χυμους και γιαουρτια τρωει..ακομα δε μπορει στερρεη τροφη..απο την 6η-7η μερα με κανενα μακαρονι..

αλλα αυριο λεω να της δωσω φρουτοκρεμα γιατι δε γινεται αν τρωει μονο παγωτα κ χυμους..

βεβαια την καταβρηκε με τα βρωμογιαουρτα τα παιδικα και τους χυμουε τους ετοιμους..

οχι οτι τουε ξεσκιζει απλα πρωτη φορα περνω τετοια..

για καμαι 10αρια μερες..μετα κοβονται..χαχα...

η καημενη λιμπιστηκε μακαρονια χθες και τυρι σημερα..

πουλακι μου!

την ξεγελαω με παγωτο..δικο μου εννοειται..

τη τετ εχουμε παζαρι και φτιαχνω αρωματα καλβιν κλαιν και σανελ!

για τα καρκινοπαθη παιδια!

θα ειναι κ αλλες μαμαδες!

τι αλλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

εκανα αυχενικη ολα καλα...

μετρησεις σωστες...

το ειδα και τρελαθηκα...λεω αυτο το μωρακι ειναι δικο μου;

φυλο δεν μπορεσε να δει....

αχ ποσο γρηγορα μεγαλωσαν τα μωρακια σας...

ποτε γεννησατε...και ποτε τους αρχισατε φαγακι...

να σας ζησουν κοριτσια...και να ειναι παντα γερα....

χρυσουλα απο νωρις μπηκες στα βαθια...

καλη χρονια σου ευχομαι...

παω να μαζεψω γιατι εχω ενα σπιτι χαλια....

και για την πεθερα...

εμενα δεν υπαρχει, στο σπιτι μου εχει ερθει τρεις φορες, στα γρηγορα....

οταν εμαθε για το μωρο...πληρη απαξιωση...

και απο τοτε δεν εχει ξανα ρωτηση...

ο πεθερος σαν να μην το ακουσε....

οι κουνιαδες αδιαφορια...

για μενα καλυτερα να εχω την υσηχια μου...

ο πε....ς στεναχωριεται.....

θα τα πουμε μετα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ι΅ΜΠΡΑΒΟ Χαρά όλα καλά...

Νανά δες και άλλες...ψάξε την καλύτερη..μπράβο για τις μετρήσεις σας...

Σώσω αν ήταν ο Θ στη θέση της Μάρθας θεονηστικος δεν γλείφει καν παγωτο

Μαρία εδώ έκλεισε το κολυμβητήριο δεκάρα για να συντηρηθεί η πισίνα

Αν σας πω ότι ήδη κοιμήθηκαν..ο Μεγάλος κούραση από πολύ ποδήλατο ο μικρός είναι η ώρα του έτσι και αλλιώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα ένα τοστ και θέλω τουλαχιστον αλλά τρία..

Δουλεια τρελή κούραση ήδη..κακή φουρνια...

Την Κυριακή έχει γενέθλια το ανιψι...πήραμε δύο smartphones και για τα δύο ...φτηνά...καλή ιδέα...του αντρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σμαρτ φον δωρο;;δε πειροδο κρισης;;απαπαπα!!

μακαρι να σε ειχα θεια!χαχ...

εμεις καλα..ηρθς 1 φιλη το απογ..

ετοιμαζω ετοιμαζω..κατασκ και διαφορα!!

η μαρθα μη φανταστειτε..ολες τις μερες αυτες 2 μπαλες παγωτο και 2 χυμους αν πινει και τρωει ολη μερα..δε θελει..

δεν πιεζω..

που θα παει..θα την βρει την ορεξη..το κιλακι το εχουμε σιγουρα χαμενο αλλα οκ!!

η μπουμπου κλαμα 1 ωρα μεχρι να κοιμηθει..μας ακουσε η γειτονια..με θελει διπλα της..δε ψηνομαι!!χαχα

νανα καλες οι μετρησεις..

λεω να κανω μπανιο..

1 τοστ τι να σε κλασει καλε χρυσουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο για την αυχενικη χαρτα..οσο για το σοι και το δικο σου και του αντρα σου!!τι να πω βρε πουλακια μου..αυτο ειναι τζακ ποτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο χρονων ειναι κακε τα νηψια και τα πηρατε τηλ;;;;

οι γονεις συμφωνουν;;;;;

οι μαθητες σου στουρναρια φετος;;;; θα σου ανεβαζουν την πιεση...

αχ, ρε δολια εργαζομενη μανα!!!!

και για σενα ισχυει ΝΑνα... καλα τι φλασια εφαγε δηλ η Ανθουλα τις προαλλες;;;

λες να ειναι οντως για τα λεφτα;;; ή τα ειχε παρει απο αλλου και ξεσπασε σε σενα...

γενικα ωρες φρες δεν καταλαβαινω τους ανθρωπους...

γιατι δε λενε αυτο που θελουν να πουν στα ισια και κανουν τοσο δολοπλοκιες και σεναρια...

γιατι και η βλαμμενη ειπε σημερα στον αντρα οτι απλα ηθελε να ερχεται και αυτη αργα και να φευγει νωρις... και γιατι !@#$% μου αρχισες τα ειμαι προϊσταμενη σου και τι ωρα ειναι αυτη που ερχεσαι κλπ;;;;; πες στα ισια θελω και εγω! τι θα ελεγα, οχι;;;

εκτος αν τα γυρναει τωρα που ειδε οτι δεν την παιρνει....

Σωσω πως επεσε η Μαρθα απο την καρεκλα;;;

δεν εχει ηρεμισει λιγο τωραπου ειναι εγχειρησμενη;;;

αρωματα φυσικα θελω και εγω... μην τολμισεις να ανεβεις χωρις τετοια... και κανενα αντιρυτιδικο... οχι οτι το χρειαζομαστε... χιχι.... ετσι για προληψη! ψωνιο!

Χαρα μπραβο για την αυχενικη! ρε μπας και δεν ειδε φυλο επιδη.... ειναι κοριτσι;;;;;;;!!!!!! εεεε;;;;;;

λεω γω τωρα....

εϊ ... να της κανετε το Βουδα ρε σεις... τον ξεχασατε....

εγω σημερα ειχα ρεπο... πηγα στη φιλη μου και με εβαψε ριζα... ειδα και το μπεμπακο της.. πως μεγαλωσε!!! εφτασε σε 3 μηνες στο μεσο ορο των καμπυλων! αλλα η φιλη μου εχει σαλταρει! ολη μερα μονη με το μωρο, ειπε να αρχισει να δουλευει τωρα που επιτελους γυρισε η μανα της απο τις διακοπες και την ειπε οτι θα την πηγαινει το παιδι, αλλα χαλια και οι δουλειες... ολες ανεργες ή οι εκπαιδευτικοι που ειχε πολλες εχουν θεματα που δεν παιρνουν τις αποσπασεις, αναγκαζονται και χωριζουν οικογενειες... αλλου η μανα με τα παιδια αλλου ο πατερας...

σα δε ντρεπονται οι αλητες!

στο σχολειο η ΜΑριαννα δε θελει να πηγαινει στην πανω ταξη... θελει να πηγαινει κατω που ειναι η παλια κυρια της... καθε μερα και πρωι και μεσημερι περναει και τη χαιρεταει... αγκαλιες, φιλια...

ο Σπυρος αφου εχει τον κολητο του το γιωργο.. δεν τον νοιαζει τιποτε αλλο....

αυριο θα κανει ο πεθερος στεφανιογραφια και ισως και κανενα μπαλονακι....

ελληνηκα νοσοκομεια... μπηκε απο σημερα να κανει εξετασεις... αυριο θα κανει την επεμβαση και μεθαυριο θα βγει! ενω σε ιδιωτικο ολα γινονται την ιδια μερα!

λες και δε χρειαζονται να κρεβατια για τον κοσμο

κερδισε και η Ελλαδα την Ισπανια... με τα χιλια ζορια... αντε να δουμε.....δεν επλιζω πολλα

καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που κερδισε η ελλαδα ισπανια..δεν το περιμενα..γιατι ειναι πολυ καλη ο μαδα..χαχ...

ε καλα η μαριαννα α το ξεπερασει ρε συ αυοτ με το πανω κατω..

και ενω ολη μερα πηγαινα καλα,δοκιμασα 1 μουστο κουλουρο που εφερα η απογευμ φιλη και τα εφαγα ολα!φακ..7 στο συνολο..ολο κατι τετοιες παπ...κανω!!

ρε παιδια σας ειναι οτ ιη φωνη της μαρθας εγινε πιο λεπτη και πλεον κοιμαται και δεν ακουγεται η αμαξοστοιχεια πλατυ-λιανοκλαδι;;αληθεια σας λεω..αφου ποσες φορες πηγα να δω αν αναπνεει!!

απιστευτο!!

και ευτυχως με εκοψε και την τραξηξα 2 βιντεο πως κοιμαται..δε ξερω αν ακουγονται αλλα δε θα οτ πιστεψε τε@@

αληθεια σας λεω..

και δε σας βαζω μεσα τις απνοιες που εκανε..

αυτο δε το πετυχα στο βιντεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

απο τα αγρια χαραματα ορθια..με τον Θ αυτη τη φορα...βλεπετε κοιμηθηκε απο τις 9 με τις κοτες ...στις 5 ορθιος και ακμαιος...σηκωθηκα εφτιαξα καφε και εχω ηδη διορθωσει 3 εκθεσεις κα ασκησεις..αυτος παιζει...δυσκολη μερα...

φτηνα ρε σας ειπα τα τηλ 145 και τα δυο...αυτο θελουμε να δουμε τις φατσες των γονιων...χαχαχχαχαχα!!!τα παιδια στα 11 και τα 9 αλλα πολυ εξυπνα και με ενδιαφεροντα...γονεις σπαστικοι και περιοριστικοι...χαχααχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!ρε χρυς... πήρατε κινητά χωρίς την συγκατάθεση των γονιών;εμένα δε θα μου άρεζε αν το κάνανε...με το μπαρδόν, όπως λέει και η σωσώ... χαχαχαμπράβο στο μαρθουλίνι που δεν ταλαιπωρείτε άλλο με τον ύπνο...η ανθ έμεινε ένα χρόνο χωρίς παιδάκι και νομίζω ότι ξεσυνήθισε.κ ίσως επειδή μου έχει θάρρος, μου μίλησε απότομα.αλλά και ο Άγιος φοβέρα θέλει...άποφασίσαμε να της δώσουμε λίγο χρόνο ακόμη.ο ανθ μου πήγε στο καινούριο του σχολείο σήμερα.είχε τόση αγωνία το πουλάκι μου.χθες ετοιμάζαμε την τσάντα του΄...όταν ετοίμαζα το σάντουιτς, καθότανε δίπλα μου...ξύπνησε χαρούμενος και όταν πηγαίναμε μου έλεγε "άντε, πού είναι αυτό το σχολείο;"χαχαχαείδε και τον φίλο του τον Γιώργο...καθίσανε δίπλα δίπλα...μετά πήγε και η κουμπάρα μου την κόρη της και μου είπε ότι ήταν χαρούμενος αλλά σνόμπαρε την κόρη της γιατί ήταν με τον φίλο του... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...