Μετάβαση σε περιεχόμενο

axxxxx


anastasia83

Recommended Posts

βρε κοριτσια εισαστε ολες τοσο καλες :) αλλα τα πραγματα εδω δεν ειναι και τοσο απλα. αν ημουνα στην ελλαδα και τεστ θα ειχα κανει και στο γιατρο θα ειχα παει και θα μου ειχε φυγει και η απορια:dry: και η αγωνια:unsure: . αλλα εδω ειναι αφρικη. οι γιατροι εδω ειναι πολλααααααα πολλααααα σταδια πισω. οχι β χωριακη αλλά ούτε μια απλή εξέταση ουρων δεν μπορουν να σου κανουν. πηρα κατι τεστ εδω αλλα για να καταλαβετε πως ειναι, στην ελλαδα κανουν 15-20 ευρω και εδω κανουν 1.....ελεος!!!!!:woohoo:

ειναι κατι στικ που μαδανε κιολας :blink: και δε νομιζω οτι ειναι και πολυ αξιοπιστα. εκανα 2 τετοια αλλα βγήκαν αρνητικα. αλλα πιστευω πως και 5 μηνων εγκυος να ημουνα παλι αρνητικα θα ηταν. ευτυχως μου προεκυψε τωρα που γυριζω ελλαδα. σε 10 μερες επιστρεφω και θα μαθω.... αλλα μεχρι τοτε.............:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αναστασια μου τι να σου κανουμε;Ελα Ελλαδα για να μαθεις αλλα μεχρι τοτε προσεχε παρα πολυ να μην κουραζεσε και οταν ερθεις παρε και πολλα τεστ μαζι σου :P κοιτα ημερομηνιες.:P :P Στην Αφρικη τι κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αναστασια μου τι να σου κανουμε;Ελα Ελλαδα για να μαθεις αλλα μεχρι τοτε προσεχε παρα πολυ να μην κουραζεσε και οταν ερθεις παρε και πολλα τεστ μαζι σου :P κοιτα ημερομηνιες.:P :P Στην Αφρικη τι κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο... τι να μου κανετε? να μου στειλετε τεστ απο την ελλαδα???? απλα ειναι η πρωτη φορα που μου συμβαινει κατι τετοιο και εχω αγχωθει. ειμαι και μονη μου εδω και ολη μερα ζαλιζω τη μαμα μου στο τηλ.:P ετσι ειπα να την ξεκουρασω λιγο και να ζαλισω εσας....:P :P

στην Αφρικη ηρθα για χαρη του αρραβωνιαστικου μου. εχει επειχηρησεις εδω, κληρονομια απο τον μπαμπα του, και τωρα ειμαστε εδω. πηγαινοερχομαστε βεβαια αλλα το σπιτι μας ειναι εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο... τι να μου κανετε? να μου στειλετε τεστ απο την ελλαδα???? απλα ειναι η πρωτη φορα που μου συμβαινει κατι τετοιο και εχω αγχωθει. ειμαι και μονη μου εδω και ολη μερα ζαλιζω τη μαμα μου στο τηλ.:P ετσι ειπα να την ξεκουρασω λιγο και να ζαλισω εσας....:P :P

στην Αφρικη ηρθα για χαρη του αρραβωνιαστικου μου. εχει επειχηρησεις εδω, κληρονομια απο τον μπαμπα του, και τωρα ειμαστε εδω. πηγαινοερχομαστε βεβαια αλλα το σπιτι μας ειναι εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει ομως να σου στειλει η μαμα σου!!Ετσι πιστευω:) Αλλιως κανε υπομονη μεχρι να ερθεις Ελλαδα,αλλα οπως σου ειπα πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεχτικη να μην κανεις πραγματα που εκανες πριν.Μεχρι τοτε υπομονη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει ομως να σου στειλει η μαμα σου!!Ετσι πιστευω:) Αλλιως κανε υπομονη μεχρι να ερθεις Ελλαδα,αλλα οπως σου ειπα πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεχτικη να μην κανεις πραγματα που εκανες πριν.Μεχρι τοτε υπομονη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως πες τη μαμα σου να σου στειλει.αλλα μπραβο ρε συ για χαρη του πηγες τοοοσο μακρια???μονη χωρις ναχεις κανενα..κουραγιο κοπελα μου εμιες θαμαστε εδω οτι κ αν χρειαστεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως πες τη μαμα σου να σου στειλει.αλλα μπραβο ρε συ για χαρη του πηγες τοοοσο μακρια???μονη χωρις ναχεις κανενα..κουραγιο κοπελα μου εμιες θαμαστε εδω οτι κ αν χρειαστεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεει και η μαμα μου.... το σκεφτηκαμε να μου στειλει ενα τεστ, αλλα μεχρι να ερθει θα εχω ηδη φυγει για ελλαδα. υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεει και η μαμα μου.... το σκεφτηκαμε να μου στειλει ενα τεστ, αλλα μεχρι να ερθει θα εχω ηδη φυγει για ελλαδα. υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι οντως πολυ μακρια... και σκεφτομαι : "αν τελικα ειμαι εγκυος, κανει να ταξιδεψω τοσες ωρες με το αεροπλανο?" ειναι συνολικα 11-12 ωρες πτηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες το απο την άλλη...Αν είσαι εγκυος εκει θα κάτσεις να κάνεις τις εξετάσεις σου που οι γιατροι ειναι τόοοσο πίσω??

Οι μέρες θα περάσουν γρήγορα,κανε λιγο υπομονή..Μπορεί και η καθυστέρηση να οφείλετε και στην αλλαγή περιββάλοντος...

Οταν ερθεις Ελλάδα ενημέρωσέ μας!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το συζηταω οτι θα ερθω ελλαδα. αυτο ειναι το μονο σιγουρο. απλα με ανησυχει λιγο το ταξιδι. αν τελικα ειμαι δε θελω να εχω καποιο προβλημα... οσο για την αλλαγη περιβαλλοντος που μου ειπες εχεις δικιο απο τη μια αλλα απο την αλλη ειμαι εδω 3 μηνες. ειναι η τριτη περιοδος που μου ερχεται εδω. τωρα θυμηθηκε να επηρεαστει.... :woohoo: :blink: εχω μεγαλη αγωνια!!!:dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...